linuxinfo 3.0.0-1 - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Unknown
cs: Neznámé

en: One
cs: Jeden

en: Two
cs: Dva

en: Three
cs: Tři

en: Four
cs: Čtyři

en: Five
cs: Pět

en: Six
cs: Šest

en: Seven
cs: Sedm

en: Eight
cs: Osm

en: Nine
cs: Devět

en: Ten
cs: Deset

en: Eleven
cs: Jedenáct

en: Twelve
cs: Dvanáct

en:  -h   print this help
cs:  -h   zobrazí tuto nápovědu

en:  -v   print linuxinfo version
cs:  -v   zobrazí verzi linuxinfo

en: Unsupported option or file %s not found.
cs: Nepodporovaná volba nebo nebyl nalezen soubor %s.

en: Could not open %s.
cs: Nelze otevřít %s.

en: processor | processors
cs[0]: procesor
cs[1]: procesory
cs[2]: procesorů

en: , %s total bogomips, %sM RAM
cs: , %s celkem bogomips, %sM RAM

en: System library %s
cs: Systémová knihovna %s

en: Could not stat /proc/meminfo, result can be inaccurate
cs: Nelze vyhodnotit /proc/meminfo, výsledek může být nepřesný

en: PCRE2 compilation failed at offset %d: %s
cs: Kompilace PCRE2 se nezdařila při přechodu na %d: %s

en: Matching error %d
cs: Odpovídající chyba %d
