dcpp - en to tr translation catalogue (90 entries)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
tr: %1% (%2%) %4% (%5%) ile aynı CID {%3%} 'e sahip. Yoksayılıyor

en: %1% (Nick unknown)
tr: %1% (Bilinmeyen rumuz)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
tr: %1% paylaşılmamış; hesaplanan CRC32 SFV dosyasında bulunan ile aynı değil.

en: %1% renamed to %2%
tr: %1% %2% olarak yeniden adlandırıldı

en: %1% was kicked by %2%: %3%
tr: %1%, %2% tarafından %3% sebebiyle atıldı

en: %1% was kicked: %2%
tr: %1% atıldı: %2%

en: %1%: File not available
tr: %1%: Dosya kullanılabilir değil

en: <Enter string>
tr: <Karakter giriniz>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
tr: Aynı veya daha büyük boyutta bir dosya zaten mevcut

en: A file with a different size already exists in the queue
tr: Farklı boyuta sahip bir dosya zaten listenizde mevcut

en: A file with different tth root already exists in the queue
tr: Farklı TTH'a sahip bir dosya zaten listenizde mevcut

en: A file with the same hash already exists in your share
tr: Aynı TTH'a sahip bir dosya zaten paylaşımda

en: All download slots taken
tr: Tüm slotlarınız kullanımda, lütfen daha fazla açınız

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
tr: CRC32 uyumsuzluğu (SFV-Kontrol)

en: Connection closed
tr: Bağlantı kapandı.

en: Connection timeout
tr: Bağlantı yeterli sürede sağlanamadı

en: Connectivity error: %1%
tr: Bağlantı hatası: %1%

en: Connectivity restored
tr: Bağlantı sağlandı

en: Could not open target file: %1%
tr: Hedef dosya açılamadı: %1%

en: Directory already shared
tr: Dikkat! Klasör zaten paylaştırılmış

en: Directory missing name attribute
tr: Klasörün isim özelliği kayıp

en: Discard
tr: Gözardı Et

en: Disconnected
tr: Bağlantı kesildi

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
tr: Bağlantısı kesilen kullanıcı hub'dan ayrılıyor: %1%

en: Download Queue
tr: İndirilecekler

en: Duplicate source: %1%
tr: Kopya kaynak: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
tr: İndex dosyası oluşturulurken hata : %1%

en: Error during compression
tr: Sıkıştırma yapılamadı!

en: Error during decompression
tr: Hata! Sıkıştırma açılamadı

en: Error generating certificate
tr: Sertifika oluşturulurken hata meydana geldi

en: Error hashing %1%: %2%
tr: İndeksleme işleminde hata %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
tr: İndeks verisini kaydederken hata oluştu: %1%

en: Failed to load certificate file
tr: Sertifika dosyası yüklenemedi

en: Failed to load private key
tr: Hata! Özel şifre yüklenemedi

en: Failed to negotiate base protocol
tr: Temel protokol anlaşması sağlanamadı

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
tr: SOCKS sunucusu UDP iletişimi için ayarlanamadı. (SOCKS adresini ve port numarasını kontrol ediniz)

en: File list refresh failed: %1%
tr: Dosya listesi güncellenemedi: %1%

en: File list refresh finished
tr: Dosya listeniz güncellendi!

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
tr: Dosya listesi güncelleniyor, tekrar güncellemeden önce işlemin bitmesini bekleyin

en: File list refresh initiated
tr: Dosya listeniz güncelleniyor...

en: File not available
tr: Dosya mevcut değil

en: Finished hashing: %1%
tr: indeksleme işlemi tamamlandı: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
tr: Hash işlemi tamamlandı: %1% (%2%/s)

en: Full tree does not match TTH root
tr: İndirme listesindeki TTH ile uyuşmuyor

en: Generated new TLS certificate
tr: Yeni TLS sertifikası oluşturuldu

en: Greater than maximum filelist size
tr: Maksimum dosya listesi boyutundan daha büyük

en: Hash database
tr: Dosya veritabanı

en: Hash database rebuilt
tr: Dosya veritabanı yenilendi

en: Hashing failed: %1%
tr: indeksleme başarısız: %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
tr: Hub ADC'nin eski bir versiyonunu kullanıyor, lütfen hub sahibini güncellemesi yönünde destekleyin

en: Invalid size
tr: Geçersiz boyut

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
tr: (!) Geçersiz hedef dosya (Klasör yok, lütfen indirme ayarınızı kontrol ediniz)

en: Kick user(s)
tr: Kullanıcı(ları) At!

en: Maximum command length exceeded
tr: Maksimum komut limiti'ni aştınız

en: More bytes written than requested
tr: İstenenden daha fazla byte yazıldı

en: No certificate file chosen
tr: Sertifika dosyası seçilmemiş

en: No directory specified
tr: Geçerli bir klasör belirtilmedi

en: No private key file chosen
tr: Özel şifre dosyası şeçilmemiş

en: No slots available
tr: Boş slot bekleniyor

en: Not listening for connections - please restart %1%
tr: Bağlantılar için dinleme yapmıyor - lütfen yeniden başlatın %1%

en: Offline
tr: Çevrimdışı

en: Redirect user(s)
tr: Kullanıcı(ları) Yönlendir

en: Remove all subdirectories before adding this one
tr: Bunu eklemeden önce tüm alt klasörleri kaldır

en: Request to seek beyond the end of data
tr: Veri sonunun ötesinde arama istegi

en: Response does not match request
tr: Yanıt ile istek birbirini tutmuyor

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
tr: SSL hatası: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
tr: Arama engellendi: %1%

en: Search enabled again
tr: Arama tekrar aktif edildi

en: Shared Files
tr: Paylaşılan Dosyalar

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
tr: SOCKS sunucusunda kimlik doğrulanamadı (kullanıcı adı / şifre yanlış)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
tr: TLS aktif değil, sertifika oluşturulamadı: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
tr: TLS aktif değil, sertifika dosyası tanımlanmamış

en: TTH inconsistency
tr: TTH uyumsuzluğu

en: Target file is missing or wrong size
tr: Hedef dosya yok ya da hatalı boyutta

en: Target filename too long
tr: Hedef dosya ismi çok uzun

en: Target removed
tr: Hedef silindi

en: The socks server doesn't support login / password authentication
tr: Bu SOCKS sunucusu kimlik doğrulamayı desteklemiyor

en: The socks server failed establish a connection
tr: SOCKS sunucusu ile bağlantı kurulamadı

en: The socks server requires authentication
tr: SOCKS sunucusu kimlik doğrulaması gerektiriyor

en: The temporary download directory cannot be shared
tr: (!) Geçici dosyaların bulunduğu klasörü paylaştıramazsınız.

en: This file is already queued
tr: Bu dosya zaten sırada

en: Unable to create thread
tr: İşlem yaratılamadı

en: Unable to open filelist: %1%
tr: Dosya listesi açılamadı: %1%

en: Unable to read hash data file
tr: İndeks veritabanı okunamadı

en: Unable to rename %1%: %2%
tr: Yeniden isimlendirilemedi %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
tr: Dosya gönderilemedi %1%: %2%

en: Unknown error: 0x%1$x
tr: Bilinmeyen hata: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
tr: Kendinizden dosya indirmeye calışıyorsunuz!

en: downloaded from
tr: indirildi:

en: uploaded to
tr: yüklendi:
