lollypop - en to hu translation catalogue (296 entries)

en: Window size
hu: Ablak mérete

en: Window size (width and height).
hu: Ablak mérete (szélesség és magasság).

en: Window position
hu: Ablak elhelyezése

en: Window position (x and y).
hu: Ablak elhelyezése (x és y).

en: INTERNAL
hu: BELSŐ

en: Allow using a cover per track
hu: Számonkénti borító használatának engedélyezése

en: Access network
hu: Hozzáférés a hálózathoz

en: Save artwork/popularity in tags
hu: Borító/Népszerűségi tag-ek mentése

en: Window maximized
hu: Ablak maximalizálva

en: Window maximized state.
hu: Ablak maximalizált állapot.

en: Enabled genres in party mode
hu: Műfajok engedélyezése parti módban

en: ID for genres.
hu: Műfajazonosítók.

en: Search on the Web
hu: Keresés az interneten

en: Shown suggestions
hu: Javaslatok mutatása

en: Play featured tracks
hu: Kiemelt számok lejátszása

en: Allow syncing to USB disks
hu: Szinkronizálás engedélyezése USB eszközökre

en: If set, Lollypop will use this server instead of YouTube. See https://github.com/omarroth/invidious
hu: Ha be van állítva, akkor a Lollypop a megadott szervert használja a YouTube helyett. Lásd: https://github.com/omarroth/invidious

en: If true, Lollypop will not use system youtube-dl
hu: Ha be van állítva, akkor a Lollypop nem a rendszer által biztosított youtube-dl programot használja

en: Import playlists from collections
hu: Lejátszási listák importálása a gyűjteményekből

en: Music URI
hu: Zene URI

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
hu: Ha üres az XDG_MUSIC_DIR lesz használva

en: Use Libre.fm instead of Last.fm
hu: Libre.fm használata Last.fm helyett

en: ListenBrainz user token
hu: ListenBrainz felhasználói token

en: Google Custom Search API key
hu: Google Custom Search API kulcs

en: Favorite tag editor
hu: Kedvenc tag szerkesztő

en: Restart needed
hu: Újraindítás szükséges

en: Database version
hu: Adatbázis verzió

en: Resetting this value will reset the database, popular albums will be restored
hu: Az érték visszaállítása visszaállítja az adatbázist, a népszerű albumok helyre lesznek állítva

en: Albums cover size
hu: Album borító mérete

en: Encoding quality
hu: Kódolás minősége

en: Auto update music
hu: Zene automatikus frissítése

en: Show tracks in artist view
hu: Számok mutatása az előadónál

en: Show artist artwork
hu: Előadó grafika megjelenítése

en: Use dark GTK theme
hu: Sötét GTK téma használata

en: Handle compilations
hu: Válogatások kezelése

en: Show compilations in albums view
hu: Válogatások megjelenítése album nézetben

en: Continue playback when closed
hu: Lejátszás folytatása bezárás után

en: Smart sort for artist
hu: Előadók okos rendezése

en: Ex: Beatles, The
hu: Pl.: Beatles, The

en: Restore previous state
hu: Előző állapot visszaállítása

en: Disable MPRIS
hu: MPRIS kikapcsolása

en: Notifications behaviour
hu: Értesítések viselkedése

en: Show track number from tags
hu: Számok sorszáma kiolvasása a tag-ekből

en: Force single column mode
hu: Egyoszlopos nézet kényszerítése

en: Equalizer enabled
hu: Hangszínszabályzó engedélyezve

en: Show labels in sidebar
hu: Címkék mutatása az oldalsávban

en: Smooth track transitions
hu: Számok közti sima átmenet

en: Smooth track transitions only in party mode
hu: Számok közti sima átmenet csak parti módban

en: Transition duration in ms
hu: Átmenet hossza ezredmásodpercben

en: Fade effect on playback status change
hu: Elhalkulás a lejátszás állapotának megváltozásakor

en: Fade duration in ms
hu: Elhalkulás hossza ezredmásodpercben

en: Fade effect only in party mode
hu: Elhalkulás csak parti módban

en: Shuffle tracks
hu: Számok véletlenszerű sorrendben

en: ReplayGain state
hu: ReplayGain állapota

en: ReplayGain value in dB
hu: ReplayGain érték decibelben

en: Between -15 and 15
hu: -15 és 15 között

en: Possibilities for powermanagement options
hu: Beállítások az energiagazdálkodási lehetőségekhez

en: This option inhibits screensaver and suspend during Lollypop playback.
hu: Ez a beállítás letiltja a képernyővédőt és a felfüggesztést, ha a Lollypop lejátszást végez.

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Order albums by
hu: Albumok rendezése:

en: A music player for GNOME.
hu: Zenelejátszó a GNOME-hoz.

en: Visit Lollypop website
hu: Lollypop weboldal felkeresése

en: Donations:
hu: Támogatás:

en: Play and organize your music collection
hu: Zenegyűjtemény rendszerezése és lejátszása

en: Lollypop is a lightweight modern music player designed to work excellently on the GNOME desktop environment. It also features a party mode which will auto-select party-related playlists; allows access the player from your couch thanks to it fullscreen mode; fetches lyrics, artwork and biography online; and provides native support for ReplayGain.
hu: Lollypop egy pehelysúlyú modern zenelejátszó, amelyet a GNOME asztali környezethez készítettek. Tartalmaz egy parti módot, amely automatikusan kiválasztja a kapcsolódó lejátszási listákat; lehetővé teszi, hogy a fotelből is könnyen vezéreld a lejátszást a teljes képernyős módnak köszönhetően; letölti a dalszövegeket, borítóképeket, az előadók életrajzát az internetről; és alapértelmezetten támogatja a ReplayGain funkciót.

en: Music Player
hu: Zenelejátszó

en: Play/Pause
hu: Lejátszás/szünet

en: Next
hu: Következő

en: Previous
hu: Előző

en: Update music
hu: Zenék frissítése

en: Mini player
hu: Mini lejátszó

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbille_ntyűk

en: _About Lollypop
hu: _A Lollypopról

en: Quit
hu: Kilépés

en: Equalizer
hu: Hangszínszabályzó

en: Play albums
hu: Albumok lejátszása

[ctx: artist context]
en: Add to current playlist
hu: Hozzáadás a lejátszási listához

en: Select a local file
hu: Helyi fájl választása

en: Convert to:
hu: Átalakítás erre:

en: Normalize
hu: Normalizálás

en: Do not convert
hu: Nem alakítsa át

en: Synchronized:
hu: Szinkronizált:

en: Albums
hu: Albumok

en: Playlists
hu: Lejátszási listák

en: Synchronize
hu: Szinkronizálás

en: Play
hu: Lejátszás

en: Play playlist randomized
hu: Lejátszási lista lejátszása véletlen sorrendben

en: Name:
hu: Név:

en: Save
hu: Mentés

en: Address:
hu: Cím:

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Clean cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Restore state on startup
hu: Állapot visszaállítása indításkor

en: Year
hu: Év

en: Popularity
hu: Népszerűség

en: Playback
hu: Lejátszás

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Track
hu: Szám

en: Music
hu: Zene

en: Show compilations
hu: Válogatások megjelenítése

en: Import playlists
hu: Lejátszási listák importálása

en: Devices
hu: Eszközök

en: Allow network access
hu: Hálózati hozzáférés engedélyezése

en: Search artwork in background
hu: Borítóképek keresése a háttérben

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Use an Invidious server
hu: Invidious szerver használata

en: No server set
hu: Nincs szerver beállítva

en: Wikipedia
hu: Wikipédia

en: Lyrics
hu: Dalszöveg

[ctx: shortcut window]
en: General
hu: Általános

[ctx: shortcut window]
en: Settings
hu: Beállítások

[ctx: shortcut window]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
hu: Parti mód

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide filter
hu: Szűrő megjelenítése/elrejtése

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
hu: Most játszott zárolása

[ctx: shortcut window]
en: Show equalizer
hu: Hangszínszabályzó mutatása

[ctx: shortcut window]
en: Show lyrics
hu: Dalszöveg megjelenítése

[ctx: shortcut window]
en: Volume up
hu: Hangerő növelése

[ctx: shortcut window]
en: Volume down
hu: Hangerő csökkentése

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

[ctx: shortcut window]
en: Mini player
hu: Mini lejátszó

[ctx: shortcut window]
en: Playback
hu: Lejátszás

[ctx: shortcut window]
en: Play
hu: Lejátszás

[ctx: shortcut window]
en: Pause
hu: Szünet

[ctx: shortcut window]
en: Stop
hu: Megállítás

[ctx: shortcut window]
en: Next track
hu: Következő szám

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
hu: Előző szám

[ctx: shortcut window]
en: Skip current album
hu: Most játszott album kihagyása

[ctx: shortcut window]
en: Love current track
hu: Most játszott szám hozzáadása a kedvencekhez

[ctx: shortcut window]
en: Skip backward in track
hu: Visszaugrás a számban

[ctx: shortcut window]
en: Skip forward in track
hu: Előreugrás a számban

en: Limit to
hu: Korlát

en: tracks selected by
hu: számokat kiválasztotta:

en: random
hu: véletlen

en: artist
hu: előadó

en: year DESC
hu: év DESC

en: year ASC
hu: év ASC

en: duration DESC
hu: hossz DESC

en: duration ASC
hu: hossz ASC

en: Match music for
hu: Zene keresése ehhez:

en: all
hu: összes

en: one
hu: egy

en: Genre
hu: Műfaj

en: Artist
hu: Előadó

en: Rating
hu: Értékelés

en: Party mode
hu: Parti mód

en: Enable party mode
hu: Parti mód engedélyezése

en: Configure
hu: Konfigurálás

en: Shuffle
hu: Véletlenszerű sorrend

en: Repetition
hu: Ismétlés

en: Continuous playback
hu: Folytonos lejátszás

en: Automatic playback (similar)
hu: Automatikus lejátszás (hasonló)

en: Automatic playback (random)
hu: Automatikus lejátszás (véletlen)

en: Repeat track
hu: Szám ismétlése

en: Do not repeat
hu: Ismétlés kikapcsolva

en: Playback options
hu: Lejátszás beállításai

en: Go back
hu: Vissza

en: Go home
hu: Vissza a főoldalra

en: You need to install kid3-cli
hu: Telepítsd a kid3-cli-t

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Cancel
hu: Mégse

en: Scan disabled, missing collection
hu: Keresés letiltva, hiányzó gyűjtemény

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Automatically download albums and artists artwork?
hu: Album és előadó illusztrációk automatikus letöltése?

en: Yes
hu: Igen

en: Please consider a donation to the project
hu: Kérlek fontold meg a projekt a támogatását

en: Many artists
hu: Sok előadó

en: Please wait while Lollypop is updating albums
hu: Kérlek várj, amíg a Lollypop frissíti az albumokat

en: Please wait while Lollypop is updating tracks
hu: Kérlek várj, amíg a Lollypop frissíti a számokat

en: Select
hu: Kiválaszt

en: Select an application
hu: Alkalmazás kiválasztása

en: Disconnect
hu: Kapcsolat bontása

en: band
hu: zenekar

en: singer
hu: énekes

en: Playing music
hu: Zene lejátszása

en: Save in collection
hu: Mentés a gyűjteménybe

en: Remove from collection
hu: Eltávolítás a gyűjteményből

en: Buy this album
hu: Album megvásárlása

en: Open with…
hu: Megnyitás ezzel…

en: Show tracks
hu: Számok mutatása

en: Play featured
hu: Kiemelt lejátszása

en: Add to
hu: Hozzáadás

en: Available albums
hu: Elérhető albumok

en: Playing albums
hu: Albumok lejátszása

en: Create a new playlist
hu: Új lejátszási lista létrehozása

en: Others
hu: Egyebek

en: YouTube page address
hu: YouTube oldal címe

en: Play a radio
hu: Rádió lejátszása

en: Add to playback
hu: Hozzáadás a lejátszáshoz

en: Remove from playback
hu: Eltávolítás a lejátszásból

en: Related tracks
hu: Kapcsolódó számok

en: Loved tracks
hu: Kedvelt számok

en: Popular tracks
hu: Népszerű

en: From collection
hu: Gyűjteményből

en: From the Web
hu: Az internetről

en: Play this playlist
hu: Lejátszási lista lejátszása

en: Play this artist
hu: Előadó lejátszása

en: Play this genre
hu: Műfaj lejátszása

en: Play this decade
hu: Évtized lejátszása

en: Play this album
hu: Album lejátszása

en: Add to queue
hu: Sorhoz adás

en: Remove from queue
hu: Eltávolítás a sorból

en: Do not stop after
hu: Ne álljon meg utána

en: Stop after
hu: Megállítás utána

en: Save playlist
hu: Lejátszási lista mentése

en: Manage smart playlist
hu: Okos lejátszási listák kezelése

en: Remove playlist
hu: Lejátszási lista eltávolítása

en: Playlist
hu: Lejátszási lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Remove this playlist?
hu: Lejátszási lista eltávolítása?

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: New playlist
hu: Új lejátszási lista

en: Search
hu: Keresés

en: Default on startup
hu: Indításkor alapértelmezett

en: Startup
hu: Indításkor

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Show text
hu: Szöveg mutatása

en: Options
hu: Beállítások

en: Sections
hu: Szekciók

en: Loading…
hu: Betöltés…

en: Similar artists
hu: Hasonló előadó

en: No results
hu: Nincs találat

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: New releases on Spotify
hu: Újak a Spotify-on

en: Suggestions from Spotify
hu: Javaslatok a Spotify-tól

en: Top albums on Deezer
hu: Top albumok a Deezeren

en: All devices
hu: Minden eszköz

en: No album available
hu: Nincs elérhető album

en: Can't find this track on YouTube
hu: A szám nem található a YouTubeon

en: New playlist
hu: Új lejátszási lista

en: Popular albums
hu: Népszerű albumok

en: Random albums
hu: Véletlen album

en: Loved albums
hu: Kedvelt albumok

en: Recently added albums
hu: Legutóbb hozzáadott albumok

en: Seldomly played albums
hu: Ritkán játszott albumok

en: Years
hu: Évek

en: Genres
hu: Műfajok

en: Genres (list)
hu: Műfajok (lista)

en: Artists
hu: Előadók

en: Artists (list)
hu: Előadók (lista)

en: Compilations
hu: Válogatások

en: Random tracks
hu: Véletlenszerű

en: Recently played tracks
hu: Nemrég játszott számok

en: Seldomly played tracks
hu: Ritkán játszott számok

en: All tracks
hu: Összes szám

en: All genres
hu: Összes műfaj

en: %s h  %s m
hu: %s h %s m

en: The the
hu: The the A a Az a

en: No items to show
hu: Nincs látnivaló

en: Missing youtube-dl command
hu: Hiányzó youtube-dl

en: Network unavailable or disabled in settings
hu: A hálózat nem elérhető, vagy le van tiltva a beállításokban

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Others compilations
hu: Egyéb válogatások

en: Popular albums at the moment
hu: Népszerű albumok pillanatnyilag

en: Why not listen to?
hu: Mit szólsz ezekhez?

en: Loading information
hu: Információk betöltése

en: No information for %s
hu: Nincs információnk a következőről: %s

en: No track playing
hu: Nincs lejátszás alatt semmi

en: You need to install python3-textblob module
hu: Telepítened kell a python3-textblob modult

en: Can't translate this lyrics
hu: Nem lehet ezt a dalszöveget lefordítani

en: Disabled in network settings
hu: Letiltva a hálózati beállításokban

en: No lyrics found
hu: Nem található dalszöveg

en: Search for artists, albums and tracks
hu: Keress előadóra, albumra, vagy zeneszámra

en: No results for this search
hu: Nincs találat

en: Welcome to Lollypop
hu: Üdv a Lollypopban

en: Disc %s
hu: %s. lemez

en: Tracks
hu: Számok

en: Select artwork
hu: Grafika kiválasztása

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Local
hu: Helyi

en: Add to current playlist
hu: Hozzáadás a lejátszási listához

en: Remove from current playlist
hu: Eltávolítás a lejátszási listáról

en: Clear albums
hu: Albumok törlése a listáról

en: Go to current track
hu: Ugorj a most játszottra

en: <b>Album of the day</b>
hu: <b>A nap albuma</b>

en: No synchronized albums
hu: Nincsenek szinkronizált albumok

en: No synchronized playlists
hu: Nincsenek szinkronizált lejátszási listák

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Custom
hu: Egyedi

en: Classical
hu: Klasszikus

en: Party
hu: Parti

en: Like
hu: Tetszik

en: Allow playback
hu: Lejátszás engedélyezése

en: Pause
hu: Szünet

en: is equal to
hu: egyenlő

en: is not equal to
hu: nem egyenlő

en: contains
hu: tartalmazza

en: does not contain
hu: nem tartalmazza

en: is greater than
hu: több, mint

en: is less than
hu: kevesebb, mint

en: Song played %s times
hu: A szám %s alkalommal lett lejátszva

en: Compilation
hu: Összeállítás

en: Remove from playlist
hu: Eltávolítás lejátszási listáról
