linuxinfo 3.0.0 - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Unknown
pl: Nieznane

en: One
pl: jeden

en: Two
pl: dwa

en: Three
pl: trzy

en: Four
pl: cztery

en: Five
pl: pięć

en: Six
pl: sześć

en: Seven
pl: siedem

en: Eight
pl: osiem

en: Nine
pl: dziewięć

en: Ten
pl: dziesięć

en: Eleven
pl: jedenaście

en: Twelve
pl: dwanaście

en:  -h   print this help
pl:  -h   wypisuje tę pomoc

en:  -v   print linuxinfo version
pl:  -v   wypisuje wersję linuxinfo

en: Unsupported option or file %s not found.
pl: Nieobsługiwana opcja lub nie znaleziono pliku %s.

en: Could not open %s.
pl: Nie można otworzyć %s.

en: processor | processors
pl[0]: procesor
pl[1]: procesory
pl[2]: procesorów

en: , %s total bogomips, %sM RAM
pl: , w sumie %s bogomips, %sM RAM

en: System library %s
pl: Biblioteka systemowa %s

en: Could not stat /proc/meminfo, result can be inaccurate
pl: Nie można wykonać stat na /proc/meminfo, wynik może być niedokładny

en: PCRE2 compilation failed at offset %d: %s
pl: Kompilacja PCRE2 nie powiodła się przy przesunięciu %d: %s

en: Matching error %d
pl: Błąd dopasowania %d
