ubuntu-calculator-app - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
bs: Kalkulator

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
bs: matematičke operacije;sabiranje;oduzimanje;množenje;dijeljenje

en: Cancel
bs: Odustani

en: Select All
bs: Izaberi sve

en: Select None
bs: Poništi izbor

en: Copy
bs: Kopiraj

en: Delete
bs: Obriši

en: Edit
bs: Uredi
