ubuntu-calculator-app - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
fa: ماشین‌حساب

en: NaN
fa: عدد نیست

en: Cancel
fa: لغو

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select None
fa: انتخاب هیچ‌کدام

en: Copy
fa: رونوشت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش
