dcplusplus - en to ms translation catalogue (65 entries)

en: %1% (Nick unknown)
ms: %1% (nama timangan tidak diketahui)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
ms: %1% tidak dikongsi; kiraan CRC32 tidak sama dengan objek yang dijumpai di fail SFV

en: %1% renamed to %2%
ms: %1% ditukar kepada %2%

en: %1%: File not available
ms: %1%: Tidak ada fail

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
ms: Fail ini mempunyai fail yang lebih besar atau sama size di lokasi target

en: A file with a different size already exists in the queue
ms: Fail yang saiznya berlainan sudah wujud dalam barisan

en: A file with different tth root already exists in the queue
ms: Fail dengan tth root yang berlainan sudah wujud dalam barisan

en: A file with the same hash already exists in your share
ms: Fail dengan hash yang sama sudah wujud dalam kongsian anda

en: All download slots taken
ms: Semua slot muat turun sudah diambil

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
ms: Inkonsistensi CRC32 (SFV-Check)

en: Connection timeout
ms: Masa untuk sambungan telah habis

en: Could not open target file: %1%
ms: Tidak boleh buka fail target: %1%

en: Directory already shared
ms: Direktori sudah dikongsi

en: Disconnected
ms: Terputus

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
ms: Pengguna terputus meninggalkan hub: %1%

en: Download Queue
ms: Barisan Muat turun

en: Duplicate source: %1%
ms: Duplikasi Sumber: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
ms: Ralat mencipta data hash fail: %1%

en: Error during compression
ms: Ralat semasa kompresi

en: Error during decompression
ms: Ralat semasa dikompresi

en: Error hashing %1%: %2%
ms: Ralat hashing %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
ms: Ralat menyimpan data hash: %1%

en: Failed to load certificate file
ms: Gagal muat sijil fail

en: Failed to load private key
ms: Gagal muat kunci persendirian

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
ms: Gatal untuk menyediakan server socks untuk relay UDP (semak alamat dan port socks)

en: File list refresh failed: %1%
ms: Senarai fail yang hendak diperbaharui telah gagal: %1%

en: File list refresh finished
ms: Senarai fail telah diperbaharui

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
ms: Senarai fail sedang diperbaharui, sila tunggu sehingga habis sebelum cuba untuk memperbaharui semula.

en: File list refresh initiated
ms: Perbaharui Senarai fail sedang dimulakan

en: File not available
ms: Tiada fail

en: Finished hashing: %1%
ms: Habis process hashing: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
ms: Habis process hashing: %1% (%2%/s)

en: Full tree does not match TTH root
ms: Pokok penuh tidak sama dengan TTH root

en: Generated new TLS certificate
ms: Certifikasi TLS telah diperbaharui

en: Hash database
ms: Pangakalan Data hash

en: Hash database rebuilt
ms: Pangakalan Data hash dibina semula

en: Hashing failed: %1%
ms: Hashing telah gagal: %1%

en: Invalid size
ms: Saiz tidak sah

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
ms: Target fail tidak sah (direktori tidak wujud, semak direktori muat turun)

en: Kick user(s)
ms: Tendang pengguna

en: Maximum command length exceeded
ms: Saiz maximum untuk Kommand telah melebihi

en: No directory specified
ms: Tiada direktori dispecifikasikan

en: No slots available
ms: Tidak ada slot

en: Redirect user(s)
ms: Sila hantar pengguna ke tempat lain

en: Remove all subdirectories before adding this one
ms: Menyingkirkan semua subdirektori semula tambah direktori ini

en: Shared Files
ms: Fail Kongsian

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
ms: Pengesahan Server socks telah gagal (salah kata name/salah kata kunci?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
ms: TLS telah ditutup, gagal untuk memperbaharui certifikasi: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
ms: TLS telah ditutup, tiada fail certifikasi

en: Target filename too long
ms: Nama fail target terlalu panjang

en: Target removed
ms: Target disingkirkan

en: The socks server doesn't support login / password authentication
ms: Server socks tidak memberi bantuan untuk pengesahan kata nama dan kata kunci

en: The socks server failed establish a connection
ms: Server socks gagal memulakan hubungan

en: The socks server requires authentication
ms: Server socks perlukan pengesahan

en: The temporary download directory cannot be shared
ms: Direktori muat turun sementara tidak boleh dikongsi

en: This file is already queued
ms: Fail ini sudah dalam barisan

en: Unable to create thread
ms: Tidak boleh mencipta thread

en: Unable to open filelist: %1%
ms: Tidak boleh buka senarai fail: %1%

en: Unable to read hash data file
ms: Tidak boleh baca data hash fail

en: Unable to rename %1%: %2%
ms: Tidak boleh menama semula %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
ms: Gagal hantar fail %1%: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
ms: Ralat tidak ketahui : 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
ms: Kamu sedang cuba untuk muat turun dari sendiri!!!

en: downloaded from
ms: Dimuat turun dari

en: uploaded to
ms: Dimuat naik ke
