dcpp - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
lt: Tokia pati ar didesnė byla jau egzistuoja kataloge

en: A file with a different size already exists in the queue
lt: Kito dydžio byla jau eilėje

en: A file with different tth root already exists in the queue
lt: Byla su kitu TTH jau eilėje

en: A file with the same hash already exists in your share
lt: Byla su ta pačia žyme jau yra sąraše

en: All download slots taken
lt: Visos vietos užimtos

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
lt: CRC32 neatitikimas (SFV patikra)

en: Connection timeout
lt: Jungiamasi per ilgai

en: Directory already shared
lt: Katalogas jau sąraše

en: Disconnected
lt: Atjungta

en: Download Queue
lt: Siuntimų eilė

en: Error during compression
lt: Klaida glaudinant

en: Error during decompression
lt: Klaida išskleidžiant

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
lt: Nepavyko nustatyti Socks serverio UDP sesijai (patikrink adresą bei prievadą)

en: File list refresh finished
lt: Sąrašas atnaujintas

en: File list refresh initiated
lt: Sąrašas atnaujinamas

en: File not available
lt: Byla neprieinama

en: Full tree does not match TTH root
lt: Medis neatitinka TTH

en: Hash database
lt: Duomenų bazė

en: Hash database rebuilt
lt: Duomenų bazė perkrauta

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
lt: Netinkama byla (rūksta katalogo, patikrink katalogų nustatymus)

en: Kick user(s)
lt: Numesk vartotoją/us

en: No directory specified
lt: Katalogas nenurodytas

en: No slots available
lt: Vietų nėra

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Redirect user(s)
lt: Nukreipk vartotoją/us

en: Remove all subdirectories before adding this one
lt: Pašalink visus pakatalogius prieš pridėdamas šį

en: Shared Files
lt: Bylos sąraše

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
lt: Atmetė Socks serveris (klaidingas vartotojas / slaptažodis?)

en: Target filename too long
lt: Pavadinimas per ilgas

en: The socks server doesn't support login / password authentication
lt: Socks serveris nepalaiko vartotojo / slaptažodžio režimo

en: The socks server failed establish a connection
lt: Nepavyko prisijungti prie Socks serverio

en: The socks server requires authentication
lt: Socks serveryje būtina identifikuotis

en: The temporary download directory cannot be shared
lt: Laikinų bylų katalogas nepridedamas

en: Unable to create thread
lt: Negalima sukurti gijos

en: You're trying to download from yourself!
lt: Nesiųsk iš savęs!
