dcplusplus - en to et translation catalogue (87 entries)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
et: %1% (%2%) omab sama CID {%3%} as %4% (%5%), ignoreerin

en: %1% (Nick unknown)
et: %1% (Tundmatu hüüdnimi)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
et: %1% ei jagata; arvutatud CRC32 ei vasta SFV failist leitule.

en: %1% renamed to %2%
et: %1% ümber nimetatud %2%-ks

en: %1% was kicked by %2%: %3%
et: %1% visati välja %2% poolt: %3%

en: %1% was kicked: %2%
et: %1% visati välja: %2%

en: %1%: File not available
et: %1%: Fail pole kättesaadav

en: <Enter string>
et: <Sisesta string>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
et: Võrdse või suurema suurusega fail juba eksisteerib sihtkohas.

en: A file with a different size already exists in the queue
et: Erineva suurusega fail on juba järjekorras

en: A file with different tth root already exists in the queue
et: Erineva TTH tüvega fail on juba järjekorras

en: A file with the same hash already exists in your share
et: Sama hashiga fail on juba jagatud

en: All download slots taken
et: Kõik allalaadimis slotid on võetud

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
et: CRC32 ebakõla (SFV-kontroll)

en: Connection closed
et: Ühendus suletud

en: Connection timeout
et: Ühendus aegus

en: Connectivity error: %1%
et: Ühenduse viga: %1%

en: Connectivity restored
et: Ühendus taastatud

en: Could not open target file: %1%
et: Sihtfaili pole võimalik avada: %1%

en: Directory already shared
et: Kataloog on juba jagatud

en: Directory missing name attribute
et: Kaustal puudub nimi

en: Discard
et: Unusta

en: Disconnected
et: Ühendus katkestatud

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
et: Katkestatud lahkunud kasutaja: %1%

en: Download Queue
et: Allalaadimiste järjekord

en: Duplicate source: %1%
et: Topelt allikad: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
et: Viga hashi andmefaili loomisel: %1%

en: Error during compression
et: Kokkupakkimise viga

en: Error during decompression
et: Lahtipakkimise viga

en: Error generating certificate
et: Sertifikaadi loomise viga

en: Error hashing %1%: %2%
et: Viga hashimisel %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
et: Viga hashi andmete salvestamisel: %1%

en: Failed to load certificate file
et: Sertifikaadi laadimine ebaõnnestus

en: Failed to load private key
et: Privaatvõtme laadimine ebaõnnestus

en: Failed to negotiate base protocol
et: Baasprotokolli suhtlus ebaõnnestus

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
et: Socks serveri seadmine UDP vahetuseks ebaõnnestus (kontrolli aadressi ja porti)

en: File list refresh failed: %1%
et: Faililisti värskendamine ebaõnnestus: %1%

en: File list refresh finished
et: Faililisti värskendamine lõpetatud

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
et: Faililisti värskendamine, palun oota enne uuesti värskendamist

en: File list refresh initiated
et: Faililisti värskendamine käivitatud

en: File not available
et: Fail pole kättesaadav

en: Finished hashing: %1%
et: Hashimine lõpetatud: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
et: Hashimine lõpetatud: %1% (%2%/s)

en: Generated new TLS certificate
et: Loodud uus TLS sertifikaat

en: Greater than maximum filelist size
et: Suurem kui maksimaalne faililisti suurus

en: Hash database
et: Hashi andmebaas

en: Hash database rebuilt
et: Hashi andmebaas taasloodud

en: Hashing failed: %1%
et: Hashimine ebaõnnestus: %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
et: Hub kasutab ilmselt vanemat ADC versiooni, palu hubi omanikul uuendada

en: Invalid size
et: Vigane suurus

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
et: Vigane sihtfail (kaust puudub, kontrolli vaikimisi allalaadimiskausta)

en: Kick user(s)
et: Löö Kasutajat

en: Maximum command length exceeded
et: Maksimaalne käsu pikkus ületatud

en: More bytes written than requested
et: Rohkem baite kirjutatud kui küsitud

en: No certificate file chosen
et: Sertifikaadi fail valimata

en: No directory specified
et: Kaust valimata

en: No private key file chosen
et: Privaatvõtme fail valimata

en: No slots available
et: Kõik slotid on hõivatud

en: Not listening for connections - please restart %1%
et: Ühendusi ei kuulata - palun taaskäivita %1%

en: Offline
et: Ühenduseta

en: Redirect user(s)
et: Suuna kasutaja(d) ümber

en: Remove all subdirectories before adding this one
et: Eemalda kõik alamkaustad enne selle lisamist

en: Response does not match request
et: Vastus ei vasta küsitule

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
et: SSL viga: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
et: Otsing keelatud: %1%

en: Search enabled again
et: Otsing uuesti lubatud

en: Shared Files
et: Jagatud failid

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
et: Socks serveri autentimine ebaõnnestus (vale nimi/parool?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
et: TLS keelatus, sertifikaadi loomine ebaõnnestus: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
et: TLS keelatud, sertifikaadi fail seadmata

en: TTH inconsistency
et: TTH ebakõla

en: Target file is missing or wrong size
et: Sihtfail puudub või vale suurusega

en: Target filename too long
et: Sihtfaili nimi liiga pikk

en: Target removed
et: Siht eemaldatud

en: The socks server doesn't support login / password authentication
et: Socks server ei toeta login/parool autentimist

en: The socks server failed establish a connection
et: Socks serveri ühenduse loomine ebaõnnestus

en: The socks server requires authentication
et: Socks server vajab autentimist

en: The temporary download directory cannot be shared
et: Ajutist allalaadimiskausta ei saa jagada

en: This file is already queued
et: Fail on juba järjekorras

en: Unable to open filelist: %1%
et: Faililisti ei saa avada: %1%

en: Unable to read hash data file
et: Hashi andmefaili pole võimalik lugeda

en: Unable to rename %1%: %2%
et: Ei saa ümber nimetada %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
et: Faili %1% ei saa saata: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
et: Tundmatu viga: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
et: Proovid alla laadida iseendalt!

en: downloaded from
et: alla laetud:

en: uploaded to
et: üles laetud:
