debian-installer - en to sk translation catalogue (11 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
sk: Inštalácia systému

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
sk: Inštaluje sa systém...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
sk: Kopírujú sa údaje na disk...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
sk: Rušia sa nastavenia siete live systému...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
sk: Odstraňujú sa balíky špecifické pre live systém...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
sk: Rekonfiguruje sa X.org...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
sk: Spúšťa sa ${SCRIPT}...

note: Type: select Choices :sl3:
en: normal
sk: bežná

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
sk: Typ inštalácie:

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
sk: Živý systém je možné na pevný disk nainštalovať pomocou jednej z nasledovných volieb.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose 'normal', the system will be installed as a regular system. If you choose 'live', the installed system will continue to act as a live system but it can then be launched directly from the hard disk.
sk: Keď zvolíte „bežná“, systém sa nainštaluje bežným spôsobom. Keď zvolíte „live“, systém sa bude naďalej správať ako live systém s tým rozdielom, že ho bude možné spúšťať priamo z pevného disku.
