ubuntu-calculator-app - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
gu: કેલ્ક્યુલેટર

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
gu: ગણિત;સરવાળો;બાદબાકી;ગુણાકાર;ભાગાકાર;

en: NaN
gu: કોઈ નંબર નથી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Select All
gu: બધું પસંદ કરો

en: Select None
gu: કંઈ પણ પસંદ ન કરો

en: Copy
gu: નકલ કરો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: ફેરફાર કરો

note: TRANSLATORS Natural logarithm symbol (logarithm to the base e)
en: log
gu: લોગ

note: TRANSLATORS Modulo operation: Finds the remainder after division of one number by another
en: mod
gu: માનાંક
