ubuntu-calculator-app - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Calculator
ast: Calculadora

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
ast: matemátiques;matemática;suma;resta;multiplicación;división;

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Select All
ast: Esbillar too

en: Copy
ast: Copiar

en: Delete
ast: Desaniciar
