ubuntu-calculator-app - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
cy: Cyfrifiannell

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
cy: math;adio;tynnu;lluosi;rhannu;

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Select All
cy: Dewis y Cyfan

en: Select None
cy: Dewis Dim

en: Copy
cy: Copïo

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu
