Tracker - en to he translation catalogue (67 entries)

note: Translators: this is %d days
en:  %dd
he:  ‫%dי

note: Translators: this is %2.2d hours
en:  %2.2dh
he:  ‫%2.2dשע

note: Translators: this is %2.2d minutes
en:  %2.2dm
he:  ‫%2.2dד

note: Translators: this is %2.2d seconds
en:  %2.2ds
he:  ‫%2.2dשנ

en:  %d day |  %d days
he[0]:  יום
he[1]:  יומיים
he[2]:  ‫%d ימים
he[3]:  ‫%d ימים

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
he[0]:  שעה
he[1]:  שעתיים
he[2]:  ‫%2.2d שעות
he[3]:  ‫%2.2d שעות

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
he[0]:  דקה
he[1]:  ‫%2.2d דקות
he[2]:  ‫%2.2d דקות
he[3]:  ‫%2.2d דקות

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
he[0]:  שנייה
he[1]:  ‫%2.2d שניות
he[2]:  ‫%2.2d שניות
he[3]:  ‫%2.2d שניות

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: List feeds
he: רשימת הזנות

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Delete feed
he: מחיקת הזנה

en: Socket file descriptor for peer-to-peer communication
he: מתאר קובץ שקע לתקשורת עמית לעמית

en: FD
he: מתאר קובץ (FD)

en: Start, stop, restart and list daemons responsible for indexing content
he: הפעלה, עצירה, הפעלה מחדש והצגת סוכנים שאחראיים על שמירת תוכן במפתח

en: Extract metadata from a file
he: חילוץ נתוני על מקובץ

en: Trigger content indexing of a location
he: הזנקת סידור במפתח של מקום

en: Retrieve all information available for a certain file
he: משיכת כל המידע הזמין על קובץ מסוים

en: Reset the index and configuration
he: איפוס המפתח וההגדרות

en: Search for content
he: חיפוש אחר תוכן

en: Provide status and statistics on the data indexed
he: אספקת מצב וסטטיסטיקה על הנתונים שנשמרים במפתח

en: Add, remove and list tags
he: הוספה, הסרה והצגה של תגיות

en: Sandbox for a testing environment
he: ארגז חול לסביבת בדיקות

en: Available localsearch commands are:
he: פקודות localsearch הזמינות הן:

en: See “localsearch help <command>” to read about a specific subcommand.
he: יש לקרוא את הפלט של „‎localsearch help <command>‎” לקבלת מידע על תת־פקודה מסוימת.

en: “%s” is not a localsearch command. See “localsearch --help”
he: „%s” אינה פקודת localsearch. יש לקרוא את הפלט של „localsearch --help”

en: Found %d miner installed | Found %d miners installed
he[0]: נמצא כורה אחד מותקן
he[1]: נמצאו שני כורים מותקנים
he[2]: נמצאו %d כורים מותקנים
he[3]: נמצאו %d כורים מותקנים

en: Found %d miner running | Found %d miners running
he[0]: נמצא כורה אחד פעיל
he[1]: נמצאו %d כורים פעילים
he[2]: נמצאו %d כורים פעילים
he[3]: נמצאו %d כורים פעילים

en: Found %d PID… | Found %d PIDs…
he[0]: נמצא מזהה תהליך אחד…
he[1]: נמצאו שני מזהי תהליכים…
he[2]: נמצאו %d מזהי תהליכים…
he[3]: נמצאו %d מזהי תהליכים…

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Could not get eligible status:
he: לא ניתן לקבל את מצב הזכאות:

en: Search for content matching TERMS, by type or across all types.
he: חיפוש תוכן שעונה על הביטויים, לפי סוג או מכל הסוגים.

en: Search for files
he: חיפוש אחר קבצים

en: Search for folders
he: חיפוש אחר תיקיות

en: Search for music files
he: חיפוש אחר קובצי מוזיקה

en: Search for image files
he: חיפוש אחר קובצי תמונות

en: TERMS
he: ביטויים

en: Could not get search results
he: לא ניתן לקבל את תוצאות החיפוש

en: No files were found
he: לא נמצאו קבצים

en: Files
he: קבצים

en: No artists were found
he: לא נמצאו אמנים

en: Artists
he: אמנים

en: No music was found
he: לא נמצאה מוזיקה

en: Albums
he: אלבומים

en: No feeds were found
he: לא נמצאו ערוצי עדכונים

en: Feeds
he: ערוצי עדכונים

en: No software was found
he: לא נמצאה תכנה

en: Software
he: תכנה

en: No software categories were found
he: לא נמצאו קטגוריות תכנה

en: Software Categories
he: קטגוריות תכנה

en: No results were found matching your query
he: לא נמצאו תוצאות התואמות את השאילתה שלך

en: Results
he: תוצאות

en: Show statistics for current index / data set
he: הצגת סטטיסטיקה של מפתח העניינים הנוכי / המידע שהוגדר

en: EXPRESSION
he: ביטוי

en: Could not get Tracker statistics
he: לא ניתן לקבל את סטטיסטיקת העוקב

en: No statistics available
he: לא נמצאה סטטיסטיקה

note: To translators: This is to say there are no * statistics found. We use a "Statistics: * None" with multiple print statements
en: Statistics:
he: סטטיסטיקה:

note: To translators: This is to say there are no * tags found with a particular unique ID. * files found associated with multiple tags, e.g.: * *   Files: *     None * resources found associated with this tag, e.g.: *   Tags (shown by name): * tags found for a particular file, e.g.: *   /path/to/some/fil
en: None
he: אין

en: Could not get basic status for Tracker
he: לא ניתן לקבל את המצב הבסיסי של העוקב

en: Message
he: הודעה

en: Currently indexed
he: כרגע מסודרים במפתח

en: %d file | %d files
he[0]: קובץ אחד
he[1]: ‫%d קבצים
he[2]: ‫%d קבצים
he[3]: ‫%d קבצים

en: %d folder | %d folders
he[0]: תיקייה אחת
he[1]: ‫%d תיקיות
he[2]: ‫%d תיקיות
he[3]: ‫%d תיקיות

en: Remaining space on database partition
he: לא נותר מקום פנוי במחיצת הנתונים

en: Data is still being indexed
he: הנתונים עדיין מסודרים במפתח

en: Estimated %s left
he: נותרו בערך %s

en: All data miners are idle, indexing complete
he: כל כורי הנתונים בהמתנה, הסידור במפתח הושלם

en: %d recorded failure | %d recorded failures
he[0]: כשל אחד תועד
he[1]: שני כשלים תועדו
he[2]: ‫%d כשלים תועדו
he[3]: ‫%d כשלים תועדו

en: No reports found
he: לא נמצאו דיווחים
