dcplusplus - en to hu translation catalogue (91 entries)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
hu: %1% (%2%) CID-je {%3%} ugyanaz, mint %4% (%5%)-é, kihagyva

en: %1% (Nick unknown)
hu: %1% (Nick ismeretlen)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
hu: %1% nincs megosztva. A kiszámított CRC32 nem egyezik az SFV fájlban lévővel.

en: %1% renamed to %2%
hu: %1% átnevezve a következőre: %2%

en: %1% was kicked by %2%: %3%
hu: %1%-t kirúgta %2%: %3%

en: %1% was kicked: %2%
hu: %1% kirúgva: %2%

en: %1%: File not available
hu: %1%: A fájl nem elérhető

en: <Enter string>
hu: <Kulcsszava(k)>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
hu: Egy megegyező vagy nagyobb méretű fájl már létezik a megadott helyen

en: A file with a different size already exists in the queue
hu: Egy különböző mérettel rendelkező fájl már van a sorban

en: A file with different tth root already exists in the queue
hu: Egy különböző TTH gyökerű fájl már van a sorban

en: A file with the same hash already exists in your share
hu: A megosztásodban már van egy fájl ugyanezzel a hash-hel

en: All download slots taken
hu: Összes letöltési szál foglalt

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
hu: CRC32 inkonzisztencia (SFV-Ellenőrzéskor)

en: Connection closed
hu: Kapcsolat lezárva

en: Connection timeout
hu: Időtúllépés

en: Connectivity error: %1%
hu: Kapcsolódási hiba: %1%

en: Connectivity restored
hu: Kapcsolódás lehetősége visszaállítva

en: Could not open target file: %1%
hu: Nem sikerült megnyitni a célfájlt a következő miatt: %1%

en: Directory already shared
hu: A könyvtár már meg van osztva

en: Directory missing name attribute
hu: Hiányzik a könyvtár név attribútuma

en: Discard
hu: Eldob

en: Disconnected
hu: Szétkapcsolva

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
hu: A hubról kilépő felhasználó szétkapcsolva: %1%

en: Download Queue
hu: Letöltési Sor

en: Duplicate file will not be shared: %1% (Size: %2% B) Dupe matched against: %3%
hu: Többször meglévő fájl nem lesz megosztva: %1% (Méret: %2% B) Megegyezik ezzel: %3%

en: Duplicate source: %1%
hu: Dupla forrás: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
hu: Hiba a hash adatfájl létrehozásakor: %1%

en: Error during compression
hu: Hiba a tömörítéskor

en: Error during decompression
hu: Hiba a kicsomagoláskor

en: Error generating certificate
hu: Hiba a tanúsítvány készítésekor

en: Error hashing %1%: %2%
hu: Hiba a következő hashelésekor: %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
hu: Hiba a hash adatok mentésekor: %1%

en: Failed to load certificate file
hu: Nem sikerült betölteni a tanúsítvány fájlt

en: Failed to load private key
hu: Nem sikerült betölteni a pirvát kulcsot

en: Failed to negotiate base protocol
hu: Az alap protokoll egyeztetése sikertelen

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
hu: A socks kiszolgáló beállítása az UDP port továbbításra nem sikerült (ellenőrizd a kiszolgáló címét és a portot)

en: File list refresh failed: %1%
hu: Hiba a fájl-lista frissítésekor: %1%

en: File list refresh finished
hu: A fájl-lista frissítése befejeződött

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
hu: A fájl-lista frissítése már folyamatban van. Várd meg, amíg befejeződik, mielőtt újra frissíteni próbálnál!

en: File list refresh initiated
hu: A fájl-lista frissítése elkezdődött

en: File not available
hu: A fájl nem elérhető

en: Finished hashing: %1%
hu: Indexelés befejezve: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
hu: Indexelés befejezve: %1% (%2%/s)

en: Full tree does not match TTH root
hu: A teljes fa nem megfelelő a TTH gyökérhez

en: Generated new TLS certificate
hu: Új TLS tanúsítvány generálva

en: Greater than maximum filelist size
hu: Nagyobb mint a maximális fájl-lista méret

en: Hash database
hu: Hash adatbázis

en: Hash database rebuilt
hu: A hash adatbázis újraépítve

en: Hashing failed: %1%
hu: Sikertelen indexelés: %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
hu: A hub vélhetően régi verziójú ADC protokollt használ, kérlek szólj a tulajnak, hogy frissítsen

en: Invalid size
hu: Érvénytelen méret

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
hu: Érvénytelen célfájl (hiányzó könyvtár, ellenőrizd az alapértelmezett letöltési könyvtár beállításait)

en: Kick user(s)
hu: Felhasználó(k) kirúgása

en: Maximum command length exceeded
hu: A maximális parancs hossz túllépve

en: More bytes written than requested
hu: A kértnél több byte írása történt

en: No certificate file chosen
hu: Nincs kiválasztva tanúsítvány fájl

en: No directory specified
hu: Nincs könyvtár megadva

en: No private key file chosen
hu: Nincs kiválasztva privát kulcs fájl

en: No slots available
hu: Nincs szabad slot

en: Not listening for connections - please restart %1%
hu: Nem figyel kapcsolatokra - kérlek, indítsd újra a %1%-t

en: Offline
hu: Kilépett

en: Redirect user(s)
hu: Felhasználó(k) átirányítása

en: Remove all subdirectories before adding this one
hu: Távolíts el minden alkönyvtárat, mielőtt ezt felveszed

en: Request to seek beyond the end of data
hu: Kérés az adatsor vége utáni pozícionálásra

en: Response does not match request
hu: A válasz nem felel meg a kérésnek

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
hu: SSL Hiba: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
hu: Keresés tiltva:%1%

en: Search enabled again
hu: Keresés ismét engedélyezve

en: Shared Files
hu: Megosztott fájlok

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
hu: A hitelesítés a socks kiszolgálónál nem sikerült (rossz felhasználói név/jelszó?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
hu: TLS letiltva, a tanúsítvány fájl generálása sikertelen: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
hu: TLS letiltva, nincs tanúsítvány fájl beállítva

en: TTH inconsistency
hu: TTH inkonzisztencia

en: Target file is missing or wrong size
hu: A cél fájl hiányzik vagy nem megfelelő méretű

en: Target filename too long
hu: A cél fájlneve túl hosszú

en: Target removed
hu: Cél eltávolítva

en: The socks server doesn't support login / password authentication
hu: A socks kiszolgáló nem támogatja a bejelentkezési név / jelszó hitelesítést

en: The socks server failed establish a connection
hu: Nem sikerült a socks kiszolgálóhoz kapcsolódni

en: The socks server requires authentication
hu: A socks kiszolgáló hitelesítést igényel

en: The temporary download directory cannot be shared
hu: Az ideiglenes letöltési könyvtár nem megosztható

en: This file is already queued
hu: A fájl már a sorban van

en: Unable to create thread
hu: A szál léterhozása sikertelen

en: Unable to open filelist: %1%
hu: Nem sikerült megnyitni a fájl-listát: %1%

en: Unable to read hash data file
hu: A hash adatfájl beolvasása nem lehetséges

en: Unable to rename %1%: %2%
hu: A fájl átnevezése sikertelen: %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
hu: A fájl küldése sikertelen: %1%: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
hu: Ismeretlen hiba: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
hu: Saját magadtól próbálsz meg letölteni!

en: downloaded from
hu: letöltve innen:

en: uploaded to
hu: feltöltve ide:
