debian-installer - en to am translation catalogue (11 entries)

note: Type: text Description :sl3:
en: Install the system
am: ሥርዓቱን ትከል

note: Type: text Description :sl3:
en: Installing the system...
am:  ሥርዓቱን በመትከል ላይ...

note: Type: text Description :sl3:
en: Copying data to disk...
am: ዴታ ዲስክ ላይ በመጫን ላይ...

note: Type: text Description :sl3: This string appears when the live-installer package drop network settings that are used only by the Live system
en: Cleaning up network settings...
am: የአውታር ምርጫዎችን በመጥረግ ላይ...

note: Type: text Description :sl3:
en: Removing packages specific to the live system...
am: ለቀጥታ ስርዓት የሚሆኑ ይቅሎችን በመሰረዝ ላይ...

note: Type: text Description :sl3:
en: Reconfiguring X.org...
am: X.orgን እንደገና በማሰናዳት ላይ...

note: Type: text Description :sl3:
en: Running ${SCRIPT}...
am: ${SCRIPT} በማስክከድ ላይ...

note: Type: select Choices :sl3:
en: normal
am: ተለምዶ

note: Type: select Choices :sl3:
en: live
am: ቀጥታ

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of installation:
am: የተከላ አይነት፦

note: Type: select Description :sl3:
en: The live system can be installed to hard disk using one of the following options.
am: ቀጥታ ስርዓቱ ከሚቀጥሉት አንደኛውን በመጠቀም በዲስኩ ላይ መተከል ይችላል።
