lokalize - en to lt translation catalogue (484 entries)

note: i18n: tag collection attribute text i18n: tag collection attribute comment
en: Tools
lt: Įrankiai

note: i18n: tag script attribute text
en: Compile .po
lt: Kompiliuoti .po

note: i18n: tag script attribute comment
en: Compile .po and make it available to applications
lt: Kompiliuoti .po ir patalpinti jį taip, kad būtų matomas programoms

en: Gettext not found
lt: Gettext nerastas

en: Install gettext package for this feature to work
lt: Jei norite naudotis šia funkcija, įdiekite gettext paketą

en: Updating from templates...
lt: Atnaujinama iš šablonų...

en: Merge has been completed
lt: Suliejimas užbaigtas

en: Merge has been completed.
    Template modification time: %1 (%2 days ago).
lt: Suliejimas užbaigtas.
    Šablono modifikavimo laikas: %1 (prieš %2 d.).

en: Merge failed.
lt: Sulieti nepavyko.

en: Could not find template file for the merge:
    %1
lt: Nepavyko rasti šablono failo, reikalingo suliejimui:
    %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: File
lt: Failas

note: i18n: tag script attribute text
en: Update file from template
lt: Atnaujinti failą pagal šabloną

note: i18n: tag script attribute text
en: Merge into ODF
lt: Sulieti į ODF

note: i18n: tag script attribute comment
en: Generates translated version of ODF document
lt: Sukuria išverstą ODF dokumento versiją

[ctx: @title:window]
en: Alternate Translations
lt: Alternatyvūs vertimai

[ctx: @info:tooltip]
en: Origin: %1
lt: Originalas: %1

[ctx: @item Undo action]
en: Use alternate translation
lt: Naudotis alternatyviu vertimu

en: no
lt: ne

en: yes
lt: taip

[ctx: @title:column]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: @title:column]
en: Target
lt: Paskirtis

[ctx: @title:column]
en: Approved
lt: Patvirtintas

[ctx: @title toolview name]
en: Binary Units
lt: Dvejetainiai vienetai

[ctx: @action:inmenu]
en: Set the file
lt: Nurodyti failą

[ctx: @action:inmenu]
en: Use source file
lt: Naudoti šaltinio failą

en: All supported files (*.po *.pot *.xlf *.xliff *.ts)
lt: Visi palaikomi failai (*.po *.pot *.xlf *.xliff *.ts)

en: New
lt: Naujas

en: Needs translation
lt: Reikia išversti

en: Needs full localization
lt: Reikia visiškai lokalizuoti

en: Needs adaptation
lt: Reikia pritaikyti

en: Translated
lt: Išversta

en: Needs translation review
lt: Reikia peržiūrėti vertimą

en: Needs full localization review
lt: Reikia peržiūrėti visišką lokalizavimą

en: Needs adaptation review
lt: Reikia peržiūrėti pritaikymą

en: Final
lt: Galutinis

en: Signed-off
lt: Nepatvirtintas

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Start of paired tag
lt: Suporuotos gairės pradžia

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: End of paired tag
lt: Suporuotos gairės pabaiga

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Stand-alone tag
lt: Pavienė žymė

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Isolated tag
lt: Izoliuota gairė

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Marker
lt: Žymiklis

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Generic group placeholder
lt: Bendras vietos rezervavimo ženklas

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Generic placeholder
lt: Bendras vietos rezervavimo ženklas

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviation
lt: santrumpa

[ctx: XLIFF mark type]
en: date and/or time
lt: data ir/ar laikas

[ctx: XLIFF mark type]
en: name
lt: pavadinimas

[ctx: XLIFF mark type]
en: phrase
lt: frazė

[ctx: XLIFF mark type]
en: term
lt: terminas

[ctx: @item Undo action item]
en: Insertion
lt: Įterpimas

[ctx: @item Undo action item]
en: Deletion
lt: Pašalinimas

[ctx: @item Undo action item]
en: Approvement toggling
lt: Patvirtinimo keitimas

[ctx: @item Undo action item]
en: Markup Insertion
lt: Ženklinimo kalbos įterpimas

[ctx: @item Undo action item]
en: Markup Deletion
lt: Ženklinimo kalbos pašalinimas

[ctx: @item Undo action item]
en: Note setting
lt: Užrašo nustatymas

[ctx: @item Undo action item]
en: Update/add workflow phase
lt: Atnaujinti arba pridėti sakinį apie eigą

[ctx: @item Undo action item]
en: Remove text with markup
lt: Pašalinti ženklinimo kalbos tekstą

[ctx: @item Undo action item]
en: Insert text with markup
lt: Įterpkite tekstą su ženklinimo kalba

[ctx: @window:title]
en: Author name missing
lt: Nėra autoriaus vardo

en: Your name:
lt: Jūsų vardas:

[ctx: @window:title]
en: Author email missing
lt: Nėra elektroninio pašto adreso

en: Your email:
lt: Jūsų el.p. adresas:

en: Previous source value, saved by lupdate tool
lt: Ankstesnė šaltinio reikšmė, įrašyta su lupdate

[ctx: @title:window aka Message Tree]
en: Translation Units
lt: Vertimo vienetai

en: Quick search...
lt: Greita paieška...

en: Reset individual filter
lt: Atsisakyti individualaus filtro

en: Case insensitive
lt: Nepaisyti raidžių dydžio

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
lt: Nepaisoma prieigos klavišų ženklų

en: Ready
lt: Gerai išversta

en: Non-ready
lt: Neaišku

en: Non-empty
lt: Netuščia

en: Empty
lt: Tuščia

en: Changed since file open
lt: Pakeista po failo atvėrimo

en: Unchanged since file open
lt: Nepakeista po failo atvėrimo

en: Same in sync file
lt: Ieškoti failuose

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Non-plural
lt: Ne daugiskaita

[ctx: @title:inmenu]
en: Basic
lt: Pagrindas

[ctx: @title:inmenu]
en: States
lt: Būsenos

[ctx: @title:inmenu]
en: Searchable column
lt: Ieškotinas stulpelis

[ctx: @item:inmenu all columns]
en: All
lt: Visi

[ctx: @title:column]
en: Entry
lt: Įrašas

[ctx: @title:column Original text]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: @title:column Text in target language]
en: Target
lt: Paskirtis

[ctx: @title:column]
en: Notes
lt: Pastabos

[ctx: @title:column]
en: Context
lt: Kontekstas

[ctx: @title:column]
en: Files
lt: Failai

[ctx: @title:column]
en: Translation Status
lt: Vertimo būsena

[ctx: @title:column Length of the original text]
en: Source length
lt: Šaltinio ilgis

[ctx: @title:column Length of the text in target language]
en: Target length
lt: Paskirties ilgis

[ctx: @info:status 'non-fuzzy' in gettext terminology]
en: Ready
lt: Gerai išverstas

[ctx: @info:status 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Needs review
lt: Reikia peržiūrėti

[ctx: @info:status]
en: Untranslated
lt: Neišverstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Target language:
lt: Kalba, į kurią verčiama:

[ctx: @action:inmenu Edit term]
en: Edit
lt: Keisti

[ctx: @info:status message entry]
en: Current: %1
lt: Dabartinis: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Total: %1
lt: Iš viso: %1

[ctx: @info:status message entries 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Not ready: %1
lt: Neaišku: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Untranslated: %1
lt: Neišversta: %1

[ctx: @title actions category]
en: File
lt: Failas

[ctx: @title actions category]
en: Navigation
lt: Naršymas

[ctx: @title actions category]
en: Editing
lt: Redagavimas

en: Synchronization 1
lt: Suvienodinimas 1

en: Synchronization 2
lt: Suvienodinimas 2

en: Translation Memory
lt: Vertimo atmintis

[ctx: @title actions category]
en: Glossary
lt: Aiškinamasis žodynas

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert alternate translation #%1
lt: Įterpti alternatyvų vertimą Nr. %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add a note
lt: Pridėti pastabą

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert TM suggestion #%1
lt: Įterpti VA spėjimą Nr. %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove TM suggestion #%1
lt: Pašalinti VA pasiūlymą Nr. %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert term translation #%1
lt: Įterpti termino vertimą Nr. %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Define new term
lt: Apibrėžti naują terminą

[ctx: @action:inmenu]
en: Phases...
lt: Stadijos...

[ctx: @action:inmenu]
en: Word count
lt: Žodžių skaičius

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear all translated entries
lt: Išvalyti visus išverstus įrašus

[ctx: @action:inmenu]
en: Merge translation into OpenDocument
lt: Vertimus apjungti ir įrašyti į OpenDocument

[ctx: @action:inmenu]
en: Change searching direction
lt: Keisti paieškos kryptį

[ctx: @option:check whether message is marked as translated/reviewed/approved (depending on your role)]
en: Approved
lt: Patvirtintas

[ctx: @action:inmenu]
en: Approve and go to next
lt: Patvirtinti ir eiti prie kito

[ctx: @action:inmenu]
en: Equivalent translation
lt: Tikslus vertimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy source to target
lt: Šaltinį nukopijuoti į paskirtį

[ctx: @action:inmenu]
en: Unwrap target
lt: Neskaidyti į eilutes

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Tag
lt: Įterpti gairę

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Next Tag
lt: Įterpti kitą gairę

[ctx: @action:inmenu]
en: Completion
lt: Užbaigimo pasiūlymas

[ctx: @action:inmenu]
en: Replace with best spellcheck suggestion
lt: Pakeisti tinkamiausiu rašybos spėjimu

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Next
lt: &Tolesnis

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Previous
lt: &Ankstesnis

[ctx: @action:inmenu]
en: &First Entry
lt: &Pirmas įrašas

[ctx: @action:inmenu]
en: &Last Entry
lt: Pa&skutinis įrašas

[ctx: @action:inmenu]
en: Entry by number
lt: Eiti į konkretų...

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Previous non-empty but not ready
lt: Ankstesnis neaiškus

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Next non-empty but not ready
lt: Tolesnis neaiškus

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous untranslated
lt: Ankstesnis neišverstas

[ctx: @action:inmenu]
en: Next untranslated
lt: Tolesnis neišverstas

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Previous not ready
lt: Ankstesnis neaiškus arba neišverstas

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Next not ready
lt: Tolesnis neaiškus arba neišverstas

[ctx: @option:check]
en: Bookmark message
lt: Pranešimą įtraukti į žymeles

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous bookmark
lt: Ankstesnė žymelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Next bookmark
lt: Tolesnė žymelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions
lt: Užpildyti visus tikslius pasiūlymus

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions and mark as fuzzy
lt: Užpildyti visus tikslius spėjimus, juos pažymint neaiškiais

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for sync/merge
lt: Atverti failą suvienodinimui/suliejimui

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous different
lt: Ankstesnis nesutampantis

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different
lt: Tolesnis nesutampantis

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different approved
lt: Kitas skirtingas patvirtintas

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy from merging source
lt: Kopijuoti iš suliejimo šaltinio

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy all new translations
lt: Kopijuoti visus naujus vertimus

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty and non-ready entries in base file
lt: Pagrindiniame faile pakeičiami tik neišversti ir neaiškūs vertimai

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to merging source
lt: Kopijuoti į suliejimo šaltinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for secondary sync
lt: Atverti failą antriniam suvienodinimui

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty entries
lt: Pakeičiami tik tušti įrašai

[ctx: @info]
en: The document contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
lt: Dokumente yra neįrašytų pakeitimų.
    Norėtumėte įrašyti pakeitimus ar juos panaikinti?

[ctx: @title:window]
en: Warning
lt: Dėmesio

[ctx: @title:window]
en: Select translation file
lt: Pasirinkite verstiną dokumentą

[ctx: @info]
en: Error opening the file %1, line: %2
lt: Nepavyko atverti failo %1, klaida linijoje: %2

[ctx: @info]
en: Error opening the file %1
lt: Nepavyko atverti failo %1

[ctx: @title:window]
en: Save File As
lt: Įrašyti kaip

[ctx: @info]
en: Error saving the file %1
    Do you want to save to another file or cancel?
lt: Nepavyko įrašyti failo %1
    Įrašyti į kitą failą ar atsisakyti?

[ctx: @title]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @info]
en: Could not perform file autosaving.
    The target file was %1.
lt: Nepavyko savaime įrašyti failo.
    Paskirties failas buvo %1.

[ctx: @title]
en: Jump to Entry
lt: Šokti į įrašą

[ctx: @label:spinbox]
en: Enter entry number:
lt: Nurodykite įrašo numerį:

[ctx: @info:status]
en: Current: %1
lt: Dabartinis: %1

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Translated
lt: Išverstas

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Signed-off
lt: Nepatvirtintas

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Approved
lt: Patvirtintas

[ctx: @info:tooltip]
en: Translation is done (although still may need a review)
lt: Vertimas baigtas (nors derėtų peržiūrėti)

[ctx: @info:tooltip]
en: Translation has received positive review
lt: Vertimas įvertintas teigiamai

[ctx: @info:tooltip]
en: Entry is fully localized (i.e. final)
lt: Įrašas pilnai išverstas (t.y. galutinis)

[ctx: @info words count]
en: Source text words: %1<br/>Target text words: %2
lt: Šaltinio teksto žodžių: %1<br/>Paskirties teksto žodžių: %2

[ctx: @title]
en: Word Count
lt: Žodžių skaičius

en: Install translate-toolkit package and retry
lt: Įdiekite translate-toolkit paketą ir bandykite iš naujo

en: Install translate-toolkit package and retry.
lt: Įdiekite translate-toolkit paketą ir bandykite iš naujo.

en: OpenDocument files (*.odt *.ods)
lt: OpenDocument failai (*.odt *.ods)

en: Install python-uno package for additional functionality.
lt: Daugiau galimybių įdiegus python-uno paketą.

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace
lt: Pakeisti

en: Lokalize has reached end of document. Do you want to continue from start?
lt: Lokalize pasiekė dokumento pabaigą. Tęsti nuo pradžių?

[ctx: @title]
en: Spellcheck
lt: Rašybos tikrinimas

en: Lokalize has finished spellchecking
lt: Lokalize patikrino rašybą

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (glossary)
en: &Glossary
lt: &Aiškinamasis žodynas

note: i18n: ectx: Menu (tmquery)
en: Translation &Memory
lt: Vertimo at&mintis

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

note: i18n: ectx: Menu (merge)
en: S&ync
lt: &Suvienodinimas

note: i18n: ectx: Menu (mergesecondary)
en: &Secondary sync source
lt: Antras &suvienodinimo šaltinis

note: i18n: ectx: Menu (toolviews)
en: Tool&views
lt: &Parankinės

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

[ctx: @label whether entry is fuzzy]
en: Not ready:
lt: Neaiškus:

[ctx: @label whether entry is untranslated]
en: Untranslated:
lt: Neišverstas:

[ctx: @action]
en: Hide
lt: Slėpti

[ctx: @info:label cursor position]
en: Column: %1
lt: Stulpelis: %1

[ctx: @title:tab]
en: Plural Form %1
lt: Daugiskaitos forma %1

[ctx: @item Undo action item]
en: Unwrap
lt: Neskaidyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Invert
lt: Atvirkščiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, querySourceLabel)
en: Source:
lt: Šaltinis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, queryTarget)
en: Search expression for target language part.
    Press Enter to start the search.
lt: Paieškos reiškinys ieškojimui paskirties kalboje.
    Norėdami pradėti paiešką, spauskite įvesties klavišą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRegExps) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, regEx)
en: Regular expressions
lt: Reguliariosios išraiškos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryTargetLabel)
en: Target:
lt: Paskirtis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doFind)
en: &Search
lt: &Ieškoti

[ctx: @title:window]
en: File List
lt: Failų sąrašas

en: Drop translation files here...
lt: Neperžvelgti projekto failų.

[ctx: @title:column]
en: File
lt: Failas

en: Copy source to clipboard
lt: Šaltinį kopijuoti į iškarpinę

en: Copy target to clipboard
lt: Paskirtį kopijuoti į iškarpinę

en: Open file
lt: Atverti failą

[ctx: @title actions category]
en: Search and replace in files
lt: Ieškoti ir pakeisti failuose

[ctx: @title:window]
en: Mass replace
lt: Masinis keitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
lt: Pakeisti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
lt: Su:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doPreview)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doReplace)
en: Mass Replace
lt: Masinis keitimas

[ctx: @title:column]
en: Subject Field
lt: Tema

[ctx: @title:window]
en: Glossary
lt: Aiškinamasis žodynas

[ctx: @action:button reloads glossary from disk]
en: Restore from disk
lt: Atkurti iš disko

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload glossary from disk, discarding any changes
lt: Iš naujo nuskaityti aiškinamąjį žodyną iš disko, taip prarandant visus pakeitimus

[ctx: @info]
en: The glossary contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
lt: Aiškinamajame žodyne yra neįrašytų pakeitimų.
    Norėtumėte įrašyti pakeitimus ar juos panaikinti?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: English synonyms (double-click to edit):
lt: Angliški sinonimai (redagavimui dukart spragtelėkite):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Corresponding target language synonyms:
lt: Atitinkami paskirties kalbos sinonimai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Subject field:
lt: Tema:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, subjectField)
en: When adding a new item, press enter after you have typed its name for changes to take effect
lt: Norėdami pridėti naują elementą, įvedę pavadinimą nuspauskite įvesties klavišą tam, kad įsigaliotų pakeitimai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Definition:
lt: Apibrėžimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Note: one glossary entry corresponds exactly to one term, not word/word sequence.
    
    That is, there may be several entries with the same word/word sequence expressing different meanings.
lt: Pastaba: vienas aiškinamojo žodyno įrašas atitinka tik vieną terminą, o ne žodį ar žodžių seką.
    
    Kitaip sakant, gali būti keletas įrašų, sudarytų to paties žodžio ar žodžių sekos, tačiau turinčių skirtingas reikšmes.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip tags
lt: Praleisti gaires

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip markup
lt: Praleisti ženklinimo kalbą

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
lt: Nepaisyti prieigos klavišų ženklų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_notes)
en: Include notes
lt: Įskaitant pastabas

en: &Configure Lokalize
lt: &Konfigūruoti Lokalize

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project
lt: Atverti projektą

[ctx: @action:inmenu]
en: Translate software
lt: Versti programinę įrangą

[ctx: @action:inmenu]
en: Translate OpenDocument
lt: Versti OpenDocument

[ctx: @info]
en: No Qt Sql modules were found. Translation memory will not work.
lt: Nerastas Qt Sql modulis. Vertimo atmintis neveiks.

en: TM facility requires SQLite Qt module.
lt: Vertimo atminties (VA) veikimui reikia SQLite Qt modulio.

en: No SQLite module available
lt: SQLite modulis neprieinamas

[ctx: @title actions category]
en: Translation Memory
lt: Vertimo atmintis

[ctx: @title actions category]
en: Project
lt: Projektas

en: Next tab
lt: Tolesnė kortelė

en: Previous tab
lt: Ankstesnė kortelė

[ctx: @action:inmenu]
en: Glossary
lt: Aiškinamasis žodynas

[ctx: @action:inmenu]
en: Translation memory
lt: Vertimo atmintis

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage translation memories
lt: Tvarkyti vertimo atmintį

[ctx: @action:inmenu]
en: Project overview
lt: Projekto apžvalga

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure project...
lt: Konfigūruoti projektą...

[ctx: @action:inmenu]
en: Create software translation project...
lt: Sukurti programinės įrangos vertimo projektą...

[ctx: @action:inmenu]
en: Create OpenDocument translation project...
lt: Sukurti OpenDocument vertimo projektą...

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project...
lt: Atverti projektą...

[ctx: @action:inmenu]
en: Close project
lt: Užverti projektą

[ctx: @action:inmenu]
en: Open recent project
lt: Atverti paskiausiai naudotą projektą

[ctx: @action:inmenu]
en: Search and replace in files
lt: Ieškoti ir pakeisti failuose

[ctx: @action:inmenu]
en: Find next in files
lt: Rasti kitą failuose

[ctx: @action:inmenu]
en: Widget text capture
lt: Valdiklio teksto nuskaitymas

[ctx: @info]
en: Error opening the following files:
lt: Nepavyko atverti šių failų:

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
lt: &Projektas

note: i18n: ectx: Menu (project_actions)
en: &Scripts
lt: &Scenarijai

en: Computer-aided translation system.
    Do not translate what had already been translated.
lt: Kompiuterinė vertimo pagalba.
    Neverskite to, kas jau išversta.

en: Translate-toolkit
lt: Vertimo įrankių komplektas

en: bug fixing patches
lt: ydų taisymo pataisos

en: testing and bug fixing
lt: testavimas ir ydų taisymas

en: patches
lt: pataisos

en: XLIFF improvements
lt: XLIFF patobulinimai

en: Do not scan files of the project.
lt: Neperžvelgti projekto failų.

en: Load specified project.
lt: Įkelti nurodytą projektą.

en: Document to open
lt: Atvertinas dokumentas

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept change in translation
lt: Priimti vertimo pakeitimą

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept all new translations
lt: Priimti visus naujus vertimus

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Primary Sync
lt: Pirmasis šaltinis suvienodinimui

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Secondary Sync
lt: Antrasis šaltinis suvienodinimui

[ctx: @info:tooltip]
en: Drop file to be merged into / synced with the current one here, then see context menu options
lt: Čia numeskite failus, norimus sulieti ar suvienodinti su dabartiniu, po to žiūrėkite kontekstinio meniu parinktis

[ctx: @info]
en: Error opening the file <filename>%1</filename> for synchronization, error line: %2
lt: Nepavyko atverti failo <filename>%1</filename> suvienodinimui, klaida linijoje: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Different entries: %1
    Unmatched entries: %2
lt: Skirtingi įrašai: %1
    Neatitinkantys įrašai: %2

[ctx: @info notes to translation unit which expire when the catalog is closed]
en: <b>Temporary notes:</b>
lt: <b>Laikinos pastabos:</b>

[ctx: @info translation unit metadata]
en: <b>Phase:</b><br>
lt: <b>Stadija:</b><br>

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Files:</b><br>
lt: <br><b>Failai:</b><br>

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Context:</b><br>
lt: <br><b>Kontekstas:</b><br>

[ctx: @info The pology command didn't return anything]
en: (empty)
lt: (tuščia)

[ctx: @info:label]
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: @info:tooltip]
en: Save empty note to remove it
lt: Norėdami pašalinti pastabą, išsaugokite tuščią

[ctx: @info:tooltip]
en: Author of this note
lt: Šios pastabos autorius

en: Ctrl+Enter
lt: Vald+Įvesti

en: Esc
lt: Gr

[ctx: @info XLIFF notes representation]
en: <b>Notes:</b>
lt: <b>Pastabos:</b>

[ctx: link to edit note]
en: edit...
lt: keisti...

[ctx: link to add a note]
en: Add...
lt: Pridėti...

[ctx: link to add a note]
en: Add a note...
lt: Pridėti pastabą...

[ctx: @title:column]
en: Date
lt: Data

[ctx: @title:column]
en: Process
lt: Vyksta

[ctx: @title:column]
en: Company
lt: Bendrovė

[ctx: @title:column]
en: Person
lt: Asmuo

[ctx: @title:column]
en: Tool
lt: Įrankis

en: Translation
lt: Vertimas

en: Review
lt: Peržiūra

en: Approval
lt: Patvirtinimas

[ctx: @item Undo action item]
en: Edit phases
lt: Keisti stadiją

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Translator's name
lt: Vertėjo vardas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in English
lt: Vertėjo vardas be diakritinių ženklų

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Localized name
lt: Vardas gimtąja kalba

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in target language
lt: Vertėjo vardas gimtąja kalba

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Language Team
lt: Kalbos komanda

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator team's name
lt: Vertimų komandos pavadinimas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's email
lt: Vertėjo el. paštas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default language code for new projects
lt: Numatytasis kalbos kodas naujiems projektams

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default mailing list for new projects
lt: Numatytasis elektroninio pašto grupės adresas naujiems projektams

note: i18n: ectx: label, entry (MsgFont), group (Appearance)
en: Font for Messages
lt: Pranešimų šriftas

[ctx: @title:tab]
en: Identity
lt: Tapatybė

[ctx: @title:tab]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title:tab]
en: Editing
lt: Redagavimas

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:tab]
en: Translation Memory
lt: Vertimo atmintis

en: You have accessed a feature that requires a project to be loaded. Do you want to create a new project or open an existing project?
lt: Ši funkcija taikoma tik įkeltiems projektams. Sukurti naują projektą ar atverti esamą?

en: Lokalize translation project (*.lokalize)
lt: Lokalize vertimo projektas (*.lokalize)

[ctx: @window:title]
en: Select folder with Gettext .po files to translate
lt: Pažymėti žymekliu išskirtą aplanką

en: Create software or OpenDocument translation project first.
lt: Pirmiausia sukurkite programinės įrangos ar OpenDocument vertimo projektą.

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

[ctx: @title:tab]
en: Personal
lt: Asmeninis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor font:
lt: Redaktoriaus šriftas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Change the font for the editor
lt: Keisti redaktoriaus šriftą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Choose a new font for the area where you write the translated message.
lt: Pasirinkite kitą šriftą, kuriuo bus vaizduojamas verčiamas tekstas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: Display LEDS for message status
lt: Rodyti spalvotus kvadratukus, nusakančius pranešimo būseną

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: If checked, LEDS will be shown to display the message status: Fuzzy, Untranslated or Error. If unchecked, no LEDs will be displayed.
lt: Pažymėjus, bus rodomi spalvoti kvadratukai, nusakantys pranešimo būseną: neaiškus, neišverstas ar klaidingas. Nepažymėjus, kvadratukai nerodomi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: LEDs to indicate Fuzzy and Untranslated status as well as cursor column number
lt: Spalvotais kvadratukais nurodyti neaiškius ir neišverstus pranešimus, žymeklio stulpelio numerį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Check to see if a string ends in a space (which is often important when displaying it in the user interface, or when it gets concatenated with others).
lt: Pažymėkite, jei norite matyti eilučių pabaigose esančius tarpus (jų vaizdavimas paprastai yra svarbus naudotojo sąsajoje,arba kai pateikiama tarpų seka).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Highlight spaces at the end
lt: Paryškinti pabaigoje esančius tarpus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: If set, mouse wheel goes to previous or next unit, otherwise it scrolls text
lt: Pasirinkus, pelės rateliu eisite per vertimo vienetus, o ne slinksite per tekstą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: Mouse wheel goes to previous or next translation unit
lt: Pelės rateliu eiti per vertimo vienetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoApprove)
en: Set 'approved' status automatically when editing started
lt: Pradėjus versti, savaime laikyti „patvirtintu“

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_WordCompletionLength)
en: Set to 2 to disable word completion
lt: Norėdami uždrausti žodžių užbaigimo pasiūlymus, įrašykite „2“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Minimum word length for word completion
lt: Mažiausias raidžių skaičius žodžio užbaigimo pasiūlymui

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WordCompletionLength)
en: Disable word completion
lt: Uždrausti žodžių užbaigimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, prefs_identity)
en: Fill in your identity and information about your translation team. This information is used when updating the header of a file.
lt: Įrašykite informaciją apie save ir savo vertimo komandą. Ši informacija įrašoma rinkmenų antraštėse.

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default language:
lt: Numatyta kalba:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Email:
lt: &El. paštas:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Name:
lt: &Vardas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Your name, in English
lt: Jūsų vardas be diakritinių ženklų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Please enter here your name and surname written in English
lt: Įrašykite savo vardą ir pavardę lotyniškomis raidėmis be diakritinių ženklų

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Default mailing list:
lt: &Numatyta el. pašto grupė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: The email of your team mailing list
lt: Jūsų komandos elektroninio pašto grupės adresas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: Write the email of your translating team mailing list
lt: Įrašykite savo vertimo komandos elektroninio pašto grupės adresą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Language you translate to
lt: Kalba, į kurią verčiate

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Set the default language you are going to translate to
lt: Nurodykite pagrindinę kalbą, į kurią verčiate

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email
lt: Įrašykite savo elektroninio pašto adresą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email here so it will appear in the po file header with your name
lt: Įrašykite savo elektroninio pašto adresą, kuris bus įrašomas po failų antraštėse su jūsų vardu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Your name in your own language
lt: Jūsų vardas gimtąja kalba

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Write your name and surname in your language with your language alphabet.
lt: Įrašykite savo vardą ir pavardę gimtąja kalba, naudodami bet kurias raides.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Localized name:
lt: Vardas gimtąja kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideLangTeam)
en: Default Language-Team:
lt: Numatyta kalbos komanda:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If checked, get translation memory suggestions
lt: Pažymėkite, jei norite matyti vertimo pasiūlymus iš vertimo atminties

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If this is checked, the program will fetch translation memories as soon as you open a file.
lt: Pažymėkite, jei norite, kad programa įkeltų vertimo atmintį kaip galima greičiau po to, kai atveriate failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: Prefetch translation memory suggestions on file open
lt: Atveriant failą gauti vertimo pasiūlymus iš vertimo atminties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Maximum number of suggestions:
lt: Didžiausias pasiūlymų skaičius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: Set the maximum number of suggestions
lt: Nurodyti didžiausią pasiūlymų skaičių

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: You can change the maximum number of suggestions, default is 7.
lt: Galite pakeisti didžiausią pasiūlymų skaičių, numatytas 7.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum score (0-100) of suggestions:
lt: Mažiausias įvertis (0-100) pasiūlymams:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggScore)
en: Set the minimum score (0-100) of suggestions
lt: Nurodyti mažiausią įvertį (0-100), kurį turi turėti rodytini pasiūlymai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoaddTM)
en: Update/Add edited entries to translation memory
lt: Atnaujinti/pridėti pakeistus įrašus į vertimo atmintį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScanToTMOnOpen)
en: Add opened files to translation memory automatically
lt: Savaime atvertus failus įkelti į vertimo atmintį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Syntax
lt: Sintaksė

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Accelerator:
lt: Prieigos klavišas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Accel)
en: Usually '&', but may also be '_' for GTK apps.
lt: Paprastai „&“, tačiau GTK programose gali būti „_“.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Markup:
lt: Ženklinimo kalba:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Markup)
en: Regular expression of markup. It is used for translation memory matching and for 'Insert tag' feature.
    
    A default value (suitable for XML-based texts) is:
    (<[^>]+>)+|(&[A-Za-z_:][A-Za-z0-9_\.:-]*;)+
    
    It is only used for gettext PO files, as XLIFF format has its own way of specifying where markup is.
lt: Ženklinimo kalbos reguliarusis reiškinys. Naudojamas vertimo atminties atitikmenims ir funkcijoje „įterpti gairę“.
    
    Numatytoji reikšmė (tinkama XML tekstams):
    (<[^>]+>)+|(&[A-Za-z_:][A-Za-z0-9_\.:-]*;)+
    
    Naudojama tik gettext PO failuose, o XLIFF formatas turi savitąženklinimo kalbą.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Paths
lt: Keliai

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l3)
en: Template files folder:
lt: Šabloninių failų aplankas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, potBaseDir)
en: Usually your translation project will be a subproject of a project
    for translating same texts into multiple languages.
    
    Set this to path of a folder containing empty translation files
    (i.e. files without translation into any language)
    shared among all subprojects.
lt: Dažnai vertimo projektas tėra tik dalis didesnio projekto,
    kurio tie patys tekstai verčiami į daugelį kalbų.
    
    Čia nurodykite kelią iki aplanko, talpinančio tuščius vertimo failus
    (t. y. iki failų, neišverstų į jokią kalbą),
    kurios kaip pagrindą naudoja visos didžiojo projekto dalys.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Branch folder:
lt: Šakos aplankas:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l6)
en: Alternate translations folder:
lt: Alternatyvaus vertimo aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Role:
lt: Vaidmuo:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Translator
lt: Vertėjas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Reviewer
lt: Prižiūrėtojas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Approver
lt: Patvirtinantysis

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Glossary:
lt: Aiškinamasis žodynas:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Target language:
lt: Kalba, į kurią verčiama:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ProjectID)
en: Project ID is used to differentiate translation memories of absolutely different projects and languages.
    
    For example, if you have several projects for translating KDE applications
    (e.g. they are in different repositories), use same ID for all of them.
lt: Projekto identifikatorius padeda atskirti vertimo atmintis verčiant visiškai skirtingus projektus ar į skirtingas kalbas.
    
    Pavyzdžiui, jei dirbate su keliasi KDE programų vertimo projektais
    (pvz., kuomet jie yra skirtingose saugyklose), visiems nurodykite tą patį identifikatorių.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, LangCode)
en: Target language of the project.
lt: Projekto paskirties kalba.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Mailing list:
lt: El. pašto grupė:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l3)
en: ID:
lt: Identifikatorius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, poBaseDir)
en: This is main setting. Set this to path of a folder with translation files
    for your project (or a subproject for your target language).
lt: Tai pagrindinė nuostata. Nurodykite kelią iki aplanko su savo projekto
    (ar paskirties kalbos projekto dalies) vertimo rinkmenomis.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Root folder:
lt: Šakninis aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Application
lt: Programa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Project
lt: Projektas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l5)
en: Language-Team:
lt: Kalbos komanda:

[ctx: project folder name. %2 is targetLangCode]
en: %1 %2 Translation
lt: %1 %2 vertimas

note: i18n: ectx: label, entry (LangCode), group (General)
en: Language
lt: Kalba

note: i18n: ectx: label, entry (ProjLangTeam), group (General)
en: Project Language Team
lt: Projekto kalbos komanda

note: i18n: ectx: label, entry (PoBaseDir), group (General)
en: The base directory for PO files (translations)
lt: Pagrindinis PO failų aplankas (vertimai)

note: i18n: ectx: label, entry (PotBaseDir), group (General)
en: The base directory for POT files (templates to be translated)
lt: Pagrindinis POT failų aplankas (verstini šablonai)

note: i18n: ectx: label, entry (GlossaryTbx), group (General)
en: Project's glossary
lt: Projekto aiškinamasis žodynas

[ctx: @title:column File name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column Graphical representation of Translated/Fuzzy/Untranslated counts]
en: Graph
lt: Grafikas

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Translated
lt: Išversta

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Not ready
lt: Neaišku

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Untranslated
lt: Neišversta

[ctx: @title:column]
en: Last Translation
lt: Paskutinis vertimas

[ctx: @title:column]
en: Template Revision
lt: Šablono peržiūra

[ctx: @title:column]
en: Last Translator
lt: Paskutinis vertėjas

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous template only
lt: Tik ankstesnis šablonas

[ctx: @action:inmenu]
en: Next template only
lt: Tik tolesnis šablonas

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous translation only
lt: Tik ankstesnis vertimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Next translation only
lt: Tik tolesnis vertimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide completed items
lt: Slėpti išverstuosius

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide fully translated files and folders
lt: Slėpti pilnai išverstus failus ir katalogus

[ctx: @action:inmenu]
en: Open selected files
lt: Atverti pasirinktus failus

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: @action:inmenu]
en: Add to translation memory
lt: Įkelti į vertimo atmintį

[ctx: @action:inmenu]
en: Search in files
lt: Ieškoti failuose

[ctx: @action:inmenu]
en: Search in files (including templates)
lt: Ieškoti failuose (įtraukiant šablonus)

[ctx: @title:column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column]
en: Source language
lt: Šaltinio kalba

[ctx: @title:column]
en: Target language
lt: Paskirties kalba

[ctx: @title:column]
en: Pairs
lt: Poros

[ctx: @title:column]
en: Unique original entries
lt: Nepasikartojantys originalo įrašai

[ctx: @title:column]
en: Unique translations
lt: Nepasikartojantys vertimai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionBox)
en: Connection
lt: Prisijungimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Database name:
lt: Duomenų bazės vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Host:
lt: Serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: User:
lt: Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dbType)
en: Local
lt: Vietinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lt: Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Database type:
lt: Duomenų bazės tipas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, contentBox)
en: Content
lt: Turinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Source language:
lt: Kalba, iš kurios verčiama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Markup regex:
lt: Ženklinimo reguliarusis reiškinys.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Accelerator:
lt: Prieigos klavišas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, create)
en: Create
lt: Sukurti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addData)
en: Add Data
lt: Įkelti duomenis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importTMX)
en: Add Data from TMX
lt: Įkelti iš TMX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportTMX)
en: Export to TMX
lt: Įrašyti į TMX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: @title:column Translator's false friend]
en: False Friend
lt: Netikras draugas

[ctx: @title:window]
en: Quality Assurance
lt: Kokybės užtikrinimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: TM:
lt: VA:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, querySource)
en: Search expression for source language part.
    Press Enter to start the search.
    Press Ctrl+L to go to this control.
lt: Paieškos reiškinys ieškojimui šaltinio kalboje.
    Norėdami pradėti paiešką, spauskite įvesties klavišą.
    Į šį valdiklį pereisite spausdami Vald+L.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Show results that do not match search expression
lt: Rodyti paieškos reiškinio neatitinkančius rezultatus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File mask:
lt: Failų atranka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filemask)
en: Show only results from files with path matching specified mask
lt: Ieškoti tik filtrą atitinkančiuose failuose.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_s)
en: Query syntax:
lt: Užklausos sintaksė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doUpdateTM)
en: Reads all project files into translation memory, updating old entries. The scanning will work in background.
lt: Visus projekto failus nuskaityti į vertimo atmintį, atnaujinti senus įrašus. Peržvelgimas vyks fone.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doUpdateTM)
en: &Rescan project files
lt: &Peržvelgti projekto failus

[ctx: @title:window]
en: Translation Memories
lt: Vertimo atmintys

[ctx: @title:window]
en: Select Directory to be scanned
lt: Pasirinkite peržvelgtiną aplanką

[ctx: @title:window]
en: New Translation Memory
lt: Nauja vertimo atmintis

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Properties
lt: Vertimo atminties savybės

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to be imported into selected database
lt: Pasirinkite į pažymėtą duombazę įkeltiną TMX failą

en: TMX files (*.tmx *.xml)
lt: TMX failai (*.tmx *.xml)

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to export selected database to
lt: Pasirinkite TMX rinkmeną, į kurią įrašysite pažymėtą duombazę

en: Adding files to Lokalize translation memory
lt: Į Lokalize vertimo atmintį įkeliami failai

en: TM
lt: VA

en: Substring
lt: Poeilutis

en: Google-like
lt: Google tipo

en: Wildcard
lt: Pakaitos simbolis

en: Space is AND operator. Case insensitive.
lt: Tarpas naudojamas kaip IR operatorius. Nepaisoma raidžių dydžio.

en: Shell globs (* and ?). Case sensitive.
lt: Naudoti pakaitos simbolius (* ir ?). Skirti raidžių dydį.

[ctx: @info:status message entries]
en: Total: %1 (%2)
lt: Iš viso: %1 (%2)

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory
lt: Vertimo atmintis

[ctx: @info:tooltip]
en: Double-click any word to insert it into translation
lt: Norėdami bet kokį žodį įterpti į vertimą, dukart jį spragtelėkite

[ctx: @item Undo action]
en: Batch translation memory filling
lt: Užpildomas vertimo atminties paketas

[ctx: @info]
en: Batch translation has been completed.
lt: Vertimo atminties paketas užpildytas

[ctx: @info]
en: No suggestions with exact matches were found.
lt: Nerastas joks tikslus atitikmuo.

[ctx: @info]
en: Batch translation has been scheduled.
lt: Paketo vertimas suplanuotas.

[ctx: File argument in tooltip, when file is current file]
en: this
lt: šis

[ctx: @info:tooltip]
en: File: %1<br />Addition date: %2
lt: Failas: %1<br />Pridėjimo data: %2

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Last change date: %1
lt: <br />Paskutinio pakeitimo data: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Last change author: %1
lt: <br />Paskutinis vertėjas: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />TM: %1
lt: <br />VA: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Is not present in the file anymore
lt: <br />Faile nebėra

en: <html>Do you really want to remove this entry:<br/><i>%1</i><br/>from translation memory %2?</html>
lt: <html>Tikrai norite pašalinti įrašą <br/><i>%1</i><br/> iš vertimo atminties %2</html>?

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Entry Removal
lt: Vertimo atminties įrašų šalinimas

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove this entry
lt: Pašalinti šį įrašą

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file containing this entry
lt: Atverti failą, turintį šį įrašą

[ctx: @item Undo action]
en: Use translation memory suggestion
lt: Naudoti vertimo atminties pasiūlymus

[ctx: @title]
en: Widget Text Capture
lt: Valdiklio teksto nuskaitymas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Middle Mouse Button Click Reaction
lt: Spragtelėjimas viduriniuoju pelės klavišu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, search)
en: Search GUI element text in translation memory
lt: Vertimo atmintyje ieškoti naudotojo sąsajos elemento teksto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, clipboard)
en: Copy GUI element text to clipboard
lt: Nukopijuoti naudotojo sąsajos elemento tekstą į iškarpinę

[ctx: @action:inmenu]
en: Lookup selected text in translation memory
lt: Ieškoti pažymėto teksto vertimo atmintyje

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace text
lt: Pakeisti tekstą

en: no spellcheck available
lt: rašybos tikrinimas neprieinamas

[ctx: @item Undo action item]
en: Copy source to target
lt: Šaltinį nukopijuoti į paskirtį
