ubuntu-calculator-app - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Calculator
he: מחשבון

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
he: מתמטיקה;חשבון;חיבור;חיסור;כפל;חילוק;

en: NaN
he: לא מספר

en: Cancel
he: ביטול

en: Select All
he: לבחור הכול

en: Select None
he: ביטול הבחירה

en: Copy
he: העתקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

note: TRANSLATORS Modulo operation: Finds the remainder after division of one number by another
en: mod
he: שארית
