debian-installer - en to sr translation catalogue (12 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
sr: Инсталирај систем

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
sr: Инсталирање система...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
sr: Копирање података на диск...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
sr: Чишћење подешавања мреже...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
sr: Уклањање пакета специфичних за „live“ систем...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
sr: Конфигурисање X.org сервера...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
sr: Извршавање скрипте ${SCRIPT}...

note: Type: select Choices :sl3:
en: normal
sr: нормално

note: Type: select Choices :sl3:
en: live
sr: живо

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
sr: Тип инсталације:

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
sr: „Live“ систем може бити инсталиран на хард диск користећи следеће опције.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose 'normal', the system will be installed as a regular system. If you choose 'live', the installed system will continue to act as a live system but it can then be launched directly from the hard disk.
sr: Ако изаберете 'normal', инсталираће се регуларну систем. Ако изаберете 'live', инсталирани систем ће наставити да се понаша као жив систем, али ће касније бити покренут са хард диска.
