lollypop - en to eo translation catalogue (427 entries)

en: Window size
eo: Dimensio de fenestro

en: Window size (width and height).
eo: Dimensio de fenestro (larĝeco kaj alteco).

en: Window position
eo: Pozicio de fenestro

en: Window position (x and y).
eo: Pozicio de fenestro (x kaj y).

en: INTERNAL
eo: INTERNA

en: Allow using a cover per track
eo: Permesi uzi albumartaĵon po trako

en: Access network
eo: Atingi reton

en: Threshold used to decide if the previous track should be played or the currently running one should be restarted
eo: Sojlo por decidi ĉu ludi la antaŭan trakon aŭ ĉu rekomenci la aktualan trakon

en: Save artwork/popularity in tags
eo: Konservi artaĵon/popularecon en la etikedaro

en: Window maximized
eo: Maksimumigita fenestsro

en: Window maximized state.
eo: Ŝtato de maksimumigita fenestro.

en: Enabled genres in party mode
eo: Aktivaj ĝenroj en festa reĝimo

en: ID for genres.
eo: ID-oj por ĝenroj.

en: Search on the Web
eo: Serĉi la retumon

en: Shown suggestions
eo: Montrataj sugestoj

en: Play featured tracks
eo: Ludi elstarigitajn trakojn

en: Allow syncing to USB disks
eo: Permesi sinkronigadon al USB-diskoj

en: If set, Lollypop will use this server instead of YouTube. See https://github.com/omarroth/invidious
eo: Se agordita, Lollypop uzos ĉi tiun servilon anstataŭ YouTube. Vidu https://github.com/omarroth/invidious

en: If true, Lollypop will not use system youtube-dl
eo: Se vera, Lollypop ne uzos la youtube-dl de la sistemo

en: Do not use original date if set
eo: Ne uzi la originalan daton se difinita

en: Import playlists from collections
eo: Enporti ludlistojn el kolektoj

en: Music URI
eo: Muzika URI

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
eo: Se malplena, uzu XDG_MUSIC_DIR

en: Use Libre.fm instead of Last.fm
eo: Uzi Libre.fm anstataŭ Last.fm

en: ListenBrainz user token
eo: ListenBrainz-uzanto-ĵetono

en: Google Custom Search API key
eo: Google Custom Search API ŝlosilo

en: Favorite tag editor
eo: Ŝatata redaktilo de etikedoj

en: Favorite cover filename without extension
eo: Dosiernomo de ŝatata albumartaĵo sen dosiersufikso

en: Restart needed
eo: Restartigo necesas

en: Database version
eo: Versio de datumbazo

en: Resetting this value will reset the database, popular albums will be restored
eo: Reagordo de ĉi tiu valoro repravalorigas la datumbazon; la popularaj albumoj restaŭriĝos

en: Albums cover size
eo: Dimensio de albumartaĵoj

en: Encoding quality
eo: Kvalito de ĉifrado

en: Auto update music
eo: Aŭtomata ĝisdatigo de muziko

en: Show tracks in artist view
eo: Montri trakojn en artista vido

en: Show artist artwork
eo: Montri artista artaĵon

en: Use dark GTK theme
eo: Uzi malhelan GTK-etoson

en: Disable scrobbling usage
eo: Malŝalti luditkolektadon

en: Handle compilations
eo: Trakti kompilojn

en: Handle performers, compositors, ...
eo: Konduki interpretistojn, komponistoj, ...

en: Show compilations in albums view
eo: Montri kompilojn en la albuma vido

en: Continue playback when closed
eo: Daŭrigi ludadon kiam fermita

en: Append albums by default
eo: Aldoni albumojn implicite

en: Smart sort for artist
eo: Inteligenta ordigo por artisto

en: Ex: The Beatles sorted as Beatles. Reset of database required
eo: Ekzemple: The Beatles ordigita kiel Beatles. Necesas reagordon de datumbazo

en: Show sort tag as artist. Reset of database may be required
eo: Montri ordigan etikedon kiel artisto. Eble necesas reagordon de datumbazo

en: Ex: Beatles, The
eo: Ekz: Beatles, The

en: Restore previous state
eo: Restarigi antaŭan staton

en: Disable MPRIS
eo: Malŝalti MPRIS

en: Notifications behaviour
eo: Konduto de sciigoj

en: Items count in views
eo: Nombro de eroj en vidoj

en: Show track number from tags
eo: Montri trakan numeron el etikedoj

en: Enable PNG artwork cache
eo: Ŝalti kaŝmemoron de PNG-artaĵoj

en: Force single column mode
eo: Devigi unukolumnan reĝimon

en: Volume rate
eo: Nivelo de laŭteco

en: Equalizer enabled
eo: Egaligilo enŝaltita

en: Show labels in sidebar
eo: Vidigu etikedojn en flanka breto

en: Smooth track transitions
eo: Glata transiro inter trakoj

en: Smooth track transitions only in party mode
eo: Glataj transiroj inter trakoj nur en festreĝimo

en: Transition duration in ms
eo: Daŭro de transiro en ms

en: Fade effect on playback status change
eo: Dissolva efekto kiam stato de ludado aliiĝas

en: Fade duration in ms
eo: Dissolva daŭro en ms

en: Fade effect only in party mode
eo: Dissolva efekto nurnure en festreĝimo

en: Shuffle tracks
eo: Hazardelekti trakojn

en: Ignore internal symlinks
eo: Ignori internajn simbolajn ligilojn

en: ReplayGain state
eo: Stato de ReplayGain

en: ReplayGain value in dB
eo: Valoro de ReplayGain en dB

en: Between -15 and 15
eo: Inter -15 kaj 15

en: Applies signal compression/limiting to raw audio data
eo: Densigas/Limigas signalon de kruda aŭda datumo

en: It performs strict hard limiting with soft-knee characteristics, using a threshold of -6 dB
eo: Ĝi faras striktan malmolan limigon kun poiomaj ecoj, uzante sojlon de -6 dB

en: Possibilities for powermanagement options
eo: Opcioj por energiŝparado

en: This option inhibits screensaver and suspend during Lollypop playback.
eo: Tiu ĉi opcio malebligas ekrankurtenon kaj dormetadon kiam Lollypop ludas.

en: Repeat
eo: Ripeti

en: Order albums by
eo: Ordigi albumojn laŭ

en: A music player for GNOME.
eo: Muzikludilo por GNOME.

en: Visit Lollypop website
eo: Viziti la retejon de Lollypop

[ctx: Add your names here, do not remove previous names!]
note: Replace me with your names
en: translator1, translator2, ...
eo: Sebastien Zurfluh
    Carmen Bianca BAKKER

en: 
    Reda Lazri:
        Lollypop icon
    Geary Development Team:
        tag-list-symbolic icon
    GNOME Project:
        unplayed-albums-symbolic
        artists-list-symbolic icons
    Martins D. Okoi:
        Description in appdata
eo: 
    Reda Lazri:
        Ikono de Lollypop 
    Geary Development Team:
        tag-list-symbolic ikono
    GNOME Project:
        unplayed-albums-symbolic
        artists-list-symbolic ikonoj
    Martins D. Okoi:
        Priskribo en appdata

en: Donations:
eo: Donacoj:

en: Play and organize your music collection
eo: Ludu kaj organizu vian muzikaron

en: Lollypop is a lightweight modern music player designed to work excellently on the GNOME desktop environment. It also features a party mode which will auto-select party-related playlists; allows access the player from your couch thanks to it fullscreen mode; fetches lyrics, artwork and biography online; and provides native support for ReplayGain.
eo: Lollypop estas leĝera moderna muzikludilo pripensata por benega funkciado sur GNOME. Ĝi ankaŭ prezentas partian reĝimon kiu aŭtomate elektas festemajn ludadlistojn, permesas kontroli la ludilon de via kanapo danke al ĝia tutekrana reĝimo, akiras kantotekstojn, artaĵojn kaj biografiojn enrete, kaj provizas indiĝenan subtenon por gajno de ludado.

en: Music Player
eo: Muzikludilo

en: Music;Player;Lollipop;
eo: Muziko;Ludilo;Lollipop;

en: Play/Pause
eo: Ludi/paŭzigi

en: Next
eo: Sekva

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Update music
eo: Ĝisdatigi muzikaron

en: Mini player
eo: Eta ludilo

en: Fullscreen
eo: Tutekrano

en: _Preferences
eo: _Agordoj

en: _Keyboard Shortcuts
eo: _Klavkombinoj

en: _About Lollypop
eo: _Pri Lollypop

en: Quit
eo: Ĉesi

en: Equalizer
eo: Egaligilo

en: Play albums
eo: Ludi albumojn

[ctx: artist context]
en: Add to current playlist
eo: Aldoni al nunludanta ludlisto

en: Select a local file
eo: Elekti lokan dosieron

en: Convert to:
eo: Konverti al:

en: Normalize
eo: Normigi

en: Do not convert
eo: Ne konverti

en: Synchronized:
eo: Sinkronigata:

en: Albums
eo: Albumoj

en: Playlists
eo: Ludlistoj

en: Synchronize
eo: Sinkronigi

en: Play
eo: Ludi

en: Play playlist randomized
eo: Hazarde ludi ludliston

en: Name:
eo: Nomo:

en: Save
eo: Konservi

en: Address:
eo: Adreso:

en: General
eo: Ĝenerala

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Whether the application should use a dark theme
eo: Ĉu la apo uzu malhelan aspekton

en: Dark Mode
eo: Malhela reĝimo

en: Single column mode
eo: Unukolumna reĝimo

en: Only show a single column for tracks
eo: Nur montri unu kolumnon por trakoj

en: High quality artwork
eo: Altkvalita artaĵo

en: Artwork size
eo: Grandeco de artaĵo

en: Clean cache
eo: Purigi kaŝmemoron

en: Behaviour
eo: Konduto

en: Play music in background
eo: Muzikon fone ludi

en: Restore state on startup
eo: Restaŭri staton dum startigo

en: Restore current playback and view
eo: Restarigi aktualan ludadon kaj vidon

en: Save changes to file
eo: Konservi ŝanĝojn al dosiero

en: Save artwork and rating to files
eo: Konservi artaĵon kaj takson en dosierojn

en: Albums will be sorted by this field
eo: Albumoj ordigitos de ĉi tiu kampo

en: Artist - year
eo: Artisto - jaro

en: Artist - title
eo: Artisto - titolo

en: Title
eo: Titolo

en: Year
eo: Jaro

en: Popularity
eo: Populareco

en: Playback
eo: Ludado

en: Enable transitions
eo: Ebligi transirojn

en: Add a transition on track change
eo: Aldoni transiron dum traka ŝanĝo

en: Duration
eo: Daŭro

en: Transition duration in milliseconds
eo: Daŭro de transiro en milisekundoj

en: Apply audio correction on the fly
eo: Apliki sonĝustigojn tuj

en: Disabled
eo: Malebligita

en: Track
eo: Trako

en: Album
eo: Albumo

en: Music
eo: Muziko

en: Collection
eo: Kolekto

en: Reset collection
eo: Reagordi kolekton

en: Import settings
eo: Enporti agordojn

en: Update music if files added to collection
eo: Ĝisdatigi muzikon se dosieroj aldoniĝis al kolekto

en: You need to reset collection
eo: Vi bezonas reagordi la kolekton

en: Show compilations
eo: Montri kompilojn

en: A compilation is an album without any "Album artist tag"
    and with different artists
eo: Kompilo estas albumo sen iu ajn "etikedo de albuma artisto"
    kaj kun malsamaj artistoj

en: Import playlists
eo: Enporti ludlistojn

en: Search for playlists in your collection
eo: Serĉu ludlistojn en via kolekto

en: Import advanced tags
eo: Importi altnivelajn etikedojn

en: Performers, composers, …
eo: Interpretistoj, komponistoj,…

en: Statistics
eo: Statistikoj

en: Remove devices managed by Lollypop
eo: Forigi aparatojn kiuj Lollypop kontrolas

en: Devices
eo: Aparatoj

en: Web
eo: Reto

en: Status
eo: Stato

en: Allow network access
eo: Permesi retatingon

en: Background data
eo: Fona datumo

en: Search artwork in background
eo: Serĉi artaĵojn fone

en: Song playback
eo: Ludado de trako

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Use a recent version of youtube-dl
eo: Uzi lastatempan version de youtube-dl

en: Google API-key
eo: Google API-ŝlosilo

en: Connect
eo: Konekti

en: Use an Invidious server
eo: Uzi alternativan servon al youtube-dl (Invidious)

en: No server set
eo: Neniu servilo agordita

en: What is Invidious ?
eo: Kio estas Invidious?

en: Search (artwork, songs, ...)
eo: Serĉi (artaĵojn, trakojn, ...)

en: ListenBrainz API-Key
eo: ListenBrainz API-ŝlosilo

en: Wikipedia
eo: Vikipedio

en: Lyrics
eo: Kantoteksto

[ctx: shortcut window]
en: General
eo: Ĝenerala

[ctx: shortcut window]
en: Settings
eo: Agordoj

[ctx: shortcut window]
en: Search
eo: Serĉi

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
eo: Festreĝimo

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide filter
eo: Montri/kaŝi filtrilon

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
eo: Ŝlosi ludadon

[ctx: shortcut window]
en: Show equalizer
eo: Montri egaligilon

[ctx: shortcut window]
en: Show lyrics
eo: Montri kantotekston

[ctx: shortcut window]
en: Volume up
eo: Laŭtigi

[ctx: shortcut window]
en: Volume down
eo: Mallaŭtigi

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
eo: Tutekrana reĝimo

[ctx: shortcut window]
en: Mini player
eo: Eta ludilo

[ctx: shortcut window]
en: Playback
eo: Ludado

[ctx: shortcut window]
en: Play
eo: Ludi

[ctx: shortcut window]
en: Pause
eo: Paŭzigi

[ctx: shortcut window]
en: Stop
eo: Haltigi

[ctx: shortcut window]
en: Next track
eo: Sekva trako

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
eo: Antaŭa trako

[ctx: shortcut window]
en: Skip current album
eo: Preterpasi la aktualan albumon

[ctx: shortcut window]
en: Love current track
eo: Ŝategi la aktualan trakon

[ctx: shortcut window]
en: Skip backward in track
eo: Iri reen en trako

[ctx: shortcut window]
en: Skip forward in track
eo: Iri antaŭen en trako

[ctx: shortcut window]
en: Enable/disable scrobbling
eo: Ŝalti/malŝalti la luditkolektadon

en: Limit to
eo: Limigi je

en: tracks selected by
eo: trakoj elektitaj laŭ

en: random
eo: hazarda elekto

en: album
eo: albumo

en: artist
eo: artisto

en: year DESC
eo: jaro malkreskanta

en: year ASC
eo: jaro kreskanta

en: duration DESC
eo: daŭro malkreskanta

en: duration ASC
eo: daŭro kreskanta

en: Match music for
eo: Kongrui muzikon por

en: all
eo: ĉiuj

en: one
eo: unu

en: of the following rules :
eo: de la sekvantaj reguloj:

en: Genre
eo: Ĝenro

en: Artist
eo: Artisto

en: Rating
eo: Takso

en: BPM
eo: Pulsoj Minute (BPM)

en: Party mode
eo: Festreĝimo

en: Enable party mode
eo: Ŝalti festreĝimon

en: Configure
eo: Agordi

en: Shuffle
eo: Hazardelekto

en: Repetition
eo: Ripeto

en: Continuous playback
eo: Senĉesa ludado

en: Automatic playback (similar)
eo: Aŭtomata ludado (simila)

en: Automatic playback (random)
eo: Aŭtomata ludado (hazardelektita)

en: Repeat track
eo: Ripeti la trakon

en: Do not repeat
eo: Ne ripeti

en: Scrobbling
eo: Luditkolektado

en: Enable scrobbling
eo: Ŝalti luditkolektadon

en: Playback options
eo: Agordoj de ludado

en: Go back
eo: Reen

en: Go home
eo: Iri hejmen

en: You need to install kid3-cli
eo: Vi bezonas instali kid3-cli

en: Can't contact this service
eo: Ne eblas atingi ĉi tiun servon

en: Finish
eo: Fini

en: Authorization needed
eo: Rajtigo necesas

en: 
    In order to be able to access your collection,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
eo: 
    Por atingi vian kolekton,
    vi devas rajtigi <b>Lollypop</b>.

en: Update folders
eo: Ĝisdatigi dosierujojn

en: 
    - <b>Open</b> Lollypop <b>preferences</b>
    - Go to the <b>Music</b> tab
    - <b>Remove</b> all folders from collection
    - Then, <b>add</b> them again
eo: 
    - <b>Malfermu</b> <b>agordojn</b> de Lollypop
    - Iru al la langeto <b>Muziko</b>
    - <b>Forigu</b> ĉiujn dosierujojn for de kolekto
    - Poste, <b>realdonu</b> ilin

en: Back
eo: Reen

en: Preferences
eo: Agordoj

en: What is the Google API key?
eo: Kio estas la ŝlosilo de la Google-API?

en: 
    In order to enable YouTube playback,
    you need to create a key for the
    
    <b>"YouTube Data API v3"</b>
eo: 
    Por spekti filmojn ĉe YouTube,
    vi devas krei ŝlosilon de
    
    <b>«versio 3 de Daten-API de YouTube»</b>

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Connect to the console
eo: Konekti al la konzolo

en: 
    <b>Open and log</b> in to the <b>Google Developer Console</b>
eo: 
    <b>Malfermi kaj ensaluti</b> en la <b>Google Developer Console</b>

en: Access Google Developer Console
eo: Aliri al programista konzolo de Google

en: Activate the API
eo: Aktivigi la API

en: 
    <b>Add a new project</b> in the console.
    
    After that, <b>add a new API</b> and search
    for the <b>"YouTube Data API v3"</b>.
    
    <b>Activate that API</b> for your project
eo: 
    <b>Aldonu novan projekton</b> en la konzolo.
    
    Poste, <b>aldonu novan API</b> kaj priserĉu
     la <b>"YouTube Datumon API v3"</b>.
    
    <b>Aktivigu ĉi tiun API</b> por via projekto

en: Copy the key
eo: Kopii la ŝlosilon

en: 
    Open <b>"Credentials"</b> in the sidebar and
    create credentials for an API key.
    
    Then click 'Finish' within this wizard.
    Copy the API key to Lollypop.
eo: 
    Malfermu <b>«Credentials»</b> en la flankpanelo,
    kaj kreu atestilojn por API-ŝlosilo.
    
    Poste, alklaku «Finish» en ĉi tiu asistilo.
    Kopiu la API-ŝlosilon al Lollypop.

en: Scrobbling to %s
eo: Luditkolekti al %s

en: 
    In order to send your activity to <b>%s</b>,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
eo: 
    Por sendi vian aktivecon al <b>%s</b>,
    vi devas permesi al <b>Lollypop</b>.

en: Connect to %s
eo: Konekti al %s

en: 
    <b>Open and login</b> to <b>%s</b>.
    Then, allow Lollypop.
eo: 
    <b>Malfermu kaj ensalutu</b> por <b>%s</b>.
    Sekve, permesu al Lollypop.

en: Access %s
eo: Atingi %s

en: Just play a track
eo: Nur ludi trakon

en: 
    <b>Click "Finish"</b> once Lollypop has been allowed.
eo: 
    <b>Klaku "Fini"</b> kiam Lollypop estos permesita.

en: Scrobbling to ListenBrainz
eo: Luditkolekti al ListenBrainz

en: 
    In order to send your activity to <b>ListenBrainz</b>,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
eo: 
    Por sendi vian aktivecon al <b>ListenBrainz</b>,
    vi bezonas permesi al <b>Lollypop</b>.

en: Connect to ListenBrainz
eo: Konekti al ListenBrainz

en: 
    <b>Open and login</b> to <b>ListenBrainz</b>.
eo: 
    <b>Malfermu kaj ensalutu</b> je <b>ListenBrainz</b>.

en: Access ListenBrainz
eo: Atingi ListenBrainz

en: Copy key
eo: Kopii ŝlosilon

en: 
    <b>Finish</b> the activation by copying <b>API-Key</b> in Lollypop.
eo: 
    <b>Fini</b> aktivigon kopiante la <b>API-Ŝlosilon</b> al Lollypop.

en: Resetting database
eo: Reagordante la datumbazon

en: Scan disabled, missing collection
eo: Skanado malebligita, mankas kolekto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Automatically download albums and artists artwork?
eo: Ĉu aŭtomate elŝuti albumojn kaj artistajn artaĵojn?

en: Yes
eo: Jes

en: Please consider a donation to the project
eo: Bonvolu pripensi donacon al projekto

en: Many artists
eo: Diversaj artistoj

en: Please wait while Lollypop is updating albums
eo: Bonvolu atendi dum Lollypop ĝisdatigas la albumojn

en: Please wait while Lollypop is updating tracks
eo: Bonvolu atendi dum Lollypop ĝisdatigas trakojn

en: Select
eo: Elekti

en: Select an application
eo: Elekti aplikaĵon

en: Artists count: %s
eo: Nombro de artistoj: %s

en: Albums count: %s
eo: Nombro de albumoj: %s

en: Tracks count: %s
eo: Nombro de trakoj: %s

en: Disconnect
eo: Malkonekti

en: Are you sure?
eo: Ĉu vi certas?

en: You are using a broken cursor theme!
eo: Vi uzas malfunkciantan etoson de kursoro!

en: band
eo: grupo

en: singer
eo: kantisto

en: Playing music
eo: Ludante muzikon

en: Save in collection
eo: Enkolekti

en: Remove from collection
eo: Forigi de kolekto

en: Buy this album
eo: Aĉeti ĉi tiun albumon

en: Open with…
eo: Malfermi per…

en: Show tracks
eo: Montri trakojn

en: Play featured
eo: Ludi elstarigitojn

en: Add to
eo: Aldoni al

en: Available albums
eo: Haveblaj albumoj

en: Change Artwork
eo: Ŝanĝi la artaĵon

en: Playing albums
eo: Ludantaj albumoj

en: Create a new playlist
eo: Krei novan ludliston

en: Show album
eo: Montri albumon

en: Others
eo: Aliaj

en: YouTube page address
eo: Paĝadreso de YouTube

en: Play a radio
eo: Ludi radion

en: Add to playback
eo: Aldoni al ludado

en: Remove from playback
eo: Forigi el ludado

en: Related tracks
eo: Rilataj trakoj

en: Loved tracks
eo: Ŝatataj trakoj

en: Popular tracks
eo: Popularaj trakoj

en: From collection
eo: El kolekto

en: From the Web
eo: El reto

en: Play this playlist
eo: Ludi ĉi tiun ludliston

en: Add this playlist
eo: Aldoni al ĉi tiun ludliston

en: Play this artist
eo: Ludi ĉi tiun artiston

en: Ignored
eo: Ignorata

en: Play this genre
eo: Ludi ĉi tiun ĝenron

en: Play this decade
eo: Ludi ĉi tiun jardekon

en: Play this album
eo: Ludi ĉi tiun albumon

en: Add to queue
eo: Aldoni al atendovico

en: Remove from queue
eo: Forigi el atendovico

en: Do not stop after
eo: Ne ĉesi poste

en: Stop after
eo: Ĉesi poste

en: Save playlist
eo: Konservi ludliston

en: Sync from Last.FM
eo: Sinkronigi el Last.FM

en: Manage smart playlist
eo: Administri lertan ludliston

en: Remove playlist
eo: Forigi ludliston

en: Playlist
eo: Ludlisto

en: Edit
eo: Redakti

en: Remove this playlist?
eo: Ĉu forigi ĉi tiun ludliston?

en: Confirm
eo: Konfirmi

en: New playlist
eo: Nova ludlisto

en: Search
eo: Serĉi

en: Default on startup
eo: Implicita ĉe komenco

en: Startup
eo: Startigo

en: Sidebar
eo: Flanka breto

en: Show text
eo: Montri tekston

en: Options
eo: Agordoj

en: Sections
eo: Sekcioj

en: Loading…
eo: Ŝarĝante…

en: Similar artists
eo: Similaj artistoj

en: No results
eo: Neniu rezulto

en: Suggestions
eo: Sugestoj

en: New releases on Spotify
eo: Novaj eldonoj ĉe Spotify

en: Suggestions from Spotify
eo: Sugestoj el Spotify

en: Top albums on Deezer
eo: Elstaraj albumoj ĉe Deezer

en: All devices
eo: Ĉiuj aparatoj

en: No album available
eo: Neniu albumo disponeblas

en: Can't find this track on YouTube
eo: Ne povis trovi ĉi tiun trakon sur YouTube

en: New playlist
eo: Nova ludlisto

en: Popular albums
eo: Popularaj albumoj

en: Random albums
eo: Hazardaj albumoj

en: Loved albums
eo: Ŝatataj albumoj

en: Recently added albums
eo: Freŝdate aldonitaj albumoj

en: Seldomly played albums
eo: Apenaŭ luditaj albumoj

en: Years
eo: Jaroj

en: Genres
eo: Ĝenroj

en: Genres (list)
eo: Ĝenroj (listo)

en: Artists
eo: Artistoj

en: Artists (list)
eo: Artistoj (listo)

en: Information
eo: Informo

en: Compilations
eo: Kompiloj

en: Random tracks
eo: Hazardaj trakoj

en: Recently played tracks
eo: Ĵus luditaj trakoj

en: Seldomly played tracks
eo: Apenaŭ luditaj trakoj

en: Skipped tracks
eo: Preterpasitaj trakoj

en: All tracks
eo: Ĉiuj trakoj

en: All genres
eo: Ĉiuj ĝenroj

en: %s h  %s m
eo: %s h %s m

en: The the
eo: La la The the

en: No items to show
eo: Neniu montreblas

en: Missing youtube-dl command
eo: Mankas komando de youtube-dl

en: Network unavailable or disabled in settings
eo: Retatingo malhaveblas aŭ malebligitas en agordoj

en: New albums available
eo: Novaj albumoj disponeblas

en: Refresh
eo: Aktualigi

en: Others compilations
eo: Alies kompiloj

en: Appears on
eo: Aperas ĉe

en: Popular albums at the moment
eo: Nuntempe popularaj albumoj

en: Why not listen to?
eo: Kial ne aŭskulti?

en: New artists available
eo: Novaj artistoj disponeblas

en: Loading information
eo: Ŝarĝante informojn

en: No information for %s
eo: Neniu informo por %s

en: No track playing
eo: Neniu trako ludas

en: You need to install python3-textblob module
eo: Vi bezonas instali la modulon python3-textblob

en: Can't translate this lyrics
eo: Ne eblas traduki ĉi tiun kantotekston

en: Disabled in network settings
eo: Malŝaltita en retaj agordoj

en: No lyrics found
eo: Kantotekston maltroviĝis

en: Search for artists, albums and tracks
eo: Serĉi artistojn, albumojn kaj trakojn

en: No results for this search
eo: Neniu rezulto por ĉi tiu serĉo

en: Welcome to Lollypop
eo: Bonenon je Lollypop

en: All tracks skipped
eo: Preterpasis ĉiujn trakojn

en: Disc %s
eo: Disko %s

en: Currently in queue
eo: Aktuale en atendovico

en: Tracks
eo: Trakoj

en: Select artwork
eo: Elekti artaĵon

en: Remove
eo: Forigi

en: Local
eo: Loka

en: Released on %s
eo: Eldonita je %s

en: Add to current playlist
eo: Aldoni al aktuala ludlisto

en: Remove from current playlist
eo: Forigi de nunludanta ludlisto

en: Clear albums
eo: Vakigi albumojn

en: Go to current track
eo: Iri al aktuala trako

en: <b>Album of the day</b>
eo: <b>Albumo de la tago</b>

en: No synchronized albums
eo: Neniu sinkronigita albumo

en: No synchronized playlists
eo: Neniu sinkronigita ludlisto

en: Default
eo: Implicita

en: Custom
eo: Propra

en: Acoustic
eo: Akustika

en: Bass
eo: Baso

en: Bass and Treble
eo: Baso kaj Soprano

en: Classical
eo: Klasika

en: Club
eo: Kluba

en: Dance
eo: Danco

en: Disco
eo: Diskomuziko

en: Drum'n'Bass
eo: Tamburo kaj baso

en: Heavy Metal
eo: Peza Roko

en: Jazz
eo: Ĵazo

en: Latin
eo: Latinamerika

en: Metal
eo: Metalo

en: New Age
eo: Novepoka

en: Party
eo: Festa

en: Pop
eo: Popmuziko

en: Reggae
eo: Regeo

en: Rock
eo: Roko

en: Techno
eo: Tekno

en: Vocal
eo: Voĉa

en: Like
eo: Ŝati

en: Allow playback
eo: Permesi ludadon

en: Pause
eo: Paŭzigi

en: is equal to
eo: egalas

en: is not equal to
eo: malegalas

en: contains
eo: enhavas

en: does not contain
eo: ne enhavas

en: is greater than
eo: estas pli ol

en: is less than
eo: estas malpli ol

en: Song played %s times
eo: Kanto ludita %s fojoj

en: Compilation
eo: Kompilo

en: Remove from playlist
eo: Forigi el ludlisto
