lollypop - en to sr translation catalogue (140 entries)

en: Window size
sr: Величина прозора

en: Window size (width and height).
sr: Величина прозора (ширина и висина).

en: Window position
sr: Положај прозора

en: Window position (x and y).
sr: Положај прозора (X и Y положај).

en: INTERNAL
sr: ИНТЕРНО

en: Access network
sr: Приступи мрежи

en: Save artwork/popularity in tags
sr: Чувај цртеж/популарност унутар ознака

en: Window maximized
sr: Увећан прозор

en: Window maximized state.
sr: Стање прозора када је увећан.

en: Enabled genres in party mode
sr: Омогућени жанрови песама у режиму рада за журке

en: ID for genres.
sr: ИБ за жанрове.

en: Music URI
sr: Музички УРИ

en: When empty, use XDG_MUSIC_DIR
sr: Када је празна, користи XDG_MUSIC_DIR променљиву

en: Use Libre.fm instead of Last.fm
sr: Користи Либре.фм уместо Last.fm-a

en: ListenBrainz user token
sr: ListenBrainz кориснички жетон

en: Google Custom Search API key
sr: АПИ кључ Гуглове прилагођене претраге

en: Favorite tag editor
sr: Омиљени уређивач ознака на песмама

en: Restart needed
sr: Потребно је поново покренути програм

en: Database version
sr: Издање базе података

en: Resetting this value will reset the database, popular albums will be restored
sr: Ресетовање ове вредности ће ресетовати базу, популарни албуми ће бити враћени

en: Albums cover size
sr: Величина омота албума

en: Auto update music
sr: Аутоматски ажурирај музику

en: Show artist artwork
sr: Прикажи портрет извођача

en: Use dark GTK theme
sr: Користи тамну ГТК тему

en: Handle compilations
sr: Баратај са компилацијама

en: Show compilations in albums view
sr: Прикажи компилације у делу са албумима

en: Continue playback when closed
sr: Настави са пуштањем песама након затварања програма

en: Smart sort for artist
sr: Паметно ређање по извођачу

en: Restore previous state
sr: Поврати претходно стање програма

en: Disable MPRIS
sr: Искључи МПРИС контроле

en: Show track number from tags
sr: Као број песме користи број из ознаке песме

en: Shuffle tracks
sr: Мешај песме

en: Between -15 and 15
sr: Између -15 и 15

en: Possibilities for powermanagement options
sr: Могућности за опције управљања напајањем

en: This option inhibits screensaver and suspend during Lollypop playback.
sr: Ова опција спречава чувара екрана и спавање приликом пуштања песама у Лолипопу.

en: Order albums by
sr: Поређај албуме по

en: A music player for GNOME.
sr: Пуштач музике за Гном.

en: Visit Lollypop website
sr: Матична веб страница Лолипопа

en: Donations:
sr: Донације:

en: PayPal
sr: Пејпал

en: Lollypop
sr: Лолипоп

en: Play and organize your music collection
sr: Пуштајте и организујте вашу музичку збирку

en: Music Player
sr: Пуштач музике

en: Play/Pause
sr: Пусти/заустави

en: Next
sr: Следећа

en: Previous
sr: Претходна

en: _Preferences
sr: П_оставке

en: _Keyboard Shortcuts
sr: _Пречице на тастатури

en: Play albums
sr: Пусти албуме

[ctx: artist context]
en: Add to current playlist
sr: Додај на тренутни списак песама

en: Select a local file
sr: Изабери локалну датотеку

en: Albums
sr: Албуми

en: Playlists
sr: Листе песама

en: Play
sr: Пусти

en: Name:
sr: Назив:

en: Save
sr: Сачувај

en: Address:
sr: Адреса:

en: Appearance
sr: Изглед

en: Behaviour
sr: Понашање програма

en: Restore state on startup
sr: Поврати претходно стање програма приликом покретања програма

en: Year
sr: години

en: Popularity
sr: популарности

en: Playback
sr: Пуштање

en: Music
sr: Музика

en: Show compilations
sr: Прикажи компилације

en: Web
sr: Веб

en: Connect
sr: Повежи се

en: Wikipedia
sr: Википедија

en: Lyrics
sr: Текст песме

[ctx: shortcut window]
en: General
sr: Опште

[ctx: shortcut window]
en: Settings
sr: Подешавања

[ctx: shortcut window]
en: Search
sr: Претрага

[ctx: shortcut window]
en: Party mode
sr: Режим рада за журке

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide filter
sr: Прикажи или сакриј филтер

[ctx: shortcut window]
en: Lock playback
sr: Закључај пуштање песама

[ctx: shortcut window]
en: Show lyrics
sr: Прикажи текст песме

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sr: Преко целог екрана

[ctx: shortcut window]
en: Playback
sr: Пуштање музике

[ctx: shortcut window]
en: Play
sr: Пусти

[ctx: shortcut window]
en: Pause
sr: Паузирај

[ctx: shortcut window]
en: Stop
sr: Заустави

[ctx: shortcut window]
en: Next track
sr: Следећа песма

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
sr: Претходна песма

[ctx: shortcut window]
en: Skip current album
sr: Прескочи тренутни албум

[ctx: shortcut window]
en: Love current track
sr: Заволи тренутну песму

[ctx: shortcut window]
en: Skip backward in track
sr: Премотај назад песму

[ctx: shortcut window]
en: Skip forward in track
sr: Премотај напред песму

en: Artist
sr: Извођач

en: Shuffle
sr: Мешање песама

en: Repetition
sr: Понављање

en: Continuous playback
sr: Стално пуштање песама

en: Repeat track
sr: Понови песму

en: Do not repeat
sr: Не понављај

en: Go back
sr: Иди назад

en: Go home
sr: Иди на почетну

en: You need to install kid3-cli
sr: Потребно је да инсталирате kid3-cli

en: Preferences
sr: Поставке

en: Cancel
sr: Откажи

en: Unknown
sr: Непознато

en: Please consider a donation to the project
sr: Размислите о донацирању пројекту

en: Many artists
sr: Многи извођачи

en: Playing albums
sr: Пуштени албуми

en: Loved tracks
sr: Омиљене песме

en: Popular tracks
sr: Популарне песме

en: Last.fm
sr: Ласт.фм

en: Add to queue
sr: Додај у редослед

en: Remove from queue
sr: Избаци из редоследа

en: Save playlist
sr: Сачувај списак песама

en: Edit
sr: Уреди

en: Confirm
sr: Потврди

en: New playlist
sr: Нова листа песама

en: Search
sr: Претрага

en: Default on startup
sr: Подразумевано при покретању

en: Startup
sr: Покретање

en: Loading…
sr: Учитавам…

en: Similar artists
sr: Слични извођачи

en: New playlist
sr: Нова листа песама

en: Popular albums
sr: Популарни албуми

en: Random albums
sr: Насумични албуми

en: Loved albums
sr: Вољени албуми

en: Recently added albums
sr: Скоро додати албуми

en: Compilations
sr: Компилације

en: Random tracks
sr: Насумичне песме

en: %s h  %s m
sr: %s ч %s м

en: %s h
sr: %s ч

en: %s m
sr: %s м

en: The the
sr: Члан члан

en: Refresh
sr: Освежи

en: Loading information
sr: Учитавам податке

en: No lyrics found
sr: Нисам нашао текст песме

en: Disc %s
sr: Диск %s

en: Select artwork
sr: Изабери портрет

en: Remove
sr: Уклони

en: Add to current playlist
sr: Додај на тренутни списак песама

en: Remove from current playlist
sr: Уклони са тренутног списка песама

en: Clear albums
sr: Очисти албуме

en: Go to current track
sr: Иди на тренутну нумеру

en: Pause
sr: Паузирај

en: Song played %s times
sr: Песма је пуштена %s пута

en: Compilation
sr: Компилација
