dcpp - en to nl translation catalogue (89 entries)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
nl: %1% (%2%) heeft dezelfde CID {%3%} als %4% (%5%), negeren

en: %1% (Nick unknown)
nl: %1% (Nick onbekend)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
nl: %1% niet gedeeld; berekende CRC32 komt niet overeen met de waarde in het SFV bestand.

en: %1% renamed to %2%
nl: %1% hernoemd naar %2%

en: %1% was kicked by %2%: %3%
nl: %1% is geblokkeerd door %2%: %3%

en: %1% was kicked: %2%
nl: %1% was geblokkeerd: %2%

en: %1%: File not available
nl: %1%: Bestand niet beschikbaar

en: <Enter string>
nl: <Voer tekst in>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
nl: Er bestaat reeds een doelbestand dat even groot is of groter

en: A file with a different size already exists in the queue
nl: Bestand met andere grootte is reeds in wachtrij aanwezig

en: A file with different tth root already exists in the queue
nl: Bestand met andere TTH Root is reeds in wachtrij aanwezig

en: A file with the same hash already exists in your share
nl: Een bestand met dezelfde Hash-waarde is reeds gedeeld

en: All download slots taken
nl: Alle Downloadslots in gebruik

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
nl: CRC32 Inconsistentie (SFV-Check)

en: Connection closed
nl: Verbinding verbroken

en: Connection timeout
nl: Verbindingstimeout

en: Connectivity error: %1%
nl: Verbindingsfout: %1%

en: Connectivity restored
nl: Verbindign hersteld

en: Could not open target file: %1%
nl: Doelbestand kon niet geopend worden: %1%

en: Directory already shared
nl: Map is reeds gedeeld

en: Directory missing name attribute
nl: Attribuut directory heeft geen name

en: Discard
nl: Verwijderen

en: Disconnected
nl: Verbroken

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
nl: Verbroken gebruiker verlaat de hub: %1%

en: Download Queue
nl: Download wachtrij

en: Duplicate source: %1%
nl: Kopie van bron: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
nl: Fout bij het creëren van hash data bestand: %1%

en: Error during compression
nl: Fout tijdens comprimeren

en: Error during decompression
nl: Fout tijdens decomprimeren

en: Error generating certificate
nl: Fout bij genereren van certificaat

en: Error hashing %1%: %2%
nl: Fout tijdens hashen %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
nl: Fout bij opslaan van hashdata: %1%

en: Failed to load certificate file
nl: Fout bij laden certificaat bestand

en: Failed to load private key
nl: Fout bij laden privé sleutel

en: Failed to negotiate base protocol
nl: Fout tijdens onderhandelen basis protocol

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
nl: Fout bij configureren van Socks Server voor UDP relay (controleer Adres en Port Servers)

en: File list refresh failed: %1%
nl: Actualiseren van bestandenlijst niet gelukt: %1%

en: File list refresh finished
nl: Actualiseren Bestandenlijst beeindigd

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
nl: Bezig met actualiseren van Bestandenlijst, Niet opnieuw actualiseren tijdens dit proces

en: File list refresh initiated
nl: Begonnen met het actualiseren van de bestandenlijst

en: File not available
nl: Bestand is niet beschikbaar

en: Finished hashing: %1%
nl: Hashen klaar: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
nl: Hashen klaar: %1% (%2%/s)

en: Full tree does not match TTH root
nl: Mapstructuur komt niet overeen met TTH Root

en: Generated new TLS certificate
nl: Nieuw TLS certificaat gegenereerd

en: Greater than maximum filelist size
nl: Groter dan maximale bestandenlijst-grootte

en: Hash database
nl: Hash-Database

en: Hash database rebuilt
nl: Hash database vernieuwd

en: Hashing failed: %1%
nl: Fout tijdens het hashen %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
nl: Hub gebruikt waarschijnlijk een oude versie van ADC, vraag hubeigenaar s.v.p. om te upgraden

en: Invalid size
nl: Ongeldige grootte

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
nl: Ongeldig doelbestand (Map niet aanwezig, controleer standaard downloadmap instellingen)

en: Kick user(s)
nl: Blokkeer Gebruiker(s)

en: Maximum command length exceeded
nl: Maximum aantal karakters overschreden

en: More bytes written than requested
nl: Meer bytes geschreven dan gevraagd

en: No certificate file chosen
nl: Geen certificaat gekozen

en: No directory specified
nl: Geen map gekozen

en: No private key file chosen
nl: Geen vertrouwde sleutelfile gekozen

en: No slots available
nl: Geen Slots beschikbaar

en: Not listening for connections - please restart %1%
nl: Niet reageren op verbinding - s.v.p. herstarten %1%

en: Redirect user(s)
nl: Gebruiker omleiden

en: Remove all subdirectories before adding this one
nl: Alle submappen verwijderen voordat deze toegevoegd wordt

en: Request to seek beyond the end of data
nl: Verzoek om verder te zoeken na einde van de data

en: Response does not match request
nl: Mapstructuur komt niet overeen met TTH Root

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
nl: SSL fout: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
nl: Zoeken uitgeschakeld: %1%

en: Search enabled again
nl: Zoeken weer hervat

en: Shared Files
nl: Gedeelde bestanden

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
nl: Socks Server authentificatie mislukt (verkeerde login / paswoord?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
nl: TLS uitgeschakeld, geen certificaat bestand geladen: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
nl: TLS uitgeschakeld, geen certificaat bestand geladen

en: TTH inconsistency
nl: TTH Inconsistentie

en: Target file is missing or wrong size
nl: Doelfile niet aanwezig of foutieve grootte

en: Target filename too long
nl: Doelbestandsnaam te lang

en: Target removed
nl: Doel verwijderd

en: The socks server doesn't support login / password authentication
nl: Socks Server ondersteunt niet login / paswoord autentificatie

en: The socks server failed establish a connection
nl: Socks Server kon geen verbinding maken

en: The socks server requires authentication
nl: Socks Server heeft authentificatie nodig

en: The temporary download directory cannot be shared
nl: De tijdelijke downloadmap kan niet worden gedeeld

en: This file is already queued
nl: Bestand staat reeds in wachtlijst

en: Unable to create thread
nl: Thread kan niet gecreëerd worden

en: Unable to open filelist: %1%
nl: Niet mogelijk om bestandenlijst te openen: %1%

en: Unable to read hash data file
nl: Niet mogelijk om hash databestand te lezen

en: Unable to rename %1%: %2%
nl: Niet mogelijk te hernomen %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
nl: Niet mogelijk bestand te sturen %1%: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
nl: Onbekende fout: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
nl: U probeert Uw eigen bestand te downloaden!

en: downloaded from
nl: gedownload van

en: uploaded to
nl: geupload naar
