ubuntu-calculator-app - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
ca: Calculadora

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
ca: suma;resta;calculadora;multiplica;divideix;

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

en: Select None
ca: No seleccionis res

en: Copy
ca: Copia

en: Delete
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita
