ubuntu-calculator-app - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
af: Sakrekenaar

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
af: wiskunde;toevoeging;aftrekking;vermeenigvuldiging;afdeling;

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Select All
af: Selekteer Alles

en: Select None
af: Selekteer Geen

en: Copy
af: Kopieër

en: Delete
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig
