dcplusplus - en to sr translation catalogue (90 entries)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
sr: %1% (%2%) ima isti CID {%3%} as %4% (%5%), ignorišem

en: %1% (Nick unknown)
sr: %1% (Nepoznat nadimak)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
sr: %1% nije deljeno; izračunati CRC32 se ne poklapa sa onim u SFV datoteci.

en: %1% renamed to %2%
sr: %1% preimenovan u %2%

en: %1% was kicked by %2%: %3%
sr: %1% je izbačen od %2%: %3%

en: %1% was kicked: %2%
sr: %1% je izbačen: %2%

en: %1%: File not available
sr: %1%: Datoteka nije dostupna

en: <Enter string>
sr: <Unesite tekst>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
sr: Datoteka iste ili veće veličine već postoji na ciljnoj lokaciji

en: A file with a different size already exists in the queue
sr: Datoteka različite veličine već postoji u redu

en: A file with different tth root already exists in the queue
sr: Datoteka različite tth osnove već postoji u redu

en: A file with the same hash already exists in your share
sr: Datoteka sa istim hashom već postoji u vašim deljenim datotekama

en: All download slots taken
sr: Svi slotovi za preuzimanje su popunjeni

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
sr: CRC32 neusaglašenost (SFV-Check)

en: Connection closed
sr: Veza je prekinuta

en: Connection timeout
sr: Vreme povezivanja je isteklo

en: Connectivity error: %1%
sr: Greška pri povezivanju: %1%

en: Connectivity restored
sr: Veza ponovo uspostavljena

en: Could not open target file: %1%
sr: Ne mogu da otvorim datoteku: %1%

en: Directory already shared
sr: Direktorijum se već deli

en: Directory missing name attribute
sr: Direktorijumu nedostaje atribut ime

en: Discard
sr: Odbaci

en: Disconnected
sr: Isključen

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
sr: Isključen korisnik koji je napustio hub: %1%

en: Download Queue
sr: Red za preuzimanje

en: Duplicate source: %1%
sr: Izvor duplikata: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
sr: Greška pri kreiranju hash podataka za datoteku: %1%

en: Error during compression
sr: Greška tokom pakovanja

en: Error during decompression
sr: Greška tokom otpakivanja

en: Error generating certificate
sr: Greška pri kreiranju sertifikata

en: Error hashing %1%: %2%
sr: Greška pri hashovanju %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
sr: Greška pri čuvanju hash podataka: %1%

en: Failed to load certificate file
sr: Ne mogu da učitam datoteku sa sertifikatom

en: Failed to load private key
sr: Ne mogu da učitam privatni ključ

en: Failed to negotiate base protocol
sr: Ne mogu da uspostavim bazni protokol

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
sr: Greška pri podešavanju socks servera za UDP prenos (proveriti socks adresu i port)

en: File list refresh failed: %1%
sr: Osvežavanje liste deljenih datoteka nije uspelo: %1%

en: File list refresh finished
sr: Osvežavanje liste deljenih datoteka završeno

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
sr: Osvežavanje liste deljenih datoteka je u toku, molim sačekajte da se završi pre ponovnog pokretanja

en: File list refresh initiated
sr: Pokrenuto osvežavanje liste deljenih datoteka

en: File not available
sr: Datoteka nije dostupna

en: Finished hashing: %1%
sr: Završeno hashovanje: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
sr: Završeno hashovanje: %1% (%2%/s)

en: Full tree does not match TTH root
sr: Celo stablo ne odgovara TTH osnovi

en: Generated new TLS certificate
sr: Napravljen je novi TLS sertifikat

en: Greater than maximum filelist size
sr: Veće od maksimalne veličine liste datoteka

en: Hash database
sr: Hash baze podataka

en: Hash database rebuilt
sr: Obnavaljam hash bazu podataka

en: Hashing failed: %1%
sr: Hashovanje nije uspelo: %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
sr: Hub verovatno koristi staru verziju ADC-a, molim predložite vlasniku da pređe na novu verziju

en: Invalid size
sr: Pogrešna veličina

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
sr: Neispravna odredišna datoteka (nema direktorijuma, proveri podešavanje standardnog direktorijuma za preuzimanje)

en: Kick user(s)
sr: Izbaci korisnika(e)

en: Maximum command length exceeded
sr: Prekoračena maksimalna dužina komande

en: More bytes written than requested
sr: Više bajtova zapisano nego što je traženo

en: No certificate file chosen
sr: Izabrana datoteka za sertifikat

en: No directory specified
sr: Nije određen direktorijum

en: No private key file chosen
sr: Nije izabarana datoteka za privatni ključ

en: No slots available
sr: Nema slobodnih slotova

en: Not listening for connections - please restart %1%
sr: Ne osluškujem konekcije - molim restartujte %1%

en: Offline
sr: Nije na mreži

en: Redirect user(s)
sr: Preusmeri korisnika(e)

en: Remove all subdirectories before adding this one
sr: Ukloni sve poddirektorijume pre dodavanja ovog

en: Request to seek beyond the end of data
sr: Zahtev za pretragu nakon završetka podataka

en: Response does not match request
sr: Odgovor se ne poklapa sa zahtevom

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
sr: SSL Greška: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
sr: Pretraga onemogućena: %1%

en: Search enabled again
sr: Pretraga ponovo omogućena

en: Shared Files
sr: Deljene datoteke

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
sr: Socks server provera nije uspela (loše korisničko ime / lozinka?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
sr: TLS onemogućen, ne mogu da napravim sertifikat: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
sr: TLS onemogućen, nije izabrana datoteka za sertifikat

en: TTH inconsistency
sr: TTH neusaglašenost

en: Target file is missing or wrong size
sr: Odredišna datoteka nedostaje ili je pogrešne veličine

en: Target filename too long
sr: Ime odredišne datoteke je predugačko

en: Target removed
sr: Odredište obrisano

en: The socks server doesn't support login / password authentication
sr: Socks server ne podržava proveru korisničko ime / lozinka

en: The socks server failed establish a connection
sr: Socks server nije uspeo uspostaviti vezu

en: The socks server requires authentication
sr: Socks server zahteva proveru

en: The temporary download directory cannot be shared
sr: Direktorijum za privremeno preuzimanje se ne može deliti

en: This file is already queued
sr: Ova datoteka se već deli

en: Unable to create thread
sr: Ne mogu kreirati nit

en: Unable to open filelist: %1%
sr: Ne mogu otvoriti listu datoteka: %1%

en: Unable to read hash data file
sr: Ne mogu da pročitam datoteku sa hash podatcima

en: Unable to rename %1%: %2%
sr: Ne mogu promeniti ime %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
sr: Ne mogu poslati datoteku %1%: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
sr: Nepoznata greška: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
sr: Pokušavate skidati od samog sebe!

en: downloaded from
sr: skinuto od

en: uploaded to
sr: poslato do
