dcpp - en to km translation catalogue (34 entries)

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
km: ទំហំឯកសារដែលប៉ុនគ្នា ឬ ធំជាង គឺមានរួចហើយនៅឯទីតាំងគោលដៅ

en: A file with a different size already exists in the queue
km: ឯកសារដែលមានទំហំខុសគ្នា មានរួចហើយនៅក្នុងជួរ

en: A file with different tth root already exists in the queue
km: ឯកសារដែលមានឫស tth ខុសគ្នា មានរួចហើយនៅក្នុងជួរ

en: A file with the same hash already exists in your share
km: ឯកសារដែលច្របូកច្របល់ដូចគ្នានេះ មានរួចហើយនៅក្នុងទីចែករំលែករបស់អ្នក

en: All download slots taken
km: ប្រលោះទាញយកទាំងអស់ គ្មានទំនេរ

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
km: CRC32 មិនខ្ជាប់ខ្ជួន (SFV-ត្រួតពិនិត្យ)

en: Connection timeout
km: ការតភ្ជាប់ អស់ពេល

en: Directory already shared
km: ថតក្រូណូបានចែករំលែករួចហើយ

en: Disconnected
km: បានផ្តាច់

en: Download Queue
km: ទាញយកដាក់ជាជួរ

en: Error during compression
km: កំហុសនៅពេលបង្ហាប់

en: Error during decompression
km: កំហុសនៅពេលមិនបានបង្ហាប់

en: File list refresh finished
km: បញ្ជីឯកសារដែលធ្វើអោយស្រស់ បានបញ្ចប់

en: File list refresh initiated
km: បញ្ជីឯកសារដែលធ្វើអោយស្រស់ បានផ្តើមថ្មី

en: File not available
km: ឯកសារពុំអាចរកបាន

en: Full tree does not match TTH root
km: មែកធាងពេញលេញ មិនអាចផ្គុផ្គងនឹងឫស TTH

en: Hash database
km: មូលដ្ឋានទិន្នន័យច្របូកច្របល់

en: Hash database rebuilt
km: មូលដ្ឋានទិន្នន័យច្របូកច្របល់ បានស្ថាបនាឡើងវិញ

en: Kick user(s)
km: ទាត់អ្នកប្រើចេញ

en: No directory specified
km: គ្មានថតក្រូណូបញ្ជាក់លម្អិត

en: No slots available
km: គ្មានប្រលោះដែលអាចរកបាន

en: Offline
km: ក្រៅបណ្តាញ

en: Redirect user(s)
km: ប្តូរទិសអ្នកប្រើ

en: Remove all subdirectories before adding this one
km: យកថតក្រូណូរងចេញទាំងអស់ មុននឹងបន្ថែមមួយនេះ

en: Shared Files
km: បានចែករំលែកឯកសារ

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
km: ការផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពត្រឹមត្រូវនៃរន្ធម៉ាស៊ីនបម្រើ បានបរាជ័យ (ឈ្មោះ / ពាក្យសម្ងាត់ មិនត្រឹមត្រូវ?)

en: Target filename too long
km: ឈ្មោះឯកសារគោលដៅវែងណាស់

en: The socks server doesn't support login / password authentication
km: រន្ធម៉ាស៊ីនបម្រើមិនគាំទ្រការផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពត្រឹមត្រូវនៃ ឈ្មោះ / ពាក្យសម្ងាត់

en: The socks server failed establish a connection
km: រន្ធម៉ាស៊ីនបម្រើបរាជ័យក្នុងការបង្កើតការតភ្ជាប់

en: The socks server requires authentication
km: រន្ធម៉ាស៊ីនបម្រើតម្រូវអោយមានការផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពត្រឹមត្រូវ

en: The temporary download directory cannot be shared
km: ថតក្រូណូដែលទាញយកជាបណ្តោះអាសន្ន មិនអាចត្រូវបានចែករំលែក

en: Unable to create thread
km: មិនអាចបង្កើតខ្សែស្រឡាយ

en: Unable to read hash data file
km: មិនអាចអានឯកសារទិន្នន័យច្របូកច្របល់

en: You're trying to download from yourself!
km: អ្នកកំពុងតែសាកល្បងទាញយកពីខ្លួនឯង!
