lollypop - en to ga translation catalogue (91 entries)

en: Window size
ga: Méid fhuinneoige

en: Window size (width and height).
ga: Méid fhuinneoige (leithead agus airde).

en: Window position
ga: Ionad fuinneoige

en: Window position (x and y).
ga: Ionad fuinneoige (x agus y).

en: INTERNAL
ga: INMHEÁNACH

en: Window maximized
ga: Fuinneog uasmhéadaithe

en: Window maximized state.
ga: Staid uasmhéadaithe fuinneoige.

en: Enabled genres in party mode
ga: Seánraí ar chumas i mód cóisire

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
ga: Nuair folamh, úsáid XDG_MUSIC_DIR

en: Favorite tag editor
ga: Eagarthóir clibe na coitiantachta

en: Restart needed
ga: Atosú de dhíth

en: Database version
ga: Leagan bhunachair sonraí

en: Albums cover size
ga: Méid chlúdach albam

en: Auto update music
ga: Uath-nuashonraigh ceol

en: Show artist artwork
ga: Taispeáin saothar ealaíne ealaíontóra

en: Show compilations in albums view
ga: Taispeáin teaglaimí i radharc albam

en: Continue playback when closed
ga: Lean ar athsheinm nuair dúnta

en: Restore previous state
ga: Athbhunaigh staid roimhe

en: Disable MPRIS
ga: Míchumasaigh MPRIS

en: Show track number from tags
ga: Taispeáin uimhir riain as chlibeanna

en: Shuffle tracks
ga: Suaith rianta

en: Between -15 and 15
ga: Idir -15 agus 15

en: Order albums by
ga: Cuir albaim in eagar le

en: A music player for GNOME.
ga: Seinnteoir ceoil do GNOME

en: Visit Lollypop website
ga: Tabhair cuirt ar shuíomh gréasáin Lollypop

en: Next
ga: An chéad rian eile

en: Previous
ga: An rian roimhe

en: _Preferences
ga: _Sainroghanna

en: Play albums
ga: Seinn albaim

en: Select a local file
ga: Roghnaigh comhad áitiúil

en: Albums
ga: Albaim

en: Playlists
ga: Seinnliostaí

en: Play
ga: Seinn

en: Name:
ga: Ainm:

en: Address:
ga: Seoladh:

en: Appearance
ga: Cuma

en: Behaviour
ga: Iompar

en: Restore state on startup
ga: Athbhunaigh staid ar thosú

en: Year
ga: Bliain

en: Popularity
ga: Tóir

en: Playback
ga: Athsheinm

en: Music
ga: Ceol

en: Connect
ga: Ceangail

en: Lyrics
ga: Focail

[ctx: shortcut window]
en: General
ga: Ginearálta

[ctx: shortcut window]
en: Settings
ga: Socruithe

[ctx: shortcut window]
en: Search
ga: Cuardach

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
ga: Modh cóisire

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
ga: Cuir athsheinm faoi ghlas

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
ga: Lánscáileán

[ctx: shortcut window]
en: Playback
ga: Athsheinm

[ctx: shortcut window]
en: Play
ga: Seinn

[ctx: shortcut window]
en: Pause
ga: Cuir ar sos

[ctx: shortcut window]
en: Stop
ga: Stad

[ctx: shortcut window]
en: Next track
ga: An chéad rian eile

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
ga: An rian roimhe

en: Artist
ga: Ealaíontóir

en: Shuffle
ga: Suaith

en: Do not repeat
ga: Ná seinn arís

en: Go back
ga: Téigh ar ais

en: Go home
ga: Téigh abhaile

en: You need to install kid3-cli
ga: Is gá kid3-cli a shuiteáil

en: Preferences
ga: Sainroghanna

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Many artists
ga: Go leor ealaíontóirí

en: Playing albums
ga: Albaim á sheinm

en: Loved tracks
ga: Rianta is fearr

en: Popular tracks
ga: Rianta móréilimh

en: Add to queue
ga: Cuir le scuaine

en: Remove from queue
ga: Bain de scuaine

en: Edit
ga: Eagar

en: Confirm
ga: Deimhnigh

en: New playlist
ga: Seinnliosta nua

en: Search
ga: Cuardach

en: New playlist
ga: Seinnliosta nua

en: Popular albums
ga: Albaim móréilimh

en: Random albums
ga: Albaim randamacha

en: Recently added albums
ga: Albaim a bhfuil curtha le déanaí

en: Compilations
ga: Teaglaimí

en: Random tracks
ga: Rianta randamacha

en: %s h  %s m
ga: %s u %s n

en: %s h
ga: %s u

en: %s m
ga: %s n

en: The the
ga: An an Na na

en: Disc %s
ga: Ceirnín %s

en: Select artwork
ga: Rognaigh saothar ealaíne

en: Remove
ga: Bain

en: Clear albums
ga: Glan albaim

en: Go to current track
ga: Téigh chuig an rian reatha

en: Pause
ga: Cuir ar sos

en: Compilation
ga: Teaglaim
