dcpp - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: %1% (Nick unknown)
lv: %1% (Niks nezināms)

en: %1% renamed to %2%
lv: %1% nosaukts par %2%

en: %1%: File not available
lv: %1%: Lails nav pieejams

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
lv: Tajā mapē jau eksistē tāda nosaukuma fails ar tādu pašu vai lielāku izmēru

en: A file with a different size already exists in the queue
lv: Rindā jau atrodas tāds fails ar savādāku izmēru

en: A file with different tth root already exists in the queue
lv: Rindā jau atrodas tāds fails ar savādāku TTH indeksu

en: A file with the same hash already exists in your share
lv: Fails ar tādu pašu indeksu jau atrodas tavā koplietnē

en: All download slots taken
lv: Visi lejupielādes kanāli aizņemti

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
lv: CRC32 neatbilstība (SFV-Pārbaude)

en: Connection closed
lv: Savienojums tika slēgts

en: Connection timeout
lv: Savienošanās taimauts

en: Connectivity error: %1%
lv: Savienošanas kļūda: %1%

en: Connectivity restored
lv: Savienošana atjaunota

en: Directory already shared
lv: Mape jau ir koplietošanā

en: Discard
lv: izlaist

en: Download Queue
lv: Lejupielādes rinda

en: Error during compression
lv: Kompresijas kļūda

en: Error during decompression
lv: Kļūda atarhivējot

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
lv: Neizdevās uzstādīt SOCKS serveri UDP pārsūtīšanai (pārbaudi adresi un portu)

en: File list refresh finished
lv: Pabeigta failu saraksta atjaunošana

en: File list refresh initiated
lv: Sākta failu saraksta atjaunošana

en: File not available
lv: Fails nav pieejams

en: Full tree does not match TTH root
lv: Lejupielādētā faila TTH sakne ir atšķirīga

en: Hash database
lv: Jaucējfunkcijas datubāze

en: Hash database rebuilt
lv: Rekonstruēta jaucējfunkcijas datubāze

en: Invalid size
lv: Nepareizs izmērs

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
lv: Nederīgs gala fails (neeksistējoša mape, pārbaudi iestatījumus)

en: Kick user(s)
lv: Izmest lietotāju(s)

en: No directory specified
lv: Nav norādīta mape

en: No slots available
lv: Kanāli nav pieejami

en: Offline
lv: Atslēdzies

en: Redirect user(s)
lv: Pārvirzīt lietotāju(s)

en: Remove all subdirectories before adding this one
lv: Izņemiet visas apakšmapes pirms pievienojiet šo

en: Shared Files
lv: Faili koplietošanā

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
lv: SOCKS5 servera autorizācijas kļūda (nederīgs lietotājvārds / parole?)

en: Target filename too long
lv: Pārāk garš faila nosaukums

en: The socks server doesn't support login / password authentication
lv: SOCKS5 serveris neatbalsta lietotāju autorizāciju

en: The socks server failed establish a connection
lv: SOCKS5 serverim neizdevās izveidot savienojumu

en: The socks server requires authentication
lv: SOCKS5 serveris pieprasa autorizāciju

en: The temporary download directory cannot be shared
lv: Pagaidu lejupielādes mapi nevar izlikt koplietošanā

en: Unable to create thread
lv: Neizdevās radīt pavedienu

en: Unknown error: 0x%1$x
lv: Nezināma kļūda: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
lv: Jūs cenšaties lejuplādēt no sevis paša!

en: downloaded from
lv: lejuplādēts no

en: uploaded to
lv: augšuplādēts uz
