lokalize - en to uk translation catalogue (644 entries)

note: i18n: tag collection attribute text i18n: tag collection attribute comment
en: Tools
uk: Інструменти

note: i18n: tag script attribute text
en: Compile .po
uk: Компілювати .po

note: i18n: tag script attribute comment
en: Compile .po and make it available to applications
uk: Компілювати .po і зробити переклад доступним у програмах

en: Gettext not found
uk: Gettext не знайдено

en: Install gettext package for this feature to work
uk: Встановіть пакунок gettext, щоб мати змогу користуватися цією можливістю

en: Updating from templates...
uk: Оновлення з шаблонів...

en: Merge has been completed
uk: Об’єднання завершено

en: Merge has been completed.
    Template modification time: %1 (%2 days ago).
uk: Об’єднання завершено.
    Час зміни шаблону: %1 (%2 днів тому).

en: Merge failed.
uk: Спроба об’єднання зазнала невдачі.

en: Could not find template file for the merge:
    %1
uk: Не вдалося знайти файл шаблону для об’єднання:
    %1

note: i18n: tag collection attribute text
en: File
uk: Файл

note: i18n: tag script attribute text
en: Update file from template
uk: Оновити файл з шаблону

note: i18n: tag script attribute text
en: Merge into ODF
uk: Об’єднати у ODF

note: i18n: tag script attribute comment
en: Generates translated version of ODF document
uk: Створює перекладену версію документа ODF

[ctx: @title:window]
en: Alternate Translations
uk: Альтернативні переклади

en: There is useful data available in Alternate Translations view.
    
    For Gettext PO files it displays difference between current source text and the source text corresponding to the fuzzy translation found by msgmerge when updating PO based on POT template.
    
    Do you want to show the view with the data?
uk: На панелі перегляду «Альтернативні переклади» можна побачити корисні дані.
    
    Якщо виконується переклад файла PO Gettext, там буде показано відмінність поточного початкового тексту від тексту неточного перекладу, виявленого msgmerge під час оновлення PO за новим шаблоном POT.
    
    Показати цю панель разом із даними?

[ctx: @title]
en: Alternative Translations Available
uk: Доступні альтернативні переклади

[ctx: @action]
en: Show Data View
uk: Показати панель даних

en: From alternate translations folder
uk: З теки альтернативних перекладів

[ctx: Title for an alternative translation entry context diff.]
en: Comparison with previous context:
uk: Порівняння з попереднім контекстом:

[ctx: Title for alternative translation source diff.]
en: Comparison with previous source:
uk: Порівняння з попереднім джерелом:

[ctx: @info:tooltip]
en: Origin: %1
uk: Джерело: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Sometimes, if source text is changed, its translation becomes deprecated and is either marked as needing review (i.e., loses approval status), or (only in case of XLIFF file) moved to the alternate translations section accompanying the unit. This toolview also shows the difference between current source string and the previous source string, so that you can easily see which changes should be applied to existing translation to make it reflect current source. Double-clicking any word in this toolview inserts it into translation. Drop translation file onto this toolview to use it as a source for additional alternate translations.
uk: Іноді, якщо було змінено початковий текст, переклад стає застарілим, його буде позначено як такий, що потребує рецензування (тобто втратить стан підтвердження), або (лише у випадку файлів XLIFF) пересунуто до розділу альтернативні переклади, який супроводжуватиме модуль. На цій панелі буде показано відмінність між початковим рядком і старим рядком, отже вам буде просто визначити зміни, які слід внести до поточного перекладу. Наведення вказівника миші на будь-яке зі слів на цій панелі з наступним подвійним клацанням лівою кнопкою миші вставить це слово до перекладу. Ви можете скинути позначку файла на цю панель, щоб використати цей файл як джерело альтернативних перекладів.

[ctx: @item Undo action]
en: Use alternate translation
uk: Використати альтернативний переклад

en: no
uk: ні

en: yes
uk: так

[ctx: @title:column]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: @title:column]
en: Target
uk: Переклад

[ctx: @title:column]
en: Approved
uk: Підтверджено

[ctx: @title toolview name]
en: Binary Units
uk: Бінарні модулі

[ctx: @action:inmenu]
en: Set the file
uk: Обрати файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Use source file
uk: Використати файл джерела

en: All supported files (*.po *.pot *.xlf *.xliff *.ts)
uk: усі підтримувані файли (*.po *.pot *.xlf *.xliff *.ts)

en: All supported files (*.po *.xlf *.xliff *.ts)
uk: усі підтримувані файли (*.po *.xlf *.xliff *.ts)

en: New
uk: Новий

en: Needs translation
uk: Потребує перекладу

en: Needs full localization
uk: Потребує повної локалізації

en: Needs adaptation
uk: Потребує адаптації

en: Translated
uk: Перекладено

en: Needs translation review
uk: Потребує рецензування перекладу

en: Needs full localization review
uk: Потребує повного рецензування локалізації

en: Needs adaptation review
uk: Потребує рецензування щодо адаптації

en: Final
uk: Остаточний

en: Signed-off
uk: Підписано

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Start of paired tag
uk: Початок парного теґу

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: End of paired tag
uk: Завершення парного теґу

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Stand-alone tag
uk: Окремий теґ

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Isolated tag
uk: Ізольований теґ

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Marker
uk: Позначка

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Generic group placeholder
uk: Загальний заповнювач групи

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Sub-flow
uk: Вкладений потік

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Generic placeholder
uk: Загальний заповнювач

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: Start of paired placeholder
uk: Початок парного заповнювача

[ctx: XLIFF inline tag name]
en: End of paired placeholder
uk: Завершення парного заповнювача

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviation
uk: скорочення

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviated form: a term resulting from the omission of any part of the full term while designating the same concept
uk: скорочена форма: термін, який є результатом вилучення певної частини повного терміна, але який зберігає те саме значення

[ctx: XLIFF mark type]
en: abbreviation: an abbreviated form of a simple term resulting from the omission of some of its letters (e.g. 'adj.' for 'adjective')
uk: скорочення: скорочена форма простого терміну, яка є результатом пропуску деяких літер терміну (наприклад, «присл.» для слова «прислівник»)

[ctx: XLIFF mark type]
en: acronym: an abbreviated form of a term made up of letters from the full form of a multiword term strung together into a sequence pronounced only syllabically (e.g. 'radar' for 'radio detecting and ranging')
uk: акронім: скорочена форма терміну, створена з літер повної форми або терміну, що складається з декількох слів, склеєних у одне слово (наприклад, «універмаг» замість «універсального магазину»)

[ctx: XLIFF mark type]
en: appellation: a proper-name term, such as the name of an agency or other proper entity
uk: назва або ім’я: термін — власна назва, зокрема назва установи або інша власна назва або ім’я

[ctx: XLIFF mark type]
en: collocation: a recurrent word combination characterized by cohesion in that the components of the collocation must co-occur within an utterance or series of utterances, even though they do not necessarily have to maintain immediate proximity to one another
uk: сполучення: повторювана комбінація слів, що характеризується з’єднанням, у якому компоненти сполучення зустрічаються у сполученнях або послідовностях сполучень, навіть якщо ці сполучення не мають безпосередньої близькості

[ctx: XLIFF mark type]
en: common name: a synonym for an international scientific term that is used in general discourse in a given language
uk: загальна назва: синонім до інтернаціонального наукового терміну, який використовується у межах вказаної мови

[ctx: XLIFF mark type]
en: date and/or time
uk: дата і/або час

[ctx: XLIFF mark type]
en: equation: an expression used to represent a concept based on a statement that two mathematical expressions are, for instance, equal as identified by the equal sign (=), or assigned to one another by a similar sign
uk: рівняння: вираз, що використовується для позначення того, що два математичних вирази, наприклад, є рівними, що позначається знаком рівності (=), або, що один вираз має бути рівним іншому

[ctx: XLIFF mark type]
en: expanded form: The complete representation of a term for which there is an abbreviated form
uk: розгорнута форма: повне представлення терміну, для якого використовується скорочена форма

[ctx: XLIFF mark type]
en: formula: figures, symbols or the like used to express a concept briefly, such as a mathematical or chemical formula
uk: формула: рисунки, символи або подібні елементи, які використовуються для короткого опису факту, зокрема математичної або хімічної формули

[ctx: XLIFF mark type]
en: head term: the concept designation that has been chosen to head a terminological record
uk: головний термін: позначення поняття, яке було обрано для упередження термінологічного запису

[ctx: XLIFF mark type]
en: initialism: an abbreviated form of a term consisting of some of the initial letters of the words making up a multiword term or the term elements making up a compound term when these letters are pronounced individually (e.g. 'BSE' for 'bovine spongiform encephalopathy')
uk: абревіатура: скорочена форма терміну, яка складається з декількох початкових літер слів, що утворюють термін з декількох слів або елементів терміну, що утворюють складений термін, коли ці літери вимовляються окремо (наприклад, «НАН» замість «Національна академія наук»)

[ctx: XLIFF mark type]
en: international scientific term: a term that is part of an international scientific nomenclature as adopted by an appropriate scientific body
uk: інтернаціональний науковий термін: термін є частиною міжнародної наукової номенклатури, яка є загальноприйнятою науковою спільнотою

[ctx: XLIFF mark type]
en: internationalism: a term that has the same or nearly identical orthographic or phonemic form in many languages
uk: інтернаціоналізм: термін, який має однакову або майже однакову орфографічну або фонемічну форму багатьма мовами

[ctx: XLIFF mark type]
en: logical expression: an expression used to represent a concept based on mathematical or logical relations, such as statements of inequality, set relationships, Boolean operations, and the like
uk: логічний вираз: вираз, що використовується для позначення поняття, засновані на математичних або логічних зв’язках, зокрема позначеннях нерівності, встановлення зв’язків, булівських дій тощо

[ctx: XLIFF mark type]
en: materials management unit: a unit to track object
uk: модуль керування матеріалами: модуль, призначений для стеження за об’єктом

[ctx: XLIFF mark type]
en: name
uk: назва

[ctx: XLIFF mark type]
en: near synonym: a term that represents the same or a very similar concept as another term in the same language, but for which interchangeability is limited to some contexts and inapplicable in others
uk: близький синонім: термін, який відповідає тому самому поняттю або дуже подібному поняттю, що і поняття іншою мовою, але для якого можливість заміни обмежено певним контекстом і який не можна використовувати у інших контекстах.

[ctx: XLIFF mark type]
en: part number: a unique alphanumeric designation assigned to an object in a manufacturing system
uk: номер частини: унікальне буквено-цифрове позначення, призначене об’єктові на системі створення

[ctx: XLIFF mark type]
en: phrase
uk: фраза

[ctx: XLIFF mark type]
en: phraseological: a group of two or more words that form a unit, the meaning of which frequently cannot be deduced based on the combined sense of the words making up the phrase
uk: фразеологізм: група з двох або декількох слів, які формують модуль, значення якого часто неможливо встановити за сполученим значенням слів, з яких створено фразу

[ctx: XLIFF mark type]
en: protected: the marked text should not be translated
uk: захищена частина: позначений текст не слід перекладати

[ctx: XLIFF mark type]
en: romanized form: a form of a term resulting from an operation whereby non-Latin writing systems are converted to the Latin alphabet
uk: романізована форма: форма терміну, яка є результатом перетворення терміну, записаного нелатинською абеткою, у латинську систему запису

[ctx: XLIFF mark type]
en: segment: the marked text represents a segment
uk: частина: позначений текст відповідає частині слова

[ctx: XLIFF mark type]
en: set phrase: a fixed, lexicalized phrase
uk: набір фрази: фіксована виокремлена фраза

[ctx: XLIFF mark type]
en: short form: a variant of a multiword term that includes fewer words than the full form of the term (e.g. 'Group of Twenty-four' for 'Intergovernmental Group of Twenty-four on International Monetary Affairs')
uk: скорочена форма: варіант терміну, що складається з декількох слів, який містить менше термінів, ніж повна форма терміну (наприклад, «Група двадцяти чотирьох» замість «Міжнародної групи двадцяти чотирьох, призначено для дослідження міжнародних фінансових справ»)

[ctx: XLIFF mark type]
en: stock keeping unit: an inventory item identified by a unique alphanumeric designation assigned to an object in an inventory control system
uk: шифр: інвентарний елемент, що складається з унікальної послідовності літер і цифр, пов’язаний з об’єктом у певній системі обліку

[ctx: XLIFF mark type]
en: standard text: a fixed chunk of recurring text
uk: стандартний текст: фіксований фрагмент тексту, що повторюється

[ctx: XLIFF mark type]
en: symbol: a designation of a concept by letters, numerals, pictograms or any combination thereof
uk: символ: позначення поняття літерами, цифрами, піктограмами або будь-якою їхньою комбінацією

[ctx: XLIFF mark type]
en: synonym: a term that represents the same or a very similar concept as the main entry term in a term entry
uk: синонім: термін, який відповідає тому самому або дуже подібному поняттю, що і основний термін для позначення поняття

[ctx: XLIFF mark type]
en: synonymous phrase: phraseological unit in a language that expresses the same semantic content as another phrase in that same language
uk: синонімічна фраза: фразеологічна одиниця у мові, яка виражає подібний семантичний вміст, що і інша фраза тією ж мовою

[ctx: XLIFF mark type]
en: term
uk: термін

[ctx: XLIFF mark type]
en: transcribed form: a form of a term resulting from an operation whereby the characters of one writing system are represented by characters from another writing system, taking into account the pronunciation of the characters converted
uk: транскрибована форма: форма терміну, яка є результатом запису терміну іншою системою запису з врахуванням вимови символів мови, якою записано термін

[ctx: XLIFF mark type]
en: transliterated form: a form of a term resulting from an operation whereby the characters of an alphabetic writing system are represented by characters from another alphabetic writing system
uk: транслітерована форма: форма терміну, яка є результатом запису символів однієї системи запису символами іншої системи запису

[ctx: XLIFF mark type]
en: truncated term: an abbreviated form of a term resulting from the omission of one or more term elements or syllables (e.g. 'flu' for 'influenza')
uk: зрізаний термін: скорочена форма терміну, яка є результатом виключення з повної форми деяких символів або складів (наприклад, «авто» замість «автомобіль»)

[ctx: XLIFF mark type]
en: variant: one of the alternate forms of a term
uk: варіант: одна з альтернативних форм терміну

[ctx: @item Undo action item]
en: Insertion
uk: Вставлення

[ctx: @item Undo action item]
en: Deletion
uk: Вилучення

[ctx: @item Undo action item]
en: Approvement toggling
uk: Перемикання підтвердження

[ctx: @item Undo action item]
en: Markup Insertion
uk: Вставлення розмітки

[ctx: @item Undo action item]
en: Markup Deletion
uk: Вилучення розмітки

[ctx: @item Undo action item]
en: Note setting
uk: Встановлення примітки

[ctx: @item Undo action item]
en: Update/add workflow phase
uk: Оновлення/Додавання фази роботи

[ctx: @item Undo action item]
en: Translation Equivalence Setting
uk: Встановлення рівнозначності перекладу

[ctx: @item Undo action item]
en: Remove text with markup
uk: Вилучення тексту з розміткою

[ctx: @item Undo action item]
en: Insert text with markup
uk: Вставити текст з розміткою

en: separator for different-length string alternatives
uk: роздільник для варіантів рядків з різною довжиною

en: Previous source value, saved by Gettext during transition to a newer POT template
uk: Попереднє значення початкового рядка, збережене Gettext під час переходу на новий шаблон POT

[ctx: @window:title]
en: Author name missing
uk: Не вказано імені автора

en: Your name:
uk: Ваше ім’я:

[ctx: @window:title]
en: Author email missing
uk: Не вказано електронної адреси автора

en: Your email:
uk: Ваша адреса ел. пошти:

en: Previous source value, saved by lupdate tool
uk: Поперднє значення початкового рядка, збережене lupdate

[ctx: @title:window aka Message Tree]
en: Translation Units
uk: Модулі перекладу

en: Quick search...
uk: Швидкий пошук...

[ctx: @info:tooltip]
en: Activated by Ctrl+L. Accepts regular expressions
uk: Буде задіяно у відповідь на Ctrl+L. Сприймати формальні вирази

en: Options
uk: Параметри

en: Reset individual filter
uk: Скинути індивідуальний фільтр

en: Case insensitive
uk: Без врахування регістру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
uk: Ігнорувати позначки акселератора

en: Ready
uk: Готові

en: Non-ready
uk: Неготові

en: Non-empty
uk: Непорожні

en: Empty
uk: Порожні

en: Changed since file open
uk: Змінено з часу відкриття файла

en: Unchanged since file open
uk: Не змінено з часу відкриття файла

en: Same in sync file
uk: Такий самий у синхронізованому файлі

en: Different in sync file
uk: Інший у синхронізованому файлі

en: Not in sync file
uk: Немає у синхронізованому файлі

en: Plural
uk: Із формами множини

en: Non-plural
uk: Без форм множини

[ctx: @title:inmenu]
en: Basic
uk: Базові

[ctx: @title:inmenu]
en: States
uk: Стани

[ctx: @title:inmenu]
en: Searchable column
uk: Стовпчик з можливістю пошуку

[ctx: @title:inmenu]
en: Resort and refilter on content change
uk: Перевпорядкувати і перефільтрувати при зміні даних

[ctx: @item:inmenu all columns]
en: All
uk: Всі

[ctx: @title:column]
en: Entry
uk: Запис

[ctx: @title:column Original text]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: @title:column Text in target language]
en: Target
uk: Текст перекладу

[ctx: @title:column]
en: Notes
uk: Примітки

[ctx: @title:column]
en: Context
uk: Контекст

[ctx: @title:column]
en: Files
uk: Файли

[ctx: @title:column]
en: Translation Status
uk: Стан перекладу

[ctx: @title:column Length of the original text]
en: Source length
uk: Об'єм джерела

[ctx: @title:column Length of the text in target language]
en: Target length
uk: Об'єм перекладу

[ctx: @info:status 'non-fuzzy' in gettext terminology]
en: Ready
uk: Готовий

[ctx: @info:status 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Needs review
uk: Потребує рецензування

[ctx: @info:status]
en: Untranslated
uk: Не перекладено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Target language:
uk: Мова перекладу:

[ctx: @action:inmenu Edit term]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @info:status message entry]
en: Current: %1
uk: Поточний: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Total: %1
uk: Всього: %1

[ctx: @info:status message entries 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Not ready: %1
uk: Неготових: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Untranslated: %1
uk: Неперекладених: %1

[ctx: @title actions category]
en: File
uk: Файл

[ctx: @title actions category]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: @title actions category]
en: Editing
uk: Редагування

en: Synchronization 1
uk: Синхронізація 1

en: Synchronization 2
uk: Синхронізація 2

en: Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів

[ctx: @title actions category]
note: i18nc("@title actions category","Settings"), ac);
en: Glossary
uk: Глосарій

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert alternate translation #%1
uk: Вставити альтернативний переклад №%1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add a note
uk: Додати примітку

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert TM suggestion #%1
uk: Вставити пропозицію ПП №%1

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove TM suggestion #%1
uk: Вилучити пропозицію ПП №%1

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert term translation #%1
uk: Вставити переклад терміну №%1

[ctx: @action:inmenu]
en: Define new term
uk: Визначити новий термін

[ctx: @action:inmenu]
en: Phases...
uk: Фази...

[ctx: @action:inmenu]
en: Word count
uk: Кількість слів

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear all translated entries
uk: Вилучити усі перекладені записи

[ctx: @action:inmenu]
en: Launch the Pology command on this file
uk: Виконати команду Pology для цього файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Merge translation into OpenDocument
uk: Застосувати переклад до OpenDocument

[ctx: @action:inmenu]
en: Change searching direction
uk: Змінити напрямок пошуку

[ctx: @option:check whether message is marked as translated/reviewed/approved (depending on your role)]
en: Approved
uk: Підтверджено

[ctx: @action:inmenu]
en: Approve and go to next
uk: Підтвердити і перейти до наступного

[ctx: @action:inmenu]
en: Equivalent translation
uk: Рівнозначний переклад

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy source to target
uk: Копіювати джерело у переклад

[ctx: @action:inmenu]
en: Unwrap target
uk: Розгорнути переклад

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear
uk: Очистити

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Tag
uk: Вставити мітку

[ctx: @action:inmenu]
en: Check this unit using LanguageTool
uk: Перевірити цей модуль за допомогою LanguageTool

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Next Tag
uk: Вставити наступну мітку

[ctx: @action:inmenu]
en: Skip to next non-tag text
uk: Перейти до наступного тексту без теґу

[ctx: @action:inmenu]
en: Completion
uk: Завершення

[ctx: @action:inmenu]
en: Replace with best spellcheck suggestion
uk: Замінити на найкращий відповідник зі словника

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Next
uk: &Наступний

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Previous
uk: &Попередній

[ctx: @action:inmenu]
en: &First Entry
uk: &Перший запис

[ctx: @action:inmenu]
en: &Last Entry
uk: &Останній запис

[ctx: @action:inmenu]
en: Entry by number
uk: Запис за номером

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Previous non-empty but not ready
uk: Попередній не порожній, але неготовий

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Next non-empty but not ready
uk: Наступний не порожній, але неготовий

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous untranslated
uk: Попередній неперекладений

[ctx: @action:inmenu]
en: Next untranslated
uk: Наступний неперекладений

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Previous not ready
uk: Попередній неготовий

[ctx: @action:inmenu 'not ready' means 'fuzzy' in gettext terminology]
en: Next not ready
uk: Наступний неготовий

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus the search line of Translation Units view
uk: Фокусувати рядок пошуку у перегляді модулів перекладу

[ctx: @option:check]
en: Bookmark message
uk: Зробити закладку на цьому повідомленні

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous bookmark
uk: Попередня закладка

[ctx: @action:inmenu]
en: Next bookmark
uk: Наступна закладка

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions
uk: Заповнити всі з повною відповідністю

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions and mark as fuzzy
uk: Заповнити всі з повною відповідністю і позначити «неточними»

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for sync/merge
uk: Відкрити файл для синхр./злиття

[ctx: @info:status]
en: Open catalog to be merged into the current one / replicate base file changes to
uk: Відкрити каталог, який слід злити з поточним / відтворити зміни у базовому файлі до

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous different
uk: Попередня відмінність

[ctx: @info:status]
en: Previous entry which is translated differently in the file being merged, including empty translations in merge source
uk: Попередній запис, який було інакше перекладено у файлі, з яким проводиться злиття, включно з порожніми перекладами у джерелі злиття

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different
uk: Наступна відмінність

[ctx: @info:status]
en: Next entry which is translated differently in the file being merged, including empty translations in merge source
uk: Наступний запис, який було інакше перекладено у файлі, з яким проводиться злиття, включно з порожніми перекладами у джерелі злиття

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different approved
uk: Наступна затверджена відмінність

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy from merging source
uk: Копіювати з джерела злиття

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy all new translations
uk: Скопіювати всі нові переклади

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty and non-ready entries in base file
uk: Це змінює лише порожні і неготові записи у базовому файлі

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to merging source
uk: Копіювати до джерела злиття

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for secondary sync
uk: Відкрити файл для вторинної синхронізації

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty entries
uk: Це змінює лише порожні записи

[ctx: editor tab title addition]
en:  (recovered)
uk:  (відновлено)

[ctx: @info]
en: The document contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
uk: Документ містить незбережені зміни.
    Хочете зберегти ваші зміни чи відкинути їх?

[ctx: @title:window]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: @title:window]
en: Select translation file
uk: Виберіть файл перекладів

[ctx: @info]
en: Error opening the file %1, line: %2
uk: Помилка під час відкриття файла %1, рядок %2

[ctx: @info]
en: Error opening the file %1
uk: Помилка під час відкриття файла %1

[ctx: @title:window]
en: Save File As
uk: Збереження файла з новою назвою

[ctx: @info]
en: Error saving the file %1
    Do you want to save to another file or cancel?
uk: Під час збереження файла %1 сталася помилка.
    Бажаєте зберегти до іншого файла чи взагалі скасувати збереження?

[ctx: @title]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info]
en: Could not perform file autosaving.
    The target file was %1.
uk: Не вдалося виконати автоматичне збереження файла.
    Файлом призначення мав бути %1.

[ctx: @title]
en: Jump to Entry
uk: Перейти до фрази

[ctx: @label:spinbox]
en: Enter entry number:
uk: Введіть номер елемента:

[ctx: @info:status]
en: Current: %1
uk: Поточний: %1

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Translated
uk: Перекладено

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Signed-off
uk: Підписано

[ctx: @option:check trans-unit state]
en: Approved
uk: Підтверджено

[ctx: @info:tooltip]
en: Translation is done (although still may need a review)
uk: Переклад завершено (але, ймовірно, потрібна коректура)

[ctx: @info:tooltip]
en: Translation has received positive review
uk: Переклад отримав позитивну рецензію

[ctx: @info:tooltip]
en: Entry is fully localized (i.e. final)
uk: Запис повністю локалізовано (остаточно)

en: A Pology check is already in progress.
uk: Перевірка Pology вже виконується.

en: Pology error
uk: Помилка Pology

en: The Pology check has crashed unexpectedly:
    %1
uk: Неочікуване аварійне завершення роботи Pology:
    %1

en: Pology success
uk: Pology успішно відпрацювала

en: The Pology check has succeeded.
uk: Перевірку Pology виконано успішно.

en: The Pology check has returned an error:
    %1
uk: Під час перевірки Pology виявлено помилку:
    %1

[ctx: @info]
en: This will delete all the translations from the file.
    Do you really want to clear all translated entries?
uk: У результаті цієї дії з файла буде вилучено усі переклади.
    Ви справді хочете вилучити усі перекладені записи?

[ctx: @info words count]
en: Source text words: %1<br/>Target text words: %2
uk: Кількість слів у джерелі: %1<br/>Кількість слів у перекладі: %2

[ctx: @title]
en: Word Count
uk: Кількість слів

[ctx: @info]
en: Would you like to search for the source file locally or via lxr.kde.org?
uk: Хочете виконати пошук початкового файла локально чи за допомогою lxr.kde.org?

[ctx: @title]
en: Source file lookup
uk: Пошук початкових файлів

[ctx: @action]
en: Search Locally
uk: Шукати локально

[ctx: @action]
en: Search on lxr.kde.org
uk: Шукати на lxr.kde.org

en: Select project's base folder for source file lookup
uk: Виберіть домашню теку проєкту для пошуку початкових файлів

[ctx: @info]
en: Could not find source file in the folder specified.
    Do you want to change source files folder?
uk: Не вдалося знайти початкові файли у вказаній теці.
    Хочете змінити теку початкових файлів?

[ctx: @title:window]
en: Source file lookup
uk: Пошук початкових файлів

[ctx: @action]
en: Select Folder
uk: Вибрати теку

[ctx: @info]
en: Cannot open the target source file: The target source file is not relative to the current translation file, and there are currently no scripts loaded to handle opening source files in custom paths. Refer to the Lokalize handbook for script examples and how to plug them into your project.
uk: Не вдалося відкрити файли з кодами: адреса файла із початковими даними не є відносною щодо поточного файла перекладу, крім того, не завантажено жодного скрипту для відкриття таких файлів у нетипових каталогах. З прикладами скриптів та описом способів додавання цих скриптів до вашого проєкту можна ознайомитися у підручнику з Lokalize.

en: Install translate-toolkit package and retry
uk: Встановіть пакунок translate-toolkit і повторіть спробу

en: Install translate-toolkit package and retry.
uk: Встановіть пакунок translate-toolkit і повторіть спробу.

en: Select original OpenDocument on which current XLIFF file is based
uk: Виберіть початковий документ OpenDocument, на якому засновано поточний файл XLIFF

en: OpenDocument files (*.odt *.ods)
uk: файли OpenDocument (*.odt *.ods)

en: Install python-uno package for additional functionality.
uk: Встановіть пакунок python-uno, щоб розширити функціональні можливості.

[ctx: @item Undo action item]
en: Set unit text
uk: Встановити текст модуля

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace
uk: Замінити

en: Lokalize has reached end of document. Do you want to continue from start?
uk: Lokalize досяг кінця документа. Бажаєте продовжити з початку?

[ctx: @title]
en: Spellcheck
uk: Перевірка правопису

en: Lokalize has finished spellchecking
uk: Lokalize завершив перевірку правопису

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (glossary)
en: &Glossary
uk: &Глосарій

note: i18n: ectx: Menu (tmquery)
en: Translation &Memory
uk: Пам’ять п&ерекладів

note: i18n: ectx: Menu (alttrans)
en: Alternative Translations
uk: Альтернативні переклади

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uk: Пере&хід

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
uk: &Закладки

note: i18n: ectx: Menu (merge)
en: S&ync
uk: &Синхронізація

note: i18n: ectx: Menu (mergesecondary)
en: &Secondary sync source
uk: &Вторинне джерело синхронізації

note: i18n: ectx: Menu (toolviews)
en: Tool&views
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

[ctx: @label whether entry is fuzzy]
en: Not ready:
uk: Неготовий:

[ctx: @label whether entry is untranslated]
en: Untranslated:
uk: Неперекладений:

[ctx: @action]
en: Hide
uk: Сховати

[ctx: @info:label cursor position]
en: Column: %1
uk: Стовпчик: %1

en: <qt><p><b>Original String</b></p>
    <p>This part of the window shows the original message
    of the currently displayed entry.</p></qt>
uk: <qt><p><b>Початковий рядок</b></p>
    <p>У цій частині вікна показано початкове повідомлення
    поточного запису.</p></qt>

[ctx: @title:tab]
en: Plural Form %1
uk: Форма множини %1

[ctx: @item Undo action item]
en: Unwrap
uk: Розгорнути

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, querySource)
en: Search expression for source language part.
    Press Ctrl+L to go to this control.
    Press Enter to start the search.
    Press Esc to stop the search.
uk: Пошук виразу у частині вихідної мови.
    Натисніть Ctrl+L, щоб перейти до цього елемента керування.
    Натисніть Enter, щоб розпочати пошук.
    Натисніть Esc, щоб припинити пошук.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Invert
uk: Інвертувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, querySourceLabel)
en: Source:
uk: Джерело:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, queryTarget)
en: Search expression for target language part.
    Press Enter to start the search.
uk: Пошук виразу у частині мови, якою робиться переклад.
    Натисніть Enter, щоб розпочати пошук.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useRegExps) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, regEx)
en: Regular expressions
uk: Формальні вирази

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryTargetLabel)
en: Target:
uk: Переклад:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Match case
uk: Враховувати регістр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doFind)
en: &Search
uk: &Пошук

[ctx: @title:window]
en: File List
uk: Список файлів

en: Drop translation files here...
uk: Скиньте сюди файли перекладів…

[ctx: @title:column]
en: File
uk: Файл

[ctx: @title:window]
en: Search and replace in files
uk: Пошук і заміна у файлах

en: Copy source to clipboard
uk: Копіювати джерело до буфера

en: Copy target to clipboard
uk: Копіювати переклад до буфера

en: Open file
uk: Відкрити файл

[ctx: @title actions category]
en: Search and replace in files
uk: Пошук і заміна у файлах

[ctx: @title:window]
en: Mass replace
uk: Пакетна заміна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace:
uk: Заміна:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: With:
uk: Рядок:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doPreview)
en: Preview
uk: Переглянути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doReplace)
en: Mass Replace
uk: Пакетна заміна

[ctx: @title:column]
en: Subject Field
uk: Предметна область

[ctx: @title:window]
en: Glossary
uk: Глосарій

[ctx: @info:tooltip]
en: <p>Translations for common terms appear here.</p><p>Press shortcut displayed near the term to insert its translation.</p><p>Use context menu to add new entry (tip:&nbsp;select words in original and translation fields before calling <interface>Define&nbsp;new&nbsp;term</interface>).</p>
uk: <p>Тут з’являтимуться переклади типових термінів.</p><p>Натисніть комбінацію клавіш, показану поряд з терміном, щоб вставити переклад терміна.</p><p>Для додавання нового терміна скористайтеся контекстним меню (підказка: виберіть слова у полях початкової фрази та перекладу, перш ніж виконати команду <interface>Визначити новий термін</interface>).</p>

[ctx: @action:button reloads glossary from disk]
en: Restore from disk
uk: Відновити з диска

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload glossary from disk, discarding any changes
uk: Перезавантажити глосарій з диска, відкинувши всі зміни

[ctx: @info]
en: The glossary contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
uk: У глосарії є незбережені зміни.
    Ви бажаєте зберегти ці зміни чи відкинути їх?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: English synonyms (double-click to edit):
uk: Синоніми англійською (двічі клацніть для редагування):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Corresponding target language synonyms:
uk: Відповідні синоніми мовою перекладу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Subject field:
uk: Поле теми:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, subjectField)
en: When adding a new item, press enter after you have typed its name for changes to take effect
uk: Якщо ви додаєте новий запис, натисніть Enter після того як набрали його назву, щоб зміни набули чинності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Definition:
uk: Визначення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Note: one glossary entry corresponds exactly to one term, not word/word sequence.
    
    That is, there may be several entries with the same word/word sequence expressing different meanings.
uk: Зауваження: один елемент глосарію відповідає точно одному терміну, а не слову або декільком словам.
    
    Це значить, що для одного слова або декількох слів може існувати декілька записів, які відповідають їхнім різним значенням.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip tags
uk: Пропустити мітки

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip markup
uk: Пропустити розмітку

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
uk: Ігнорувати позначки акселератора

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_notes)
en: Include notes
uk: Включити примітки

en: Suggestions:
uk: Пропозиції:

en: No errors
uk: Немає помилок

[ctx: @info]
en: No Qt Sql modules were found. Translation memory will not work.
uk: Не знайдено модулів SQL Qt. Пам’ять перекладів не працюватиме.

en: TM facility requires SQLite Qt module.
uk: Для роботи з пам’яттю перекладів потрібен модуль SQLite Qt.

en: No SQLite module available
uk: Не вдалося виявити модуль SQLite

[ctx: @title actions category]
en: Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів

[ctx: @title actions category]
en: Project
uk: Проєкт

en: Next tab
uk: Наступна вкладка

en: Previous tab
uk: Попередня вкладка

en: Previously active tab
uk: Попередня активна вкладка

[ctx: @action:inmenu]
en: Glossary
uk: Глосарій

[ctx: @action:inmenu]
en: Translation memory
uk: Пам’ять перекладів

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage translation memories
uk: Керування пам’яттю перекладів

[ctx: @action:inmenu]
en: Project overview
uk: Огляд проєкту

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure project...
uk: Налаштувати проєкт…

[ctx: @action:inmenu]
en: Create software translation project...
uk: Створити проєкт перекладу програмного забезпечення…

[ctx: @action:inmenu]
en: Create OpenDocument translation project...
uk: Створити проєкт перекладу OpenDocument…

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project...
uk: Відкрити проєкт…

[ctx: @action:inmenu]
en: Close project
uk: Закрити проєкт

[ctx: @action:inmenu]
en: Open recent project
uk: Відкрити нещодавній проєкт

[ctx: @action:inmenu]
en: Search and replace in files
uk: Пошук і заміна у файлах

[ctx: @action:inmenu]
en: Find next in files
uk: Знайти далі у файлах

[ctx: @action:inmenu]
en: Widget text capture
uk: Захопити текст віджетів

[ctx: @info]
en: Error opening the following files:
uk: Під час спроби відкриття цих файлів сталася помилка:

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
uk: Пр&оєкт

note: i18n: ectx: Menu (project_actions)
en: &Scripts
uk: &Скрипти

en: Computer-aided translation system.
    Do not translate what had already been translated.
uk: Система комп’ютерної допомоги у перекладі.
    Не перекладайте те, що вже було перекладено.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2018-2019 Simon Depiets
    (c) 2007-2015 Nick Shaforostoff
    (c) 1999-2006 The KBabel developers
uk: © Simon Depiets, 2018–2019
    © Nick Shaforostoff, 2007–2015
    © Розробники KBabel, 1999–2006

en: sponsored development as part of Google Summer Of Code program
uk: фінансова допомога у розробці під час програми Google Summer Of Code

en: sponsored XLIFF-related work
uk: спонсорування роботи, пов’язаної із XLIFF

en: provided excellent cross-format converting scripts
uk: надали у наше розпорядження чудові скрипти для перетворення даних у різних форматах

en: grammar, style and spell checker
uk: граматика, стиль та перевірка правопису

en: project tree merging translation+templates
uk: об’єднання у дереві перекладів перекладу і шаблонів

en: bug fixing patches
uk: латки з виправленнями помилок

en: testing and bug fixing
uk: тестування і виправлення вад

en: patches
uk: латки

en: XLIFF improvements
uk: Покращення у роботі з XLIFF

en: bug fixing and improvements
uk: виправлення вад та поліпшення

note: i18n( "Source for the merge mode" ), QLatin1String("URL")));
en: Do not scan files of the project.
uk: Не шукати у файлах проєкту.

en: Load specified project.
uk: Завантажити вказаний проєкт.

en: Document to open
uk: Відкрити документ

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept change in translation
uk: Прийняти зміну у перекладі

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept all new translations
uk: Прийняти всі нові переклади

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Primary Sync
uk: Основна синхронізація

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Secondary Sync
uk: Вторинна синхронізація

[ctx: @info:tooltip]
en: Drop file to be merged into / synced with the current one here, then see context menu options
uk: Сюди можна скинути файл, до якого слід застосувати злиття або синхронізувати з поточним файлом, а потім скористатися контекстним меню

[ctx: @info]
en: Error opening the file <filename>%1</filename> for synchronization, error line: %2
uk: Помилка під час відкриття файла <filename>%1</filename> для синхронізації, номер рядка з помилкою: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Different entries: %1
    Unmatched entries: %2
uk: Різних записів: %1
    Записів без відповідників: %2

[ctx: @title toolview name]
en: Unit Metadata
uk: Метадані модуля

[ctx: @info notes to translation unit which expire when the catalog is closed]
en: <b>Temporary notes:</b>
uk: <b>Тимчасові примітки:</b>

[ctx: @info notes generated by the pology check]
en: <b>Pology notes:</b>
uk: <b>Примітки Pology:</b>

[ctx: @info notes generated by the languagetool check]
en: <b>LanguageTool notes:</b>
uk: <b>Примітки LanguageTool:</b>

[ctx: @info translation unit metadata]
en: <b>Phase:</b><br>
uk: <b>Фаза:</b><br>

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Files:</b><br>
uk: <br><b>Файли:</b><br>

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Context:</b><br>
uk: <br><b>Контекст:</b><br>

[ctx: @info The pology command didn't return anything]
en: (empty)
uk: (порожньо)

[ctx: @info:label]
en: From:
uk: Від:

[ctx: @info:tooltip]
en: Save empty note to remove it
uk: Збережіть порожню примітку для її вилучення

[ctx: @info:tooltip]
en: Author of this note
uk: Автор цієї примітки

[ctx: @info XLIFF notes representation]
en: <b>Notes:</b>
uk: <b>Примітки:</b>

[ctx: link to edit note]
en: edit...
uk: змінити...

[ctx: link to add a note]
en: Add...
uk: Додати...

[ctx: link to add a note]
en: Add a note...
uk: Додати примітку...

[ctx: @title:column]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @title:column]
en: Process
uk: Процес

[ctx: @title:column]
en: Company
uk: Компанія

[ctx: @title:column]
en: Person
uk: Особа

[ctx: @title:column]
en: Tool
uk: Інструмент

en: Translation
uk: Переклад

en: Review
uk: Рецензування

en: Approval
uk: Підтвердження

[ctx: noun]
en: Process (this will also change your role):
uk: Обробка (це також змінить вашу роль):

[ctx: @item Undo action item]
en: Edit phases
uk: Змінити фази

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Translator's name
uk: Ім’я перекладача

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in English
uk: Ім’я перекладача англійською

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Localized name
uk: Локалізоване ім'я

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in target language
uk: Ім’я перекладача на мові перекладу

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Override Language Team
uk: Перевизначити мовну команду

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Use user-provided language team name instead of generating it
uk: Використати мовну команду, яку вказано користувачем, замість автоматичного вибору її даних

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Language Team
uk: Мовна команда

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator team's name
uk: Назва команди перекладача

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's email
uk: Електронна пошта перекладача

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default language code for new projects
uk: Типовий код мови для нових проєктів

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default mailing list for new projects
uk: Типовий список листування для нових проєктів

note: i18n: ectx: label, entry (MsgFont), group (Appearance)
en: Font for Messages
uk: Шрифт для фраз

[ctx: @title:tab]
en: Identity
uk: Інформація про особу

en: The following parameters are available
    %1 - Path of the source file
    %2 - Line number
uk: Можна скористатися такими параметрами:
    %1 — шлях до файла з початковим кодом
    %2 — номер рядка

[ctx: @title:tab]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:tab]
en: Editing
uk: Редагування

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: @title:tab]
en: Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів

[ctx: @title:tab]
en: Spellcheck
uk: Перевірка правопису

en: You have accessed a feature that requires a project to be loaded. Do you want to create a new project or open an existing project?
uk: Ви намагаєтеся скористатися можливістю, для використання якої до програми слід завантажити проєкт. Бажаєте створити новий проєкт чи завантажити вже створений?

[ctx: @title]
en: Project Required
uk: Потрібен проєкт

[ctx: @action]
en: Create Project
uk: Створити проєкт

[ctx: @action]
en: Open Project
uk: Відкрити проєкт

en: Lokalize translation project (*.lokalize)
uk: проєкт з перекладу Lokalize (*.lokalize)

[ctx: @window:title]
en: Select folder with Gettext .po files to translate
uk: Виберіть теку з файлами .po Gettext для перекладу

en: Create software or OpenDocument translation project first.
uk: Спочатку створіть проєкт перекладу програмного забезпечення або документа OpenDocument.

[ctx: @title:tab]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: @title:tab]
en: Personal
uk: Персонал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor font:
uk: Шрифт редактора:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Change the font for the editor
uk: Змінити шрифт, що використовується у редакторі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Choose a new font for the area where you write the translated message.
uk: Виберіть новий шрифт для області, де ви будете записувати перекладену фразу.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: Display LEDS for message status
uk: Показувати позначки стану фрази

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: If checked, LEDS will be shown to display the message status: Fuzzy, Untranslated or Error. If unchecked, no LEDs will be displayed.
uk: Якщо позначено, буде відображено позначки для стану фрази: неточний, не перекладено і помилковий. Якщо не позначено, відповідні позначки не показуватимуться.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: LEDs to indicate Fuzzy and Untranslated status as well as cursor column number
uk: Позначки для показу станів «неточний» і «не перекладено», а також позиція у рядку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Check to see if a string ends in a space (which is often important when displaying it in the user interface, or when it gets concatenated with others).
uk: Перевірити, чи закінчується рядок пробілом (часто це важливо під час його показу у інтерфейсі користувача або коли цей рядок об’єднується з іншими).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Highlight spaces at the end
uk: Підсвічувати пробіли на кінцях

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: If set, mouse wheel goes to previous or next unit, otherwise it scrolls text
uk: Якщо позначено, прокручування коліщатка миші переводитиме фокус на попередній або наступний модуль, якщо не буде позначено, — гортатиме текст

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: <html>When this option is enabled, the mouse wheel is used to go to the previous or next translation unit (without modifier keys). Modifier keys can be used to change this behavior. Use:<ul><li><b>Shift</b> to scroll within the text of the current unit,</li><li><b>Ctrl+Shift</b> to go to previous or next non-ready unit,</li><li><b>Ctrl</b> to go to previous or next non-ready not empty unit,</li><li><b>Alt</b> to go to previous or next untranslated unit.</li></ul>When the option is disabled, the mouse wheel scrolls within the text of the current translation unit.</html>
uk: <html>Якщо буде позначено цей пункт, прокручування коліщатка миші відкриватиме у області перегляду попередній або наступний модуль перекладу (якщо не буде натиснуто клавіш-модифікаторів). Змінити таку поведінку програми можна за допомогою натискання клавіш-модифікаторів. Спосіб користування:<ul><li><b>Shift</b> — гортання тексту поточного модуля,</li><li><b>Ctrl+Shift</b> — перехід до попереднього або наступного неготового модуля,</li><li><b>Ctrl</b> — перехід до попереднього або наступного неготового непорожнього модуля,</li><li><b>Alt</b> — перехід до попереднього або наступного неперекладеного модуля.</li></ul>Якщо пункт позначено не буде, прокручування коліщатка миші гортатиме текст поточного модуля перекладу.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseWheelGo)
en: Mouse wheel goes to previous or next translation unit
uk: Прокручування коліщатка переводить до попереднього або наступного модуля

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoApprove)
en: Set 'approved' status automatically when editing started
uk: Автоматично встановлювати стан «підтверджено» за зміни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_VisualizeSeparators)
en: Visualize separators such as spaces, tabs and new lines in the editor
uk: Візуалізувати роздільники (пробіли, табуляції, розриви рядків) у редакторі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_WordCompletionLength)
en: Set to 2 to disable word completion
uk: Щоб вимкнути автозавершення, встановіть значення 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Minimum word length for word completion
uk: Мінімальна довжина слова для автозавершення

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WordCompletionLength)
en: Disable word completion
uk: Вимкнути автозавершення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ConvertXMLChars)
en: Automatically convert XML special characters in TS files
uk: Автоматично перетворювати спеціальні символи XML у файлах TS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RestoreRecentFilesOnStartup)
en: Restore the previously opened files when launching Lokalize
uk: Відновлювати раніше відкриті файли після запуску Lokalize

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l2)
en: Defines the behavior of the next/previous tab shortcuts
uk: Визначає поведінку клавіатурних скорочень переходу між наступною і попередньою вкладками

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Next/previous tab shortcut behavior
uk: Поведінка переходу до наступної/попередньої вкладки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabSwitch)
en: According to tab position
uk: Відповідно до позиції вкладки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabSwitch)
en: According to tab activation order
uk: Відповідно до порядку активації вкладок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomEditorEnabled)
en: Use a custom editor to open source files
uk: Нетиповий редактор для файлів із початковим кодом

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, prefs_identity)
en: Fill in your identity and information about your translation team. This information is used when updating the header of a file.
uk: Будь ласка, вкажіть тут інформацію про вашу особу і вашу команду перекладу. Цю інформацію буде використано для оновлення заголовка файла.

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default language:
uk: Типова мова:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Email:
uk: &Ел. пошта:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Name:
uk: &Ім’я:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Your name, in English
uk: Ім’я перекладача англійською

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Please enter here your name and surname written in English
uk: Тут, будь ласка, введіть ваше ім’я і прізвище англійською

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Default mailing list:
uk: &Типовий список листування:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: The email of your team mailing list
uk: Адреса ел. пошти списку листування вашої команди

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: Write the email of your translating team mailing list
uk: Напишіть адресу ел. пошти списку листування вашої команди перекладу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Language you translate to
uk: Мова, якою робиться переклад

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Set the default language you are going to translate to
uk: Встановіть типову мову, якою ви будете перекладати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email
uk: Вкажіть вашу адресу ел. пошти

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email here so it will appear in the po file header with your name
uk: Запишіть свою адресу ел. пошти у тому вигляді, у якому вона з’явиться у файлі po поряд з вашим ім’ям

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Your name in your own language
uk: Ім’я перекладача мовою перекладу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Write your name and surname in your language with your language alphabet.
uk: Запишіть ваше ім’я і прізвище вашою мовою і абеткою, яку використовують для її запису.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Localized name:
uk: Локалізоване ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideLangTeam)
en: Default Language-Team:
uk: Т&ипова мовна команда:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LanguageToolCustom)
en: Use custom LanguageTool server
uk: Використовувати нетиповий сервер LanguageTool

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Server Path:
uk: Шлях до сервера:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_LanguageToolInstancePath)
en: The path of your custom Language Tool server
uk: Шлях до вашого нетипового сервера LanguageTool

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_LanguageToolInstancePath)
en: Please enter the path of your custom Language Tool server, if any
uk: Будь ласка, вкажіть шлях до вашого нетипового сервера LanguageTool, якщо такий є

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Delay before automatic checking after you stop typing (in seconds, 0 to disable)
uk: Затримка перед автоматичною перевіркою після того, як ви припините вводити текст (у секундах, 0 — вимкнути)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, l1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_LanguageToolDelay)
en: Set to 0 to disable auto checking
uk: Встановіть значення 0, щоб вимкнути автоматичну перевірку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PologyEnabled)
en: Enable Pology verification
uk: Увімкнути перевірку за допомогою Pology

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_0)
en: The Pology command to run in order to check a single entry. Use the following placeholders in order to set-up the commands: %u is the entry number, %f is the file name. For instance: posieve -u %u check-rules %f
uk: Команда Pology, яку слід виконати для перевірки окремого запису. Скористайтеся такими замінниками для створення команд: %u — номер запису, %f — назва файла. Приклад: posieve -u %u check-rules %f

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandEntry)
en: The Pology command to run in order to check a single entry.
uk: Команда Pology, яку слід виконати для перевірки окремого запису.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandEntry)
en: Please enter here the Pology command to be run in order to check a single entry
uk: Тут ви можете вказати команду Pology, яку буде використано для перевірки кожного окремого запису

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_0)
en: The Pology command to run in order to check a whole file. This command should include "-s lokalize", placeholder %f is the file name. For instance: posieve -s lokalize check-rules %f
uk: Команда Pology, яку слід виконати для того, щоб перевірити увесь файл. Команда має містити рядок «-s lokalize», %f буде замінено назвою файла. Приклад: posieve -s lokalize check-rules %f

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandFile)
en: The Pology command to run in order to check a whole file.
uk: Команда Pology, яку слід виконати для перевірки усього файла.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPlainTextEdit, kcfg_PologyCommandFile)
en: Please enter here the Pology command to be run in order to check a whole file
uk: Тут ви можете вказати команду Pology, яку буде використано для перевірки усього файла

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If checked, get translation memory suggestions
uk: Якщо позначено, надавати пропозиції з пам’яті перекладів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If this is checked, the program will fetch translation memories as soon as you open a file.
uk: Якщо це позначено, програма буде додавати пропозиції з пам’яті перекладів, як тільки ви відкриєте файл.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: Prefetch translation memory suggestions on file open
uk: Додавати під час відкриття файла пропозиції з пам’яті перекладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Maximum number of suggestions:
uk: Максимальна кількість пропозицій:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: Set the maximum number of suggestions
uk: Встановити максимальну кількість пропозицій

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: You can change the maximum number of suggestions, default is 7.
uk: Ви можете змінювати максимальну кількість пропозицій, типовим є значення 7.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum score (0-100) of suggestions:
uk: Мінімальний рівень оцінки (0-100) для пропозицій:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggScore)
en: Set the minimum score (0-100) of suggestions
uk: Встановити мінімальний рівень оцінки (0-100) для пропозицій

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_SuggScore)
en: You can change the minimum score (0-100) required for suggestions, default is 0.
uk: Ви можете змінювати мінімальний рівень оцінки (0-100), який потрібен для того, щоб пропозицію було типово показано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoaddTM)
en: Update/Add edited entries to translation memory
uk: Оновити або додати змінені записи до пам’яті перекладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScanToTMOnOpen)
en: Add opened files to translation memory automatically
uk: Автоматично додавати файли, що відкриваються, до пам’яті перекладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DeleteFromTMOnMissing)
en: Delete missing files from translation memory on rescan or when right-clicking on a missing entry
uk: Вилучати файли, яких не існує, з ПП при повторному пошуку або клацанні правою кнопкою на записі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Syntax
uk: Синтаксис

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Accelerator:
uk: Акселератор:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Accel)
en: Usually '&', but may also be '_' for GTK apps.
uk: Зазвичай, «&», але може бути «_» для програм GTK.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Markup:
uk: Розмітка:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Markup)
en: Regular expression of markup. It is used for translation memory matching and for 'Insert tag' feature.
    
    A default value (suitable for XML-based texts) is:
    (<[^>]+>)+|(&[A-Za-z_:][A-Za-z0-9_\.:-]*;)+
    
    It is only used for gettext PO files, as XLIFF format has its own way of specifying where markup is.
uk: Формальний вираз розмітки. Він використовується для пошуку збігів у пам’яті перекладів та під час використання можливості «Вставити мітку».
    
    Типовим значенням (яке відповідає текстам заснованим на XML) є:
    (<[^>]+>)+|(&[A-Za-z_:][A-Za-z0-9_\.:-]*;)+
    
    Цей вираз використовується лише у файлах PO gettext, оскільки формат XLIFF передбачає особливі способи зазначення розташування розмітки.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Word wrap:
uk: Перенесення рядків:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_WordWrap)
en: Width used for the automatic msgfmt-like word wrap. Use the value '0' to disable the word wrap. Use -1 when translating for KDE PO Summit. 1 to 3 doesn't change anything.
uk: Ширина, яка використовується для автоматичного перенесення рядків у стилі msgfmt. Скористайтеся значенням «0», щоб вимкнути перенесення рядків. Скористайтеся -1 при перекладі для KDE PO Summit. Значення від 1 до 3 не змінюють даних.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Paths
uk: Шляхи

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l3)
en: Template files folder:
uk: Тека файлів шаблонів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, potBaseDir)
en: Usually your translation project will be a subproject of a project
    for translating same texts into multiple languages.
    
    Set this to path of a folder containing empty translation files
    (i.e. files without translation into any language)
    shared among all subprojects.
uk: Зазвичай, ваш проєкт перекладу буде підпроєктом проєкту
    перекладу однакових текстів різними мовами.
    
    Тут слід вказати шлях до теки, де містяться порожні шаблони
    файлів перекладу (тобто, файли не перекладені жодною з мов),
    які будуть спільними для всіх підпроєктів.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Branch folder:
uk: Каталог гілки:

[ctx: this message contains text from documentation, so use its translation when you're translating docs]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, branchDir)
en: This setting is for Sync Mode.
    
    Sync Mode may be used to make changes to translation
    for two branches simultaneously.
    
    Set this to path that corresponds to root folder of the branch project,
    and Secondary Sync view will automatically open files from branch.
    Then, each time you make changes in files of your main branch,
    they will automatically be replicated to the branch
    (of course, if it contains the same English string).
    
    See documentation for more details.
uk: Цей параметр призначено для режиму синхронізації.
    
    Режим синхронізації можна використовувати для внесення змін
    у дві гілки перекладів одночасно.
    
    Вкажіть для цього параметра значення, яке відповідає
    кореневому каталогу гілки, і Вторинна синхронізація автоматично
    відкриватиме файли з цієї гілки. Кожного разу, коли ви вноситимете
    зміни до файлів вашої основної гілки, відповідні зміни автоматично
    відбуватимуться і у вторинній гілці (звичайно ж, якщо у ній містяться
    ті самі рядки англійською).
    
    Докладніше про цю можливість можна довідатися з документації.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l5)
en: Branch template files folder:
uk: Тека файлів шаблонів гілки:

[ctx: this message contains text from documentation, so use its translation when you're translating docs]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, potBranchDir)
en: This setting is for Sync Mode.
    
    Sync Mode may be used to make changes to translation
    for two branches simultaneously.
    
    Set this to path that corresponds to root folder of the branch project templates folder,
    and Secondary Sync view will automatically create files from branch.
uk: Цей параметр призначено для режиму синхронізації.
    
    Режим синхронізації можна використовувати для внесення змін
    у дві гілки перекладів одночасно.
    
    Вкажіть для цього параметра значення, яке відповідає
    кореневому каталогу гілки, і Вторинна синхронізація автоматично
    створюватиме файли на основі даних гілки.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l6)
en: Alternate translations folder:
uk: Тека альтернативних перекладів:

[ctx: this message contains text from documentation, so use its translation when you're translating docs]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, altDir)
en: Set this to path of a folder with structure similar to Root Folder.
    
    On each translation file open, a corresponding file in Alternate translations directory will be looked up and,
    if it is found, it will be used for Alternate Translations view.
    
    You will likely want to use translations of another target language (i.e. another subproject), which is close to yours.
    Also, you can use other subproject's translations either immediately, or have them pretranslated to your language by machine.
    
    See documentation for more details.
uk: Вкажіть тут шлях до теки, структура якої подібна до структури кореневої теки.
    
    Під час відкриття будь-якого файла перекладу програма спробує знайти відповідний файл у каталозі альтернативних перекладів і, якщо такий файл
    буде знайдено, використає його для заповнення панелі альтернативних перекладів.
    
    Ймовірно, ви забажаєте скористатися перекладами іншою мовою (тобто іншим підпроєктом), яка є близькою до вашої.
    Крім того, ви можете скористатися перекладами іншого підпроєкту або негайно, або попередньо перекласти їх за допомогою комп’ютера.
    
    Докладніше про це можна дізнатися з документації.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Role:
uk: Роль:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Translator
uk: Перекладач

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Reviewer
uk: Рецензент

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Role)
en: Approver
uk: Підтверджувач

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Glossary:
uk: Глосарій:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Target language:
uk: Мова перекладу:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ProjectID)
en: Project ID is used to differentiate translation memories of absolutely different projects and languages.
    
    For example, if you have several projects for translating KDE applications
    (e.g. they are in different repositories), use same ID for all of them.
uk: Ідентифікатор проєкту використовується для розрізнення банків пам’яті перекладів абсолютно різних проєктів, перекладених різними мовами.
    
    Наприклад, якщо ви маєте декілька проєктів з перекладу програм KDE
    (тобто, ці проєкти знаходяться у різних сховищах), скористайтеся однаковим ідентифікатором для всі цих проєктів.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, LangCode)
en: Target language of the project.
uk: Мова перекладу проєкту.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Mailing list:
uk: Список листування:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l3)
en: ID:
uk: ІД:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, poBaseDir)
en: This is main setting. Set this to path of a folder with translation files
    for your project (or a subproject for your target language).
uk: Це основний параметр. Вкажіть його у вигляді шляху до теки, де знаходяться файли перекладів
    вашого проєкту (або підпроєкту для вашої мови перекладу).

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Root folder:
uk: Коренева тека:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Automatic
uk: Автоматично

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Application
uk: Програма

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LanguageSource)
en: Project
uk: Проєкт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l5)
en: Language-Team:
uk: Мовна команда:

en: Scanning folders with source files
uk: Шукаємо початкові файли у теках…

en: Editor
uk: Редактор

[ctx: project folder name. %2 is targetLangCode]
en: %1 %2 Translation
uk: Переклад %1 (%2)

en: default
uk: типовий

note: i18n: ectx: label, entry (LangCode), group (General)
en: Language
uk: Мова

note: i18n: ectx: label, entry (UserLangTeam), group (General)
en: User Language Team in Lokalize settings
uk: Мовна команда користувача у параметрах Lokalize

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideLangTeam), group (General)
en: Override Lokalize Language Team
uk: Перевизначити мовну команду Lokalize

note: i18n: ectx: label, entry (ProjLangTeam), group (General)
en: Project Language Team
uk: Мовна команда проєкту

note: i18n: ectx: label, entry (PoBaseDir), group (General)
en: The base directory for PO files (translations)
uk: Базовий каталог файлів PO (перекладів)

note: i18n: ectx: label, entry (PotBaseDir), group (General)
en: The base directory for POT files (templates to be translated)
uk: Базовий каталог файлів POT (неперекладених шаблонів)

note: i18n: ectx: label, entry (GlossaryTbx), group (General)
en: Project's glossary
uk: Глосарій проєкту

[ctx: @title:column File name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column Graphical representation of Translated/Fuzzy/Untranslated counts]
en: Graph
uk: Графік

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Total
uk: Загалом

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Translated
uk: Перекладені

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Not ready
uk: Неготові

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Untranslated
uk: Неперекладені

[ctx: @title:column Number of fuzzy or untranslated entries]
en: Incomplete
uk: Незавершені

[ctx: @title:column]
en: Last Translation
uk: Останній переклад

[ctx: @title:column]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @title:column]
en: Template Revision
uk: Модифікація шаблону

[ctx: @title:column]
en: Last Translator
uk: Останній перекладач

[ctx: @title:window]
en: Project Overview
uk: Огляд проєкту

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
uk: <html>Не обов'язково бути програмістом, щоб належати до Команди KDE. Можете приєднатися до команд, що перекладають інтерфейс програм. Можете забезпечувати користувачів графікою, темами, звуками та вдосконаленою документацію. Вам вирішувати!<br /><br />Завітайте на сторінку <a href="%1">%1</a> щодо інформації про деякі проєкти, у яких можна взяти участь.<br /><br />Якщо ви потребуєте більше інформації або документації, відвідайте <a href="%2">%2</a>, щоб ознайомитися з нею.</html>

en: &Configure Lokalize
uk: &Налаштувати Lokalize

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project
uk: Відкрити проєкт

[ctx: @action:inmenu]
en: Translate software
uk: Переклад програмного забезпечення

[ctx: @action:inmenu]
en: Translate OpenDocument
uk: Переклад документа OpenDocument

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous template only
uk: Лише попередній шаблон

[ctx: @action:inmenu]
en: Next template only
uk: Лише наступний шаблон

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous translation only
uk: Лише попередній переклад

[ctx: @action:inmenu]
en: Next translation only
uk: Лише наступний переклад

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide completed items
uk: Приховати завершені переклади

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide fully translated files and folders
uk: Приховати пункти файлів та тек, переклад яких завершено

[ctx: @action:inmenu]
en: Open selected files
uk: Відкрити позначені файли

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: @action:inmenu]
note: i18nc("@action:inmenu","Find in files"),this,&ProjectTab::findInFiles); i18nc("@action:inmenu","Replace in files"),this,&ProjectTab::replaceInFiles); i18nc("@action:inmenu","Spellcheck files"),this,&ProjectTab::spellcheckFiles); menu.addSeparator(); menu->addAction(i18nc("@action:inmenu","Get statis
en: Add to translation memory
uk: Додати до пам’яті перекладів

[ctx: @action:inmenu]
en: Search in files
uk: Шукати у файлах

[ctx: @action:inmenu]
en: Add a comment
uk: Додати коментар

[ctx: @action:inmenu]
en: Launch Pology on files
uk: Виконати команду Pology для файлів

[ctx: @action:inmenu]
en: Search in files (including templates)
uk: Шукати у файлах (разом з шаблонами)

en: Project file comment
uk: Коментар до файла проєкту

en: Input a comment for this project file:
uk: Введіть коментар до цього файла проєкту:

en: The Pology check has succeeded
uk: Перевірку Pology пройдено успішно

en: You are about to open %1 file | You are about to open %1 files
uk[0]: Ви маєте намір відкрити %1 файл
uk[1]: Ви маєте намір відкрити %1 файли
uk[2]: Ви маєте намір відкрити %1 файлів
uk[3]: Ви маєте намір відкрити файл

en: Opening a large number of files at the same time can make Lokalize unresponsive.
uk: Одночасне відкриття великої кількості файлів може призвести до проблем із роботою Lokalize.

en: Are you sure you want to open this many files?
uk: Ви справді хочете відкрити стільки файлів?

en: &Open %1 File | &Open %1 Files
uk[0]: Від&крити %1 файл
uk[1]: Від&крити %1 файли
uk[2]: Від&крити %1 файлів
uk[3]: Від&крити файл

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Source language
uk: Початкова мова

[ctx: @title:column]
en: Target language
uk: Мова перекладу

[ctx: @title:column]
en: Pairs
uk: Пари

[ctx: @title:column]
en: Unique original entries
uk: Унікальні початкові записи

[ctx: @title:column]
en: Unique translations
uk: Унікальні переклади

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, connectionBox)
en: Connection
uk: З'єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Database name:
uk: Назва бази даних:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Host:
uk: Вузол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: User:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dbType)
en: Local
uk: Локальна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
uk: Ім’я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Database type:
uk: Тип бази даних:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, contentBox)
en: Content
uk: Вміст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Source language:
uk: Початкова мова:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Markup regex:
uk: Формальний вираз розмітки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Accelerator:
uk: Акселератор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, create)
en: Create
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addData)
en: Add Data
uk: Додати дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importTMX)
en: Add Data from TMX
uk: Додати дані з TMX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportTMX)
en: Export to TMX
uk: Експортувати до TMX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @title:column Translator's false friend]
en: False Friend
uk: Фальшивий синонім

[ctx: @title:window]
en: Quality Assurance
uk: Контроль якості

[ctx: @action:inmenu]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: TM:
uk: ПП:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, querySource)
en: Search expression for source language part.
    Press Enter to start the search.
    Press Ctrl+L to go to this control.
uk: Пошук виразу у частині вихідної мови.
    Натисніть Enter, щоб розпочати пошук.
    Натисніть Ctrl+L, щоб перейти до цього елемента керування.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Show results that do not match search expression
uk: Показати результати, які не збігаються з виразом для пошуку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File mask:
uk: Маска файлів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filemask)
en: Show only results from files with path matching specified mask
uk: Показати лише результати з файлів з адресами, що відповідають вказаній масці.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_s)
en: Query syntax:
uk: Синтаксис запиту:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doUpdateTM)
en: Reads all project files into translation memory, updating old entries. The scanning will work in background.
uk: Читає всі файли проєкту до пам’яті перекладів з оновлення застарілих записів. Процес сканування виконується у тлі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doUpdateTM)
en: &Rescan project files
uk: Пере&сканувати файли проєкту

[ctx: @title:window]
en: Translation Memories
uk: Пам’ять перекладів

[ctx: @title:window]
en: Select Directory to be scanned
uk: Вибрати каталог для сканування

[ctx: @title:window]
en: New Translation Memory
uk: Нова пам’ять перекладів

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Properties
uk: Параметри пам’яті перекладів

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to be imported into selected database
uk: Виберіть файл TMX, який слід імпортувати до вибраної бази даних

en: TMX files (*.tmx *.xml)
uk: файли TMX (*.tmx *.xml)

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to export selected database to
uk: Виберіть файл TMX, до якого слід експортувати вибрану базу даних

en: Adding files to Lokalize translation memory
uk: Додавання файлів до пам’яті перекладів Lokalize

en: TM
uk: ПП

[ctx: @title:column Original text]
en: Source: %1
uk: Джерело: %1

[ctx: @title:column Text in target language]
en: Target: %1
uk: Переклад: %1

en: Substring
uk: Підрядок

en: Google-like
uk: Як для пошуку у Google

en: Wildcard
uk: Шаблон заміни

en: Space is AND operator. Case insensitive.
uk: Пробіл позначає операцію «І». Без врахування регістру.

en: Shell globs (* and ?). Case sensitive.
uk: Шаблони оболонки (* і ?). З врахуванням регістру.

[ctx: @title:window]
note: i18nc("@title:window","Translation Memory"),false);
en: Translation Memory
uk: Пам’ять перекладів

[ctx: @info:status message entries]
en: Total: %1 (%2)
uk: Всього: %1 (%2)

[ctx: @info]
en: The file %1 does not exist, it has been removed from the translation memory.
uk: Файла %1 не існує, його дані було вилучено з пам'яті перекладів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Double-click any word to insert it into translation
uk: Двічі клацніть на будь-якому слові, щоб вставити його до перекладу

[ctx: @item Undo action]
en: Batch translation memory filling
uk: Пакетне заповнення пам’яті перекладів

[ctx: @info]
en: Batch translation has been completed.
uk: Пакетний переклад завершено.

[ctx: @info]
en: No suggestions with exact matches were found.
uk: Не було знайдено пропозицій з повною відповідністю.

[ctx: @info]
en: Batch translation has been scheduled.
uk: Заплановано пакетний переклад.

[ctx: A perfect match between a Translation Memory source string and the source string being translated.]
en: 100% (perfect match)
uk: 100% (ідеальний збіг)

[ctx: The number of times a Translation Memory entry exists in the database, %1 is the number.]
en: Occurred %1 time | Occurred %1 times
uk[0]: Міститься %1 раз
uk[1]: Міститься %1 рази
uk[2]: Міститься %1 разів
uk[3]: Міститься %1 раз

[ctx: File argument in tooltip, when file is current file]
en: this
uk: цей

[ctx: @info:tooltip]
en: File: %1<br />Addition date: %2
uk: Файл: %1<br />Дата додавання: %2

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Last change date: %1
uk: <br />Дата останньої зміни: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Last change author: %1
uk: <br />Автор останньої зміни: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />TM: %1
uk: <br />ПП: %1

[ctx: @info:tooltip on TM entry continues]
en: <br />Is not present in the file anymore
uk: <br />Вже немає у цьому файлі

en: <html>Do you really want to remove this entry:<br/><i>%1</i><br/>from translation memory %2?</html>
uk: <html>Ви справді бажаєте вилучити запис<br/><i>%1</i><br/>з пам’яті перекладів %2?</html>

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Entry Removal
uk: Вилучення запису з пам’яті перекладів

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove this entry
uk: Вилучити цей запис

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file containing this entry
uk: Відкрити файл, що містить цей запис

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove this missing file from TM
uk: Вилучити дані цього файла, якого не існує, з ПП

en: <html>Do you really want to remove this missing file:<br/><i>%1</i><br/>from translation memory %2?</html>
uk: <html>Ви справді хочете вилучити дані цього файла, якого не існує:<br/><i>%1</i><br/>з пам'яті перекладів %2?</html>

[ctx: @title:window]
en: Translation Memory Missing File Removal
uk: Вилучення даних файла, якого не існує, з пам’яті перекладів

[ctx: @item Undo action]
en: Use translation memory suggestion
uk: Використовувати пропозицію пам’яті перекладів

[ctx: @title]
en: Widget Text Capture
uk: Захоплення тексту віджетів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html>
    <p align="justify">To facilitate KDE translation, Lokalize can capture text from applications' user interfaces and search for translation files containing the text.</p>
    <p align="justify">When enabled, the capture can be initiated by middle mouse clicking on any non-editable GUI element (widget). After that, switch to the Lokalize window and choose the entry with this text. Even if several files contain the same string, the right one will be chosen in most cases.</p>
    <p align="justify">Remember that you need to have an up-to-date actual translation memory with all translation files indexed for this feature to work.</p></html>
uk: <html>
    <p align="justify">Для полегшення перекладу KDE, Lokalize може захоплювати текст з графічного інтерфейсу користувача програм і шукати у файлах перекладів цей текст.</p>
    <p align="justify">Якщо увімкнути цю можливість, захоплення можна виконати за допомогою клацання середньою кнопкою миші на будь-якому не призначеному для редагування елементі графічного інтерфейсу користувача (віджеті). Після виконання цієї дії стільниця перемкнеться на вікно Lokalize, де буде показано повідомлення з відповідним текстом. Навіть у випадку, якщо цей текст міститься у декількох файлах, у більшості випадків буде обрано правильний файл.</p>
    <p align="justify">Пам’ятайте, що для того, щоб можна було скористатися цією можливістю, вам слід мати створену з усіх файлів перекладів, які було проіндексовано, пам’ять перекладів.</p></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Middle Mouse Button Click Reaction
uk: Реакція на клацання середньою кнопкою миші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: None
uk: Жодної

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, search)
en: Search GUI element text in translation memory
uk: Шукати текст елемента інтерфейсу у пам’яті перекладів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, clipboard)
en: Copy GUI element text to clipboard
uk: Копіювати текст елемента інтерфейсу до буфера

[ctx: @action:inmenu]
en: Lookup selected text in translation memory
uk: Шукати позначений фрагмент тексту у пам’яті перекладів

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace text
uk: Замінити текст

en: no spellcheck available
uk: перевірка правопису недоступна

en: An error was reported: %1
uk: Повідомлено про помилку: %1

[ctx: @item Undo action item]
en: Copy source to target
uk: Копіювати джерело у переклад
