ubuntu-calculator-app - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Calculator
hi: कैलकुलेटर

en: Cancel
hi: रद्द

en: Select All
hi: सभी का चयन करे

en: Select None
hi: किसी का चयन न करें

en: Copy
hi: प्रतिलिपि

en: Delete
hi: हटा दें

en: Edit
hi: संपादित करें
