debian-installer - en to kk translation catalogue (11 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
kk: Жүйені орнату

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
kk: Жүйені орнату...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
kk: Деректерді дискіге көшіру...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
kk: Желілік баптауды тазарту...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
kk: Live жүйеге қатысты дестелерді жою...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
kk: X.org баптауын өзгерту...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
kk: ${SCRIPT} іске қосу

note: Type: select Choices :sl3:
en: normal
kk: қалыпты

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
kk: Орнату түрі:

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
kk: Live жүйе қатты дискке келесі түрде орнатылуы мүмкін.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose 'normal', the system will be installed as a regular system. If you choose 'live', the installed system will continue to act as a live system but it can then be launched directly from the hard disk.
kk: 'қалыпты' түрін таңдасаңыз, кәдімгі жүйе орнатылатын болады. 'live' түрін таңдасаңыз, орнатылатын жүйе live сияқты жұмыс істей береді, бірақ ол қатты дисктен бірден қосыла алатын болады.
