lives - en to uz translation catalogue (74 entries)

en: and any information shown below:
uz: ва бошқа маълумот қуйида кўрсатилади:

en: Please install gdb and then run LiVES with the -debug option to collect more information.
uz: Илтимос,  gdb'ни ўрнатинг ва кўпроқ маълумот йиғиш учун LiVES дастурини  -debug мосламаси билан ишга туширинг.

en: Preserving set.
uz: Йиғилганларни сақлаш

note: TRANSLATORS: text saying "Any", for encoder and output format (as in "does not matter")
en: Any
uz: Исталган

note: TRANSLATORS: text saying "None", for playback plugin name (as in "none specified")
en: None
uz: Йўқ

note: TRANSLATORS: text saying "recommended", for plugin names, etc.
en: recommended
uz: тавсия қилинди

note: TRANSLATORS: text saying "disabled", (as in "not enabled")
en: disabled !
uz: ўчирилди !

note: TRANSLATORS: text saying "**The current layout**", to warn users that the current layout is affected
en: **The current layout**
uz: **Жорий қатлам**

note: TRANSLATORS: adjective for "Custom" type effects
en: Custom
uz: Бошқа

note: TRANSLATORS: adjective for "Test" type effects
en: Test
uz: Синаш

en: Resizing
uz: Ҳажми ўзгартирилмоқда

en: Loading realtime effect plugins...
uz: Реал вақт эффект плагинлари юкланмоқда...

en: Starting jack audio server...
uz: Jack аудио сервер ишга туширилмоқда...

en: Starting jack transport server...
uz: Jack транспорт сервери ишга туширилмоқда...

en: 
    
    Window manager reports as "%s";
uz: 
    
    Ойна бошқарувчиси "%s"сифатида маълумот берди;

en: number of monitors detected: %d
uz: мониторлар миқдори аниқланди: %d

en: Play
uz: Ўйнаш

en: _Undo
uz: _Бекор қилиш

en: _Redo
uz: _Қайтариш

en: Video
uz: Видео

en: Preview
uz: Олдиндан кўриш

en: _Preview
uz: _Олдиндан кўриш

en: Format
uz: Форматлаш

en: Frames
uz: Freymlar

en: Events
uz: Ҳодисалар

en: Audio
uz: Аудио

en: _Close Window
uz: Ойнани _ёпиш

en: Insert
uz: тиқ

en: Cut
uz: Кесиш

en: Deleting
uz: Ўчирилмоқда

en: Delete
uz: Olib tashlash

en: Resume
uz: Давом этиш

en: Keep
uz: Шундай қолдириш

en: Cancel
uz: Бекор қилиш

en: _File
uz: _Файл

en: _Edit
uz: _Таҳрирлаш

en: _Invert Selection
uz: _Тескарисига танлаш

en: _Stop
uz: _Тўхтатиш

en: _Full Screen
uz: _Бутун экранга

en: _None
uz: _Йўқ

en: _Help
uz: _Ёрдам

en: _About
uz: _Ҳақида

en: Volume
uz: Товуш

en: Rewind
uz: Орқага

en: Effects
uz: Эффектлар

en: Opening %s
uz: %s очилмоқда

en: Unknown
uz: Номаълум

en: Transitions
uz: Oʻtishlar

en: Utilities
uz: Воситалар

en: unknown
uz: номаълум

en: Type:
uz: Тури:

en: Move _Up
uz: _Юқорига кўтариш

en: seconds
uz: сония

en: _Never
uz: _Ҳеч қачон

en: Playback
uz: Ўйнаш

en: Encoding
uz: Кодлаш усули

en: Directories
uz: Директориялар

en:  MB
uz:  Мб

en: Warnings
uz: Огоҳномалар

en: Misc
uz: Хар ҳил

en: Advanced
uz: Қўшимча

en: Resize
uz: Ўлчамини ўзгартириш

en: Current
uz: Жорий

en: New
uz: Янги

en: Unlimited
uz: Чексиз

en: Info
uz: Маълумот

en: Clear
uz: Тозалаш

en: _View
uz: _Кўриниш

en: _Apply
uz: _Қўллаш

en: frames
uz: кадрлар

en: data
uz: maʼlumot

en: note
uz: изоҳ

en: value
uz: qiymat

en: range
uz: oraliq
