lollypop - en to lt translation catalogue (278 entries)

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: Window position
lt: Lango vieta

en: Window position (x and y).
lt: Lango vieta (x ir y).

en: INTERNAL
lt: VIDINĖ

en: Allow using a cover per track
lt: Leisti naudoti kiekvienam takeliui viršelį

en: Access network
lt: Prieiga prie tinklo

en: Save artwork/popularity in tags
lt: Įrašyti iliustracijas/populiarumą žymėse

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state.
lt: Lango išdidinimo būsena.

en: Enabled genres in party mode
lt: Įjungti žanrai vakarėlio veiksenoje

en: ID for genres.
lt: Žanrų ID.

en: Search on the Web
lt: Ieškoti saityne

en: Shown suggestions
lt: Rodomi pasiūlymai

en: Allow syncing to USB disks
lt: Leisti sinchronizavimą į USB diskus

en: If set, Lollypop will use this server instead of YouTube. See https://github.com/omarroth/invidious
lt: Jei nustatyta, Lollypop vietoj YouTube, naudos šį serverį. Žiūrėkite https://github.com/omarroth/invidious

en: Import playlists from collections
lt: Importuoti grojaraščius iš kolekcijų

en: Music URI
lt: Muzikos URI

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
lt: Kai tuščia, naudojama XDG_MUSIC_DIR

en: Use Libre.fm instead of Last.fm
lt: Vietoj Last.fm, naudoti Libre.fm

en: ListenBrainz user token
lt: ListenBrainz naudotojo prieigos raktas

en: Google Custom Search API key
lt: Google tinkintos paieškos API raktas

en: Favorite tag editor
lt: Mėgstamas žymių redaktorius

en: Restart needed
lt: Reikalingas paleidimas iš naujo

en: Database version
lt: Duomenų bazės versija

en: Resetting this value will reset the database, popular albums will be restored
lt: Šios reikšmės atstatymas atstatys duomenų bazę, populiarūs albumai bus atkurti

en: Albums cover size
lt: Albumų viršelių dydis

en: Encoding quality
lt: Kodavimo kokybė

en: Auto update music
lt: Automatiškai atnaujinti muziką

en: Show tracks in artist view
lt: Rodyti takelius atlikėjo rodinyje

en: Show artist artwork
lt: Rodyti atlikėjo iliustraciją

en: Use dark GTK theme
lt: Naudoti tamsią GTK temą

en: Disable scrobbling usage
lt: Išjungti "scrobble" paslaugos naudojimą

en: Handle compilations
lt: Apdoroti rinkinius

en: Show compilations in albums view
lt: Rodyti albumų rodinyje rinkinius

en: Continue playback when closed
lt: Užvėrus, tęsti muzikos grojimą

en: Append albums by default
lt: Pagal numatymą, pridėti albumus

en: Smart sort for artist
lt: Išmanusis atlikėjo rikiavimas

en: Ex: The Beatles sorted as Beatles. Reset of database required
lt: Pvz., The Beatles rikiuojami kaip Beatles. Reikalingas duomenų bazės atstatymas

en: Show sort tag as artist. Reset of database may be required
lt: Rodyti rikiavimo žymę kaip atlikėją. Gali būti reikalingas duomenų bazės atstatymas

en: Ex: Beatles, The
lt: Pvz.: Beatles, The

en: Restore previous state
lt: Atkurti ankstesnę būseną

en: Disable MPRIS
lt: Išjungti MPRIS

en: Notifications behaviour
lt: Pranešimų elgsena

en: Show track number from tags
lt: Rodyti takelių numerius iš žymių

en: Force single column mode
lt: Priverstinai naudoti vieno stulpelio veikseną

en: Equalizer enabled
lt: Glodintuvas įjungtas

en: Show labels in sidebar
lt: Rodyti etiketes šoninėje juostoje

en: Smooth track transitions
lt: Glotnūs takelių perėjimai

en: Transition duration in ms
lt: Perėjimo trukmė, ms

en: Shuffle tracks
lt: Maišyti takelius

en: Ignore internal symlinks
lt: Nepaisyti vidinių simbolinių nuorodų

en: ReplayGain state
lt: ReplayGain būsena

en: ReplayGain value in dB
lt: ReplayGain reikšmė, dB

en: Between -15 and 15
lt: Tarp -15 ir 15

en: Possibilities for powermanagement options
lt: Energijos valdymo parametrų galimybės

en: This option inhibits screensaver and suspend during Lollypop playback.
lt: Šis parametras Lollypop grojimo metu nuslopina ir pristabdo ekrano užsklandą.

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Order albums by
lt: Rikiuoti albumus pagal

en: A music player for GNOME.
lt: Muzikos grotuvas, skirtas GNOME.

en: Visit Lollypop website
lt: Aplankyti Lollypop internetinę svetainę

en: Donations:
lt: Paaukojimai:

en: Play and organize your music collection
lt: Grokite ir tvarkykite savo muzikinę kolekciją

en: Music Player
lt: Muzikos grotuvas

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Next
lt: Kitas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Update music
lt: Atnaujinti muziką

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Lollypop
lt: _Apie Lollypop

en: Quit
lt: Išeiti

en: Equalizer
lt: Glodintuvas

en: Play albums
lt: Groti albumus

[ctx: artist context]
en: Add to current playlist
lt: Pridėti į esamą grojaraštį

en: Select a local file
lt: Pasirinkti vietinį failą

en: Convert to:
lt: Konvertuoti į:

en: Normalize
lt: Normalizuoti

en: Do not convert
lt: Nekonvertuoti

en: Synchronized:
lt: Sinchronizuota:

en: Albums
lt: Albumai

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Play
lt: Groti

en: Play playlist randomized
lt: Groti grojaraštį atsitiktine tvarka

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Save
lt: Įrašyti

en: Address:
lt: Adresas:

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Clean cache
lt: Išvalyti podėlį

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Restore state on startup
lt: Paleidus programą, atkurti būseną

en: Albums will be sorted by this field
lt: Albumai bus rikiuojami pagal šį lauką

en: Artist - year
lt: Atlikėjas - metai

en: Artist - title
lt: Atlikėjas - pavadinimas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Year
lt: Metai

en: Popularity
lt: Populiarumas

en: Playback
lt: Grojimas

en: Enable transitions
lt: Įjungti perėjimus

en: Add a transition on track change
lt: Pridėti perėjimą keičiant takelį

en: Duration
lt: Trukmė

en: Transition duration in milliseconds
lt: Perėjimo trukmė, milisekundėmis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Track
lt: Takelis

en: Album
lt: Albumas

en: Music
lt: Muzika

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Reset collection
lt: Atstatyti kolekciją

en: Import settings
lt: Importuoti nustatymus

en: Show compilations
lt: Rodyti rinkinius

en: Import playlists
lt: Importuoti grojaraščius

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Web
lt: Saitynas

en: Status
lt: Būsena

en: Allow network access
lt: Leisti tinklo prieigą

en: Background data
lt: Foniniai duomenys

en: Search artwork in background
lt: Ieškoti iliustracijų fone

en: Connect
lt: Prisijungti

en: No server set
lt: Serveris nenustatytas

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Settings
lt: Nustatymai

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
lt: Vakarėlio veiksena

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide filter
lt: Rodyti/Slėpti filtrą

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
lt: Užrakinti grojimą

[ctx: shortcut window]
en: Show equalizer
lt: Rodyti glodintuvą

[ctx: shortcut window]
en: Show lyrics
lt: Rodyti dainos žodžius

[ctx: shortcut window]
en: Volume up
lt: Pagarsinti

[ctx: shortcut window]
en: Volume down
lt: Patildyti

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

[ctx: shortcut window]
en: Playback
lt: Grojimas

[ctx: shortcut window]
en: Play
lt: Groti

[ctx: shortcut window]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: shortcut window]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: shortcut window]
en: Next track
lt: Kitas takelis

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

[ctx: shortcut window]
en: Skip current album
lt: Praleisti esamą albumą

[ctx: shortcut window]
en: Love current track
lt: Pamėgti esamą takelį

[ctx: shortcut window]
en: Skip backward in track
lt: Peršokti takelyje atgal

[ctx: shortcut window]
en: Skip forward in track
lt: Peršokti takelyje pirmyn

[ctx: shortcut window]
en: Enable/disable scrobbling
lt: Įjungti/išjungti "scrobble" paslaugą

en: Limit to
lt: Apriboti iki

en: tracks selected by
lt: takelių, kurie pasirinkti

en: random
lt: atsitiktinai

en: album
lt: pagal albumą

en: artist
lt: pagal atlikėją

en: year DESC
lt: pagal metus ↓

en: year ASC
lt: pagal metus ↑

en: duration DESC
lt: pagal trukmę ↓

en: duration ASC
lt: pagal trukmę ↑

en: Match music for
lt: Atitikti muziką

en: all
lt: visoms

en: one
lt: vienai

en: of the following rules :
lt: iš šių taisyklių:

en: Genre
lt: Žanras

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Party mode
lt: Vakarėlio veiksena

en: Enable party mode
lt: Įjungti vakarėlio veikseną

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Repetition
lt: Kartojimas

en: Continuous playback
lt: Tęstinis grojimas

en: Repeat track
lt: Kartoti takelį

en: Do not repeat
lt: Nekartoti

en: Scrobbling
lt: "Scrobble" paslauga

en: Enable scrobbling
lt: Įjungti "scrobble" paslaugą

en: Playback options
lt: Atkūrimo parametrai

en: Go back
lt: Grįžti atgal

en: Go home
lt: Grįžti į pradžią

en: You need to install kid3-cli
lt: Jums reikia įdiegti kid3-cli

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Scan disabled, missing collection
lt: Peržiūra išjungta, trūksta kolekcijos

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Automatically download albums and artists artwork?
lt: Atsisiųsti albumų bei atlikėjų iliustracijas automatiškai?

en: Yes
lt: Taip

en: Please consider a donation to the project
lt: Pasvarstykite paaukoti šiam projektui

en: Many artists
lt: Daugybė atlikėjų

en: You are using a broken cursor theme!
lt: Jūs naudojate sugadintą žymeklių temą!

en: band
lt: grupė

en: singer
lt: dainininkas

en: Playing music
lt: Atkuriama muzika

en: Save in collection
lt: Įrašyti į kolekciją

en: Remove from collection
lt: Šalinti iš kolekcijos

en: Add to
lt: Pridėti į

en: Available albums
lt: Prieinami albumai

en: Playing albums
lt: Grojami albumai

en: Create a new playlist
lt: Sukurti naują grojaraštį

en: %Y-%m-%d
lt: %Y %m %d

en: YouTube page address
lt: YouTube puslapio adresas

en: Add to playback
lt: Pridėti į grojimą

en: Remove from playback
lt: Šalinti iš grojimo

en: Loved tracks
lt: Pamėgti takeliai

en: Popular tracks
lt: Populiarūs takeliai

en: Add to queue
lt: Pridėti į eilę

en: Remove from queue
lt: Šalinti iš eilės

en: Do not stop after
lt: Nestabdyti po

en: Stop after
lt: Stabdyti po

en: Save playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: Manage smart playlist
lt: Tvarkyti išmanųjį grojaraštį

en: Remove playlist
lt: Šalinti grojaraštį

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Remove this playlist?
lt: Šalinti šį grojaraštį?

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Search
lt: Paieška

en: Default on startup
lt: Numatytasis, paleidus programą

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Show text
lt: Rodyti tekstą

en: Options
lt: Parametrai

en: Sections
lt: Sekcijos

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Similar artists
lt: Panašūs atlikėjai

en: No results
lt: Rezultatų nėra

en: Suggestions
lt: Pasiūlymai

en: All devices
lt: Visi įrenginiai

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Popular albums
lt: Populiarūs albumai

en: Random albums
lt: Atsitiktiniai albumai

en: Loved albums
lt: Pamėgti albumai

en: Recently added albums
lt: Paskiausiai pridėti albumai

en: Years
lt: Metai

en: Genres
lt: Žanrai

en: Genres (list)
lt: Žanrai (sąrašas)

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Artists (list)
lt: Atlikėjai (sąrašas)

en: Compilations
lt: Rinkiniai

en: Random tracks
lt: Atsitiktiniai takeliai

en: All genres
lt: Visi žanrai

en: %s h  %s m
lt: %s val.  %s min.

en: %s h
lt: %s val.

en: %s m
lt: %s min.

en: No items to show
lt: Nėra jokių rodytinų elementų

en: Missing youtube-dl command
lt: Trūksta youtube-dl komandos

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Popular albums at the moment
lt: Šiuo metu populiarūs albumai

en: Loading information
lt: Įkeliama informacija

en: No information for %s
lt: Nėra informacijos apie %s

en: You need to install python3-textblob module
lt: Jums reikia įdiegti python3-textblob modulį

en: Can't translate this lyrics
lt: Nepavyksta išversti šių dainos žodžių

en: No lyrics found
lt: Dainos žodžių nerasta

en: Search for artists, albums and tracks
lt: Ieškoti atlikėjų, albumų ir takelių

en: Disc %s
lt: Diskas %s

en: Select artwork
lt: Pasirinkti iliustraciją

en: Remove
lt: Šalinti

en: Local
lt: Vietinis

en: Add to current playlist
lt: Pridėti į esamą grojaraštį

en: Remove from current playlist
lt: Šalinti iš esamo grojaraščio

en: Clear albums
lt: Išvalyti albumus

en: Go to current track
lt: Pereiti prie esamo takelio

en: No synchronized albums
lt: Nėra jokių sinchronizuotų albumų

en: No synchronized playlists
lt: Nėra jokių sinchronizuotų grojaraščių

en: Default
lt: Pagal numatymą

en: Custom
lt: Tinkinta

en: Classical
lt: Klasikinė

en: Club
lt: Klubas

en: Dance
lt: Šokiai

en: Party
lt: Vakarėlis

en: Reggae
lt: Regis

en: Rock
lt: Rokas

en: Like
lt: Patinka

en: Allow playback
lt: Leisti atkūrimą

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: is equal to
lt: yra lygus

en: is not equal to
lt: nėra lygus

en: contains
lt: savyje turi

en: does not contain
lt: savyje neturi

en: is greater than
lt: yra didesni nei

en: is less than
lt: yra mažesni nei

en: Song played %s times
lt: Daina grota %s kartų

en: Compilation
lt: Rinkinys

en: Remove from playlist
lt: Šalinti iš grojaraščio
