lokalize - en to wa translation catalogue (209 entries)

[ctx: @title:column]
en: Approved
wa: Asprouvé

[ctx: @item Undo action item]
en: Insertion
wa: Intrêye

[ctx: @item Undo action item]
en: Deletion
wa: Disfaçaedje

[ctx: @item Undo action item]
en: Approvement toggling
wa: Mete asprouvé

en: Case insensitive
wa: Pont d' diferince po ptites/grandès letes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
wa: Passer houte les markes di rascourtis

[ctx: @title:column]
en: Entry
wa: Intrêye

[ctx: @title:column Original text]
note: i18nc("@title:column","ID");
en: Source
wa: Sourdant

[ctx: @title:column Text in target language]
en: Target
wa: Såme

[ctx: @title:column]
en: Context
wa: Contecse

[ctx: @info:status]
en: Untranslated
wa: Nén ratourné

[ctx: @action:inmenu Edit term]
en: Edit
wa: Candjî

[ctx: @info:status message entry]
en: Current: %1
wa: Li ci do moumint: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Total: %1
wa: Totå: %1

[ctx: @info:status message entries]
en: Untranslated: %1
wa: Nén ratourné: %1

[ctx: @title actions category]
en: File
wa: Fitchî

[ctx: @title actions category]
en: Navigation
wa: Naiviaedje

[ctx: @title actions category]
en: Editing
wa: Aspougnaedje

en: Synchronization 1
wa: Sincronijhaedje 1

en: Synchronization 2
wa: Sincronijhaedje 2

en: Translation Memory
wa: Memwere di ratournaedje

[ctx: @title actions category]
note: i18nc("@title actions category","Settings"), ac);
en: Glossary
wa: Motî

[ctx: @action:inmenu]
en: Define new term
wa: Defini novea mot

[ctx: @action:inmenu]
en: Word count
wa: Contaedje des mots

[ctx: @action:inmenu]
en: Change searching direction
wa: Candjî direccion d' cweraedje

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy source to target
wa: Copyî sourdant viè såme

[ctx: @action:inmenu]
en: Unwrap target
wa: Disnukî såme

[ctx: @action:inmenu]
en: Clear
wa: Netyî

[ctx: @action:inmenu]
en: Insert Tag
wa: Sititchî etikete

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Next
wa: &Shuvant

[ctx: @action:inmenu entry]
en: &Previous
wa: &Di dvant

[ctx: @action:inmenu]
en: &First Entry
wa: &Prumire intrêye

[ctx: @action:inmenu]
en: &Last Entry
wa: &Dierinne intrêye

[ctx: @action:inmenu]
en: Entry by number
wa: Intrêye pa limero

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous untranslated
wa: Nén ratourné di dvant

[ctx: @action:inmenu]
en: Next untranslated
wa: Nén ratourné shuvant

[ctx: @option:check]
en: Bookmark message
wa: Mete ene rimåke po c' messaedje

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous bookmark
wa: Rimåke di dvant

[ctx: @action:inmenu]
en: Next bookmark
wa: Rimåke shuvant

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions
wa: Rimpli totes les spepieusès sudjestions

[ctx: @action:inmenu]
en: Fill in all exact suggestions and mark as fuzzy
wa: Rimpli totes les sipepieusès sudjestions eyet les marker come a l' avirance

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for sync/merge
wa: Drovi fitchî po sincro/rimaxhî

[ctx: @info:status]
en: Open catalog to be merged into the current one / replicate base file changes to
wa: Drovi catalogue a rmaxhî divins l' ci do moumint / ricopyî les candjmints di båze do fitchî viè

[ctx: @action:inmenu]
en: Previous different
wa: Diferin di dvant

[ctx: @info:status]
en: Previous entry which is translated differently in the file being merged, including empty translations in merge source
wa: Intrêye di dvant k' est ratournêye diferinnmint e fitchî k' est rmaxhî, tot contant les vudes ratournaedjes e rmaxhî sourdant

[ctx: @action:inmenu]
en: Next different
wa: Diferin shuvant

[ctx: @info:status]
en: Next entry which is translated differently in the file being merged, including empty translations in merge source
wa: Intrêye shuvante k' est ratournêye diferinnmint e fitchî k' est rmaxhî, tot contant les vudes ratournaedjes e rmaxhî sourdant

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy from merging source
wa: Copyî a pårti do sourdant do rmaxhaedje

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy all new translations
wa: Copyî tos les noveas ratournaedjes

[ctx: @action:inmenu]
en: Open file for secondary sync
wa: Drovi fitchî po deujhinme sincro

[ctx: @info:status]
en: This changes only empty entries
wa: Çouci n' candje ki les vudès intrêyes

[ctx: @info]
en: The document contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
wa: I gn a des candjmints nén schapés e documint.
    Voloz vs schaper vos candjmints oudonbén ls abandner?

[ctx: @title:window]
en: Warning
wa: Adviertixhmint

[ctx: @title]
en: Error
wa: Aroke

[ctx: @title]
en: Jump to Entry
wa: Potchî viè l' intrêye

[ctx: @label:spinbox]
en: Enter entry number:
wa: Intrer l' limero di l' intrêye:

[ctx: @info:status]
en: Current: %1
wa: Li ci do moumint: %1

[ctx: @info words count]
en: Source text words: %1<br/>Target text words: %2
wa: Mots do tecse sourdant: %1<br/>Mots do tecse såme: %2

[ctx: @title]
en: Word Count
wa: Contaedje des mots

[ctx: @item Undo action item]
en: Replace
wa: Mete al plaece

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
wa: &Fitchî

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
wa: &Candjî

note: i18n: ectx: Menu (glossary)
en: &Glossary
wa: &Motî

note: i18n: ectx: Menu (webquery)
en: &WebQuery
wa: Cweraedje &waibe

note: i18n: ectx: Menu (tmquery)
en: Translation &Memory
wa: M&emwere di ratournaedje

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
wa: &Aler

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
wa: &Rimåkes

note: i18n: ectx: Menu (mergesecondary)
en: &Secondary sync source
wa: &Deujhinme sourdant di sincronijhaedje

note: i18n: ectx: Menu (toolviews)
en: Tool&views
wa: &Vuwes des usteyes

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
wa: Mwaisse båre ås usteyes

[ctx: @label whether entry is untranslated]
en: Untranslated:
wa: Nén ratourné:

[ctx: @action]
en: Hide
wa: Catchî

[ctx: @info:label cursor position]
en: Column: %1
wa: Colone: %1

[ctx: @title:tab]
en: Plural Form %1
wa: Pluriele cogne %1

[ctx: @item Undo action item]
en: Unwrap
wa: Disnukî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Invert
wa: Mete å rvier

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, querySourceLabel)
en: Source:
wa: Sourdant:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, queryTarget)
en: Search expression for target language part.
    Press Enter to start the search.
wa: Trover ratourneur pol pårt do lingaedje såme.
    Tchôkîz Intrêye pos enonder l' cweraedje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryTargetLabel)
en: Target:
wa: Såme:

[ctx: @title:column]
note: i18nc("@title:column","Context");
en: File
wa: Fitchî

en: Copy source to clipboard
wa: Copyî sourdant viè l' presse-papî

en: Copy target to clipboard
wa: Copyî såme viè l' presse-papî

en: Open file
wa: Drovi fitchî

[ctx: @title:column]
en: Subject Field
wa: Tchamp sudjet

[ctx: @title:window]
en: Glossary
wa: Motî

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload glossary from disk, discarding any changes
wa: Ritchede li motî a pårti del plake, en abandnant tos les candjmints

[ctx: @info]
en: The glossary contains unsaved changes.
    Do you want to save your changes or discard them?
wa: I gn a dins l' motî des candjmints nén schapés.
    Voloz vs schaper vos candjmints oudonbén les abandner?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Corresponding target language synonyms:
wa: Sinonimes ki corespondèt e lingaedje såme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Subject field:
wa: Tchamp sudjet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Note: one glossary entry corresponds exactly to one term, not word/word sequence.
    
    That is, there may be several entries with the same word/word sequence expressing different meanings.
wa: Note: ene intrêye å motî corespond ttafwaitmint a on terme, nén a ene secwince di mots/mot.
    
    Pol dire ôtrumint, i pôreut aveur sacwantès intrêyes avou l' minme secwince di mots/mot ki volèt dire li minme.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_skipTags)
en: Skip tags
wa: Passer ls etiketes

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreAccelMarks)
en: Ignore accelerator marks
wa: Passer houte les markes di rascourtis

[ctx: @title actions category]
en: Translation Memory
wa: Memwere di ratournaedje

[ctx: @title actions category]
en: Project
wa: Pordjet

en: Next tab
wa: Linwete shuvante

en: Previous tab
wa: Linwete di dvant

[ctx: @action:inmenu]
en: Glossary
wa: Motî

[ctx: @action:inmenu]
en: Translation memory
wa: Memwere di ratournaedje

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage translation memories
wa: Manaedjî memweres di ratournaedje

[ctx: @action:inmenu]
en: Project overview
wa: Vuwe djeneråle do pordjet

[ctx: @action:inmenu]
en: Open recent project
wa: Drovi dierins pordjets

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
wa: &Pordjet

note: i18n: ectx: Menu (project_actions)
en: &Scripts
wa: &Sicripes

en: sponsored development as part of Google Summer Of Code program
wa: a payî do programaedje dvins l' programe Google Summer of Code

en: bug fixing patches
wa: coridjaedjes di bugs

en: Load specified project.
wa: Tcherdjî objet specifyî

en: Document to open
wa: Documint a drovi

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept change in translation
wa: Accepter candjmint e ratournaedje

[ctx: @item Undo action item]
en: Accept all new translations
wa: Accepter tos les noveas ratournaedjes

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Primary Sync
wa: Prumî sincronijhaedje

[ctx: @title:window that displays difference between current file and 'merge source']
en: Secondary Sync
wa: Deujhinme sincronijhaedje

[ctx: @info PO comment parsing]
en: <br><b>Context:</b><br>
wa: <br><b>Contecse:</b><br>

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Translator's name
wa: No do ratourneu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in English
wa: No do ratourneu en inglès

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity)
en: Localized name
wa: No locålijhî

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's name in target language
wa: No do ratourneu el lingaedje di ratournaedje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Translator's email
wa: Emile do ratourneu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default language code for new projects
wa: Prémetou côde do lingaedje po les noveas pordjets

note: i18n: ectx: label, entry, group (Identity) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Identity)
en: Default mailing list for new projects
wa: Prémetou copinreye po les noveas pordjets

note: i18n: ectx: label, entry (MsgFont), group (Appearance)
en: Font for Messages
wa: Ponte po les messaedjes

[ctx: @title:tab]
en: Identity
wa: Idintité

[ctx: @title:tab]
en: General
wa: Djenerå

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
wa: Rivnance

[ctx: @title:tab]
en: Translation Memory
wa: Memwere di ratournaedje

[ctx: @title:tab]
en: Spellcheck
wa: Coridjrece

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor font:
wa: Fonte di l' aspougneu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Change the font for the editor
wa: Candje li fonte di l' aspougneu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, kcfg_MsgFont)
en: Choose a new font for the area where you write the translated message.
wa: Tchoezixhoz ene novele fonte pol redjon ewou ç' ki vs sicrijhoz l' messaedje ratourné.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: Display LEDS for message status
wa: Håyner des LEDS po l' estat des messaedjes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Leds)
en: If checked, LEDS will be shown to display the message status: Fuzzy, Untranslated or Error. If unchecked, no LEDs will be displayed.
wa: S' il est croejhî, des LEDS seront mostrés po håyner l' estat do messaedje: a l' avirance, nén ratourné oudonbén aroke. S' i n' est nén croejhî, i gn årè pont d' LEDS di håynés.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text colors for the changes in the message.
wa: Coleurs do tecse po les candjmints e messaedje.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: String Matching
wa: Tchinne ki corespond

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text added in the newer string:
wa: Tecse radjouté el pus nouve tchinne:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_AddColor)
en: Change the color for the new text added
wa: Candjî coleur pol novea tecse di radjouté

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AddColor)
en: You can set another color for viewing the text that was added to the string.
wa: Vos ploz defini ene ôte coleur po vey li tecse k' a stî radjouté al tchinne.

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Text removed in the newer string:
wa: Tecse oisté el pus nouve tchinne:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_DelColor)
en: Change the color for the text removed
wa: Candjî coleur pol tecse oisté

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_DelColor)
en: You can set another color for viewing the text that was removed from the string.
wa: Vos ploz defini ene ôte coleur po vey li tecse k' a stî oisté del tchinne.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Check to see if a string ends in a space (which is often important when displaying it in the user interface, or when it gets concatenated with others).
wa: Clitchîz po vey s' ene tchinne fini dins èn espåce (çou k' est sovint impôrtant cwand on l' håyene dins l' eterface di l' uzeu ou cwand il est clapé avou ds ôtes).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSpaces)
en: Highlight spaces at the end
wa: Mete e sorbriyance les espåces al difén

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, prefs_identity)
en: Fill in your identity and information about your translation team. This information is used when updating the header of a file.
wa: Rimplixhoz voste idintité ey informåcions åd fwait di vost ekipe di ratournaedje. Ciste informåcion est eployeye pol metaedje a djoû d' on fitchî.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Your name, in English
wa: Vosse no, en Inglès

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorName)
en: Please enter here your name and surname written in English
wa: Intrez, s' i vs plait, vos no eyet ptit no sicrîts en Inglès

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: The email of your team mailing list
wa: L' emile del copinreye di voste ekipe

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_DefaultMailingList)
en: Write the email of your translating team mailing list
wa: Siicrjhoz l' emile di vosse copinreye

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Language you translate to
wa: Lingaedje di ratournaedje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, DefaultLangCode)
en: Set the default language you are going to translate to
wa: Definixhoz lingaedje viè ki vs alez ratourner

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email
wa: Sicrijhoz vost emile

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorEmail)
en: Write your email here so it will appear in the po file header with your name
wa: Sicrijhoz vost emile vaici. Insi il aparetrè el tiestire do fitchî po avou vosse no

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Your name in your own language
wa: Vosse no dins l' lingaedje da vosse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_authorLocalizedName)
en: Write your name and surname in your language with your language alphabet.
wa: Sicrijhoz vosse no eyet ptit no dins vosse lingaedje avou vost alfabet.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If checked, get translation memory suggestions
wa: S' il est croejhî, dene des sudjestions del mewere di ratournaedje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: If this is checked, the program will fetch translation memories as soon as you open a file.
wa: Si çouci est croejhî, li programe cwerè les memweres di ratournaedje doulmint ki vs drovroz on fitchî.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrefetchTM)
en: Prefetch translation memory suggestions on file open
wa: Pré-cweri les sudjestions del memwere cwand on drove on fitchî

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_SuggCount)
en: Set the maximum number of suggestions
wa: Defini l' nombe macsimom di sudjestions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoaddTM)
en: Update/Add edited entries to translation memory
wa: Mete a djoû/Radjouter des intrêyes aspougneyes ås memweres di ratournaedje

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l0)
en: Accelerator:
wa: Rascourti:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Accel)
en: Usually '&', but may also be '_' for GTK apps.
wa: Normålmint « & » mins pôreut ossu esse « _ » po des prgrames GTK.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l1)
en: Markup:
wa: Rimarke:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l2)
en: Glossary:
wa: Motî:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ProjectID)
en: Project ID is used to differentiate translation memories of absolutely different projects and languages.
    
    For example, if you have several projects for translating KDE applications
    (e.g. they are in different repositories), use same ID for all of them.
wa: L' ID do pordjet est eployeye po fé l' diferince inte les memweres di ratournaedjes di pordjets eyet lingaedjes pår diferins.
    
    Metans, si vs avoz sacwants pordjets di ratournaedje di programes KDE
    (metans k' i s' trovexhe dins des diferins ridants), siervoz vs del minme ID po tertos.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, LangCode)
en: Target language of the project.
wa: Lingaedje såme do prodjet.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l4)
en: Mailing list:
wa: Copinreye:

note: i18n: ectx: label, entry (LangCode), group (General)
en: Language
wa: Lingaedje

note: i18n: ectx: label, entry (PoBaseDir), group (General)
en: The base directory for PO files (translations)
wa: Li ridant d' båze po les fitchîs PO (ratournaedjes)

note: i18n: ectx: label, entry (PotBaseDir), group (General)
en: The base directory for POT files (templates to be translated)
wa: Li ridant d' båze po les fitchîs POT (modeles a ratourner)

note: i18n: ectx: label, entry (GlossaryTbx), group (General)
en: Project's glossary
wa: Motî do pordjet

[ctx: @title:column Graphical representation of Translated/Fuzzy/Untranslated counts]
en: Graph
wa: Grafike

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Total
wa: Totå

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Translated
wa: Ratourné

[ctx: @title:column Number of entries]
en: Untranslated
wa: Nén ratourné

[ctx: @title:column]
en: Last Translation
wa: Dierin ratournaedje

[ctx: @title:column]
en: Template Revision
wa: Rivizion do modele

[ctx: @title:column]
en: Last Translator
wa: Dierin ratourneu

[ctx: @title:window]
en: Project Overview
wa: Vuwe djeneråle do pordjet

[ctx: @action:inmenu]
en: Open project
wa: Drovi pordjet

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
wa: Drovi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
wa: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Markup regex:
wa: Rimarke di ratourneure erîlêye:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Accelerator:
wa: Rascourti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, create)
en: Create
wa: Ahiver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportTMX)
en: Export to TMX
wa: Ebaguer viè TMX

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertTarget) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, invertSource)
en: Show results that do not match search expression
wa: Mostrer les rzultats ki n' corespondèt nén al ratourneure di cweraedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File mask:
wa: Masse do fitchî:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, filemask)
en: Show only results from files with path matching specified mask
wa: En mostrer k' les rzultats des fitchîs avou on tchmin ki corespond å masse sipecifyî

[ctx: @title:window]
en: Select Directory to be scanned
wa: Tchoezi ridant a loukî

[ctx: @title:window]
en: New Translation Memory
wa: Novele memwere di ratournaedje

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to be imported into selected database
wa: Tchoezi fitchî TMX a -z abaguer el båze di dnêyes di tchoezeye

[ctx: @title:window]
en: Select TMX file to export selected database to
wa: Tchoezi fitchî TMX a -z ebaguer viè l' båze di dnêyes di tchoezeye

en: TM
wa: MR

en: Space is AND operator. Case insensitive.
wa: L'espåce est on simbole AND. Diferince pititès/grandès letes.

en: Shell globs (* and ?). Case sensitive.
wa: Globs val. di shell (* eyet ?). Diferince pititès/grandès letes.

[ctx: @title:window]
note: i18nc("@title:window","Translation Memory"),false);
en: Translation Memory
wa: Memwere di Ratournaedje

[ctx: @info:tooltip]
en: Double-click any word to insert it into translation
wa: Dobe-clitchîz so tolminme ké mot po l' intrer e ratournaedje

[ctx: @item Undo action]
en: Batch translation memory filling
wa: Rimplixhaedje pa lots del memwere di ratournaedje

[ctx: @info]
en: Batch translation has been completed.
wa: Li ratournaedje pa lots est fini.

[ctx: @info]
en: No suggestions with exact matches were found.
wa: Dji n' a pont trové d' sudjestions ki corespondént ttafwaitmint.

[ctx: @title]
en: Batch translation complete
wa: Ratournaedje pa lots fini

[ctx: @title]
en: Batch translation
wa: Ratournaedje pa lots

[ctx: @info]
en: Batch translation has been scheduled.
wa: Li ratournaedje pa lots a stî programé.

[ctx: @item Undo action]
en: Use translation memory suggestion
wa: Si siervi del sudjestion del memwere di ratournaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: None
wa: Nouk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, search)
en: Search GUI element text in translation memory
wa: Cweri dins l' tecse des elemints des GUI dins l' memwere di ratournaedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, clipboard)
en: Copy GUI element text to clipboard
wa: Copyî elemint d' tecse do GUI viè l' presse-papî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, queryBtn)
en: Query
wa: Cweraedje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoQuery)
en: Autoquery
wa: Otocweraedje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Prefetch for the next untranslated
wa: Pré-cweri pol nén ratourné shuvant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Prefetch
wa: Pré-cweri

en: Web Queries
wa: Cweraedjes waibe
