debian-installer - en to lt translation catalogue (12 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
lt: Sistemos diegimas

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
lt: Diegiama sistema...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
lt: Kopijuojami duomenys į diską...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
lt: Tinklo nustatymų pašalinimas...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
lt: Paketų, reikiamų tik neįdiegtos demonstracinės sistemos darbui, šalinimas...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
lt: Naujai konfigūruojamas X.org...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
lt: Vykdomas ${SCRIPT}...

note: Type: select Choices :sl3:
en: normal
lt: įprastasis

note: Type: select Choices :sl3:
en: live
lt: demonstracinis (live)

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
lt: Įdiegimo tipas:

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
lt: Demonstracinė sistema gali būti įdiegta į kietąjį diską naudojant vieną iš žemiau pateiktų parinkčių.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose 'normal', the system will be installed as a regular system. If you choose 'live', the installed system will continue to act as a live system but it can then be launched directly from the hard disk.
lt: Jei pasirinksite 'įprastasis', sistema bus įdiegta normaliai, kaip įprasta. Jei pasirinksite 'demonstracinis', įdiegta sistema ir toliau veiks kaip demonstracinė (live) sistema, bet ją bus galima paleisti tiesiogiai iš kietojo disko.
