linuxinfo 3.0.0 - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: One
nl: Een

en: Two
nl: Twee

en: Three
nl: Drie

en: Four
nl: Vier

en: Five
nl: Vijf

en: Six
nl: Zes

en: Seven
nl: Zeven

en: Eight
nl: Acht

en: Nine
nl: Negen

en: Ten
nl: Tien

en: Eleven
nl: Elf

en: Twelve
nl: Twaalf

en:  -h   print this help
nl:  -h   geef deze hulp weer

en:  -v   print linuxinfo version
nl:  -v   geef de versie van linuxinfo weer

en: Unsupported option or file %s not found.
nl: Niet-ondersteunde optie of bestand %s niet gevonden.

en: Could not open %s.
nl: Kon %s niet openen

en: , %s total bogomips, %sM RAM
nl: , %s bogomipstotaal, %sM RAM

en: System library %s
nl: Systeembibliotheek %s

en: Could not stat /proc/meminfo, result can be inaccurate
nl: Kon de status van /proc/meminfo niet opvragen, het resultaat kan onnauwkeurig zijn

en: PCRE2 compilation failed at offset %d: %s
nl: PCRE2-compilatie mislukte bij plaats %d: %s

en: Matching error %d
nl: Fout bij het vergelijken %d
