ubuntu-calculator-app - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
pl: Kalkulator

en: A calculator for Lomiri.
pl: Kalkulator dla Lomiri.

en: math;addition;subtraction;multiplication;division;
pl: liczenie;dodawanie;odejmowanie;mnożenie;dzielenie;

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select None
pl: Odznacz wszystko

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Modyfikuj

en: Edit Result
pl: Modyfikuj wynik

en: Functions
pl: Funkcje
