ubuntu-calculator-app - en to fo translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
fo: Roknitól

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
fo: støddfrøði;samanlegging;frádráttur;falding;býting

en: Cancel
fo: Angra

en: Select All
fo: Vel alt

en: Select None
fo: Vel einki

en: Copy
fo: Avrita

en: Delete
fo: Strika

en: Edit
fo: Broyt
