lollypop - en to nl translation catalogue (411 entries)

en: Window size
nl: Vensterafmetingen

en: Window size (width and height).
nl: Vensterafmetingen (breedte en hoogte).

en: Window position
nl: Vensterpositie

en: Window position (x and y).
nl: Vensterpositie (x en y).

en: INTERNAL
nl: INTERN

en: Allow using a cover per track
nl: Hoes per nummer toestaan

en: Access network
nl: Internettoegang

en: Threshold used to decide if the previous track should be played or the currently running one should be restarted
nl: De drempelwaarde die wordt gebruikt om te bepalen of het volgende nummer moet worden afgespeeld of het huidige nummer worden herstart

en: Save artwork/popularity in tags
nl: Albumhoezen/Populariteit opslaan in tags

en: Window maximized
nl: Gemaximaliseerd venster

en: Window maximized state.
nl: Venster is gemaximaliseerd.

en: Enabled genres in party mode
nl: Genres in feestmodus ingeschakeld

en: ID for genres.
nl: ID voor genres.

en: Search on the Web
nl: Zoeken op internet

en: Shown suggestions
nl: Getoonde aanbevelingen

en: Play featured tracks
nl: Uitgelichte nummers afspelen

en: Allow syncing to USB disks
nl: Synchroniseren met USB-schijven toestaan

en: If set, Lollypop will use this server instead of YouTube. See https://github.com/omarroth/invidious
nl: Schakel in om Lollypop gebruik te laten maken van deze server i.p.v. YouTube. Zie https://github.com/omarroth/invidious

en: If true, Lollypop will not use system youtube-dl
nl: Schakel in om geen gebruik te maken van de geïnstalleerde versie van youtube-dl

en: Do not use original date if set
nl: Oorspronkelijke datum niet gebruiken (indien ingesteld)

en: Import playlists from collections
nl: Afspeellijsten importeren uit verzamelingen

en: Music URI
nl: Muziek-uri

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
nl: Gebruik XDG_MUSIC_DIR indien blanco

en: Use Libre.fm instead of Last.fm
nl: Libre.fm in plaats van Last.fm gebruiken

en: ListenBrainz user token
nl: ListenBrainz-gebruikerssleutel

en: Google Custom Search API key
nl: Google Custom Search API-sleutel

en: Favorite tag editor
nl: Favoriete tagbewerker

en: Favorite cover filename without extension
nl: Bestandsnaam van favoriete hoes, zonder extensie

en: Restart needed
nl: Herstart vereist

en: Database version
nl: Databankversie

en: Resetting this value will reset the database, popular albums will be restored
nl: Door deze waarde opnieuw in te stellen, wordt de databank opnieuw ingesteld; populaire albums worden hersteld

en: Albums cover size
nl: Afmetingen van albumhoes

en: Encoding quality
nl: Codeerkwaliteit

en: Auto update music
nl: Muziek automatisch bijwerken

en: Show tracks in artist view
nl: Nummers tonen in artiestweergave

en: Show artist artwork
nl: Artiestfoto tonen

en: Use dark GTK theme
nl: Donker thema gebruiken

en: Disable scrobbling usage
nl: Gebruik van scrobblen uitschakelen

en: Handle compilations
nl: Compilaties verwerken

en: Handle performers, compositors, ...
nl: Compilaties, componisten, etc. verwerken

en: Show compilations in albums view
nl: Compilaties tonen in albumoverzicht

en: Continue playback when closed
nl: Doorgaan met afspelen na sluiten van venster

en: Append albums by default
nl: Albums standaard toevoegen

en: Smart sort for artist
nl: Artiesten slim sorteren

en: Ex: The Beatles sorted as Beatles. Reset of database required
nl: Voorbeeld: The Beatles worden getoond als Beatles. Opnieuw instellen van databank vereist

en: Show sort tag as artist. Reset of database may be required
nl: Sorteertag tonen als artiest. Mogelijk opnieuw instellen van databank vereist

en: Ex: Beatles, The
nl: Bijv.: Beatles, The

en: Restore previous state
nl: Vorige toestand herstellen

en: Disable MPRIS
nl: MPRIS uitschakelen

en: Notifications behaviour
nl: Meldingen

en: Items count in views
nl: Items tellen in weergaven

en: Show track number from tags
nl: Volgnummer uit tags tonen

en: Enable PNG artwork cache
nl: Cache gebruiken voor png-hoezen

en: Force single column mode
nl: Eénkolommodus afdwingen

en: Volume rate
nl: Volumeniveau

en: Equalizer enabled
nl: Equalizer ingeschakeld

en: Show labels in sidebar
nl: Labels tonen in zijbalk

en: Smooth track transitions
nl: Vloeiende overgang tussen nummers

en: Smooth track transitions only in party mode
nl: Alleen vloeiende overgangen in feestmodus

en: Transition duration in ms
nl: Overgangsduur (in ms)

en: Fade effect on playback status change
nl: Vervagingseffect bij wijzigen van afspeelstatus

en: Fade duration in ms
nl: Vervagingseffect (in ms)

en: Fade effect only in party mode
nl: Alleen vervagen in feestmodus

en: Shuffle tracks
nl: Nummers willekeurig afspelen

en: Ignore internal symlinks
nl: Interne symlinks negeren

en: ReplayGain state
nl: ReplayGain-status

en: ReplayGain value in dB
nl: ReplayGain-waarden in dB

en: Between -15 and 15
nl: Tussen -15 en 15

en: Applies signal compression/limiting to raw audio data
nl: Past signaalcompressie/-beperkingen toe op losse audiodata

en: It performs strict hard limiting with soft-knee characteristics, using a threshold of -6 dB
nl: Past strikte beperkingen toe met zachte karakteristieken (drempelwaarde -6 dB)

en: Possibilities for powermanagement options
nl: Mogelijkheden tot energiebesparing

en: This option inhibits screensaver and suspend during Lollypop playback.
nl: Deze optie schakelt de schermbeveiliging of pauzestand uit zolang Lollypop bezig is met afspelen.

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Order albums by
nl: Albums rangschikken op

en: A music player for GNOME.
nl: Een muziekspeler voor Gnome.

en: Visit Lollypop website
nl: Bezoek de Lollypop-website

[ctx: Add your names here, do not remove previous names!]
note: Replace me with your names
en: translator1, translator2, ...
nl: Heimen Stoffels <vistausss@fastmail.com>

en: 
    Reda Lazri:
        Lollypop icon
    Geary Development Team:
        tag-list-symbolic icon
    GNOME Project:
        unplayed-albums-symbolic
        artists-list-symbolic icons
    Martins D. Okoi:
        Description in appdata
nl: 
    Reda Lazri:
        Lollypop-pictogram
    Geary-ontwikkelaars:
        tag-list-symbolic-pictogram
    GNOME-project:
        unplayed-albums-symbolic
        artists-list-symbolic-pictogrammen
    Martins D. Okoi:
        Omschrijving in appdata

en: Donations:
nl: Donaties:

en: Play and organize your music collection
nl: Breng orde in je muziekverzameling en speel muziek af

en: Lollypop is a lightweight modern music player designed to work excellently on the GNOME desktop environment. It also features a party mode which will auto-select party-related playlists; allows access the player from your couch thanks to it fullscreen mode; fetches lyrics, artwork and biography online; and provides native support for ReplayGain.
nl: Lollypop is een lichte, moderne muziekspeler, ontworpen voor de GNOME-werkomgeving. Lollypop beschikt over een speciale feestmodus, welke automatisch feestgerelateerde afspeellijsten afspeelt, een beeldvullende modus voor bediening vanaf de bank, het ophalen van songteksten, online opzoeken van albumhoezen en biografieën, en ingebouwde ondersteuning voor ReplayGain.

en: Music Player
nl: Muziekspeler

en: Music;Player;Lollipop;
nl: Muziek;Speler;Lollipop;

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauzeren

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

en: Update music
nl: Verzameling bijwerken

en: Mini player
nl: Minispeler

en: Fullscreen
nl: Beeldvullend

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Keyboard Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _About Lollypop
nl: _Over Lollypop

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Play albums
nl: Albums afspelen

[ctx: artist context]
en: Add to current playlist
nl: Toevoegen aan huidige afspeellijst

en: Select a local file
nl: Kies een lokaal bestand

en: Convert to:
nl: Converteren naar:

en: Normalize
nl: Normaliseren

en: Do not convert
nl: Niet converteren

en: Synchronized:
nl: Gesynchroniseerd:

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Play
nl: Afspelen

en: Play playlist randomized
nl: Afspeellijst willekeurig afspelen

en: Name:
nl: Naam:

en: Save
nl: Opslaan

en: Address:
nl: Adres:

en: General
nl: Algemeen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Whether the application should use a dark theme
nl: Of de toepassing een donker thema moet gebruiken

en: Dark Mode
nl: Donker thema

en: Single column mode
nl: Eénkolommodus

en: Only show a single column for tracks
nl: Laat de nummerlijst bestaan uit één kolom

en: High quality artwork
nl: Hoezen in hoge kwaliteit

en: Artwork size
nl: Hoesgrootte

en: Clean cache
nl: Cache opschonen

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Play music in background
nl: Muziek op de achtergrond afspelen

en: Restore state on startup
nl: Toestand herstellen bij opstarten

en: Restore current playback and view
nl: Huidige weergave en afgespeeld nummer herstellen

en: Save changes to file
nl: Wijzigingen opslaan in bestand

en: Save artwork and rating to files
nl: Hoezen en waarderingen opslaan in bestanden

en: Albums will be sorted by this field
nl: Albums worden gesorteerd op basis van dit veld

en: Artist - year
nl: Artiest - Jaar

en: Artist - title
nl: Artiest - Titel

en: Title
nl: Titel

en: Year
nl: Jaar

en: Popularity
nl: Populariteit

en: Playback
nl: Afspelen

en: Enable transitions
nl: Overgangen gebruiken

en: Add a transition on track change
nl: Voeg een overgang toe tussen nummers

en: Duration
nl: Duur

en: Transition duration in milliseconds
nl: De overgangsduur, in milliseconden

en: Apply audio correction on the fly
nl: Audiocorrectie direct toepassen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Track
nl: Nummer

en: Music
nl: Muziek

en: Collection
nl: Verzameling

en: Reset collection
nl: Verzameling herstellen

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Update music if files added to collection
nl: Muziek bijwerken bij nieuwe bestanden in verzameling

en: You need to reset collection
nl: Je verzameling moet opnieuw worden ingesteld

en: Show compilations
nl: Compilaties tonen

en: A compilation is an album without any "Album artist tag"
    and with different artists
nl: Een compilatie is een album met daarop meerdere artiesten
    en zonder albumartiest-tag

en: Import playlists
nl: Afspeellijsten importeren

en: Search for playlists in your collection
nl: Afspeellijsten zoeken in verzameling

en: Import advanced tags
nl: Uitgebreide tags importeren

en: Performers, composers, …
nl: Uitvoerende artiesten, componisten, …

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Remove devices managed by Lollypop
nl: Verwijder door Lollypop beheerde apparaten

en: Devices
nl: Apparaten

en: Web
nl: Internet

en: Allow network access
nl: Internettoegang toestaan

en: Background data
nl: Achtergronddata

en: Search artwork in background
nl: Naar albumhoezen zoeken op de achtergrond

en: Song playback
nl: Afspelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Use a recent version of youtube-dl
nl: Recente versie van youtube-dl gebruiken

en: Google API-key
nl: Google API-sleutel

en: Connect
nl: Verbinden

en: Use an Invidious server
nl: Invidious-server gebruiken

en: No server set
nl: Geen server ingesteld

en: What is Invidious ?
nl: Wat is Invidious?

en: Search (artwork, songs, ...)
nl: Zoeken (hoezen, nummers, …)

en: ListenBrainz API-Key
nl: ListenBrainz API-sleutel

en: Lyrics
nl: Songtekst

en: Metro Lyrics
nl: MetroLyrics

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: shortcut window]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
nl: Feestmodus

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide filter
nl: Filter tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
nl: Afspelen vergrendelen

[ctx: shortcut window]
en: Show equalizer
nl: Equalizer tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show lyrics
nl: Songtekst tonen

[ctx: shortcut window]
en: Volume up
nl: Volume omhoog

[ctx: shortcut window]
en: Volume down
nl: Volume omlaag

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
nl: Beeldvullend

[ctx: shortcut window]
en: Mini player
nl: Minispeler

[ctx: shortcut window]
en: Playback
nl: Afspelen

[ctx: shortcut window]
en: Play
nl: Afspelen

[ctx: shortcut window]
en: Pause
nl: Pauzeren

[ctx: shortcut window]
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: shortcut window]
en: Next track
nl: Volgend nummer

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
nl: Vorig nummer

[ctx: shortcut window]
en: Skip current album
nl: Huidig album overslaan

[ctx: shortcut window]
en: Love current track
nl: Huidig nummer toevoegen aan favorieten

[ctx: shortcut window]
en: Skip backward in track
nl: Terugspoelen in nummer

[ctx: shortcut window]
en: Skip forward in track
nl: Vooruitspoelen in nummer

[ctx: shortcut window]
en: Enable/disable scrobbling
nl: Scrobblen in-/uitschakelen

en: Limit to
nl: Beperken tot

en: tracks selected by
nl: nummers geselecteerd op

en: random
nl: willekeurig

en: artist
nl: artiest

en: year DESC
nl: jaar ↓

en: year ASC
nl: jaar ↑

en: duration DESC
nl: duur ↓

en: duration ASC
nl: duur ↑

en: Match music for
nl: Muziek overeen laten komen voor

en: all
nl: elke

en: one
nl: één

en: of the following rules :
nl: van de volgende regels:

en: Artist
nl: Artiest

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Party mode
nl: Feestmodus

en: Enable party mode
nl: Feestmodus inschakelen

en: Configure
nl: Instellen

en: Shuffle
nl: Willekeurig

en: Repetition
nl: Herhaling

en: Continuous playback
nl: Doorlopend afspelen

en: Automatic playback (similar)
nl: Automatisch afspelen (vergelijkbaar)

en: Automatic playback (random)
nl: Automatisch afspelen (willekeurig)

en: Repeat track
nl: Nummer herhalen

en: Do not repeat
nl: Niet herhalen

en: Scrobbling
nl: Scrobblen

en: Enable scrobbling
nl: Scrobblen inschakelen

en: Playback options
nl: Afspeelopties

en: Go back
nl: Terug

en: Go home
nl: Terug naar startpagina

en: You need to install kid3-cli
nl: Installeer kid3-cli

en: Can't contact this service
nl: Er kan geen verbinding worden gemaakt met de dienst

en: Finish
nl: Afronden

en: Authorization needed
nl: Authenticatie benodigd

en: 
    In order to be able to access your collection,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
nl: 
    Sta <b>Lollypop</b> toe om je verzameling
    te indexeren.

en: Update folders
nl: Mappen bijwerken

en: 
    - <b>Open</b> Lollypop <b>preferences</b>
    - Go to the <b>Music</b> tab
    - <b>Remove</b> all folders from collection
    - Then, <b>add</b> them again
nl: 
    - <b>Open de </b>Lollypop<b>-voorkeuren</b>
    - Ga naar het tabblad <b>Muziek</b>
    - <b>Verwijder</b> alle mappen uit de verzameling
    - <b>Voeg</b> ze vervolgens weer toe

en: Back
nl: Terug

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: What is the Google API key?
nl: Wat is een Google-api-sleutel?

en: 
    In order to enable YouTube playback,
    you need to create a key for the
    
    <b>"YouTube Data API v3"</b>
nl: 
    Om muziek van YouTube te kunnen luisteren,
    dien je een sleutel te genereren voor de
    
    <b>YouTube Data API v3</b>

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Connect to the console
nl: Maak verbinding met de console

en: 
    <b>Open and log</b> in to the <b>Google Developer Console</b>
nl: 
    <b>Open en log</b> in op de <b>Google Developer Console</b>

en: Access Google Developer Console
nl: Ga naar de Google Developer Console

en: Activate the API
nl: Activeer de API

en: 
    <b>Add a new project</b> in the console.
    
    After that, <b>add a new API</b> and search
    for the <b>"YouTube Data API v3"</b>.
    
    <b>Activate that API</b> for your project
nl: 
    <b>Voeg een nieuw project</b> toe aan de console.
    
    <b>Voeg daarna een nieuwe API toe</b> en zoek
    naar <b>"YouTube Data API v3"</b>.
    
    <b>Activeer die API</b> voor je project

en: Copy the key
nl: Kopieer de sleutel

en: 
    Open <b>"Credentials"</b> in the sidebar and
    create credentials for an API key.
    
    Then click 'Finish' within this wizard.
    Copy the API key to Lollypop.
nl: 
    Klik op <b>Credentials</b> in de zijbalk en
    genereer de gegevens voor een api-sleutel.
    
    Klik hier vervolgens op ‘Afronden’.
    Kopieer en plak de api-sleutel in Lollypop.

en: Scrobbling to %s
nl: Er wordt gescrobbeld naar %s

en: 
    In order to send your activity to <b>%s</b>,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
nl: 
    Als je je activiteit wilt delen op <b>%s</b>,
    dien je <b>Lollypop</b> toegang te verlenen.

en: Connect to %s
nl: Koppel %s

en: 
    <b>Open and login</b> to <b>%s</b>.
    Then, allow Lollypop.
nl: 
    <b>Open en log in</b> op <b>%s</b>.
    Verleen Lollypop vervolgens toegang.

en: Access %s
nl: %s koppelen

en: Just play a track
nl: Gewoon een nummer afspelen

en: 
    <b>Click "Finish"</b> once Lollypop has been allowed.
nl: 
    <b>Klik nadien op ‘Afronden’</b>.

en: Scrobbling to ListenBrainz
nl: Er wordt gescrobbeld naar ListenBrainz

en: 
    In order to send your activity to <b>ListenBrainz</b>,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
nl: 
    Als je je activiteit wilt delen op <b>ListenBrainz</b>,
    dien je <b>Lollypop</b> toegang te verlenen.

en: Connect to ListenBrainz
nl: Koppel ListenBrainz

en: 
    <b>Open and login</b> to <b>ListenBrainz</b>.
nl: 
    <b>Open en log in</b> op <b>ListenBrainz</b>.

en: Access ListenBrainz
nl: Ga naar ListenBrainz

en: Copy key
nl: Kopieer de sleutel

en: 
    <b>Finish</b> the activation by copying <b>API-Key</b> in Lollypop.
nl: 
    <b>Rond af</b> door de <b>API-sleutel</b> te kopiëren en te plakken in Lollypop.

en: Resetting database
nl: Bezig met herstellen van databank

en: Scan disabled, missing collection
nl: Scannen is uitgeschakeld: verzameling ontbreekt

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Automatically download albums and artists artwork?
nl: Wil je albumhoezen en artiestfoto’s automatisch downloaden?

en: Yes
nl: Ja

en: Please consider a donation to the project
nl: Overweeg een donatie

en: Many artists
nl: Meerdere artiesten

en: Please wait while Lollypop is updating albums
nl: Bezig met bijwerken van albums…

en: Please wait while Lollypop is updating tracks
nl: Bezig met bijwerken van nummers…

en: Select
nl: Kiezen

en: Select an application
nl: Kies een toepassing

en: Artists count: %s
nl: Aantal artiesten: %s

en: Albums count: %s
nl: Aantal albums: %s

en: Tracks count: %s
nl: Aantal nummers: %s

en: Disconnect
nl: Koppeling verbreken

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: You are using a broken cursor theme!
nl: Je gebruikt een niet-werkend cursorthema!

en: singer
nl: zanger

en: Playing music
nl: Bezig met afspelen van muziek

en: Save in collection
nl: Opslaan in verzameling

en: Remove from collection
nl: Verwijderen uit verzameling

en: Buy this album
nl: Album aanschaffen

en: Open with…
nl: Openen met…

en: Show tracks
nl: Nummers tonen

en: Play featured
nl: Uitgelichte nummers afspelen

en: Add to
nl: Toevoegen aan

en: Available albums
nl: Beschikbare albums

en: Change Artwork
nl: Andere hoes kiezen

en: Playing albums
nl: Afspelende albums

en: Create a new playlist
nl: Nieuwe afspeellijst maken

en: Show album
nl: Album bekijken

en: Others
nl: Overig

en: %Y-%m-%d
nl: %d-%m-%Y

en: YouTube page address
nl: YouTube-adres

en: Play a radio
nl: Radiostation beluisteren

en: Add to playback
nl: Toevoegen aan wachtrij

en: Remove from playback
nl: Verwijderen uit wachtrij

en: Related tracks
nl: Vergelijkbare nummers

en: Loved tracks
nl: Favorieten

en: Popular tracks
nl: Populaire nummers

en: From collection
nl: Uit verzameling

en: From the Web
nl: Van het internet

en: Play this playlist
nl: Afspeellijst afspelen

en: Add this playlist
nl: Afspeellijst toevoegen

en: Play this artist
nl: Alles van artiest afspelen

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Play this genre
nl: Alles van genre afspelen

en: Play this decade
nl: Alles van afgelopen 10 jaar afspelen

en: Play this album
nl: Album afspelen

en: Add to queue
nl: Toevoegen aan wachtrij

en: Remove from queue
nl: Verwijderen uit wachtrij

en: Do not stop after
nl: Niet stoppen na

en: Stop after
nl: Stoppen na

en: Save playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Sync from Last.FM
nl: Synchroniseren met Last.FM

en: Manage smart playlist
nl: Slimme afspeellijst beheren

en: Remove playlist
nl: Afspeellijst verwijderen

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Remove this playlist?
nl: Wil je deze afspeellijst verwijderen?

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Search
nl: Zoeken

en: Default on startup
nl: Standaard bij opstarten

en: Startup
nl: Opstarten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Show text
nl: Tekst tonen

en: Options
nl: Opties

en: Sections
nl: Secties

en: Loading…
nl: Bezig met laden…

en: Similar artists
nl: Vergelijkbare artiesten

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: New releases on Spotify
nl: Nieuwe uitgaven op Spotify

en: Suggestions from Spotify
nl: Spotify-aanbevelingen

en: Top albums on Deezer
nl: Topalbums op Deezer

en: All devices
nl: Alle apparaten

en: No album available
nl: Geen albums beschikbaar

en: Can't find this track on YouTube
nl: Dit nummer is niet beschikbaar op YouTube

en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Popular albums
nl: Populaire albums

en: Random albums
nl: Willekeurige albums

en: Loved albums
nl: Favoriete albums

en: Recently added albums
nl: Onlangs toegevoegde albums

en: Seldomly played albums
nl: Zelden afgespeelde albums

en: Years
nl: Jaar

en: Genres (list)
nl: Genres (lijst)

en: Artists
nl: Artiesten

en: Artists (list)
nl: Artiesten (lijst)

en: Information
nl: Informatie

en: Compilations
nl: Compilaties

en: Random tracks
nl: Willekeurige nummers

en: Recently played tracks
nl: Onlangs afgespeelde nummers

en: Seldomly played tracks
nl: Zelden afgespeelde nummers

en: Skipped tracks
nl: Overgeslagen nummers

en: All tracks
nl: Alle nummers

en: All genres
nl: Alle genres

en: %s h  %s m
nl: %su %sm

en: %s h
nl: %su

en: %s m
nl: %sm

en: The the
nl: The the De de Het het

en: No items to show
nl: Geen te tonen items

en: Missing youtube-dl command
nl: youtube-dl ontbreekt

en: Network unavailable or disabled in settings
nl: Geen internetverbinding of uitgeschakeld in de instellingen

en: New albums available
nl: Nieuwe albums beschikbaar

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Others compilations
nl: Overige veramelingen

en: Appears on
nl: Verschijnt op

en: Popular albums at the moment
nl: Populaire albums

en: Why not listen to?
nl: Luister ook eens naar…

en: New artists available
nl: Nieuwe artiesten beschikbaar

en: Loading information
nl: Bezig met laden van informatie…

en: No information for %s
nl: Geen informatie over %s

en: No track playing
nl: Er wordt niks afgespeeld

en: You need to install python3-textblob module
nl: Installeer python3-textblob-module

en: Can't translate this lyrics
nl: De songtekst kan niet worden vertaald

en: Disabled in network settings
nl: Uitgeschakeld in internetinstellingen

en: No lyrics found
nl: Geen songtekst beschikbaar

en: Search for artists, albums and tracks
nl: Zoeken naar artiesten, albums en nummers

en: No results for this search
nl: Geen zoekresultaten

en: Welcome to Lollypop
nl: Welkom bij Lollypop

en: All tracks skipped
nl: Alle nummers zijn overgeslagen

en: Disc %s
nl: Schijf %s

en: Currently in queue
nl: Momenteel in wachtrij

en: Tracks
nl: Nummers

en: Select artwork
nl: Kies een hoes

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Local
nl: Lokaal

en: Released on %s
nl: Uitgebracht op %s

en: Add to current playlist
nl: Toevoegen aan huidige afspeellijst

en: Remove from current playlist
nl: Verwijderen van huidige afspeellijst

en: Clear albums
nl: Albums wissen

en: Go to current track
nl: Ga naar huidig nummer

en: <b>Album of the day</b>
nl: <b>Album van de dag</b>

en: No synchronized albums
nl: Geen gesynchroniseerde albums

en: No synchronized playlists
nl: Geen gesynchroniseerde afspeellijsten

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Acoustic
nl: Akoestisch

en: Bass
nl: Bas

en: Bass and Treble
nl: Bas en hoge tonen

en: Classical
nl: Klassiek

en: Drum'n'Bass
nl: Drum-'n'-Bass

en: Heavy Metal
nl: Heavy metal

en: New Age
nl: New age

en: Party
nl: Feestje

en: Vocal
nl: Vocaal

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Allow playback
nl: Afspelen toestaan

en: Pause
nl: Pauzeren

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: Song played %s times
nl: %s keer beluisterd

en: Compilation
nl: Compilatie

en: Remove from playlist
nl: Verwijderen van afspeellijst
