lokalize - en to et translation catalogue (592 entries)

[ctx: @title:window]
en: Alternate Translations
et: Alternatiivtõlked

en: There is useful data available in Alternate Translations view.
    
    For Gettext PO files it displays difference between current source text and the source text corresponding to the fuzzy translation found by msgmerge when updating PO based on POT template.
    
    Do you want to show the view with the data?
et: Alternatiivtõlgete vaates leiab kasulikke andmeid.
    
    Gettexti PO-failide puhul näidatakse siin erinevust aktiivse lähteteksti ja selle lähteteksti vahel, mis vastab programmiga msgmerge PO-faili uuendamisel POT-mallifaili põhjal leitud kahtlaseks märgitud tõlkele.
    
    Kas soovid näha seda vaadet ja neid andmeid?

[ctx: @info:tooltip]
en: Origin: %1
et: Originaal: %1

[ctx: @item Undo action]
en: Use alternate translation
et: Alternatiivtõlge kasutamine

en: no
et: ei

en: yes
et: jah

[ctx: @title:column]
en: Source
et: Lähtetekst

[ctx: @title:column]
en: Target
et: Tõlge

[ctx: @title:column]
en: Approved
et: Heakskiidetud

[ctx: @title toolview name]
en: Binary Units
et: Binaarühikud

[ctx: @action:inmenu]
en: Set the file
et: Määra fail

[ctx: @action:inmenu]
en: Use source file
et: Kasuta lähtefaili

en: All supported files (*.po *.pot *.xlf *.xliff *.ts)
et: Kõik toetatud failid (*.po *.pot *.xlf *.xliff *.ts)

en: New
et: Uus

en: Needs translation
et: Vajab tõlkimist

en: Needs full localization
et: Vajab täielikku lokaliseerimist

en: Needs adaptation
et: Vajab kohandamist

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Needs translation review
et: Vajab tõlke ülevaatamist

en: Needs full localization review
et: Vajab täieliku lokaliseerimise ülevaatamist

en: Needs adaptation review
et: Vajab kohandamise ülevaatamist

en: Final
et: Lõplik

en: Signed-off
et: Valmis

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Start of paired tag
et: Paarissildi algus

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: End of paired tag
et: Paarissildi lõpp

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Stand-alone tag
et: Üksiksilt

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Isolated tag
et: Isoleeritud silt

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Marker
et: Tähis

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Generic group placeholder
et: Üldine grupi kohatäitja

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Sub-flow
et: Alamfaas

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Generic placeholder
et: Üldine kohatäitja

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Start of paired placeholder
et: Paariskohatäitja algus

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: End of paired placeholder
et: Paariskohatäitja lõpp

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviation
et: lühend

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviated form: a term resulting from the omission of any part of the full term while designating the same concept
et: lühendvorm: mõiste, mis on saadud täismõiste mis tahes osa ärajätmisel, kuid märgib siiski sama asja

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviation: an abbreviated form of a simple term resulting from the omission of some of its letters (e.g. 'adj.' for 'adjective')
et: lühend: lihtmõiste lühendatud vorm, mis on saadud mõne tähe ärajätmisel (nt. 'määrs' määrsõna puhul)

[ctx: XLIFF mark type]
en: acronym: an abbreviated form of a term made up of letters from the full form of a multiword term strung together into a sequence pronounced only syllabically (e.g. 'radar' for 'radio detecting and ranging')
et: akronüüm: mõiste lühendvorm, mis on saadud mitmesõnalise mõiste täisvormi sõnade tähtede kombineerimisel enam-vähem suupäraseks täheühendiks (nt. radar, mis on tuletatud sõnadest 'radar detecting and ranging')

[ctx: XLIFF mark type]
en: appellation: a proper-name term, such as the name of an agency or other proper entity
et: nimetus: isikuline mõiste, näiteks asutuse nimi või muu selline

[ctx: XLIFF mark type]
en: collocation: a recurrent word combination characterized by cohesion in that the components of the collocation must co-occur within an utterance or series of utterances, even though they do not necessarily have to maintain immediate proximity to one another
et: kollokatsioon: korduv sõnade kombinatsioon, mida iseloomustab selle komponentide ühtekuuluvus lauses või lausetes, isegi kui sõnad ise ei ole tingimata lähestikku

[ctx: XLIFF mark type]
en: common name: a synonym for an international scientific term that is used in general discourse in a given language
et: üldnimi: rahvusvaheline teaduslik mõiste, mida kasutatakse tavapärasena ka sihtkeeles

[ctx: XLIFF mark type]
en: date and/or time
et: kuupäev ja/või kellaaeg

[ctx: XLIFF mark type]
en: equation: an expression used to represent a concept based on a statement that two mathematical expressions are, for instance, equal as identified by the equal sign (=), or assigned to one another by a similar sign
et: võrdus: avaldis, mida kasutatakse näitamiseks, et kaks matemaatilist avaldist on võrdsed; see võib olla kas võrdne (märk =) või siis sarnane

[ctx: XLIFF mark type]
en: expanded form: The complete representation of a term for which there is an abbreviated form
et: täisvorm: mõiste täielik kuju, kui sellel on olemas ka lühendvorm

[ctx: XLIFF mark type]
en: formula: figures, symbols or the like used to express a concept briefly, such as a mathematical or chemical formula
et: valem: kujundid, sümbolid ja muu selline, millega saab midagi lühidalt väljendada, näiteks matemaatiline või keemiline valem

[ctx: XLIFF mark type]
en: head term: the concept designation that has been chosen to head a terminological record
et: peamõiste: mõiste, mis on valitud alustama terminikirjet

[ctx: XLIFF mark type]
en: initialism: an abbreviated form of a term consisting of some of the initial letters of the words making up a multiword term or the term elements making up a compound term when these letters are pronounced individually (e.g. 'BSE' for 'bovine spongiform encephalopathy')
et: initsialism: mõiste lühivorm, mis koosneb mitmesõnalise mõiste komponentide algustähtedest ning mida hääldatakse iseseisvate tähtedena (nt. BSE 'bovine spongiform encephalopathy' tähistajana)

[ctx: XLIFF mark type]
en: international scientific term: a term that is part of an international scientific nomenclature as adopted by an appropriate scientific body
et: rahvusvaheline teaduslik mõiste: mõiste, mis kuulub asjakohase teadusinstitutsiooni poolt välja töötatud rahvusvahelise nomenklatuuri hulka

[ctx: XLIFF mark type]
en: internationalism: a term that has the same or nearly identical orthographic or phonemic form in many languages
et: intenatsionalism: mõiste, mis esineb samasugusel või peaaegu samasugusel ortograafilisel või foneetilisel kuhul paljudes keeltes

[ctx: XLIFF mark type]
en: logical expression: an expression used to represent a concept based on mathematical or logical relations, such as statements of inequality, set relationships, Boolean operations, and the like
et: loogiline avaldis: avaldis, millega väljendatakse matemaatilisel või loogilisel suhtel põhinevat kontseptsiooni, näiteks ebavõrdsuse või seose näitamine, loogikatehted ja nii edasi

[ctx: XLIFF mark type]
en: materials management unit: a unit to track object
et: ainesehalduse ühik: ühik objekti jälgimiseks

[ctx: XLIFF mark type]
en: name
et: nimi

[ctx: XLIFF mark type]
en: near synonym: a term that represents the same or a very similar concept as another term in the same language, but for which interchangeability is limited to some contexts and inapplicable in others
et: lähisünonüüm: mõiste, mis väljendab mõne teise mõistega sama või peaaegu sama tähendust, kuid mida saab sünonüümina kasutada ainult piiratud kontekstis

[ctx: XLIFF mark type]
en: part number: a unique alphanumeric designation assigned to an object in a manufacturing system
et: komponendi number: unikaalne tärkidest koosnev tähis, mis omistatakse objektile

[ctx: XLIFF mark type]
en: phrase
et: fraas

[ctx: XLIFF mark type]
en: phraseological: a group of two or more words that form a unit, the meaning of which frequently cannot be deduced based on the combined sense of the words making up the phrase
et: fraseologism: kahest või enamast sõnast koosnev rühm, mis moodustab ühiku, mille tähendust ei saa enamasti tuletada fraasi moodustavate sõnade tähenduse ühendamisest

[ctx: XLIFF mark type]
en: protected: the marked text should not be translated
et: kaitstud: märgitud tekst, mida ei tule tõlkida

[ctx: XLIFF mark type]
en: romanized form: a form of a term resulting from an operation whereby non-Latin writing systems are converted to the Latin alphabet
et: latiniseeritud vorm: mõiste vorm, mis saadakse mitteladina kirjasüsteemist ladina tähestikku teisendamisel

[ctx: XLIFF mark type]
en: segment: the marked text represents a segment
et: lõik: märgitud tekst, mis tähistab lõiku

[ctx: XLIFF mark type]
en: set phrase: a fixed, lexicalized phrase
et: püsifraas: kindel, juurdunud leksikaline üksus

[ctx: XLIFF mark type]
en: short form: a variant of a multiword term that includes fewer words than the full form of the term (e.g. 'Group of Twenty-four' for 'Intergovernmental Group of Twenty-four on International Monetary Affairs')
et: lühivorm: mitmesõnalise mõiste vorm, milles on vähem sõnu kui mõiste täiskujus (nt. 'Group of Twenty-Four' 'Intergovernmental Group of Twenty-Four on International Monetary Affairs' asemel)

[ctx: XLIFF mark type]
en: stock keeping unit: an inventory item identified by a unique alphanumeric designation assigned to an object in an inventory control system
et: laoühik: inventarielement, mida tähistab unikaalne tärk ja mis omistatakse objektile inventarikontrolli süsteemis

[ctx: XLIFF mark type]
en: standard text: a fixed chunk of recurring text
et: standardtekst: fikseeritud korduva teksti plokk

[ctx: XLIFF mark type]
en: symbol: a designation of a concept by letters, numerals, pictograms or any combination thereof
et: sümbol: kontseptsiooni tähistus tähtede, arvude, piktogrammide või nende kombinatsiooniga

[ctx: XLIFF mark type]
en: synonym: a term that represents the same or a very similar concept as the main entry term in a term entry
et: sünonüüm: mõiste, mis tähistab samasugust või peaaegu samasugust kontseptsiooni nagu terminikirje põhikirje

[ctx: XLIFF mark type]
en: synonymous phrase: phraseological unit in a language that expresses the same semantic content as another phrase in that same language
et: sünonüümfraas: fraseoloogiline ühik, mis väljendab sama semantilist sisu nagu mõni teise fraas

[ctx: XLIFF mark type]
en: term
et: mõiste

[ctx: XLIFF mark type]
en: transcribed form: a form of a term resulting from an operation whereby the characters of one writing system are represented by characters from another writing system, taking into account the pronunciation of the characters converted
et: transkribeeritud vorm: mõiste vorm, mis saadakse ühe kirjasüsteemi märkide teisendamisel teise kirjasüsteemi, kusjuures arvestatakse ka teisendatavate märkide hääldust

[ctx: XLIFF mark type]
en: transliterated form: a form of a term resulting from an operation whereby the characters of an alphabetic writing system are represented by characters from another alphabetic writing system
et: transliteeritud vorm: mõiste vorm, mis saadakse ühe kirjasüsteemi märkide teisendamisel teise kirjasüsteemi märkideks

[ctx: XLIFF mark type]
en: truncated term: an abbreviated form of a term resulting from the omission of one or more term elements or syllables (e.g. 'flu' for 'influenza')
et: kärbitud mõiste: mõiste lühendvorm, mis saadakse vähemal ühe mõiste elemendi või silbi ärajätmisel (nt. 'sert' sertifikaadi asemel)

[ctx: XLIFF mark type]
en: variant: one of the alternate forms of a term
et: variant: mõni mõiste alternatiivsetest vormidest

[ctx: @item Undo action item]
en: Insertion
et: Lisamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Deletion
et: Kustutamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Approvement toggling
et: Heakskiitmise lülitamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Markup Insertion
et: Märgendi lisamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Markup Deletion
et: Märgendi kustutamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Note setting
et: Märkuse lisamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Update/add workflow phase
et: Tööfaaside uuendamine/lisamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Translation Equivalence Setting
et: Tõlke ekvivalentsuse kehtestamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Remove text with markup
et: Märgenditega teksti eemaldamine

[ctx: @item Undo action item]
en: Insert text with markup
et: Märgenditega teksti lisamine

en: separator for different-length string alternatives
et: Eri pikkusega stringialternatiivide eraldaja

en: Previous source value, saved by Gettext during transition to a newer POT template
et: Eelmine lähteväärtus, mille salvestas Gettext üleminekul uuemale tõlkemallile

[ctx: @window:title]
en: Author name missing
et: Autori nimi puudub

en: Your name:
et: Sinu nimi:

[ctx: @window:title]
en: Author email missing
et: Autori e-posti aadress puudub

en: Your email:
et: Sinu e-posti aadress:

en: Previous source value, saved by lupdate tool
et: Eelmine lähteväärtus, mille salvestas tööriist lupdate

[ctx: @title:window aka Message Tree]
en: Translation Units
et: Tõlkeühikud

en: Quick search...
et: Kiirotsing...

en: Reset individual filter
et: Lähtesta üksikfilter

en: Case insensitive
et: Tõstutundetu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
et: Kiirklahvitähiste eiramine

en: Ready
et: Valmis

en: Non-ready
et: Pooleli

en: Non-empty
et: Mittetühi

en: Empty
et: Tühi

en: Changed since file open
et: Muudetud pärast faili avamist

en: Unchanged since file open
et: Muutmata pärat faili avamist

en: Same in sync file
et: Sama sünkroonfailis

en: Different in sync file
et: Erinev sünkroonfailis

en: Not in sync file
et: Puudub sünkroonfailis

en: Plural
et: Mitmus

en: Non-plural
et: Mitte-mitmus

[ctx: @title:inmenu]
en: Basic
et: Põhiline

[ctx: @title:inmenu]
en: States
et: Olekud

[ctx: @title:inmenu]
en: Searchable column
et: Otsimisveerg

[ctx: @title:inmenu]
en: Resort and refilter on content change
et: Uuesti sortimine ja filtreerimine sisu muutmisel

[ctx: @item:inmenu all columns]
en: All
et: Kõik

[ctx: @title:column]
en: Entry
et: Kirje

[ctx: @title:column Original text]
en: Source
et: Lähtetekst

[ctx: @title:column Text in target language]
en: Target
et: Tõlge

[ctx: @title:column]
en: Notes
et: Märkused

[ctx: @title:column]
en: Context
et: Kontekst

[ctx: @title:column]
en: Files
et: Failid

[ctx: @title:column]
en: Translation Status
et: Tõlke olek

[ctx: @title:column Length of the original text]
en: Source length
et: Pikkus lähtekeeles

[ctx: @title:column Length of the text in target language]
en: Target length
et: Pikkus sihtkeeles

[ctx: @info:status 'non-fuzzy' in gettext terminology]
en: Ready
et: Valmis

[ctx: @info:status 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

[ctx: @info:status]
en: Untranslated
et: Tõlkimata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Target language:
et: Sihtkeel:

[ctx: @action:inmenu Edit term]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: @title actions category]
en: File
et: Fail

[ctx: @title actions category]
en: Navigation
et: Liikumine

[ctx: @title actions category]
en: Editing
et: Redigeerimine

en: Synchronization 1
et: Sünkroonimine 1

en: Synchronization 2
et: Sünkroonimine 2

en: Translation Memory
et: Tõlkemälu

[ctx: @title actions category]
en: Glossary
et: Sõnastik

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert alternate translation #%1
et: Lisa %1. alternatiivtõlge

[ctx: @action:inmenu]
en: Add a note
et: Lisa märkus

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert TM suggestion #%1
et: Lisa %1. tõlkemälu pakkumine

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove TM suggestion #%1
et: Eemalda %1. tõlkemälu pakkumine

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert term translation #%1
et: Lisa %1. mõiste tõlge

[ctx: @action:inmenu]
en: Define new term
et: Defineeri uus mõiste

[ctx: @action:inmenu]
en: Phases...
et: Faasid...

[ctx: @action:inmenu]
en: Word count
et: Sõnade arv

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear all translated entries
et: Puhasta kõik tõlgitud kirjed

[ctx: @action:inmenu]
en: Launch the Pology command on this file
et: Käivita Pology käsk selle failiga

[ctx: @action:inmenu]
en: Merge translation into OpenDocument
et: Ühenda tõlge OpenDocument-faili

[ctx: @action:inmenu]
en: Change searching direction
et: Muuda otsimise suunda

[ctx: @option:check whether message is marked as translated/reviewed/approved (depending on your role)]
en: Approved
et: Heakskiidetud

[ctx: @action:inmenu]
en: Approve and go to next
et: Anna heakskiit ja liigu järgmisele

[ctx: @action:inmenu]
en: Equivalent translation
et: Ekvivalentne tõlge

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy source to target
et: Kopeeri lähtetekst tõlkesse

[ctx: @action:inmenu]
en: Unwrap target
et: Eemalda reamurdmine tõlkes

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Tag
et: Lisa silt

[ctx: @action:inmenu]
en: Check this unit using LanguageTool
et: Kontrolli tõlkeüksust LanguageTooliga

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Next Tag
et: Lisa järgmine silt

[ctx: @action:inmenu]
en: Completion
et: Lõpetamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Replace with best spellcheck suggestion
et: Asenda õigekirja kontrollimise parima pakkumisega

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Next
et: &Järgmine

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Previous
et: &Eelmine

[ctx: @action:inmenu]
en: &First Entry
et: E&simene kirje

[ctx: @action:inmenu]
en: &Last Entry
et: &Viimane kirje

[ctx: @action:inmenu]
en: Entry by number
et: Kirje numbri järgi

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Previous non-empty but not ready
et: Eelmine tõlgitud ja pooleli

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Next non-empty but not ready
et: Järgmine tõlgitud ja pooleli

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous untranslated
et: Eelmine tõlkimata

[ctx: @action:inmenu]
en: Next untranslated
et: Järgmine tõlkimata

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Previous not ready
et: Eelmine pooleli

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Next not ready
et: Järgmine pooleli

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus the search line of Translation Units view
et: Fookus tõlkeühiku otsingureale

[ctx: @option:check]
en: Bookmark message
et: Kirje lisamine järjehoidjatesse

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous bookmark
et: Eelmine järjehoidja

[ctx: @action:inmenu]
en: Next bookmark
et: Järgmine järjehoidja

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions
et: Rakenda kõik täpsed pakkumised

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions and mark as fuzzy
et: Rakenda kõik täpsed pakkumised ja märgi kahtlaseks

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for sync/merge
et: Ava fail sünkroonimiseks/ühendamiseks

[ctx: @info:status]
en: Open catalog to be merged into the current one / replicate base file changes to
et: Kataloogi avamine, mis ühendatakse aktiivse kataloogiga või millesse kantakse baasfailide muudatused

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous different
et: Eelmine erinev

[ctx: @info:status]
en: Previous entry which is translated differently in the file being merged, including empty translations in merge source
et: Eelmine kirje, mis on ühendatavas failis teisiti tõlgitud, sealhulgas tõlkimata kirjed ühendatavas failis

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different
et: Järgmine erinev

[ctx: @info:status]
en: Next entry which is translated differently in the file being merged, including empty translations in merge source
et: Järgmine kirje, mis on ühendatavas failis teisiti tõlgitud, sealhulgas tõlkimata kirjed ühendatavas failis

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different approved
et: Järgmine heaks kiidetud erinev

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy from merging source
et: Kopeeri ühendatavast allikast

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy all new translations
et: Kopeeri kõik uued tõlked

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty and non-ready entries in base file
et: See muudab ainult baasfaili tühje ja pooleli kirjeid

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to merging source
et: Kopeeri ühendatavasse allikasse

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for secondary sync
et: Ava fail teiseseks sünkroonimiseks

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty entries
et: See muudab ainult tõlkimata kirjeid

[ctx: @info]
en: The document contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
et: Dokument sisaldab salvestamata muudatusi.
    Kas soovid neid salvestada või need unustada?

[ctx: @title:window]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: @title:window]
en: Select translation file
et: Tõlkefaili valimine

[ctx: @info]
en: Error opening the file %1, line: %2
et: Tõrge faili %1 avamisel, rida: %2

[ctx: @info]
en: Error opening the file %1
et: Tõrge faili %1 avamisel

[ctx: @title:window]
en: Save File As
et: Faili salvestamine

[ctx: @info]
en: Error saving the file %1
    Do you want to save to another file or cancel?
et: Tõrge faili %1 salvestamisel
    Kas soovid selle salvestada teise nimega või loobuda?

[ctx: @title]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: @info]
en: Could not perform file autosaving.
    The target file was %1.
et: Faili automaatne salvestamine nurjus.
    Sihtfail oli %1.

[ctx: @title]
en: Jump to Entry
et: Kirjele liikumine

[ctx: @label:spinbox]
en: Enter entry number:
et: Kirje number:

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Translated
et: Tõlgitud

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Signed-off
et: Valmis

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Approved
et: Heakskiidetud

[ctx: @info:tooltip]
en: Translation is done (although still may need a review)
et: Tõlge on tehtud (võib küll vajada ülevaatamist)

[ctx: @info:tooltip]
en: Translation has received positive review
et: Tõlge sai positiivse hinnangu

[ctx: @info:tooltip]
en: Entry is fully localized (i.e. final)
et: Kirje on täielikult lokaliseeritud (s.t. valmis)

en: A Pology check is already in progress.
et: Pology kontroll juba käib.

en: Pology error
et: Pology tõrge

en: The Pology check has crashed unexpectedly:
    %1
et: Pology kontrolli tabas ootamatult krahh:
    %1

en: Pology success
et: Pology õnnestus

en: The Pology check has succeeded.
et: Pology kontroll õnnestus.

en: The Pology check has returned an error:
    %1
et: Pology kontroll tagastas vea:
    %1

[ctx: @info]
en: This will delete all the translations from the file.
    Do you really want to clear all translated entries?
et: See kustutab failist kõik tõlked.
    Kas tõesti puhastada kõik tõlgitud kirjed?

[ctx: @info words count]
en: Source text words: %1<br/>Target text words: %2
et: Lähteteksti sõnu: %1<br/>Tõlketeksti sõnu: %2

[ctx: @title]
en: Word Count
et: Sõnade arv

[ctx: @info]
en: Would you like to search for the source file locally or via lxr.kde.org?
et: Kas otsida lähtekoodifaile kohapealt või lxr.kde.org-i kaudu?

en: Select project's base folder for source file lookup
et: Vali projekti baaskataloog, kust lähtekoodifaile otsida

[ctx: @info]
en: Could not find source file in the folder specified.
    Do you want to change source files folder?
et: Määratud kataloogis lähtekoodifaili ei leitud.
    Kas muuta lähtekoodifailide kataloogi?

[ctx: @title:window]
en: Source file lookup
et: Lähtefaili otsing

[ctx: @info]
en: Cannot open the target source file: The target source file is not relative to the current translation file, and there are currently no scripts loaded to handle opening source files in custom paths. Refer to the Lokalize handbook for script examples and how to plug them into your project.
et: Siht-lähtefaili avamine nurjus. Siht-lähtefail ei ole seotud aktiivse tõlkefailiga ja praegu pole laaditud ühtegi skripti, mis tegeleks lähtefailide avamisega kohandatud asukohtadest. Uuri Lokalize käsiraamatust skriptide näiteid ning õpetust, kuidas kaasata neid oma projekti.

en: Install translate-toolkit package and retry
et: Paigalda pakett translate-toolkit ja proovi uuesti

en: Install translate-toolkit package and retry.
et: Paigalda pakett translate-toolkit ja proovi uuesti.

en: Select original OpenDocument on which current XLIFF file is based
et: Algse OpenDocument-faili valimine, millel aktiivne XLIFF-fail põhineb

en: OpenDocument files (*.odt *.ods)
et: OpenDocument-failid (*.odt *.ods)

en: Install python-uno package for additional functionality.
et: Lisafunktsioonide tarbeks paigalda pakett python-uno.

[ctx: @item Undo action item]
en: Set unit text
et: Määra ühiku tekst

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace
et: Asendamine

en: Lokalize has reached end of document. Do you want to continue from start?
et: Lokalize jõudis dokumendi lõppu. Kas jätkata algusest?

[ctx: @title]
en: Spellcheck
et: Õigekirja kontroll

en: Lokalize has finished spellchecking
et: Lokalize lõpetas õigekirja kontrolli

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (glossary)
en: &Glossary
et: Sõ&nastik

note: i18n: ectx: Menu (tmquery)
en: Translation &Memory
et: Tõlke&mälu

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
et: &Liikumine

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

note: i18n: ectx: Menu (merge)
en: S&ync
et: &Sünkroonimine

note: i18n: ectx: Menu (mergesecondary)
en: &Secondary sync source
et: Tei&sese sünkroonimise allikas

note: i18n: ectx: Menu (toolviews)
en: Tool&views
et: Töö&riistavaated

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: @label whether entry is fuzzy]
en: Not ready:
et: Pooleli:

[ctx: @label whether entry is untranslated]
en: Untranslated:
et: Tõlkimata:

[ctx: @action]
en: Hide
et: Peida

[ctx: @info:label cursor position]
en: Column: %1
et: Veerg: %1

en: <qt><p><b>Original String</b></p>
    <p>This part of the window shows the original message
    of the currently displayed entry.</p></qt>
et: <qt><p><b>Originaali string</b></p>
    <p>Akna see osa näitab parajasti tõlgitava kirje
    originaali.</p></qt>

[ctx: @title:tab]
en: Plural Form %1
et: Mitmuse vorm %1

[ctx: @item Undo action item]
en: Unwrap
et: Reamurdmise eemaldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, querySource)
en: Search expression for source language part.
    Press Ctrl+L to go to this control.
    Press Enter to start the search.
    Press Esc to stop the search.
et: Otsingusõnad otsimiseks lähtetekstist.
    Aktiveerimiseks vajuta Ctrl+L.
    Otsingu alustamiseks vajuta Enter.
    Otsingu peatamiseks vajuta Esc.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Invert
et: Vastupidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, querySourceLabel)
en: Source:
et: Lähtetekst:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, queryTarget)
en: Search expression for target language part.
    Press Enter to start the search.
et: Otsingusõnad otsimiseks tõlketekstist.
    Otsingu alustamiseks vajuta Enter.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRegExps) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, regEx)
en: Regular expressions
et: Regulaaravaldised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryTargetLabel)
en: Target:
et: Tõlketekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Match case
et: Tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doFind)
en: &Search
et: Ot&si

[ctx: @title:window]
en: File List
et: Faililoend

en: Drop translation files here...
et: Lohista siia tõlkefailid...

[ctx: @title:column]
en: File
et: Fail

en: Copy source to clipboard
et: Kopeeri lähtetekst lõikepuhvrisse

en: Copy target to clipboard
et: Kopeeri tõlketekst lõikepuhvrisse

en: Open file
et: Ava fail

[ctx: @title actions category]
en: Search and replace in files
et: Failides otsimine ja asendamine

[ctx: @title:window]
en: Mass replace
et: Massasendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
et: Asendamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
et: Asendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doPreview)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doReplace)
en: Mass Replace
et: Massasendamine

[ctx: @title:column]
en: Subject Field
et: Teema väli

[ctx: @title:window]
en: Glossary
et: Sõnastik

[ctx: @info:tooltip]
en: <p>Translations for common terms appear here.</p><p>Press shortcut displayed near the term to insert its translation.</p><p>Use context menu to add new entry (tip:&nbsp;select words in original and translation fields before calling <interface>Define&nbsp;new&nbsp;term</interface>).</p>
et: <p>Siin on näha üldmõistete tõlked.</p><p>Mõiste tõlke lisamiseks vajuta näidatud kiirklahvi.</p><p>Kasuta kontekstimenüüd uue kirje lisamiseks (vihje:&nbsp;vali originaali ja tõlke väljadel sõnad, enne kui avad dialoogi <interface>Uue&nbsp;mõiste&nbsp;defineerimine</interface>).</p>

[ctx: @action:button reloads glossary from disk]
en: Restore from disk
et: Taasta kettalt

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload glossary from disk, discarding any changes
et: Sõnastiku laadimine uuesti kettalt, mis tühistab kõik muudatused

[ctx: @info]
en: The glossary contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
et: Sõnastik sisaldab salvestamata muudatusi.
    Kas soovid muudatused salvestada või need unustada?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: English synonyms (double-click to edit):
et: Inglise sünonüümid (muutmiseks tee topeltklõps):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Corresponding target language synonyms:
et: Sihtkeele sünonüümid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Subject field:
et: Teema väli:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, subjectField)
en: When adding a new item, press enter after you have typed its name for changes to take effect
et: Uue elemendi lisamisel vajuta pärast selle kirjutamist muudatuse rakendamiseks Enter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Definition:
et: Definitsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Note: one glossary entry corresponds exactly to one term, not word/word sequence.
    
    That is, there may be several entries with the same word/word sequence expressing different meanings.
et: Märkus: üks sõnastiku kirje vastab täpselt ühele mõistele, mitte sõnale või fraasile.
    
    See tähendab, et ühe sõna või fraasi kohta võib olla mitu kirjet, mis väljendavad erinevaid tähendusi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip tags
et: Siltide eiramine

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip markup
et: Märgendite eiramine

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
et: Kiirklahvitähiste eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_notes)
en: Include notes
et: Märkuste kaasamine

en: Suggestions:
et: Pakkumised:

en: No errors
et: Tõrkeid pole

en: &Configure Lokalize
et: &Seadista Lokalize'i

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project
et: Ava projekt

[ctx: @action:inmenu]
en: Translate software
et: Tõlgi tarkvara

[ctx: @action:inmenu]
en: Translate OpenDocument
et: Tõlgi OpenDocument-faili

[ctx: @info]
en: No Qt Sql modules were found. Translation memory will not work.
et: Qt Sql moodulit ei leitud. Tõlkemälu ei toimi.

en: TM facility requires SQLite Qt module.
et: Tõlkemälu nõuab Qt SQLite'i moodulit.

en: No SQLite module available
et: SQLite'i moodulit pole saadaval

[ctx: @title actions category]
en: Translation Memory
et: Tõlkemälu

[ctx: @title actions category]
en: Project
et: Projekt

en: Next tab
et: Järgmine kaart

en: Previous tab
et: Eelmine kaart

en: Previously active tab
et: Eelmine aktiivne kaart

[ctx: @action:inmenu]
en: Glossary
et: Sõnastik

[ctx: @action:inmenu]
en: Translation memory
et: Tõlkemälu

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage translation memories
et: Halda tõlkemälu

[ctx: @action:inmenu]
en: Project overview
et: Projekti ülevaade

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure project...
et: Seadista projekti...

[ctx: @action:inmenu]
en: Create software translation project...
et: Loo tarkvaratõlke projekt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Create OpenDocument translation project...
et: Loo OpenDocument-tõlke projekt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project...
et: Ava projekt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Close project
et: Sulge projekt

[ctx: @action:inmenu]
en: Open recent project
et: Ava viimati kasutatud projekt

[ctx: @action:inmenu]
en: Search and replace in files
et: Failides otsimine ja asendamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Find next in files
et: Otsi failidest järgmine

[ctx: @action:inmenu]
en: Widget text capture
et: Tekstihõive vidin

[ctx: @info]
en: Error opening the following files:
et: Viga järgmiste failide avamisel:

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
et: &Projekt

note: i18n: ectx: Menu (project_actions)
en: &Scripts
et: &Skriptid

en: Computer-aided translation system.
    Do not translate what had already been translated.
et: Tõlkemälu kasutav tõlkesüsteem.
    Tõlkida pole vaja seda, mis on juba tõlgitud!

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2018-2019 Simon Depiets
    (c) 2007-2015 Nick Shaforostoff
    (c) 1999-2006 The KBabel developers
et: (c) 2018-2019: Simon Depiets
    (c) 2007-2015: Nick Shaforostoff
    (c) 1999-2006: KBabeli arendajad

en: sponsored development as part of Google Summer Of Code program
et: spondeeris arendamist Google Summer of Code programmi raames

en: sponsored XLIFF-related work
et: spondeeris XLIFF-iga seotud tööd

en: provided excellent cross-format converting scripts
et: pakkus suurepärase valiku vormingu teisendamise skripte

en: grammar, style and spell checker
et: grammatika, stiili ja õigekirja kontroll

en: project tree merging translation+templates
et: projektipuus tõlgete ja mallide ühendamine

en: bug fixing patches
et: vigu parandavad paigad

en: testing and bug fixing
et: testimine ja vigade parandamine

en: patches
et: paigad

en: XLIFF improvements
et: XLIFF-i parandused

en: bug fixing and improvements
et: Vigade parandamine ja muud parendused

en: Do not scan files of the project.
et: Projekti faile ei uurita läbi.

en: Load specified project.
et: Määratud projekti laadimine.

en: Document to open
et: Avatav dokument

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept change in translation
et: Nõustumine tõlke muudatusega

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept all new translations
et: Nõustumine kõigi uute tõlgetega

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Primary Sync
et: Esmane sünkroonimine

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Secondary Sync
et: Teisene sünkroonimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Drop file to be merged into / synced with the current one here, then see context menu options
et: Lohista siia fail, mis ühendatakse või sünkroonitakse aktiivsega, ja vaata siis kontekstimenüü valikuid

[ctx: @info]
en: Error opening the file <filename>%1</filename> for synchronization, error line: %2
et: Viga faili <filename>%1</filename> avamisel sünkroonimiseks, rida: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Different entries: %1
    Unmatched entries: %2
et: Erinevaid kirjeid: %1
    Vasteta kirjeid: %2

[ctx: @info notes to translation unit which expire when the catalog is closed]
en: <b>Temporary notes:</b>
et: <b>Ajutised märkused:</b>

[ctx: @info notes generated by the pology check]
en: <b>Pology notes:</b>
et: <b>Pology märkused:</b>

[ctx: @info notes generated by the languagetool check]
en: <b>LanguageTool notes:</b>
et: <b>LanguageTooli märkused:</b>

[ctx: @info translation unit metadata]
en: <b>Phase:</b><br>
et: <b>Faas:</b><br>

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Files:</b><br>
et: <br><b>Failid:</b><br>

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Context:</b><br>
et: <br><b>Kontekst:</b><br>

[ctx: @info The pology command didn't return anything]
en: (empty)
et: (tühi)

[ctx: @info:label]
en: From:
et: Kellelt:

[ctx: @info:tooltip]
en: Save empty note to remove it
et: Eemaldamiseks salvesta tühi märkus

[ctx: @info:tooltip]
en: Author of this note
et: Selle märkuse autor

[ctx: @info XLIFF notes representation]
en: <b>Notes:</b>
et: <b>Märkused:</b>

[ctx: link to edit note]
en: edit...
et: Muuda...

[ctx: link to add a note]
en: Add...
et: Lisa...

[ctx: link to add a note]
en: Add a note...
et: Lisa märkus...

[ctx: @title:column]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @title:column]
en: Process
et: Etapp

[ctx: @title:column]
en: Company
et: Asutus

[ctx: @title:column]
en: Person
et: Isik

[ctx: @title:column]
en: Tool
et: Tööriist

en: Translation
et: Tõlkimine

en: Review
et: Korrektuur

en: Approval
et: Heakskiitmine

[ctx: noun]
en: Process (this will also change your role):
et: Etapp (see muudab ka sinu rolli)

[ctx: @item Undo action item]
en: Edit phases
et: Faaside muutmine

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Translator's name
et: Tõlkija nimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in English
et: Tõlkija nimi inglise keeles

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Localized name
et: Emakeelne nimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in target language
et: Tõlkija nimi sihtkeeles

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Override Language Team
et: Keelemeeskonna tühistamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Use user-provided language team name instead of generating it
et: Kasutaja määratud keelemeeskonna nime kasutamine genereeritu asemel

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Language Team
et: Keelemeeskond

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator team's name
et: Tõlkemeeskonna nimi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's email
et: Tõlkija e-post

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default language code for new projects
et: Uute projektide vaikimisi keelekood

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default mailing list for new projects
et: Uute projektide vaikimisi postiloend

note: i18n: ectx: label, entry (MsgFont), group (Appearance)
en: Font for Messages
et: Kirjete font

[ctx: @title:tab]
en: Identity
et: Identiteet

en: The following parameters are available
    %1 - Path of the source file
    %2 - Line number
et: Kasutada saab järgmisi parameetreid
    %1 - lähtefaili asukoht
    %2 - reanumber

[ctx: @title:tab]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab]
en: Editing
et: Redigeerimine

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @title:tab]
en: Translation Memory
et: Tõlkemälu

en: You have accessed a feature that requires a project to be loaded. Do you want to create a new project or open an existing project?
et: Soovid kasutada võimalust, mille puhul peab projekt olema laaditud. Kas luua uus projekt või avada mõni olemasolev projekt?

en: Lokalize translation project (*.lokalize)
et: Lokalize tõlkeprojekt (*.lokalize)

[ctx: @window:title]
en: Select folder with Gettext .po files to translate
et: Tõlgitavate Gettexti .po-failidega kataloogi valimine

en: Create software or OpenDocument translation project first.
et: Loo kõigepealt tarkvara- või OpenDocument-tõlke projekt.

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @title:tab]
en: Personal
et: Isiklik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor font:
et: Redaktori font:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Change the font for the editor
et: Redaktori fondi muutmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Choose a new font for the area where you write the translated message.
et: Uue fondi valimine alale, kuhu kirjutatakse tõlked.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: Display LEDS for message status
et: Tõlke oleku LED-ide näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: If checked, LEDS will be shown to display the message status: Fuzzy, Untranslated or Error. If unchecked, no LEDs will be displayed.
et: Märkimisel näitavad LED-id tõlke olekut: kahtlane, tõlkimata või vigane. Märkimata jätmisel LED-e ei näidata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: LEDs to indicate Fuzzy and Untranslated status as well as cursor column number
et: Kahtlast ja tõlkimata olekut ning kursori veerunumbrit näitavad LED-id

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Check to see if a string ends in a space (which is often important when displaying it in the user interface, or when it gets concatenated with others).
et: Märkimisel näeb, kas string lõpeb tühikuga (see on sageli oluline teksti kuvamisel kasutajaliideses või seondumisel muu tekstiga)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Highlight spaces at the end
et: Lõputühikute esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: If set, mouse wheel goes to previous or next unit, otherwise it scrolls text
et: Sisselülitamise korral liigub hiireratas eelmisele või järgmisele tõlkeühikule, vastasel juhul kerib teksti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: <html>When this option is enabled, the mouse wheel is used to go to the previous or next translation unit (without modifier keys). Modifier keys can be used to change this behavior. Use:<ul><li><b>Shift</b> to scroll within the text of the current unit,</li><li><b>Ctrl+Shift</b> to go to previous or next non-ready unit,</li><li><b>Ctrl</b> to go to previous or next non-ready not empty unit,</li><li><b>Alt</b> to go to previous or next untranslated unit.</li></ul>When the option is disabled, the mouse wheel scrolls within the text of the current translation unit.</html>
et: <html>Valiku sisselülitamisel kasutatakse hiireratast liikumisel eelmisele või järgmisele tõlkeühikule (ilma muuteklahvita). Selle käitumise muutmiseks võib kasutada muutelahve. Kasuta klahvi<ul><li><b>Shift</b> kerimiseks aktiivse ühiku tekstis,</li><li><b>Ctrl+Shift</b> liikumiseks eelmisele või järgmisele pooleli ühikule,</li><li><b>Ctrl</b> liikumiseks eelmisele või või järgmisele pooleli mittetühjale ühikule,</li><li><b>Alt</b> liikumiseks eelmisele või järgmisele tõlkimata ühikule.</li></ul>Kui valik pole sisse lülitatud, kerib hiireratas aktiivse tõlkeühiku teksti.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: Mouse wheel goes to previous or next translation unit
et: Hiireratas liigub eelmisele või järgmisele tõlkeühikule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoApprove)
en: Set 'approved' status automatically when editing started
et: Heaks kiidetud oleku automaatne määramine redigeerimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_VisualizeSeparators)
en: Visualize separators such as spaces, tabs and new lines in the editor
et: Eraldajate - tühimärgid, tabeldusmärgid, uue rea märgid - visualiseerimine redaktoris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_WordCompletionLength)
en: Set to 2 to disable word completion
et: Sõnalõpetuse keelamiseks määra 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Minimum word length for word completion
et: Sõna miinimumpikkus sõnalõpetuse rakendamiseks

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WordCompletionLength)
en: Disable word completion
et: Sõnalõpetuse keelamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConvertXMLChars)
en: Automatically convert XML special characters in TS files
et: XML-i erimärkide automaatne teisendamine TS-failides

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RestoreRecentFilesOnStartup)
en: Restore the previously opened files when launching Lokalize
et: Varem avatud failide taastamine Lokalize käivitamisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l2)
en: Defines the behavior of the next/previous tab shortcuts
et: Järgmisele/eelmisele kaardile liikumise kiirklahvide käitumise määramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Next/previous tab shortcut behavior
et: Järgmisele/eelmisele kaardile liikumise kiirklahvi käitumine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabSwitch)
en: According to tab position
et: Vastavalt kaardi asukohale

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabSwitch)
en: According to tab activation order
et: Vastavalt kaartide aktiveerimise järjekorrale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomEditorEnabled)
en: Use a custom editor to open source files
et: Kohandatud redaktori kasutamine lähtefailide avamiseks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, prefs_identity)
en: Fill in your identity and information about your translation team. This information is used when updating the header of a file.
et: Siin tuleb määrata oma identiteet ja anda teave oma tõlkemeeskonna kohta. Seda teavet kasutatakse faili päise uuendamisel.

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default language:
et: Vaikekeel:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Email:
et: &E-post:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Your name, in English
et: Sinu nimi inglise keeles

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Please enter here your name and surname written in English
et: Palun kirjuta oma ees- ja perekonnanimi inglise keeles

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Default mailing list:
et: &Vaikimisi postiloend:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: The email of your team mailing list
et: Sinu meeskonna postiloendi aadress

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: Write the email of your translating team mailing list
et: Kirjuta siia oma tõlkemeeskonna postiloendi aadress

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Language you translate to
et: Keel, millesse tõlgitakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Set the default language you are going to translate to
et: Siin saab määrata keele, millesse vaikimisi tõlgitakse

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email
et: Kirjuta oma e-posti aadress

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email here so it will appear in the po file header with your name
et: Kirjuta siia oma e-posti aadress, mis lisatakse faili päisesse koos sinu nimega

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Your name in your own language
et: Sinu nimi oma emakeeles

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Write your name and surname in your language with your language alphabet.
et: Kirjuta oma ees- ja perekonna oma keeles ja kirjas.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Localized name:
et: Emakeelne nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideLangTeam)
en: Default Language-Team:
et: Vaikimisi keelemeeskond:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LanguageToolCustom)
en: Use custom LanguageTool server
et: Kohandatud LanguageTooli serveri kasutamine

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Server Path:
et: Serveri asukoht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_LanguageToolInstancePath)
en: The path of your custom Language Tool server
et: Kohandatud LanguageTooli serveri asukoht

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_LanguageToolInstancePath)
en: Please enter the path of your custom Language Tool server, if any
et: Palun sisesta kohandatud LanguageTooli serveri asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Delay before automatic checking after you stop typing (in seconds, 0 to disable)
et: Automaatse kontrolliga viivitamine pärast kirjutamise lõpetamist (sekundites, 0 keelab viivitamise)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_LanguageToolDelay)
en: Set to 0 to disable auto checking
et: Automaatse kontrollimise keelamiseks määra 0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PologyEnabled)
en: Enable Pology verification
et: Pology kontrolli lubamine

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_0)
en: The Pology command to run in order to check a single entry. Use the following placeholders in order to set-up the commands: %u is the entry number, %f is the file name. For instance: posieve -u %u check-rules %f
et: Pology käsk üheainsa kirje kontrollimiseks. Kasutada saab järgmisi kohatäitjaid: %u on kirje number, %f on failinimi. Näide: posieve %u check-rules %f

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandEntry)
en: The Pology command to run in order to check a single entry.
et: Pology käsk üheainsa kirje kontrollimiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandEntry)
en: Please enter here the Pology command to be run in order to check a single entry
et: Palun kirjuta siia Pology käsk üheainsa kirje kontrollimiseks

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_0)
en: The Pology command to run in order to check a whole file. This command should include "-s lokalize", placeholder %f is the file name. For instance: posieve -s lokalize check-rules %f
et: Pology käsk terve faili kontrollimiseks. Käsus peab sisalduma "-s lokalize", kohatäitja %f asendatakse failinimega. Näide: posieve -s lokalize check-rules %f

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandFile)
en: The Pology command to run in order to check a whole file.
et: Pology käsk terve faili kontrollimiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandFile)
en: Please enter here the Pology command to be run in order to check a whole file
et: Palun kirjuta siia Pology terve faili kontrollimiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If checked, get translation memory suggestions
et: Valimisel hangitakse tõlkemälu pakkumised

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If this is checked, the program will fetch translation memories as soon as you open a file.
et: Valimisel hangib rakendus tõlkemälud kohe faili avamisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: Prefetch translation memory suggestions on file open
et: Tõlkemälu pakkumiste eelhange faili avamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Maximum number of suggestions:
et: Pakkumiste maks. arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: Set the maximum number of suggestions
et: Pakkumiste maksimaalse arvu määramine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: You can change the maximum number of suggestions, default is 7.
et: Siin saab muuta pakkumiste maksimaalset arvu, vaikimisi on neid 7.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum score (0-100) of suggestions:
et: Pakkumiste min. skoor (0-100):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggScore)
en: Set the minimum score (0-100) of suggestions
et: Pakkumiste minimaalse skoori (0-100) määramine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_SuggScore)
en: You can change the minimum score (0-100) required for suggestions, default is 0.
et: Siin saab muuta pakkumiste minimaalset skoori (0-100), vaikeväärtus on 0.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoaddTM)
en: Update/Add edited entries to translation memory
et: Muudetud kirjete lisamine tõlkemällu / tõlkemälus uuendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScanToTMOnOpen)
en: Add opened files to translation memory automatically
et: Avatud failide automaatne lisamine tõlkemällu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Syntax
et: Süntaks

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Accelerator:
et: Kiirklahv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Accel)
en: Usually '&', but may also be '_' for GTK apps.
et: Tavaliselt '&', aga GTK rakenduste puhul ka '_'.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Markup:
et: Märkekeel:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Markup)
en: Regular expression of markup. It is used for translation memory matching and for 'Insert tag' feature.
    
    A default value (suitable for XML-based texts) is:
    (<[^>]+>)+|(&[A-Za-z_:][A-Za-z0-9_\.:-]*;)+
    
    It is only used for gettext PO files, as XLIFF format has its own way of specifying where markup is.
et: Märkekeele regulaaravaldis. Seda kasutatakse tõlkemälu vastete otsimise ja sildi lisamise võimaluse puhul.
    
    Vaikeväärtus on (sobib XML-põhistele tekstidele):
    (<[^>]+>)+|(&[A-Za-z_:][A-Za-z0-9_\.:-]*;)+
    
    Seda kasutatakse ainult gettexti PO-failide korral, sest XLIFF-vormingul on märkekeele määramiseks oma meetod.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Word wrap:
et: Reamurdmise veerg:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Paths
et: Asukohad

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l3)
en: Template files folder:
et: Mallifailide kataloog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, potBaseDir)
en: Usually your translation project will be a subproject of a project
    for translating same texts into multiple languages.
    
    Set this to path of a folder containing empty translation files
    (i.e. files without translation into any language)
    shared among all subprojects.
et: Tavaliselt on tõlkeprojekt mõne suurema projekti alamprojekt,
     milles tõlgitakse sama teksti paljudesse keeltesse.
    
    Siin tuleb määrata kataloog, mis sisaldab kõigile alamprojektidele
    ühiseid tühje tõlkefaile (s.t. faile, milles pole tõlget ühessegi keelde).

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Branch folder:
et: Haru kataloog:

[ctx: this message contains text from documentation, so use its translation when you're translating docs]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, branchDir)
en: This setting is for Sync Mode.
    
    Sync Mode may be used to make changes to translation
    for two branches simultaneously.
    
    Set this to path that corresponds to root folder of the branch project,
    and Secondary Sync view will automatically open files from branch.
    Then, each time you make changes in files of your main branch,
    they will automatically be replicated to the branch
    (of course, if it contains the same English string).
    
    See documentation for more details.
et: See on mõeldud sünkroonimisrežiimi tarbeks.
    
    Sünkroonimisrežiim võimaldab muuta tõlget kahes harus korraga.
    
    Siin tuleb määrata haru baaskataloog ning teisene
    sünkroonimine avab automaatselt haru failid. Sel juhul
    kajastuvad muudatused, mida tehakse peaharu failidesse,
    automaatselt ka harus
    (eeldusel muidugi, et ingliskeelne string on sama).
    
    Täpsemalt kõneleb sellest käsiraamat.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l6)
en: Alternate translations folder:
et: Alternatiivtõlgete kataloog:

[ctx: this message contains text from documentation, so use its translation when you're translating docs]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, altDir)
en: Set this to path of a folder with structure similar to Root Folder.
    
    On each translation file open, a corresponding file in Alternate translations directory will be looked up and,
    if it is found, it will be used for Alternate Translations view.
    
    You will likely want to use translations of another target language (i.e. another subproject), which is close to yours.
    Also, you can use other subproject's translations either immediately, or have them pretranslated to your language by machine.
    
    See documentation for more details.
et: Siin saab määrata samasuguse struktuuriga kataloogi asukoha nagu baaskataloogi puhul.
    
    Iga avatava tõlkefaili puhul otsitakse vastavat faili alternatiivtõlgete kataloogis ja kui see leitakse, kasutatakse seda alternatiivtõlgete vaates.
    
    Mõistlik oleks kasutada näiteks mõne teise, enda keelele lähedase keele (s.t. teise alamprojekti) tõlkeid.
    Teise alamprojekti tõlkeid võib kasutada vahetult või lasta masinal nad eelnevalt oma keelde tõlkida.
    
    Täpsemalt kõneleb sellest käsiraamat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Role:
et: Roll:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Translator
et: Tõlkija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Reviewer
et: Korrektor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Approver
et: Hindaja

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Glossary:
et: Sõnastik:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Target language:
et: Sihtkeel:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ProjectID)
en: Project ID is used to differentiate translation memories of absolutely different projects and languages.
    
    For example, if you have several projects for translating KDE applications
    (e.g. they are in different repositories), use same ID for all of them.
et: Projekti ID-d kasutatakse täiesti erinevate projektide ja keelte tõlkemälude eristamiseks.
    
    Kui sul on näiteks mitu projekti, mis kõik on pühendatud KDE rakenduste
    tõlkimisele (nt. need asuvad erinevates hoidlates), võib nende jaoks
    kasutada üht ja sama ID-d.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, LangCode)
en: Target language of the project.
et: Projektide sihtkeel.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Mailing list:
et: Postiloend:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, poBaseDir)
en: This is main setting. Set this to path of a folder with translation files
    for your project (or a subproject for your target language).
et: See on põhiline seadistus. Siin tuleb määrata projekti
    (või sihtkeele alamprojekti) tõlkefailide kataloog.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Root folder:
et: Baaskataloog:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Application
et: Rakendus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Project
et: Projekt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l5)
en: Language-Team:
et: Keelemeeskond:

en: Scanning folders with source files
et: Lähtekoodifailidega kataloogide uurimine

en: Editor
et: Redaktor

[ctx: project folder name. %2 is targetLangCode]
en: %1 %2 Translation
et: %1 %2 tõlge

en: default
et: vaikimisi

note: i18n: ectx: label, entry (LangCode), group (General)
en: Language
et: Keel

note: i18n: ectx: label, entry (UserLangTeam), group (General)
en: User Language Team in Lokalize settings
et: Kasutaja keelemeeskond Lokalize seadistustes

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideLangTeam), group (General)
en: Override Lokalize Language Team
et: Lokalize keelemeeskonna tühistamine

note: i18n: ectx: label, entry (ProjLangTeam), group (General)
en: Project Language Team
et: Projekti keelemeeskond

note: i18n: ectx: label, entry (PoBaseDir), group (General)
en: The base directory for PO files (translations)
et: PO-failide (tõlgete) baaskataloog

note: i18n: ectx: label, entry (PotBaseDir), group (General)
en: The base directory for POT files (templates to be translated)
et: POT-failide (tõlgitavate mallide) baaskataloog

note: i18n: ectx: label, entry (GlossaryTbx), group (General)
en: Project's glossary
et: Projekti sõnastik

[ctx: @title:column File name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column Graphical representation of Translated/Fuzzy/Untranslated counts]
en: Graph
et: Graafik

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Total
et: Kokku

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Translated
et: Tõlgitud

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Not ready
et: Pooleli

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Untranslated
et: Tõlkimata

[ctx: @title:column Number of fuzzy or untranslated entries]
en: Incomplete
et: Puudu

[ctx: @title:column]
en: Last Translation
et: Viimane tõlge

[ctx: @title:column]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @title:column]
en: Template Revision
et: Malli versioon

[ctx: @title:column]
en: Last Translator
et: Viimane tõlkija

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous template only
et: Ainult eelmine mall

[ctx: @action:inmenu]
en: Next template only
et: Ainult järgmine mall

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous translation only
et: Ainult eelmine tõlge

[ctx: @action:inmenu]
en: Next translation only
et: Ainult järgmine tõlge

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide completed items
et: Peida lõpetatud elemendid

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide fully translated files and folders
et: Peida täielikult tõlgitud failid ja kataloogid

[ctx: @action:inmenu]
en: Open selected files
et: Ava valitud failid

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
et: Ava

[ctx: @action:inmenu]
en: Add to translation memory
et: Lisa tõlkemällu

[ctx: @action:inmenu]
en: Search in files
et: Failides otsimine

[ctx: @action:inmenu]
en: Add a comment
et: Lisa kommentaar

[ctx: @action:inmenu]
en: Launch Pology on files
et: Käivita Pology failidega

[ctx: @action:inmenu]
en: Search in files (including templates)
et: Failides otsimine (kaasa arvatud mallid)

en: Project file comment
et: Projektifaili kommentaar

en: Input a comment for this project file:
et: Selle projektifaili kommentaar:

en: The Pology check has succeeded
et: Pology kontroll õnnestus

en: You are about to open %1 file | You are about to open %1 files
et[0]: Kavatsed avada %1 faili
et[1]: Kavatsed avada %1 faili

en: Opening a large number of files at the same time can make Lokalize unresponsive.
et: Paljude failide korraga avamine võib kaasa tuua Lokalize hangumise.

en: Are you sure you want to open this many files?
et: Kas tõesti avada nii palju faile?

en: &Open %1 File | &Open %1 Files
et[0]: &Ava % 1fail
et[1]: &Ava %1 faili

[ctx: @info:status]
en: Current: %1
et: Aktiivne: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Total: %1
et: Kokku: %1

[ctx: @info:status message entries 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Not ready: %1
et: Pooleli: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Untranslated: %1
et: Tõlkimata: %1

[ctx: @title:column]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column]
en: Source language
et: Lähtekeel

[ctx: @title:column]
en: Target language
et: Sihtkeel

[ctx: @title:column]
en: Pairs
et: Paarid

[ctx: @title:column]
en: Unique original entries
et: Unikaalsed originaali kirjed

[ctx: @title:column]
en: Unique translations
et: Unikaalsed tõlked

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionBox)
en: Connection
et: Ühendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Database name:
et: Andmebaasi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Host:
et: Masin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: User:
et: Kasutaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dbType)
en: Local
et: Kohalik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Database type:
et: Andmebaasi tüüp:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, contentBox)
en: Content
et: Sisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Source language:
et: Lähtekeel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Markup regex:
et: Märkekeele regulaaravaldis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Accelerator:
et: Kiirklahv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, create)
en: Create
et: Loo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addData)
en: Add Data
et: Lisa andmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importTMX)
en: Add Data from TMX
et: Lisa TMX andmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportTMX)
en: Export to TMX
et: Ekspordi TMX-i

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: @title:column Translator's false friend]
en: False Friend
et: Petlikult sarnased

[ctx: @title:window]
en: Quality Assurance
et: Kvaliteedikontroll

[ctx: @action:inmenu]
en: Add
et: Lisa

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, querySource)
en: Search expression for source language part.
    Press Enter to start the search.
    Press Ctrl+L to go to this control.
et: Otsingusõnad otsimiseks lähtetekstist.
    Otsingu alustamiseks vajuta Enter.
    Aktiveerimiseks vajuta Ctrl+L.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Show results that do not match search expression
et: Tulemuste näitamine, mis ei vasta otsingumõistele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File mask:
et: Failimask:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filemask)
en: Show only results from files with path matching specified mask
et: Ainult määratud maskiga sobivate failide tulemuste näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_s)
en: Query syntax:
et: Päringu süntaks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doUpdateTM)
en: Reads all project files into translation memory, updating old entries. The scanning will work in background.
et: Loeb kõik projektifailid tõlkemällu, uuendab vanu kirjeid. Uurimine käib taustal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doUpdateTM)
en: &Rescan project files
et: Uu&ri uuesti projekti faile

[ctx: @title:window]
en: Translation Memories
et: Tõlkemälud

[ctx: @title:window]
en: Select Directory to be scanned
et: Uuritava kataloogi valik

[ctx: @title:window]
en: New Translation Memory
et: Uus tõlkemälu

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Properties
et: Tõlkemälu omadused

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to be imported into selected database
et: Valitud andmebaasi imporditava TMX-faili valimine

en: TMX files (*.tmx *.xml)
et: TMX-failid (*.tmx *.xml)

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to export selected database to
et: TMX-faili valimine, millesse valitud andmebaas eksportida

en: Adding files to Lokalize translation memory
et: Failide lisamine Lokalize tõlkemällu

en: Substring
et: Alamstring

en: Google-like
et: Nagu Google

en: Wildcard
et: Metamärk

en: Space is AND operator. Case insensitive.
et: Tühik toimib kui JA. Tõstutundetu.

en: Shell globs (* and ?). Case sensitive.
et: Shelli metamärgid (* ja ?). Tõstutundlik.

[ctx: @info]
en: The file %1 does not exist, it has been removed from the translation memory.
et: Faili %1 ei ole olemas. See eemaldati tõlkemälust.

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory
et: Tõlkemälu

[ctx: @info:tooltip]
en: Double-click any word to insert it into translation
et: Topeltklõpsuga sõnal saab selle lisada tõlkesse

[ctx: @item Undo action]
en: Batch translation memory filling
et: Tõlkemälu hulgitäitmine

[ctx: @info]
en: Batch translation has been completed.
et: Hulgitõlge on valmis.

[ctx: @info]
en: No suggestions with exact matches were found.
et: Ühtki täpset pakkumist ei leitud.

[ctx: @info]
en: Batch translation has been scheduled.
et: Hulgitõlge on ajastatud.

[ctx: File argument in tooltip, when file is current file]
en: this
et: see

[ctx: @info:tooltip]
en: File: %1<br />Addition date: %2
et: Fail: %1<br />Lisamise aeg: %2

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Last change date: %1
et: <br />Viimase muutmise kuupäev: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Last change author: %1
et: <br />Viimase muutmise autor: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Is not present in the file anymore
et: <br />Ei esine enam failis

en: <html>Do you really want to remove this entry:<br/><i>%1</i><br/>from translation memory %2?</html>
et: <html>Kas tõesti eemaldada kirje<br/><i>%1</i><br/> tõlkemälust %2?</html>

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Entry Removal
et: Tõlkemälu kirje eemaldamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove this entry
et: Eemalda see kirje

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file containing this entry
et: Ava seda kirjet sisaldav fail

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove this missing file from TM
et: Eemalda see puuduv fail tõlkemälust

en: <html>Do you really want to remove this missing file:<br/><i>%1</i><br/>from translation memory %2?</html>
et: <html>Kas tõesti eemaldada puuduv fail:<br/><i>%1</i><br/> tõlkemälust %2?</html>

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Missing File Removal
et: Tõlkemälust puuduva faili eemaldamine

[ctx: @item Undo action]
en: Use translation memory suggestion
et: Tõlkemälu pakkumise kasutamine

[ctx: @title]
en: Widget Text Capture
et: Tekstihõive vidin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html>
    <p align="justify">To facilitate KDE translation, Lokalize can capture text from applications' user interfaces and search for translation files containing the text.</p>
    <p align="justify">When enabled, the capture can be initiated by middle mouse clicking on any non-editable GUI element (widget). After that, switch to the Lokalize window and choose the entry with this text. Even if several files contain the same string, the right one will be chosen in most cases.</p>
    <p align="justify">Remember that you need to have an up-to-date actual translation memory with all translation files indexed for this feature to work.</p></html>
et: <html>
    <p align="justify">KDE tõlkimise hõlbustamiseks võib Lokalize kasutada ära mõne rakenduse kasutajaliidese teksti ja otsida tõlkefailides selle vasteid.</p>
    <p align="justify">Märkimise korral saab teksti tuvastamist alustada hiire keskmise nupu klõpsuga mis tahes mittemuudetaval GUI elemendil (vidinal). Seejärel tuleb lülituda Lokalize aknasse ja valida selle tekstiga kirje. Isegi kui sama string esineb mitmes failis, on enamikul juhtudel valitud õige fail.</p>
    <p align="justify">Pane tähele, et selle toimimiseks on vaja, et kõik tõlkefailid oleks ikka kenasti indekseeritud ja loetud tõlkemällu.</p></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Middle Mouse Button Click Reaction
et: Hiire keskmise nupu toiming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, search)
en: Search GUI element text in translation memory
et: GUI elemendi teksti otsimine tõlkemälus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, clipboard)
en: Copy GUI element text to clipboard
et: GUI elemendi teksti kopeerimine lõikepuhvrisse

[ctx: @action:inmenu]
en: Lookup selected text in translation memory
et: Otsi valitud teksti tõlkemälus

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace text
et: Teksti asendamine

en: no spellcheck available
et: õigekirja kontrolli pole saadaval

en: An error was reported: %1
et: Teatati tõrkest: %1

[ctx: @item Undo action item]
en: Copy source to target
et: Lähteteksti kopeerimine tõlkesse
