ubuntu-calculator-app - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
km: ម៉ាស៊ីន​គិត​លេខ

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
km: គណិតវិទ្យា;វិធីបូក;វិធីដក;វិធីគុណ;វិធីចែក;

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Select All
km: ជ្រើសទាំងអស់

en: Select None
km: គ្មានជ្រើស

en: Copy
km: ចម្លង

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល
