dcpp - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: %1% (Nick unknown)
ca: %1% (Pseudònim desconegut)

en: %s B
ca: %s Oct

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
ca: Un fitxer igual o més gran ja existeix al destí

en: A file with a different size already exists in the queue
ca: Un fitxer amb una mida diferent, ja existeix en la llista de tasques

en: A file with different tth root already exists in the queue
ca: Un fitxer amb un tth diferente ja existeix a la cua

en: A file with the same hash already exists in your share
ca: Un fitxer amb el mateix hash ja existeix entre els teus fitxers compartits

en: All download slots taken
ca: No hi han slots de descàrrega lliures

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
ca: Inconsistencia CRC32 (Comprov-SFV)

en: Connection timeout
ca: S'ha esgotat el temps per la conexió

en: Directory already shared
ca: Aquest directori ja està compartit

en: Discard
ca: Descarta

en: Disconnected
ca: Desconectat

en: Download Queue
ca: Cua de descàrrega

en: Error during compression
ca: Error durant la compressió

en: Error during decompression
ca: Error durant la descompressió

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
ca: Error al configurar el servidor socks per relay UDP (verifica adreça socks i port)

en: File list refresh finished
ca: S'ha acabt la actualització de la llista de fitxers

en: File list refresh initiated
ca: S'ha iniciat la actualizació de la llista de fitxers

en: File not available
ca: Fitxer no disponible

en: Full tree does not match TTH root
ca: L'arbre descarregat no coincideix amb l'arrel TTH

en: Hash database
ca: Hashejar bas de dades

en: Hash database rebuilt
ca: Reconstruir el Hash de la base de dades

en: Invalid size
ca: La mida és invàlida

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
ca: Archiu de destí invàlid (directori ausent, comprova el directori de descarregues per defecte)

en: Kick user(s)
ca: Fer fora usuari(s)

en: No directory specified
ca: Directori no especificat

en: No slots available
ca: No queden slots disponibles

en: Offline
ca: Desconectat

en: Redirect user(s)
ca: Redireccionar usuari(s)

en: Remove all subdirectories before adding this one
ca: Eliminar tots els subdirectoris avans d'agregar aquest

en: Shared Files
ca: fitxers compartits

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
ca: El servidor socks d'autentificació ha fallat (usuari / contrasenya erronis?)

en: Target filename too long
ca: El nom del fitxer de destí es massa llarg

en: The socks server doesn't support login / password authentication
ca: El servidor socks no suporta autentificació d'usuari / contrasenya

en: The socks server failed establish a connection
ca: El servidor socks ha fallat a l'establir la conenxió

en: The socks server requires authentication
ca: el servidor socks nescessita autentificació

en: The temporary download directory cannot be shared
ca: El directorio de descàrregues temporals no es pot compartir

en: Unable to create thread
ca: No es pot crear la tasca

en: You're trying to download from yourself!
ca: Estás intentant descarregar de tu mateix!
