debian-installer - en to tg translation catalogue (12 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
tg: Насб кардани система

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
tg: Система насб шуда истодааст...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
tg: Иттилоот ба диск нусхабардорӣ шуда истодааст...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
tg: Поксозии танзимоти шабака...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
tg: Тозакунии қуттиҳои махсус аз системаи зинда...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
tg: X.org аз нав танзим шуда истодааст...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
tg: Иҷрокунии ${SCRIPT}...

note: Type: select Choices :sl3:
en: normal
tg: муқаррарӣ

note: Type: select Choices :sl3:
en: live
tg: зинда

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
tg: Навъи насб:

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
tg: Системаи зинда метавонад ба диски компютерӣ тавассути яке аз имконоти зерин насб карда шавад.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose 'normal', the system will be installed as a regular system. If you choose 'live', the installed system will continue to act as a live system but it can then be launched directly from the hard disk.
tg: Агар "муқаррарӣ"-ро интихоб кунед, система ба таври муқаррарӣ насб карда мешавад. Агар "зинда"-ро интихоб кунед, система ҳамчун системаи зинда амал мекунад, вале шумо метавонед онро дар оянда аз диски компютерӣ бевосита оғоз кунед.
