dcpp - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
sq: Fili me madhësi të njejtë apo më të madhe gjindet ne vendin e caktuar

en: A file with a different size already exists in the queue
sq: Në listën e shkarkimeve egziston fili me madhësi tjetër

en: A file with different tth root already exists in the queue
sq: Në listën e shkarkimeve egziston një fil me një TTH-kontroll shumë tjetër

en: A file with the same hash already exists in your share
sq: Në shpërndarjet e tua egziston(qysh prej më para) fili i grimcuar(me madhësi të njejtë)

en: All download slots taken
sq: Të gjitha kanalet për shkarkim janë të zëna

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
sq: SFV-kontrolli dha një shumë kontroll të gabuar CRC32

en: Connection timeout
sq: Jashtëkohe(Timeout) gjatë lidhjes

en: Directory already shared
sq: Dosja i gatshëm për shpërndarje

en: Disconnected
sq: Shkëputur

en: Download Queue
sq: Lista e shkarkimeve

en: Error during compression
sq: Gabim gjatë ngjeshjes

en: Error during decompression
sq: Gabim gjatë ngjeshjes

en: File list refresh finished
sq: Përfundon rifreskimi i listës së filit

en: File list refresh initiated
sq: Fillon rifreskimi i listës së filit

en: File not available
sq: Fili s´është i arritshëm

en: Full tree does not match TTH root
sq: Struktura e shkarkuar s`i përgjigjet TTH rrënjës

en: Hash database
sq: TTH-indeksimi i bazës kompjuterike/dosjes

en: Hash database rebuilt
sq: U rindërtua(përfundua)TTH-indeksimi i bazës kompjuterike(dosjes)

en: Kick user(s)
sq: Përjashto përdoruesin(at)

en: No directory specified
sq: S´është caktuar asnjë dosje

en: No slots available
sq: Kanalet s`janë të arritshme/në dispozicion

en: Offline
sq: Shkëputur

en: Redirect user(s)
sq: Riorijento përdoruesin(-at)

en: Remove all subdirectories before adding this one
sq: Përpara se t`a vendosish këtë, zhvendos të gjitha nën-dosjet

en: Shared Files
sq: Filet e shpërndara

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
sq: Verifikimi i Socks serverit dështoi(fjalëkalimi apo emri i përdoruesit është gabim?)

en: Target filename too long
sq: Emri i filit është shumë i gjatë

en: The socks server doesn't support login / password authentication
sq: Socks serveri s´e përkrah verifikimi e fjalëkalimit / përdoruesit

en: The socks server failed establish a connection
sq: Socks serveri dështoi në krijimi e kyçjes(lidhjes)

en: The socks server requires authentication
sq: Socks serveri kërkon verifikim

en: The temporary download directory cannot be shared
sq: Dosja me shkarkimet e pa përfunduara s´mund të shpërndahet

en: Unable to create thread
sq: S`mund të krijon strukturë

en: Unable to read hash data file
sq: Data fili i TTH'së s`mund të lexohet

en: You're trying to download from yourself!
sq: Ty orvatesh të shkarkosh nga vetvetja!
