lollypop - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Window size
ka: ფანჯრის ზომა

en: Window size (width and height).
ka: ფანჯრის ზომა (სიგანე და სიმაღლე).

en: Window position
ka: ფანჯრის მდებარეობა

en: Window position (x and y).
ka: ფანჯრის მდებარეობა (x და y).

en: Music
ka: მუსიკა
