debian-installer - en to sv translation catalogue (10 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
sv: Installera systemet

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
sv: Installerar systemet...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
sv: Kopierar data till disk...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
sv: Rensar upp nätverksinställningar...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
sv: Tar bort live-specifika paket...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
sv: Konfigurerar om X.org...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
sv: Kör ${SCRIPT}...

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
sv: Typ av installation:

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
sv: Live-systemet kan installeras på hårddisk med ett av följande alternativ.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose 'normal', the system will be installed as a regular system. If you choose 'live', the installed system will continue to act as a live system but it can then be launched directly from the hard disk.
sv: Om du väljer "normal" kommer systemet att installeras som ett vanligt system. Om du väljer "live" kommer det installerade systemet att fortsätta vara ett live-system men det kan sedan startas direkt från hårddisken.
