tracker - en to nl translation catalogue (288 entries)

en: Max bytes to extract
nl: Maximaal aantal bytes om uit te pakken

en: Maximum number of UTF-8 bytes to extract.
nl: Maximaal aantal UTF-8-bytes om uit te pakken.

en: Text file allowlist
nl: Toestaan-lijst voor tekstbestanden

en: Filename patterns for plain text documents that should be indexed
nl: Bestandsnaampatronen voor plattetekstdocumenten die geïndexeerd moeten worden

en: Wait for FS miner to be done before extracting
nl: Wacht tot FS-miner klaar is vooraleer te extraheren

en: When true, tracker-extract will wait for tracker-miner-fs to be done crawling before extracting meta-data. This option is useful on constrained environment where it is important to list files as fast as possible and can wait to get meta-data later.
nl: Indien ‘true’ wacht tracker-extract tot tracker-miner-fs klaar is met doorzoeken vooraleer metadata te extraheren. Deze optie is nuttig in een beperkte omgeving, waarin het belangrijk is bestanden zo snel mogelijk weer te geven en de metadata kunnen wachten.

en: Enable stemmer
nl: Stamvormer inschakelen

en: Simplify the words to their root to provide more results. E.g. “shelves” and “shelf” to “shel”
nl: Vereenvoudig de woorden tot hun kern om meer resultaten te krijgen, bijvoorbeeld ‘laden’ en ‘lade’ naar‘la’

en: Enable unaccent
nl: Accentverwijdering inschakelen

en: Translate accented characters to the equivalent unaccented. E.g. “Idéa” to “Idea” for improved matching.
nl: Zet tekens met een accent om naar de accentloze variant voor meer overeenkomsten, bijvoorbeeld ‘naïef’ naar ‘naief’.

en: Ignore numbers
nl: Getallen negeren

en: If enabled, numbers will not be indexed.
nl: Indien ingeschakeld worden getallen niet geïndexeerd.

en: Initial sleep
nl: Initiële wachttijd

en: Initial sleep time, in seconds.
nl: Initiële wachttijd in seconden.

en: Throttle
nl: Smoren

en: Indexing speed, the higher the slower.
nl: Indexeersnelheid, hogere waarde betekent lagere snelheid.

en: Low disk space limit
nl: Drempelwaarde beperkte schijfruimte

en: Disk space threshold in percent at which to pause indexing, or -1 to disable.
nl: Drempelwaarde schijfruimte in procent waarbij het indexeren wordt gepauzeerd, of -1 om dit uit te schakelen.

en: Crawling interval
nl: Doorzoekinterval

en: Interval in days to check whether the filesystem is up to date in the database. 0 forces crawling anytime, -1 forces it only after unclean shutdowns, and -2 disables it entirely.
nl: Interval in dagen waarna gecontroleerd worden of het bestandssysteem in de database is bijgewerkt. ‘0’ forceert continu doorzoeken,  ‘-1’ alleen na een gemankeerde systeemuitschakeling en ‘-2’ schakelt het volledig uit.

en: Removable devices’ data permanence threshold
nl: Drempelwaarde gegevensbestendigheid van verwijderbare apparaten

en: Threshold in days after which files from removables devices will be removed from database if not mounted. 0 means never, maximum is 365.
nl: Drempelwaarde in dagen waarna bestanden van verwijderbare apparaten die niet aangekoppeld zijn, uit de database verwijderd zullen worden. ‘0’ betekent nooit, 365 is het maximum.

en: Enable monitors
nl: Observatoren inschakelen

en: Set to false to completely disable any file monitoring
nl: Stel in op ‘false’ om bestandsobservatie volledig uit te schakelen

en: Index removable devices
nl: Verwijderbare apparaten indexeren

en: Set to true to enable indexing mounted directories for removable devices.
nl: Stel in op ‘true’ om indexering van aangekoppelde mappen van verwijderbare apparaten in te schakelen.

en: Index optical discs
nl: Optische schijven indexeren

en: Set to true to enable indexing CDs, DVDs, and generally optical media (if removable devices are not indexed, optical discs won’t be either)
nl: Stel in op ‘true’ om indexering van CD’s, DVD’s en optische media in het algemeen in te schakelen (als verwijderbare apparaten niet worden geïndexeerd, zal dit voor optische schijven ook niet gebeuren)

en: Index when running on battery
nl: Bij accustroom indexeren

en: Set to true to index while running on battery
nl: Stel in op ‘true’ om te indexeren tijdens gebruik van accustroom

en: Perform initial indexing when running on battery
nl: Bij accustroom de initiële indexering toestaan

en: Set to true to index while running on battery for the first time only
nl: Stel in op ‘true’ om de initiële indexering ook uit te voeren tijdens gebruik van accustroom

en: Directories to index recursively
nl: Mappen om recursief te indexeren

note: Translators: Do NOT translate the directories names in capital. Those are keys used by Tracker.
en: List of directories to index recursively, Special values include: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. See /etc/xdg/user-dirs.defaults and $HOME/.config/user-dirs.default
nl: Lijst van mappen die recursief geïndexeerd moeten worden, speciale waarden zijn onder meer: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. Zie /etc/xdg/user-dirs.defaults en $HOME/.config/user-dirs.default

en: Directories to index non-recursively
nl: Mappen om niet-recursief te indexeren

note: Translators: Do NOT translate the directories names in capital. Those are keys used by Tracker.
en: List of directories to index without inspecting subfolders, Special values include: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. See /etc/xdg/user-dirs.defaults and $HOME/.config/user-dirs.default
nl: Lijst van mappen die geïndexeerd moeten worden zonder de submappen te beschouwen, speciale waarden zijn onder meer: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. Zie /etc/xdg/user-dirs.defaults en $HOME/.config/user-dirs.default

en: Ignored files
nl: Genegeerde bestanden

en: List of file patterns to avoid
nl: Lijst met bestandspatronen die moeten worden genegeerd

en: Ignored directories
nl: Genegeerde mappen

en: List of directories to avoid
nl: Lijst met mappen die moeten worden genegeerd

en: Ignored directories with content
nl: Genegeerde mappen met inhoud

en: Avoid any directory containing a file blocklisted here
nl: Vermijd iedere map die een bestand uit de zwarte lijst bevat

en: Cookie not recognized to resume paused miner
nl: Kon miner niet hervatten doordat cookie niet herkend is

en: Pause application and reason match an already existing pause request
nl: De te pauzeren toepassing en de reden komen overeen met een reeds bestaand pauzeverzoek

en: less than one second
nl: minder dan een seconde

note: Translators: this is %2.2d hours
en:  %2.2dh
nl:  %2.2du

en:  %d day |  %d days
nl[0]:  %d dag
nl[1]:  %d dagen

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
nl[0]:  %2.2d uur
nl[1]:  %2.2d uren

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
nl[0]:  %2.2d minuut
nl[1]:  %2.2d minuten

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
nl[0]:  %2.2d seconde
nl[1]:  %2.2d seconden

en: Initial sleep time in seconds, 0->1000 (default=15)
nl: Initiële wachttijd in seconden, 0->1000 (standaard = 15)

en: Runs until all configured locations are indexed and then exits
nl: Actief totdat alle geconfigureerde locaties geïndexeerd zijn, en stopt vervolgens

en: Checks if FILE is eligible for being mined based on configuration
nl: Controleert of inhoud van BESTAND verkozen is om op basis van configuratie gemined te worden

en: FILE
nl: BESTAND

en: Runs for a specific domain ontology
nl: Actief voor een bepaalde domeinontologie

en: Avoids changes in the filesystem
nl: Vermijdt wijzigingen in het bestandssysteem

en: Displays version information
nl: Toont versie-informatie

en: Data object “%s” currently exists
nl: Gegevensobject “%s” bestaat momenteel

en: Data object “%s” currently does not exist
nl: Gegevensobject “%s” bestaat momenteel niet

en: Directory is NOT eligible to be indexed (based on filters)
nl: Map kan NIET geïndexeerd worden (gebaseerd op filters)

en: File is NOT eligible to be indexed (based on filters)
nl: Bestand kan NIET geïndexeerd worden (gebaseerd op filters)

en: File is NOT eligible to be indexed (hidden file)
nl: Bestand kan NIET geïndexeerd worden (verborgen bestand)

en: File is NOT eligible to be indexed (not an indexed folder)
nl: Bestand kan NIET geïndexeerd worden (geen geïndexeerde map)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (based on filters)
nl: Bovenliggende map ‘%s’ kan NIET geïndexeerd worden (gebaseerd op filters)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (hidden file)
nl: Bovenliggende map ‘%s’ kan NIET geïndexeerd worden (verborgen bestand)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (based on content filters)
nl: Bovenliggende map ‘%s’ kan NIET geïndexeerd worden (gebaseerd op inhoudsfilters)

en: Directory is eligible to be indexed
nl: Map kan geïndexeerd worden

en: File is eligible to be indexed
nl: Bestand kan geïndexeerd worden

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker indexer
nl: — Tracker-indexeerder starten

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Add feed
nl: Feed toevoegen

en: Title to use (must be used with --add-feed)
nl: Te gebruiken titel (moet worden gebruikt met --add-feed)

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: List feeds
nl: Feeds oplijsten

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Delete feed
nl: Feed verwijderen

en: Could not establish a connection to Tracker
nl: Kon geen verbinding maken met Tracker

en: No error given
nl: Geen fout gemeld

en: Could not add feed
nl: Kon feed niet toevoegen

en: Could not remove feed
nl: Kon feed niet verwijderen

en: Could not list feeds
nl: Kon feeds niet oplijsten

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the feeds indexer
nl: — feedindexeerder starten

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker index proxy
nl: — Tracker-indexproxy starten

en: Metadata extraction failed
nl: Uitpakken van metadata mislukt

en: No metadata or extractor modules found to handle this file
nl: Geen metadata of extraheermodules gevonden om dit bestand te verwerken

en: File to extract metadata for
nl: Bestand om metadata uit te extraheren

en: MIME type for file (if not provided, this will be guessed)
nl: MIME-type voor bestand (indien niet opgegeven, wordt dit geraden)

en: Force a module to be used for extraction (e.g. “foo” for “foo.so”)
nl: Afdwingen dat een module als uitpakprogramma wordt gebruikt (b.v. “foo” voor “foo.so”)

en: Output results format: “sparql”, “turtle” or “json-ld”
nl: Opmaak resultaten: ‘sparql’, ‘turtle’ of ‘json-ld’

en: FORMAT
nl: FORMAAT

en: Socket file descriptor for peer-to-peer communication
nl: Socket-bestandsbeschrijving voor peer-to-peer-communicatie

en: Unsupported serialization format “%s”
nl: Serialisatieformaat “%s” wordt niet ondersteund

note: Translators: this message will appear immediately after the usage string - Usage: COMMAND [OPTION]... <THIS_MESSAGE>
en: — Extract file meta data
nl: — Metadata van bestand uitpakken

en: Filename and mime type must be provided together
nl: Bestandsnaam en mime-type dienen tegelijkertijd te worden opgegeven

en: Logging, 0 = errors only, 1 = minimal, 2 = detailed and 3 = debug (default=0)
nl: Logging, 0 = alleen foutmeldingen, 1 = minimaal, 2 = gedetailleerd en 3 = debug (standaard = 0)

en: Disable shutting down after 30 seconds of inactivity
nl: Uitschakelen na 30 seconden van inactiviteit is uitgeschakeld

note: Translators: this message will appear immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker writeback service
nl: - write-backdienst van de tracker starten

en: Start, stop, restart and list daemons responsible for indexing content
nl: Start, stop, herstart en lijst de daemons verantwoordelijk voor het indexeren van inhoud op

en: Extract metadata from a file
nl: Extraheer metadata uit een bestand

en: Trigger content indexing of a location
nl: Start indexatie van inhoud op een locatie

en: Retrieve all information available for a certain file
nl: Verkrijg alle beschikbare informatie over een bepaald bestand

en: Reset the index and configuration
nl: Initialiseer de index en configuratie

en: Search for content
nl: Zoek naar inhoud

en: Provide status and statistics on the data indexed
nl: Geef status en statistieken over de geïndexeerde gegevens

en: Add, remove and list tags
nl: Voeg tags toe, verwijder ze of lijst ze op

en: Sandbox for a testing environment
nl: Zandbak voor een testomgeving

en: Available localsearch commands are:
nl: Beschikbare localsearch-opdrachten zijn:

en: See “localsearch help <command>” to read about a specific subcommand.
nl: Zie “localsearch help <opdracht>” voor meer informatie over een specifieke subopdracht.

en: “%s” is not a localsearch command. See “localsearch --help”
nl: ‘%s’ is geen localsearch-opdracht. Zie ’localsearch --help’

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

note: generic
en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Processing…
nl: Actief…

en: Fetching…
nl: Ophalen…

note: miner/rss
en: Crawling single directory “%s”
nl: Alleen map ‘%s’ doorzoeken

en: Crawling recursively directory “%s”
nl: Map ‘%s’ recursief doorzoeken

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Idle
nl: Inactief

en: Follow status changes as they happen
nl: Statusveranderingen volgen als ze optreden

en: Watch changes to the database in real time (e.g. resources or files being added)
nl: Wijzigingen in de database rechtstreeks bekijken (bijv. bronnen of bestanden die worden toegevoegd)

en: List common statuses for miners
nl: Algemene statussen voor miners tonen

en: Pause a miner (you must use this with --miner)
nl: Miner pauzeren (gebruik dit samen met --miner)

en: REASON
nl: REDEN

en: Pause a miner while the calling process is alive or until resumed (you must use this with --miner)
nl: Miner pauzeren zolang het aanroepende proces actief is of totdat het wordt hervat (gebruik dit samen met --miner)

en: Resume a miner (you must use this with --miner)
nl: Miner hervatten (gebruik dit samen met --miner)

en: Miner to use with --resume or --pause (you can use suffixes, e.g. Files or Applications)
nl: Te gebruiken miner met --resume of --pause (gebruik van achtervoegsels is toegestaan, bv. Bestanden of Toepassingen)

en: List all miners currently running
nl: Alle actieve miners tonen

en: List all miners installed
nl: Alle geïnstalleerde miners tonen

en: List pause reasons
nl: Redenen van pauzeren tonen

en: List all Tracker processes
nl: Alle Tracker-processen tonen

en: Use SIGKILL to stop all miners
nl: Gebruik SIGKILL om alle miners te stoppen

en: APPS
nl: TOEPASSINGEN

en: Use SIGTERM to stop all miners
nl: Gebruik SIGTERM om alle miners te stoppen

en: Starts miners
nl: Miners starten

en: Could not get status from miner: %s
nl: Kon status van miner ‘%s’ niet vaststellen

note: Translators: %s is a time string
en: %s remaining
nl: %s resterend

en: unknown time left
nl: resterende tijd is onbekend

note: Work out lengths for output spacing
en: PAUSED
nl: GEPAUZEERD

en: Not running or is a disabled plugin
nl: Niet-actief of betreft een uitgeschakelde plug-in

en: Could not pause miner, manager could not be created, %s
nl: Kon miner niet pauzeren, beheerder kan niet aangemaakt worden, %s

en: Attempting to pause miner “%s” with reason “%s”
nl: Poging om miner ‘%s’ te pauzeren met reden ‘%s’

en: Could not pause miner: %s
nl: Kon miner ‘%s’ niet pauzeren

en: Press Ctrl+C to stop
nl: Druk op Ctrl+C om te stoppen

en: Could not resume miner, manager could not be created, %s
nl: Kon miner niet hervatten, beheerder kan niet aangemaakt worden, %s

en: Attempting to resume miner %s with cookie %d
nl: Poging om miner ‘%s’ te hervatten met cookie ‘%d’

en: Could not resume miner: %s
nl: Kon miner ‘%s’ niet hervatten

en: Done
nl: Klaar

en: Could not list miners, manager could not be created, %s
nl: Kon miners niet tonen, beheerder kan niet aangemaakt worden, %s

en: Found %d miner installed | Found %d miners installed
nl[0]: %d geïnstalleerde miner gevonden
nl[1]: %d geïnstalleerde miners gevonden

en: Found %d miner running | Found %d miners running
nl[0]: %d miner is actief
nl[1]: %d miners zijn actief

en: Could not get pause details, manager could not be created, %s
nl: Kon pauzegegevens niet verkrijgen, beheerder kan niet aangemaakt worden, %s

en: No miners are running
nl: Er zijn geen miner actief

en: Application
nl: Toepassing

en: Reason
nl: Reden

en: No miners are paused
nl: Er zijn geen miner gepauzeerd

en: Could not get SPARQL connection
nl: Kon geen SPARQL-verbinding verkrijgen

en: Now listening for resource updates to the database
nl: Luistert nu naar bronupdates voor de database

en: All nie:plainTextContent properties are omitted
nl: Alle nie:plainTextContent-eigenschappen worden weggelaten

en: Common statuses include
nl: Algemene statussen omvatten

en: Could not get status, manager could not be created, %s
nl: Kon status niet opvragen, beheerder kan niet aangemaakt worden, %s

en: Could not get display name for miner “%s”
nl: Kon weergavenaam van miner ‘%s’ niet vaststellen

en: You can not use miner pause and resume switches together
nl: Gelijktijdig gebruik van pauzeer- en hervatopdrachten is ongeldig

en: You must provide the miner for pause or resume commands
nl: Voor pauzeer- of hervatopdrachten moet een miner worden opgegeven

en: You must provide a pause or resume command for the miner
nl: De miner vereist een pauzeer- of hervatopdracht

en: You can not use the --kill and --terminate arguments together
nl: Gelijktijdig gebruik van de argumenten --kill en --terminate is niet toegestaan

en: Found %d PID… | Found %d PIDs…
nl[0]: %d PID gevonden…
nl[1]: %d PID’s gevonden…

en: Found process ID %d for “%s”
nl: Proces-ID %d voor ‘%s’ is gevonden

en: Starting miners…
nl: Miners starten…

en: Could not start miners, manager could not be created, %s
nl: Kon miners niet starten, beheerder kan niet aangemaakt worden, %s

en: perhaps a disabled plugin?
nl: mogelijk een uitgeschakelde plug-in?

en: If no arguments are given, the status of the data miners is shown
nl: Indien er geen argumenten worden opgegeven, wordt de status van de dataminers weergegeven

en: Unrecognized options
nl: Opties zijn onbekend

en: Could not get D-Bus connection
nl: Kon geen D-Bus-verbinding verkrijgen

en: Could not create D-Bus proxy to tracker-store
nl: Kon geen D-Bus-proxy naar tracker-store aanmaken

en: Could not run tracker-extract:
nl: Kon tracker-extract niet uitvoeren:

en: Adds FILE as an indexed location
nl: Voegt BESTAND toe als geïndexeerde locatie

en: Removes FILE from indexed locations
nl: Verwijdert BESTAND uit geïndexeerde locaties

en: Makes indexing recursive
nl: Maakt het indexeren recursief

en: “%s” is not a directory
nl: ‘%s’ is geen map

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: Either --add or --remove must be provided
nl: --add of --remove moet opgegeven worden

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --add and --remove are mutually exclusive
nl: --add en --remove sluiten elkaar uit

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --recursive requires --add
nl: --recursive vereist --add

en: Path
nl: Pad

en: Recursive
nl: Recursief

en: Please specify one or more locations to index.
nl: Geef een of meerdere te indexeren locaties op.

en: Show full namespaces (i.e. don’t use nie:title, use full URLs)
nl: Volledige naamruimte tonen (dus niet ‘nie:title’ gebruiken, maar volledige URL’s)

en: Show plain text content if available for resources
nl: Plattetekstinhoud tonen, indien beschikbaar voor de bronnen

note: To translators: * IRI (International Resource Identifier) is a generalization * of the URI. While URI supports only ASCI encoding, IRI * fully supports international characters. In practice, UTF-8 * is the most popular encoding used for IRI.
en: Instead of looking up a file name, treat the FILE arguments as actual IRIs (e.g. <file:///path/to/some/file.txt>)
nl: In plaats van het opzoeken van een bestandsnaam, de BESTAND-argumenten als echte IRI’s behandelen (bijv. <file:///path/to/some/file.txt>)

en: Output results as RDF in Turtle format
nl: Resultaten uitvoeren als RDF in Turtle-opmaak

en: RDF property to treat as URL (eg. “nie:url”)
nl: RDF-eigenschap om als URL te behandelen (bv. ‘nie:url’)

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Unable to retrieve URN for URI
nl: Kon URN voor URI niet ophalen

en: Unable to retrieve data for URI
nl: Kon gegevens voor URI niet ophalen

en: No metadata available for that URI
nl: Geen metadata beschikbaar voor die URI

en: Could not get eligible status:
nl: Kon aanmerkingsstatus niet ophalen:

en: Could not kill process %d — “%s”
nl: Kon proces %d niet beëindigen — ‘%s’

en: Killed process %d — “%s”
nl: Proces %d is beëindigd — ‘%s’

en: Remove filesystem indexer database
nl: Bestandssysteemindexeerderdatabase verwijderen

en: Remove RSS indexer database
nl: RSS-indexeerderdatabase verwijderen

en: Erase indexed information about a file, works recursively for directories
nl: Geïndexeerde informatie over een bestand wissen; dit werkt recursief voor mappen

note: Now, delete the element recursively
en: Deleting…
nl: Wordt verwijderd…

en: The indexed data for this file has been deleted and will be reindexed again.
nl: De geïndexeerde gegevens voor dit bestand zijn gewist en zullen opnieuw worden geïndexeerd.

en: Search for content matching TERMS, by type or across all types.
nl: Zoek naar inhoud die overeenkomt met ZOEKTERMEN, op bestandstype of over alle bestandstypes heen.

en: Search for files
nl: Bestanden zoeken

en: Search for folders
nl: Mappen zoeken

en: Search for music files
nl: Muziekbestanden zoeken

en: Search for music albums (--all has no effect on this)
nl: Muziekalbums zoeken (--all heeft hier geen invloed op)

en: Search for music artists (--all has no effect on this)
nl: Artiesten zoeken (--all heeft hier geen invloed op)

en: Search for image files
nl: Afbeeldingsbestanden zoeken

en: Search for video files
nl: Videobestanden zoeken

en: Search for document files
nl: Documentbestanden zoeken

en: Search for software (--all has no effect on this)
nl: Software zoeken (--all heeft hier geen invloed op)

en: Search for software categories (--all has no effect on this)
nl: Softwarecategorieën zoeken (--all heeft hier geen invloed op)

en: Search for feeds (--all has no effect on this)
nl: Feeds zoeken (--all heeft hier geen invloed op)

en: Limit the number of results shown
nl: Aantal getoonde resultaten begrenzen

en: Offset the results
nl: Resultatenuitvoer verschuiven

en: Use OR for search terms instead of AND (the default)
nl: Logische OR voor zoektermen gebruiken in plaats van de AND (de standaardwaarde)

en: Show URNs for results (doesn’t apply to --music-albums, --music-artists, --feeds, --software, --software-categories)
nl: URN-en voor resultaten tonen (geldt niet voor --music-albums, --music-artists, --feeds, --software, --software-categories)

en: Return all non-existing matches too (i.e. include unmounted volumes)
nl: Alle niet-bestaande overeenkomsten ook teruggeven (dus inclusief niet-aangekoppelde volumes)

en: Disable showing snippets with results. This is only shown for some categories, e.g. Documents, Music…
nl: Resultaatfragmenten niet tonen. Dit wordt alleen getoond voor bepaalde categorieën, bv. Documenten, Muziek, …

en: Disable Full Text Search (FTS). Implies --disable-snippets
nl: Volledige-tekstzoeken (FTS) uitschakelen. Veronderstelt --disable-snippets

en: Disable color when printing snippets and results
nl: Kleur uitschakelen bij afdrukken van fragmenten en resultaten

en: search terms
nl: zoektermen

en: TERMS
nl: ZOEKTERMEN

en: Could not get search results
nl: Zoekopdracht leverde geen resultaten

en: No files were found
nl: Geen bestanden gevonden

en: Files
nl: Bestanden

en: No artists were found
nl: Geen artiesten gevonden

en: Artists
nl: Artiesten

en: No music was found
nl: Geen muziek gevonden

en: Albums
nl: Muziekalbums

en: No feeds were found
nl: Geen feeds gevonden

en: No software was found
nl: Geen programmatuur gevonden

en: Software
nl: Programmatuur

en: No software categories were found
nl: Geen programmatuurcategorieën gevonden

en: Software Categories
nl: Programmatuurcategorieën

en: No results were found matching your query
nl: Geen resultaten gevonden die voldoen aan de zoekopdracht

en: Results
nl: Resultaten

en: Show statistics for current index / data set
nl: Statistieken over huidige index / gegevensset tonen

en: EXPRESSION
nl: EXPRESSIE

en: Could not get Tracker statistics
nl: Kon Tracker-statistieken niet ophalen

en: No statistics available
nl: Er zijn geen statistieken beschikbaar

note: To translators: This is to say there are no * statistics found. We use a "Statistics: * None" with multiple print statements
en: Statistics:
nl: Statistieken:

note: To translators: This is to say there are no * tags found with a particular unique ID. * files found associated with multiple tags, e.g.: * *   Files: *     None * resources found associated with this tag, e.g.: *   Tags (shown by name): * tags found for a particular file, e.g.: *   /path/to/some/fil
en: None
nl: Geen

en: Could not get basic status for Tracker
nl: Kon geen basis-status van Tracker vaststellen

en: Message
nl: Bericht

en: Currently indexed
nl: Momenteel geïndexeerd

en: %d file | %d files
nl[0]: %d bestand
nl[1]: %d bestanden

en: %d folder | %d folders
nl[0]: %d map
nl[1]: %d mappen

en: Remaining space on database partition
nl: Resterende ruimte op databasepartitie

en: Data is still being indexed
nl: Gegevens worden nog steeds geïndexeerd

en: Estimated %s left
nl: Geschat %s resterend

en: All data miners are idle, indexing complete
nl: Alle dataminers staan op standby, indexeren voltooid

en: %d recorded failure | %d recorded failures
nl[0]: %d fout geregistreerd
nl[1]: %d fouten geregistreerd

en: No reports found
nl: Geen rapporten gevonden

en: List all tags (using FILTER if specified; FILTER always uses logical OR)
nl: Alle tags tonen (gebruik FILTER indien opgegeven; FILTER gebruikt altijd logische OR)

en: Show files associated with each tag (this is only used with --list)
nl: Bestanden gekoppeld met iedere tag tonen (dit wordt alleen met --list gebruikt)

en: Add a tag (if FILEs are omitted, TAG is not associated with any files)
nl: Tag toevoegen (als BESTAND-en weggelaten zijn, wordt TAG niet met bestanden gekoppeld)

en: Delete a tag (if FILEs are omitted, TAG is removed for all files)
nl: Tag verwijderen (als BESTAND-en weggelaten zijn, wordt TAG van alle bestanden verwijderd)

en: Description for a tag (this is only used with --add)
nl: Tagbeschrijving (wordt alleen met --add gebruikt)

en: STRING
nl: TEKST

en: Use AND for search terms instead of OR (the default)
nl: Gebruik AND voor zoektermen in plaats van OR (de standaardwaarde)

en: FILE…
nl: BESTAND…

en: FILE [FILE…]
nl: BESTAND [BESTAND…]

en: NOTE: Limit was reached, there are more items in the database not listed here
nl: ATTENTIE: Grens is bereikt, er zijn meer items in de database dan die hier getoonde

en: Could not get file URNs
nl: Kon bestand-URN’s niet ophalen

en: Could not get files related to tag
nl: Kon bestanden gekoppeld met tag niet ophalen

en: Could not get all tags in the database
nl: Kon niet alle tags in de database ophalen

en: No files have been tagged
nl: Geen bestanden zijn getagd

en: Could not get files for matching tags
nl: Kon bestanden voor overeenkomende tags niet ophalen

en: No files were found matching ALL of those tags
nl: Geen bestanden gevonden die voldoen aan AL die tags

en: Could not get all tags
nl: Kon niet alle tags ophalen

en: No tags were found
nl: Geen tags gevonden

en: Tags (shown by name)
nl: Tags (alfabetisch op naam)

en: No files were modified
nl: Geen bestanden gewijzigd

en: Files do not exist or aren’t indexed
nl: Bestanden bestaan niet of zijn niet geïndexeerd

en: Could not add tag
nl: Kon tag niet toevoegen

en: Tag was added successfully
nl: Tag is toegevoegd

en: Could not add tag to files
nl: Kon tag niet toevoegen aan bestanden

en: Tagged
nl: Met tag

en: Not tagged, file is not indexed
nl: Niet getagd, bestand is niet geïndexeerd

en: Could not get tag by label
nl: Kon tag niet per label ophalen

en: No tags were found by that name
nl: Geen tags met die naam gevonden

en: None of the files had this tag set
nl: Geen van de bestanden had deze tag gekoppeld

en: Could not remove tag
nl: Kon tag niet verwijderen

en: Tag was removed successfully
nl: Tag is verwijderd

en: Untagged
nl: Zonder tag

en: File not indexed or already untagged
nl: Bestand niet geïndexeerd of tag is al verwijderd

en: The --list option is required for --show-files
nl: --list-optie is vereist voor --show-files

en: The --and-operator option can only be used with --list and tag label arguments
nl: De optie --en-operator kan alleen worden gebruikt met --list en label-argumenten

en: Add and delete actions can not be used together
nl: Toevoegings- en verwijderingsacties kunnen niet samen gebruikt worden

en: The --description option can only be used with --add
nl: --description is alleen geldig samen met --add
