ubuntu-calculator-app - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
be: Калькулятар

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
be: матэматыка;складанне;адніманне;памнажэнне;дзяленне;

en: NaN
be: Не лік

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Select All
be: Абраць усе

en: Select None
be: Нічога не абрана

en: Copy
be: Скапіяваць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

note: TRANSLATORS Natural logarithm symbol (logarithm to the base e)
en: log
be: лагарыфм

note: TRANSLATORS Modulo operation: Finds the remainder after division of one number by another
en: mod
be: модуль
