dcpp - en to he translation catalogue (98 entries)

en: %'lld B
he: %'lld ב'

en: %.02f GiB
he: %.02f ג"ב

en: %.02f KiB
he: %.02f ק"ב

en: %.02f MiB
he: %.02f מ"ב

en: %.02f PiB
he: %.02f פ"ב

en: %.02f TiB
he: %.02f ט"ב

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
he: ל־%1% (%2%) יש את אותו ה־CID {%3%} כמו ל־%4% (%5%), מתעלם

en: %1% (Nick unknown)
he: %1% (כינוי לא ידוע)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
he: %1% אינו משותף; ה־CRC32 שחושב אינו תואם לזה שנמצא בקובץ ה־SFV.

en: %1% renamed to %2%
he: השם של %1% שונה ל־%2%

en: %1% was kicked by %2%: %3%
he: %1% נבעט על ידי %2%: %3%

en: %1% was kicked: %2%
he: %1% נבעט: %2%

en: %1%: File not available
he: %1%: הקובץ אינו זמין

en: %d B
he: %d ב'

en: %s B
he: %s ב'

en: <Enter string>
he: <הזן מחרוזת>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
he: קובץ בעל גודל זהה או רב יותר כבר קיים במיקום היעד

en: A file with a different size already exists in the queue
he: קובץ בעל גודל שונה כבר קיים בתור

en: A file with different tth root already exists in the queue
he: קובץ בעל tth על שונה כבר קיים בתור

en: A file with the same hash already exists in your share
he: קובץ עם אותו הגיבוב כבר קיים בין השיתופים שלך

en: All download slots taken
he: כל חריצי ההורדה תפוסים

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
he: אי־רציפות ה־CRC32 (בדיקת־SFV)

en: Connection closed
he: החיבור נסגר

en: Connection timeout
he: תם הזמן המוקצב לחיבור

en: Connectivity error: %1%
he: שגיאת התחברות: %1%

en: Connectivity restored
he: ההתקשרות שוחזרה

en: Could not open target file: %1%
he: לאניתן לפתוח את קובץ היעד: %1%

en: Directory already shared
he: התיקייה כבר משותפת

en: Directory missing name attribute
he: לתיקייה חסר מאפיין השם

en: Discard
he: השלך

en: Disconnected
he: מנותק

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
he: משתמש מנותק עוזב את הרכזת: %1%

en: Download Queue
he: תור ההורדה

en: Duplicate source: %1%
he: מקור כפול: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
he: שגיאה ביצירת קובץ נתוני הגיבוב: %1%

en: Error during compression
he: שגיאה במהלך הדחיסה

en: Error during decompression
he: שגיאה במהלך הדחיסה

en: Error generating certificate
he: שגיאה ביצירת התעודה

en: Error hashing %1%: %2%
he: שגיאת בעת גיבוב %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
he: שגיאה בשמירת נתוני הגיבוב: %1%

en: Failed to load certificate file
he: שגיאה בטעינת קובץ התעודה

en: Failed to load private key
he: שגיאה בטעינת המפתח הפרטי

en: Failed to negotiate base protocol
he: כשל בניהול מו"מ על פרוטוקול הבסיס

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
he: כשל בהגדרת שרת ה־socks למטרות ממסר UDP (בדוק את הכתובת והפתחה של ה־socks)

en: File list refresh failed: %1%
he: רענון רשימת הקבצים נכשל: %1%

en: File list refresh finished
he: רענון רשימת קבצים הסתיים

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
he: רענון רשימת הקבצים מתבצע כעת, אנא המתן לסיומו לפני שתנסה לרענן שוב

en: File list refresh initiated
he: רענון רשימת הקבצים החל

en: File not available
he: קובץ אינו זמין

en: Finished hashing: %1%
he: הגיבוב הסתיים: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
he: הגיבוב הסתיים: %1% (%2%/ש)

en: Full tree does not match TTH root
he: העץ המלא אינו תואם ל־TTH העל

en: Generated new TLS certificate
he: נוצרה תעודת TLS חדשה

en: Greater than maximum filelist size
he: יותר מגודל רשימת הקבצים המרבי

en: Hash database
he: מסד נתוני הגיבוב

en: Hash database rebuilt
he: מסד נתוני הגיבוב נבנה מחדש

en: Hashing failed: %1%
he: הגיבוב נכשל: %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
he: הרכזת ודאי משתמשת בגירסה ישנה של ADC, אנא עודד את הבעלים לשדרג

en: Invalid size
he: גודל לא תקני

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
he: קובץ היעד אינו תקני (תיקייה חסרה, בדוק את הגדרות ברירת המחדל של תיקיית ההורדה)

en: Kick user(s)
he: בעט משתמש/ים

en: Maximum command length exceeded
he: חריגה מאורך הפקודה המרבי

en: More bytes written than requested
he: יותר בטים נכתבו מאשר נתבקשו

en: No certificate file chosen
he: לא התבקשה תעודה

en: No directory specified
he: לא הוגדרה תיקייה

en: No private key file chosen
he: לא נבחר קובץ מפתח פרטי

en: No slots available
he: אין חריצים פנויים

en: Not listening for connections - please restart %1%
he: לא מתבצעת האזנת חיבורים - אנא הפעל מחדש את %1%

en: Offline
he: מנותק

en: Redirect user(s)
he: הפנה משתמש/ים

en: Remove all subdirectories before adding this one
he: הסר את כל התת־תיקיות לפני שתוסיף את זאת

en: Request to seek beyond the end of data
he: בקשה לחיפוש מעבר לסוף הנתונים

en: Response does not match request
he: התגובה אינה תואמת לבקשה

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
he: שגיאת SSL: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
he: בחיפוש בוטל: %1%

en: Search enabled again
he: החיפוש הופעל שוב

en: Shared Files
he: קבצים משותפים

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
he: האימות לשרת ה־Socks נכשל (משתמש / סיסמה שגויים?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
he: ה־TLS מבוטל, כשל ביצירת התעודה: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
he: ה־TLS מבוטל, לא הוגדר קובץ תעודה

en: TTH inconsistency
he: חוסר רציפות TTH

en: Target file is missing or wrong size
he: קובץ היעד חסר או בגודל שגוי

en: Target filename too long
he: שם קובץ ניעד ארוך מדי

en: Target removed
he: היעד הוסר

en: The socks server doesn't support login / password authentication
he: שרת ה־socks אינו תומך באימות משתמש / סיסמה

en: The socks server failed establish a connection
he: כשל בקיום ההתחברות לשרת ה־socks

en: The socks server requires authentication
he: שרת ה־socks דורש אימות

en: The temporary download directory cannot be shared
he: לא ניתן לשתף את תיקיית ההורדות הזמניות

en: This file is already queued
he: קובץ זה כבר נמצא בתור

en: Unable to create thread
he: לא ניתן ליצור אשכול

en: Unable to open filelist: %1%
he: לא ניתן לפתוח את רשימת הקבצים: %1%

en: Unable to read hash data file
he: לא ניתן לקרוא את קובץ נתוני הגיבוב

en: Unable to rename %1%: %2%
he: לא ניתן לשנות את השם עבור %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
he: לא ניתן לשלוח את הקובץ %1%: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
he: שגיאה לא ידועה: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
he: !אתה מנסה להוריד מעצמך

en: downloaded from
he: הורד מהמיקום

en: uploaded to
he: הועלה אל
