lollypop - en to sk translation catalogue (414 entries)

en: Window size
sk: Veľkosť okna

en: Window size (width and height).
sk: Veľkosť okna (šírka a výška).

en: Window position
sk: Pozícia okna

en: Window position (x and y).
sk: Pozícia okna (x a y).

en: INTERNAL
sk: VNÚTORNÉ

en: Allow using a cover per track
sk: Povoliť obaly pre jednotlivé skladby

en: Access network
sk: Pristupovať k sieti

en: Threshold used to decide if the previous track should be played or the currently running one should be restarted
sk: Prahová hodnota používaná na rozhodnutie, či sa má prehrať predchádzajúca skladba alebo či sa má znova spustiť aktuálne spustená skladba

en: Save artwork/popularity in tags
sk: Uložiť obrázok/obľúbenosť v značkách

en: Window maximized
sk: Maximalizované okno

en: Window maximized state.
sk: Maximalizovaný stav okna.

en: Enabled genres in party mode
sk: Povolené žánre v párty režime

en: ID for genres.
sk: ID pre žánre.

en: Search on the Web
sk: Hľadať na webe

en: Shown suggestions
sk: Zobraziť návrhy

en: Play featured tracks
sk: Prehrať uvedené skladby

en: Allow syncing to USB disks
sk: Umožniť synchronizáciu na USB disky

en: If set, Lollypop will use this server instead of YouTube. See https://github.com/omarroth/invidious
sk: Ak je nastavené, Lollypop použije tento server namiesto služby YouTube. Pozrite https://github.com/omarroth/invidious

en: If true, Lollypop will not use system youtube-dl
sk: Ak je to pravda, Lollypop nebude používať systém youtube-dl

en: Do not use original date if set
sk: Nepoužívať pôvodný dátum, ak je nastavený

en: Import playlists from collections
sk: Importovať zoznamy skladieb z kolekcii

en: Music URI
sk: URI hudby

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
sk: Keď je prázdne, použije sa XDG_MUSIC_DIR

en: Use Libre.fm instead of Last.fm
sk: Použiť službu Libre.fm namiesto Last.fm

en: ListenBrainz user token
sk: Token používateľa ListenBrainz

en: Google Custom Search API key
sk: Kľúč API vlastného vyhľadávania Google

en: Favorite tag editor
sk: Editor obľúbených značiek

en: Favorite cover filename without extension
sk: Názov súboru obľúbeného obrázku bez prípony

en: Restart needed
sk: Potrebný reštart

en: Database version
sk: Verzia databázy

en: Resetting this value will reset the database, popular albums will be restored
sk: Vynulovaním tejto hodnoty sa vynuluje databáza. Obľúbené albumy budú obnovené

en: Albums cover size
sk: Veľkosť obalov albumov

en: Encoding quality
sk: Kvalita kódovania

en: Auto update music
sk: Automaticky aktualizovať hudbu

en: Show tracks in artist view
sk: Zobraziť skladby na náhľade interpreta

en: Show artist artwork
sk: Zobraziť obrázok interpreta

en: Use dark GTK theme
sk: Použiť tmavý motív GTK

en: Disable scrobbling usage
sk: Zakázať použitie scrobbling

en: Handle compilations
sk: Spracovať kompilácie

en: Handle performers, compositors, ...
sk: Spracovať interpretov, skladateľov, ...

en: Show compilations in albums view
sk: Zobraziť kompilácie v zobrazení albumov

en: Continue playback when closed
sk: Pokračovať v prehrávaní aj po zatvorení

en: Append albums by default
sk: Pripnúť albumy predvolene

en: Smart sort for artist
sk: Zoradiť interpretov inteligentne

en: Ex: The Beatles sorted as Beatles. Reset of database required
sk: Napríklad: The Beatles zoradené ako Beatles. Vyžaduje sa obnovenie databázy

en: Show sort tag as artist. Reset of database may be required
sk: Zobraziť značku zoradenia ako interpreta. Môže byť potrebné obnovenie databázy

en: Ex: Beatles, The
sk: Napríklad: Beatles, The

en: Restore previous state
sk: Obnoviť predchádzajúci stav

en: Disable MPRIS
sk: Zakázať MPRIS

en: Notifications behaviour
sk: Správanie oznámení

en: Items count in views
sk: Počet položiek v zobrazeniach

en: Show track number from tags
sk: Zobraziť číslo skladby zo značiek

en: Enable PNG artwork cache
sk: Povoliť medzipamäť PNG obrázkov

en: Force single column mode
sk: Vynútiť režim jedného stĺpca

en: Volume rate
sk: Stupeň hlasitosti

en: Equalizer enabled
sk: Ekvalizér je povolený

en: Show labels in sidebar
sk: Zobraziť popisy v bočnom paneli

en: Smooth track transitions
sk: Plynulé prechody medzi skladbami

en: Smooth track transitions only in party mode
sk: Plynulé prechody medzi skladbami iba v párty režime

en: Transition duration in ms
sk: Trvanie prechodu v ms

en: Fade effect on playback status change
sk: Plynulý prechod pri zmene stavu prehrávania

en: Fade duration in ms
sk: Plynulý prechod v ms

en: Fade effect only in party mode
sk: Plynulý prechod iba v párty režime

en: Shuffle tracks
sk: Zamiešať skladby

en: Ignore internal symlinks
sk: Ignorovať interné symbolické odkazy

en: ReplayGain state
sk: Stav ReplayGain

en: ReplayGain value in dB
sk: Hodnota ReplayGain v dB

en: Between -15 and 15
sk: Medzi -15 a 15

en: Applies signal compression/limiting to raw audio data
sk: Použije kompresiu/obmedzenie signálu na surové zvukové údaje

en: It performs strict hard limiting with soft-knee characteristics, using a threshold of -6 dB
sk: Vykonáva prísne tvrdé obmedzenia s postupnými charakteristikami, pri použití prahu -6 dB

en: Possibilities for powermanagement options
sk: Možnosti pre voľby správy napájania

en: This option inhibits screensaver and suspend during Lollypop playback.
sk: Táto funkcia potlačí šetrič obrazovky a pozastaví ho počas prehrávania Lollypop.

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Order albums by
sk: Zoradiť albumy podľa

en: A music player for GNOME.
sk: Prehrávač hudby pre GNOME.

en: Visit Lollypop website
sk: Navštíviť domovskú stránku aplikácie Lollypop

[ctx: Add your names here, do not remove previous names!]
note: Replace me with your names
en: translator1, translator2, ...
sk: Dušan Kazik, Jozef Gaál, ...

en: 
    Reda Lazri:
        Lollypop icon
    Geary Development Team:
        tag-list-symbolic icon
    GNOME Project:
        unplayed-albums-symbolic
        artists-list-symbolic icons
    Martins D. Okoi:
        Description in appdata
sk: 
    Reda Lazri:
        Lollypop ikona
    Geary Development Team:
        tag-list-symbolic ikona
    GNOME Project:
        unplayed-albums-symbolic
        artists-list-symbolic ikony
    Martins D. Okoi:
        Popis v appdata

en: Donations:
sk: Darovania:

en: Play and organize your music collection
sk: Prehrávanie a usporiadanie hudobnej zbierky

en: Lollypop is a lightweight modern music player designed to work excellently on the GNOME desktop environment. It also features a party mode which will auto-select party-related playlists; allows access the player from your couch thanks to it fullscreen mode; fetches lyrics, artwork and biography online; and provides native support for ReplayGain.
sk: Lollypop je ľahký moderný hudobný prehrávač navrhnutý pre vynikajúcu prácu v prostredí GNOME. Je tiež vybavený párty režimom, ktorý automaticky vyberie zoznamy skladieb súvisiace s oslavou. Umožňuje prístup k prehrávaču z vašej pohovky vďaka režimu celej obrazovky. Preberá texty skladieb, obrázky albumov a životopisy online a poskytuje natívnu podporu pre ReplayGain.

en: Music Player
sk: Hudobný prehrávač

en: Music;Player;Lollipop;
sk: Hudba;Prehrávač;Lollipop;

en: Play/Pause
sk: Prehrať/Pozastaviť

en: Next
sk: Nasledujúca

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Update music
sk: Aktualizuje hudbu

en: Mini player
sk: Miniatúrny prehrávač

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Lollypop
sk: _O aplikácii Lollypop

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Equalizer
sk: Ekvalizér

en: Play albums
sk: Prehrať albumy

[ctx: artist context]
en: Add to current playlist
sk: Pridať do aktuálneho zoznamu skladieb

en: Select a local file
sk: Vyberie miestny súbor

en: Convert to:
sk: Konvertovať na:

en: Normalize
sk: Normalizovať

en: Do not convert
sk: Nekonvertovať

en: Synchronized:
sk: Synchronizované:

en: Albums
sk: Albumy

en: Playlists
sk: Zoznamy skladieb

en: Synchronize
sk: Synchronizovať

en: Play
sk: Prehrať

en: Play playlist randomized
sk: Prehrať zoznam skladieb v náhodnom poradí

en: Name:
sk: Názov:

en: Save
sk: Uložiť

en: Address:
sk: Adresa:

en: General
sk: Všeobecné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Whether the application should use a dark theme
sk: Či má aplikácia používať tmavý motív

en: Dark Mode
sk: Tmavý režim

en: Single column mode
sk: Režim jedného stĺpca

en: Only show a single column for tracks
sk: Pre skladby zobraziť iba jeden stĺpec

en: High quality artwork
sk: Vysoko kvalitné obrázky

en: Artwork size
sk: Veľkosť obrázku

en: Clean cache
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť

en: Behaviour
sk: Správanie

en: Play music in background
sk: Prehrávať hudbu v pozadí

en: Restore state on startup
sk: Obnoviť stav po spustení

en: Restore current playback and view
sk: Obnoviť aktuálne prehrávanie a prezeranie

en: Save changes to file
sk: Uložiť zmeny do súboru

en: Save artwork and rating to files
sk: Uložiť obrázok a hodnotenie do súborov

en: Albums will be sorted by this field
sk: Albumy budú zoradené podľa tohto poľa

en: Artist - year
sk: Interpret - rok

en: Artist - title
sk: Interpret - názov

en: Title
sk: Názov

en: Year
sk: Rok

en: Popularity
sk: Obľúbenosť

en: Playback
sk: Prehrávanie

en: Enable transitions
sk: Povoliť prechody

en: Add a transition on track change
sk: Pridať prechod pri zmene skladby

en: Duration
sk: Trvanie

en: Transition duration in milliseconds
sk: Trvanie prechodu v milisekundách

en: Apply audio correction on the fly
sk: Vykonať zvukovú korekciu za chodu

en: Disabled
sk: Neaktívne

en: Track
sk: Skladba

en: Music
sk: Hudba

en: Collection
sk: Zbierka

en: Reset collection
sk: Obnoviť zbierku skladieb

en: Import settings
sk: Importovať nastavenia

en: Update music if files added to collection
sk: Aktualizovať hudbu, ak boli súbory pridané do zbierky

en: You need to reset collection
sk: Musíte obnoviť zbierku skladieb

en: Show compilations
sk: Zobraziť kompilácie

en: A compilation is an album without any "Album artist tag"
    and with different artists
sk: Kompilácia je album bez akejkoľvek "značky interpreta albumu"
    a zároveň s rôznymi interpretmi

en: Import playlists
sk: Importovať zoznamy skladieb

en: Search for playlists in your collection
sk: Vyhľadať zoznamy skladieb vo vašej zbierke

en: Import advanced tags
sk: Importovať rozšírené značky

en: Performers, composers, …
sk: Interpreti, skladatelia, …

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Remove devices managed by Lollypop
sk: Odstrániť zariadenia spravované programom Lollypop

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Status
sk: Stav

en: Allow network access
sk: Umožniť prístup k sieti

en: Background data
sk: Dáta na pozadí

en: Search artwork in background
sk: Vyhľadávať obrázky na pozadí

en: Song playback
sk: Prehrávanie skladby

en: Enabled
sk: Povolené

en: Use a recent version of youtube-dl
sk: Použiť najnovšiu verziu youtube-dl

en: Google API-key
sk: Google API kľúč

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Use an Invidious server
sk: Použiť Invidious server

en: No server set
sk: Žiadny server nie je nastavený

en: What is Invidious ?
sk: Čo je Invidious?

en: Search (artwork, songs, ...)
sk: Vyhľadať (obrázok, skladby, ...)

en: ListenBrainz API-Key
sk: ListenBrainz API kľúč

en: Startpage
sk: Úvodná stránka

en: Lyrics
sk: Text skladby

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: shortcut window]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
sk: Párty režim

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide filter
sk: Zobraziť/skryť filter

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
sk: Uzamknúť prehrávanie

[ctx: shortcut window]
en: Show equalizer
sk: Zobraziť ekvalizér

[ctx: shortcut window]
en: Show lyrics
sk: Zobraziť text skladby

[ctx: shortcut window]
en: Volume up
sk: Zvýšenie hlasitosti

[ctx: shortcut window]
en: Volume down
sk: Zníženie hlasitosti

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sk: Režim na celú obrazovku

[ctx: shortcut window]
en: Mini player
sk: Miniatúrny prehrávač

[ctx: shortcut window]
en: Playback
sk: Prehrávanie

[ctx: shortcut window]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: shortcut window]
en: Pause
sk: Pozastaviť

[ctx: shortcut window]
en: Stop
sk: Zastavenie

[ctx: shortcut window]
en: Next track
sk: Nasledujúca skladba

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
sk: Predchádzajúca skladba

[ctx: shortcut window]
en: Skip current album
sk: Preskočenie aktuálneho albumu

[ctx: shortcut window]
en: Love current track
sk: Označenie aktuálnej skladby ako obľúbená

[ctx: shortcut window]
en: Skip backward in track
sk: Skok dozadu v skladbe

[ctx: shortcut window]
en: Skip forward in track
sk: Skok dopredu v skladbe

[ctx: shortcut window]
en: Enable/disable scrobbling
sk: Povoliť/Zakázať scrobbling

en: Limit to
sk: Obmedziť na

en: tracks selected by
sk: skladieb vybratých podľa

en: random
sk: náhodné

en: artist
sk: interpret

en: year DESC
sk: roku zostupne

en: year ASC
sk: roku vzostupne

en: duration DESC
sk: trvania zostupne

en: duration ASC
sk: trvania vzostupne

en: Match music for
sk: Vybrať hudbu pre

en: all
sk: všetky

en: one
sk: jedno

en: of the following rules :
sk: z nasledujúcich pravidiel:

en: Genre
sk: Žáner

en: Artist
sk: Interpret

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Party mode
sk: Párty režim

en: Enable party mode
sk: Povoliť párty režim

en: Configure
sk: Nastaviť

en: Shuffle
sk: Zamiešanie

en: Repetition
sk: Opakovanie

en: Continuous playback
sk: Nepretržité prehrávanie

en: Automatic playback (similar)
sk: Automatické prehrávanie (podobné)

en: Automatic playback (random)
sk: Automatické prehrávanie (náhodné)

en: Repeat track
sk: Opakovať skladbu

en: Do not repeat
sk: Neopakovať

en: Enable scrobbling
sk: Povoliť scrobbling

en: Playback options
sk: Voľby prehrávania

en: Go back
sk: Prejde späť

en: Go home
sk: Prejde domov

en: You need to install kid3-cli
sk: Musíte nainštalovať balík kid3-cli

en: Can't contact this service
sk: Túto službu nie je možné kontaktovať

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Authorization needed
sk: Potrebná autorizácia

en: 
    In order to be able to access your collection,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
sk: 
    Aby ste mali prístup k svojej zbierke skladieb,
    musíte povoliť <b>Lollypop</b>.

en: Update folders
sk: Aktualizovať priečinky

en: 
    - <b>Open</b> Lollypop <b>preferences</b>
    - Go to the <b>Music</b> tab
    - <b>Remove</b> all folders from collection
    - Then, <b>add</b> them again
sk: 
    - <b>Otvorte</b> <b>predvoľby</b> Lollypop
    - Prejdite na kartu <b>Hudba</b>
    - <b>Odstráňte</b> všetky priečiny zo zbierky skladieb
    - Potom ich znova <b>pridajte</b>

en: Back
sk: Späť

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: What is the Google API key?
sk: Čo je Google API kľúč?

en: 
    In order to enable YouTube playback,
    you need to create a key for the
    
    <b>"YouTube Data API v3"</b>
sk: 
    Ak chcete povoliť prehrávanie v službe YouTube,
    musíte vytvoriť kľúč pre
    
    <b>"YouTube Data API v3"</b>

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Connect to the console
sk: Pripojiť ku konzole

en: 
    <b>Open and log</b> in to the <b>Google Developer Console</b>
sk: 
    <b>Otvoriť a prihlásiť sa</b> do <b>Google Developer konzoly</b>

en: Access Google Developer Console
sk: Prístup k Google Developer Konzole

en: Activate the API
sk: Aktivovať API

en: 
    <b>Add a new project</b> in the console.
    
    After that, <b>add a new API</b> and search
    for the <b>"YouTube Data API v3"</b>.
    
    <b>Activate that API</b> for your project
sk: 
    <b>Pridajte nový projekt</b> v konzole.
    
    Potom, <b>pridajte nový API kľúč</b> vyhľadajte
    výraz <b>"YouTube Data API v3"</b>.
    
    <b>Aktivujte uvedené API</b> pre váš projekt

en: Copy the key
sk: Kopírovať kľúč

en: 
    Open <b>"Credentials"</b> in the sidebar and
    create credentials for an API key.
    
    Then click 'Finish' within this wizard.
    Copy the API key to Lollypop.
sk: 
    Otvorte <b>"Poverenia"</b> v bočnom paneli a
    vytvorte poverenia pre kľúč API.
    
    Potom v tomto sprievodcovi kliknite na tlačidlo "Dokončiť".
    Skopírujte kľúč API do aplikácie Lollypop.

en: Scrobbling to %s
sk: Scrobbling do %s

en: 
    In order to send your activity to <b>%s</b>,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
sk: 
    Ak chcete odoslať svoju aktivitu do <b>%s</b>,
    musíte povoliť <b>Lollypop</b>.

en: Connect to %s
sk: Pripojiť sa na %s

en: 
    <b>Open and login</b> to <b>%s</b>.
    Then, allow Lollypop.
sk: 
    <b>Otvoriť a prihlásiť sa</b> do <b>%s</b>.
    Potom, povoľte Lollypop.

en: Access %s
sk: Prístup k %s

en: Just play a track
sk: Iba prehrať skladbu

en: 
    <b>Click "Finish"</b> once Lollypop has been allowed.
sk: 
    Po povolení Lollypop<b>kliknite na tlačidlo "Dokončiť"</b>.

en: Scrobbling to ListenBrainz
sk: Scrobbling do ListenBrainz

en: 
    In order to send your activity to <b>ListenBrainz</b>,
    you need to allow <b>Lollypop</b>.
sk: 
    Ak chcete odoslať svoju aktivitu do <b>ListenBrainz</b>,
    musíte povoliť <b>Lollypop</b>.

en: Connect to ListenBrainz
sk: Pripojiť k ListenBrainz

en: 
    <b>Open and login</b> to <b>ListenBrainz</b>.
sk: 
    <b>Otvoriť a prihlásiť sa</b> do <b>ListenBrainz</b>.

en: Access ListenBrainz
sk: Prístup k ListenBrainz

en: Copy key
sk: Kopírovať kľúč

en: 
    <b>Finish</b> the activation by copying <b>API-Key</b> in Lollypop.
sk: 
    <b>Dokončite</b> aktiváciu skopírovaním <b>API kľúča</b> do programu Lollypop.

en: Resetting database
sk: Obnovuje sa databáza

en: Scan disabled, missing collection
sk: Prehľadávanie je zakázané, chýba zbierka skladieb

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Automatically download albums and artists artwork?
sk: Majú sa automaticky preberať obrázky albumov a interpretov?

en: Yes
sk: Áno

en: Please consider a donation to the project
sk: Zvážte prosím podporu tohto projektu

en: Many artists
sk: Mnoho interpretov

en: Please wait while Lollypop is updating albums
sk: Počkajte prosím, kým Lollypop aktualizuje albumy

en: Please wait while Lollypop is updating tracks
sk: Počkajte prosím, kým Lollypop aktualizuje skladby

en: Select
sk: Vybrať

en: Select an application
sk: Výber aplikácie

en: Artists count: %s
sk: Počet interpretov: %s

en: Albums count: %s
sk: Počet albumov: %s

en: Tracks count: %s
sk: Počet skladieb: %s

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: You are using a broken cursor theme!
sk: Používate poškodený vzhľad kurzoru!

en: band
sk: kapela

en: singer
sk: spevák

en: Playing music
sk: Prehráva sa hudba

en: Save in collection
sk: Uložiť do zbierky

en: Remove from collection
sk: Odstrániť zo zbierky

en: Buy this album
sk: Kúpiť tento album

en: Open with…
sk: Otvoriť pomocou…

en: Show tracks
sk: Zobraziť skladby

en: Play featured
sk: Prehrať uvedené

en: Add to
sk: Pridať do

en: Available albums
sk: Dostupné albumy

en: Change Artwork
sk: Zmeniť obrázok

en: Playing albums
sk: Prehrávané albumy

en: Create a new playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam skladieb

en: Show album
sk: Zobraziť album

en: Others
sk: Iné

en: %Y-%m-%d
sk: %R-%m-%d

en: YouTube page address
sk: Adresa stránky služby YouTube

en: Play a radio
sk: Spustiť rádio

en: Add to playback
sk: Pridať do zoznamu skladieb

en: Remove from playback
sk: Odstrániť zo zoznamu skladieb

en: Related tracks
sk: Súvisiace skladby

en: Loved tracks
sk: Obľúbené skladby

en: Popular tracks
sk: Obľúbené skladby

en: From collection
sk: Z hudobnej zbierky

en: From the Web
sk: Z webu

en: Play this playlist
sk: Prehrať tento zoznam skladieb

en: Add this playlist
sk: Pridať do zoznamu skladieb

en: Play this artist
sk: Prehrať tohto interpreta

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Play this genre
sk: Prehrať tento žáner

en: Play this decade
sk: Prehrať túto dekádu

en: Play this album
sk: Prehrať tento album

en: Add to queue
sk: Pridať do fronty

en: Remove from queue
sk: Odstrániť z fronty

en: Do not stop after
sk: Pokračovať po prehratí

en: Stop after
sk: Zastaviť po prehratí

en: Save playlist
sk: Uložiť zoznam skladieb

en: Sync from Last.FM
sk: Synchronizovať z Last.FM

en: Manage smart playlist
sk: Spravovať chytrý zoznam skladieb

en: Remove playlist
sk: Odstrániť zoznam skladieb

en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

en: Edit
sk: Úpravy

en: Remove this playlist?
sk: Odstrániť tento zoznam skladieb?

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: New playlist
sk: Nový zoznam skladieb

en: Search
sk: Hľadať

en: Default on startup
sk: Predvolené pri spustení

en: Startup
sk: Pri spustení

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Show text
sk: Zobraziť text

en: Options
sk: Voľby

en: Sections
sk: Sekcie

en: Loading…
sk: Načítava sa…

en: Similar artists
sk: Podobní interpreti

en: No results
sk: Žiadne výsledky

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: New releases on Spotify
sk: Nové vydania na Spotify

en: Suggestions from Spotify
sk: Návrhy zo Spotify

en: Top albums on Deezer
sk: Naj albumy na Deezer

en: All devices
sk: Všetky zariadenia

en: No album available
sk: Nie je dostupný žiadny album

en: Can't find this track on YouTube
sk: Táto skladba sa nedá nájsť na YouTube

en: New playlist
sk: Nový zoznam skladieb

en: Popular albums
sk: Populárne albumy

en: Random albums
sk: Náhodné albumy

en: Loved albums
sk: Obľúbené albumy

en: Recently added albums
sk: Nedávno pridané albumy

en: Seldomly played albums
sk: Zriedkavo hrané albumy

en: Years
sk: Roky

en: Genres
sk: Žánre

en: Genres (list)
sk: Žánre (zoznam)

en: Artists
sk: Interpreti

en: Artists (list)
sk: Interpreti (zoznam)

en: Information
sk: Informácie

en: Compilations
sk: Kompilácie

en: Random tracks
sk: Náhodné skladby

en: Recently played tracks
sk: Nedávno hrané skladby

en: Seldomly played tracks
sk: Zriedkavo hrané albumy

en: Skipped tracks
sk: Preskočené skladby

en: All tracks
sk: Všetky skladby

en: All genres
sk: Všetky žánre

en: No items to show
sk: Žiadne položky na zobrazenie

en: Missing youtube-dl command
sk: Chýba príkaz youtube-dl

en: Network unavailable or disabled in settings
sk: Sieť nie je dostupná, alebo je zakázaná v nastaveniach

en: New albums available
sk: Nové dostupné albumy

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Others compilations
sk: Iné kompilácie

en: Appears on
sk: Zobrazuje sa na

en: Popular albums at the moment
sk: Momentálne populárne albumy

en: Why not listen to?
sk: Prečo si nevypočuť?

en: New artists available
sk: Noví dostupní interpreti

en: Loading information
sk: Načítavajú sa informácie

en: No information for %s
sk: Žiadne informácie pre %s

en: No track playing
sk: Neprehráva sa žiadna skladba

en: You need to install python3-textblob module
sk: Je potrebné nainštalovať modul python3-textblob

en: Can't translate this lyrics
sk: Tento text sa nepodarilo preložiť

en: Disabled in network settings
sk: Zakázané v nastaveniach siete

en: No lyrics found
sk: Text skladby sa nenašiel

en: Search for artists, albums and tracks
sk: Vyhľadajte interpretov, albumy a skladby

en: No results for this search
sk: Žiadne výsledky pre toto hľadanie

en: Welcome to Lollypop
sk: Vitajte v aplikácii Lollypop

en: All tracks skipped
sk: Všetky skladby preskočené

en: Disc %s
sk: Disk %s

en: Currently in queue
sk: Práve v poradí

en: Tracks
sk: Skladby

en: Select artwork
sk: Vyberte obrázok

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Local
sk: Miestne

en: Released on %s
sk: Vydané v roku %s

en: Add to current playlist
sk: Pridať do aktuálneho zoznamu skladieb

en: Remove from current playlist
sk: Odstrániť z aktuálneho zoznamu skladieb

en: Clear albums
sk: Vymaže albumy

en: Go to current track
sk: Prejde na aktuálnu skladbu

en: <b>Album of the day</b>
sk: <b>Album dňa</b>

en: No synchronized albums
sk: Žiadne synchronizované albumy

en: No synchronized playlists
sk: Žiadne synchronizované zoznamy skladieb

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastné

en: Acoustic
sk: Akustické

en: Bass
sk: Hĺbky

en: Bass and Treble
sk: Hĺbky a výšky

en: Classical
sk: Klasický

en: Club
sk: Klubový

en: Dance
sk: Tanečný

en: Disco
sk: Disko

en: Heavy Metal
sk: Heavy Metál

en: Latin
sk: Latinsky

en: Metal
sk: Metál

en: Party
sk: Párty

en: Vocal
sk: Vokál

en: Like
sk: Páči sa

en: Allow playback
sk: Povoliť prehrávanie

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: is equal to
sk: rovná sa

en: is not equal to
sk: nerovná sa

en: contains
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: is greater than
sk: je väčšie ako

en: is less than
sk: je menšie ako

en: Song played %s times
sk: Skladba prehraná %s-krát

en: Compilation
sk: Kompilácia

en: Remove from playlist
sk: Odstrániť zo zoznamu skladieb
